Rotirahvas & Riina

Kõik sabalised, kes meil kodudes on

Moderaatorid: E4-, Amelia

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Rotirahvas & Riina

PostitusPostitas Riina1958 (Teema autor) » 20. september 2010, 21:00

Aitäh!
Pisid ikka, sest "suured" on Lucia ja Lakmé. Kui nemad kahekesi süles on, on kohe tunda.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Rotirahvas & Riina

PostitusPostitas goodyk » 20. september 2010, 22:17

Õed-pätid tervitavad! Paistab, et Amina on varsti blond valmis :)
goodyk
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 20
Teemad: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 47
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotirahvas & Riina

PostitusPostitas ganna » 20. september 2010, 23:25

Vennad, mehed kui metsapullid, tervitavad ka, kui omavahel naaklemisest aega yle jääb!

Oi, nad on Sul ilusad!
ganna
Õigekiri longab
 
Postitused: 149
Teemad: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotirahvas & Riina

PostitusPostitas Amelia » 21. september 2010, 13:48

Palju õnne pätudele! :cake:
Mu sülest valgeid õisi vette sajab.
Öö hauda varjab tumm ja hõbehall;
külm udu kihisevaid vesi matab.
Kasutaja avatar
Amelia
Rotipesa
Rotipesa
 
Postitused: 466
Teemad: 11
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotirahvas & Riina

PostitusPostitas Eylishha » 21. september 2010, 13:55

Palju õnne ka meie poolt :worsh: !
Rotiteraapia sõltlane!
Kasutaja avatar
Eylishha
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 143
Teemad: 4
Pildid: 4
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotirahvas & Riina

PostitusPostitas Merily » 21. september 2010, 16:31

Palju õnne! :)
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotirahvas & Riina

PostitusPostitas ganna » 21. september 2010, 19:38

Vennad õnnitlevad!
ganna
Õigekiri longab
 
Postitused: 149
Teemad: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotirahvas & Riina

PostitusPostitas Riina1958 (Teema autor) » 22. september 2010, 10:31

Amina ja Norma tänavad kõiki õnnitlejaid. Amina, kuigi blondiks muutumas, on praegu kõige taibukam ja tasakaalukam rotirahva hulgast. Normakene on väga arakene, talle nime pannes eeldasin ka sellist iseloomu, nagu siin õdedest- vendadest lugeda olnud. Aga väga kallid on kõik viis. :biglove:
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Rotirahvas & Riina

PostitusPostitas rotipliks » 22. september 2010, 13:49

Palun vabandust Riina. Ma jäin õnne soovimisega naatukene hilja peale aga nüüd saab see ära tehtud!

Palju õnne su tibudele tagantjärgi! :-)
Roosi, Shira, Mõmmi.
Kasutaja avatar
rotipliks
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 587
Teemad: 6
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotirahvas & Riina

PostitusPostitas Riina1958 (Teema autor) » 22. september 2010, 19:13

Tekki mäletate? See, mille Lumetüdrukud ümber töödelda lubasid?
Nad tegidki seda. Kuigi, hiljuti tuli mul see neljaks lõigata, sest seda tuli tihti pesta, ja kuivatamisega on juba probleeme.


Pilt

Aga ka noorem seltskond ei lase oma hambaid niisama seista. See on siis nende mitte küll esimene, aga kõige kenam töö.

Pilt
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Rotirahvas & Riina

PostitusPostitas Merily » 22. september 2010, 19:17

Issand, kuidas Su rotid küll nii palju närida jõuavad? Minu tüdrukutekamp ei ole siiani veel ühtegi asja nii ära närinud. Mõned ampsud siit-sealt ja see on ka kõik. Oleks siis, et mõni üksik rott, aga Sul terve bande ju selline! :D
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotirahvas & Riina

PostitusPostitas Riina1958 (Teema autor) » 24. september 2010, 15:05

Pilt

Selliseid väiksemaid klambreid oli mul 7 ja ühtegi ei näritud katki Electra ja Elisa ajal.
Suuremad kardinarõngad muretsesin Lucia ja Lakmé jaoks ja nagu näha, on ka neid näritud. Koos nendega kukuvad alla kiiged ja nad ise ka. Kiikede otstarvet täidavad laste dressipluusid ja fliisid. Neid ei ole mõtet pesta, sest on liiga katki näritud.
Kui ninakesed veel väiksemad olid, läks sama rada asi, mis ühendab joogipudeli metallist ja plastikust osasid. Mul tuli selle asemel uus otsida. Diivanile pandud riiet näritakse ka, need peavad vastu mitu pesu, siis toon uued.
Neid väiksemaid klambreid olen Amina-Norma-Butterfly puurile juba pannud, tundub, et peavad vastu. Nemad närivad ainult oma kiikesid, milles magavad, õhulisemaks.
Mind huvitaks, kui palju siis närivad teiste rotid?
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Rotirahvas & Riina

PostitusPostitas ganna » 24. september 2010, 16:32

Meil veedetud paari kuu jooxul on poisad närinud suure kiige sisse paar pisikest augukest. & järanud (või roninud) puurivõre pealt värvi maha.

Pärnu-perioodidel oli nende lemmikobjekt moedaamist pubeka vana texatagi. See komposteeriti kyll ysna korralikult ära. Tibi kommentaar oli alguses 'Ah, see hakkabki mulle väixex jääma,' aga seejärel 'Jess! Närix nad nyid teise varruka ka samasugusex, nii uhke olex kooli minna!'

Kyll aga käib Tilal hooti komme jooxta mulle ligi, hakata käpakestega mu T-särgist või kleidist kinni & haugata hea suutäis sama särki või kleiti . . . ma kyll kätsun tema peale, aga ei see aita.

Kadund CQ oli mul toas lahti & mulle tundus, et eriti ei närinud. No tundus, noh. Tema tegutses nimelt exklusiivselt raamatute kallal. Tõhusasti. Pool tema ajast säilinud kirjavara on hambajälgedega;)
ganna
Õigekiri longab
 
Postitused: 149
Teemad: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotirahvas & Riina

PostitusPostitas rotipliks » 24. september 2010, 16:35

Tean mida sa tunned! :-) . Mul lendavad ka rotid kiikedelt alla ja kui ostsin uue pudeli, oli see järgmine päev samast kohast ära näritud...see kummist osa, ja nüüd ongi katkine pudel. Igatahes küsiks, et kas sul tapeeti pole veel näritud või? :-D
Roosi, Shira, Mõmmi.
Kasutaja avatar
rotipliks
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 587
Teemad: 6
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotirahvas & Riina

PostitusPostitas Riina1958 (Teema autor) » 24. september 2010, 21:48

Nad mul ju ainult puuris või diivani peal. Nii et tapeeti ei näri.
Meie esimene rott Minni, kes oli vaba pidamisega, hammustas oma väikeste kiksudega kord pesumasina survevoolikut. Meist kedagi ei olnud kodus, kui tulime, oli põrandal 10 cm vett. :nono:
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Rotirahvas & Riina

PostitusPostitas Eylishha » 24. september 2010, 22:35

Njaaa, tundub, et sulle on eriti agarad tööloomad sattunud. Minu pättidest pole keegi vist eriline närija...Rock, kes meil on pool-vabapidamisel( st. liigub ühe toa piires vabalt, öösel puuris), huvitub vaid kõlarijuhtmetest ning porolonist :shock: . Uuemad tegelased mujal ei tegutse kui ainult diivanil ja nemadki pole erilised augurauad. Paar sälku on vast kiigedele sisse tehtud v nii :happy:
Rotiteraapia sõltlane!
Kasutaja avatar
Eylishha
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 143
Teemad: 4
Pildid: 4
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotirahvas & Riina

PostitusPostitas ganna » 24. september 2010, 23:03

CQ kusjuures yldse ei olnud juhtmenärija mees. Elektrikute juurest ilmselt tuli. Ainus kord, kui ta juhtmetes käis, oli siis, kui ma pärast nädalast äraolekut koju jõudsin & talle esimese asjana saba peale astusin -- siis jäeti mulle kyll elux ajax jala peale arm & kulgeti seejärel voodi alla juhtmeid peenestama, aga ma sain aru kyll, et ise syydi. Nahast käekott & texatagi taskud olid pabulaid tulvil, aga peenestamata.

Praegustega ma väga ei julge katsetada. Mul on vesijahutusega arvuti. Yx väike näxamine, liiter destilleeritud vett laual & 80 gigabaiti kärsanud kõvaketast koos kogu mu tööga. Ei, tänan.

Köögis, tõsi kyll, pole juhtmeid näritud -- see-eest on radika & rotipuuri vahelisel seinanurgal päris põhjalikud hambajäljed. Ma ei tea, kuidas need sinna said, kuigi rotid pääsevad selle seinajupi kallale ain't järelevalve all. Juhtmetega nad teevad midagi kavalamat, noh, nagu rotipoisid ikka, seda, mida koer jalga tõstes toimetab . . . joonelt jagajasse . . .

Muide, mul on olnud & kutsikas, & rotid -- mitte keegi ei näri seinast krohvi nii raevukal raginal ega nii nähtavate tulemustega kui umbes pooleteistaastane laps;)
ganna
Õigekiri longab
 
Postitused: 149
Teemad: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotirahvas & Riina

PostitusPostitas goodyk » 25. september 2010, 22:04

Meie rotid närisid puuri sisse suure augu (kuskil teemas ma seda rääksin). Peale seda sai neile konstrui tehtud, et nad ei saa oma kaussi enam närida.
Puuris on meil pidevalt puuhalud, neid küll hekseldavad mõnuga ja puurivarbasid närivad kah. Kuna nad vabapidamisel ei ole, ehk siis väljas käivad kas järelvalve all või siis "kogemata", siis ei tea kuidas nad juhtmetesse suhtuvad. Ausalt öeldes, ei julge katsetada kah.... ganna teab meie juhtmehunnikuid :)
goodyk
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 20
Teemad: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 47
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotirahvas & Riina

PostitusPostitas Riina1958 (Teema autor) » 27. september 2010, 10:55

Tegelikult ei ole ükski mu praegustest rottidest midagi olulist ära närinud. Elisa ja Electra peenestasid kiikede vahele pistetud pehmet paberit, mis oli eriti mugav, sest selle sai ära visata ja muud asjad olid terved ja puhtad. Minu lähedased on harjunud, et mul võib seljas olla näiteks aukudega hommikumantel.
Ükski seitsmest ei ole üritanud diivani pealt maha minna, mis on suur pluss. Kõik kaltsukatest toodud ja puhtaks pestud riideesemed ongi närimise-pissimise jaoks. Need on nii odavad ja toon neid pidevalt juurde.
Meil on suures puuris massiivne õunapuust redel, mille sõbranna mees tegi poistega tööõpetuse tunnis just selle jaoks, et oleks mida närida. Aga just see on kenasti terve.
Kõige suurem probleem oligi see, et koos kiikedega kukkusid nad ise ja said haiget. Praeguseks on Lucia ja Lakmé madalamas puuris ja seda muret enam ei ole.
Minni (kes pesumasina vooliku peal oma hambaid proovis), tõstis välja mõned lilled koos mullaga, tegi TV puldi ühtlaselt siledaks ja raamatute selgadel on temast ka mõned mälestused säilinud. Aga me ju ise võimaldasime seda talle!
Ülejäänud kuuest, kes mul varem olid, midagi ekstreemset ei mäleta.
Oma töökaaslastele, kes mind imelikult vaatavad, kui närimisest juttu tuleb, tuletan meelde, et iga lemmikloomaga käib kaasas mingi probleem (kassid teritavad küüsi, koerad närivad mööblijalgu, pissitakse vaiba peale jne.). Kõik rotiomanikud on kindlasti nõus, et rõõm oma rotutotusid sülle võtta on suurem kui kahju mõnest näritud asjast.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Rotirahvas & Riina

PostitusPostitas Kissu » 27. september 2010, 11:03

Väikestel hambad lihtsalt sügelevad. Minu jaoks on puuride/majade/juhtmete närimine uus teema aga olen kiiresti õppinud. Nimelt ei ole üksgi rott enne puure ja maju närinud, kui tulid Wii ja Piksel. Neil pisikestel hambad ikka nii sügelevad, et varsti jõuavad omadega puurist välja. Iga puhastuse ajal vaatan, kas rott juba mahub läbi selle puuripõhjas oleva augu või veel mitte. Maja küljed on puhta kaunistatud akende ja ustega, mille servad teravad kui saag. Naljatasime juba Celioniga, et monitori toitejuhtmeid peab vist 10se pakina ostma hakkama, et saaks iga mõne aja tagant vahetada. Ega põhiline ongi see, et rotike ise haiget ei saaks oma närimistöö tulemusena, muu pole nii tähtis. Samas lihtsam oli see aeg, kus ei pidanud mõtlema sellistele asjadele. :sleep:

Eksperiment nr. 1
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Rotirahvas & Riina

PostitusPostitas Riina1958 (Teema autor) » 02. oktoober 2010, 12:39

Kissu, mõtlesin nüüd pikalt ja põhjalikult ja ehk oskad sina vastata. Õpid ju psühholoogiat.
Kui näiteks inimestega võrrelda, siis kõik lapsed ei ime pöialt, kõik täiskasvanud ei hakka suitsetama ja alkoholi tarvitama jne. See on ju mingil moel stressi maandamine ka.
Elisast mäletan, et temale meeldis eriti minu hommikumantli põues magama jääda ja enne seda sinna mõned augud teha.
Ehk sellega ongi seletatav, miks ühed rotid närivad rohkem ja teised vähem?
:nono:
Lisan siia juurde ühe üldsegi mitte heatahtliku kommentaari: Lucia ja Lakmé puuri puhastades avastasin, puuri plastmassist põhja ülemine äär, mis enne oli lihtsalt õhemaks näritud, on nüüd täiesti avatud. On vaid aja küsimus, kui ruttu nad jõuavad seda avardada nii, et sealt läbi mahuks. Tuleb kiiremas korras otsida töömees, kes ümber puuripõhja väljapoole ühe plekiriba kinnitaks. Oimaivõi!
:grr:
Pilt
Korras puuri saan homme kätte! Pildil Lucia ajutist puuri uurimas (ilmselt arutleb ta, millisest kohast oleks kõige parem närimisega alustada). :biglove:
Ja pildi panin esimest korda ise!!!
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Rotirahvas & Riina

PostitusPostitas Kissu » 02. oktoober 2010, 22:17

Viimasel ajal olen hakanud üha enam mõtlema, et ka geneetika ning lastetuba mängib suurt rolli rottide närimisharjumustes. Enne Wii ja Piksli tulekut olid küll siin-seal mõned hambajäljed, kuid praegu on maja külgedes 10 cm augud, puuri põhjas suured augud, kõik riiuliservad augulised, juhtmed ära näritud jne. Mõtlesin pikka aega, et noh eks mõned rotid on lihtsalt sellised ja võibolla pakuti neile sünnikodus eriti palju aktiivse närimise võimalusi. Samas pärast Maci sündi olen hakkanud seda pigem geneetikaga siduma. Nimelt on ka Mac suurem näriline, tema isiklikuks lemmikuks on puurivõred (ma olen tema hammaste pärast natukene murelik, sest erinevalt plastikust ei mõju traat küll kuigi hästi). Stress võib loomulikult ka sellise tohutu närimise juures mingit rolli mängida, kuid päris põhjuseks ma seda ei loeks.

Samas tasuks kaaluda ka veidi teisi põhjusi. Näiteks oma osa on kindlasti ka igavusel. Minu ASCII hakkas pärast Teele ja Rita lahkumist oma puuris kiikesid alla närima. Päevadel, mil ta suurtega rohkem koos on ja mina temaga rohkem tegelen, näritakse kiikesid vähem, ja siis, kui mul on vähem aega temaga tegeleda ning jalutuskäik on lühem, siis rohkem. Teisest küljest võiks seda aga ka näiteks solvumise väljendusena käsitleda - sina minuga ei tegele, vot siis ma lammutan puuris. Ei ole mitte välistatud. ASCII puhul ma küll ei usu seda viimast, kuna ta ikkagi veel mõnevõrra arakene, aga hästi sotsialiseeritud roti puhul - miks mitte?

Lisaks olen rotipidamise kogemuse jooksul veel seostanud seda kiige asukohaga. Mõnes kohas olevad kiiged lihtsalt ei meeldi rottidele ja need näritakse alla. Tõenäoliselt segavad lemmik ronimiskohtades vms. Seega tasub katsetada ka kiige asukoha muutmist. Tähtsal kohal on ka materjal, kinnitused ning kiige rippuvus (mingi vahe näriti mul rippuvaid kiikesid alla, aga pingutatud kiikesid ei puututud).
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Rotirahvas & Riina

PostitusPostitas Riina1958 (Teema autor) » 04. oktoober 2010, 09:19

Sellise metallist ääre taha jääb nüüd kõik, millele hambaid taha saab ajada.
Pilt

Pilt

Aitäh kõigile, kes siin kirjutasid, et oma arvamus öelda!!! :worsh:
Kissu postitus lausa jahmatas mind. Ei ole lihtne selle peale tulla, et selline väike loomake võibki näiteks solvunud olla. Ja tõesti tõesti, see kiigematerjal või koht, mis iganes ma oma äranägemist mööda panen, võib-olla talle ei meeldi ja ta tahab sellest oma kodus vabaneda. Nad ju ka väikesed isiksused. Samas võib mõni materjal jälle vastupandamatult hea närimiseks olla.
Igavus Lucia ja Lakmé puhul vast mitte, need paksukesed nagunii rohkem magavad, kui üleval on. Aga see, et kaks puuri kõrvuti on, võib olla tahaksid nad välja kasvõi sellepärast, et noortele oma võimu näidata, tutvuda ...
Selle nädala jooksul saan oma puuririiuli kätte, siis on puurid üksteise peal ja olukord ei ole nii stressav.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Rotirahvas & Riina

PostitusPostitas Riina1958 (Teema autor) » 17. oktoober 2010, 11:25

Üle pika aja siis pilte rotirahvast ka. Normakene kardab pildistamist ja tema pildi peale saamine on päris keeruline. Tema õde Amina aga poseeriks ja poseeriks.
Batukene tegi endale paari päevaga ilusa tumehalli talvekasuka, nii et Pärnust tulles ei uskunud ma oma silmi. Temale võib nüüd julgelt öelda Madama Butterfly. Värvivahe Aminaga on nüüdseks väga suur (tulles olid nad peaaegu ühesugused). Butterfly on see, kes pistab pea dropsikotti ja üritab kahte, veel parem kolme dropsi korraga võtta. Enamasti see üritus tal ebaõnnestub.
Amina juhib oma seltskonda rahulikult ja vaikselt. Et tema boss on, saab aru vaid sellest, et ta pidevalt teisi jälgib. Kui midagi toimumas, tuleb tema kohe vaatama.

Pilt

Pilt

Pilt

Vanemad tüdrukud elavad rahulikult oma puuris, kiiged on paigal ja terved. Kuigi diivanile pandud riietele näritakse hiiglaslikke auke. Ülemisel pildil on Lakmé, tema taganes pildistamise ajal vastu õde, sest suus on ta vitamiinidrops, ju tal sellepärast mure oli. Lucia aga nuusutab hoolega diivaniriiet, kus enne neid noorem kolmik jooksis. Lucia üritab ikka veel Lakméle selgeks teha (käpaga pähe või selili pannes) et tema on boss. Kuigi selles ei ole ei tema ise, Lakmé ega keegi teine kunagi kahelnud.

Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Rotirahvas & Riina

PostitusPostitas cougar » 17. oktoober 2010, 12:26

Ohsa, kus ike läigivad nigut värskelt masinast tulnud rahad! :D
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotirahvas & Riina

PostitusPostitas Merily » 17. oktoober 2010, 13:45

Sul on tõeliselt ilusad rotid, viimne kui üks. Eelviimast pilti vaadates arvasin, et eespool olev rott on tagumendiga vastu peeglit :D. Siis lugesin kirjeldust ka.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotirahvas & Riina

PostitusPostitas Riina1958 (Teema autor) » 17. oktoober 2010, 14:42

See peegli mulje jäi mul ka alguses. Aga neil on väike toonivahe.
Vahepeal on üks mure ka tekkinud. Pildi pealtki on näha, et Lakmé silm on pilukil. Peale magamist ei tulnud see lahti, väike punane täpike on ka alumise lau peal. Tupsutasin seda siis füsioloogilise lahusega, aga ta ei lase ju. Loodame, et ei ole tõsine probleem! :sad:
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Rotirahvas & Riina

PostitusPostitas ganna » 18. oktoober 2010, 10:13

Kuidasmoodi nad Sul suudavad kolmekesi rahulikult yht salatilehte närida? Minu poistel on kyll sihukesega tarvis jooxta teisel teise suunda, kuni kumbki oma räbala kätte saab & seda siis vennale selga keerates pahural raginal järab.
ganna
Õigekiri longab
 
Postitused: 149
Teemad: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotirahvas & Riina

PostitusPostitas Loomahull » 18. oktoober 2010, 14:10

Oh, tõeliselt kaundi rotikesed! Siledad ja läikivad.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotirahvas & Riina

PostitusPostitas Riina1958 (Teema autor) » 18. oktoober 2010, 16:01

Viis tüdrukut tänavad! :worsh: (Ja kes ei tänaks, kui ilusaks peetakse!)
Hea uudis oli täna hommikul see, et Lakmé silm on terve! Ptüi, ptüi, ptüi!
Aga Aminakene on isegi inimese kohta liiga intelligentne - võtab varre poolt imepisikesi riismeid ja vaatab, kuidas teised söövad. No ja väikesed tüdrukud ongi ju "suhkrust ja jahust ja maasikavahust"... :biglove: (seda võite naljaks ka pidada).
P.s. hea, et meelde tuli: Ganna, arvan, et minu ja sinu rotid ei erine mitte millegi poolest, kui näiteks liha või juustu pakutakse. Igaüks tormab siis eri suunda, mõnikord jookseb veel siis ka koha otsingul, kui teised juba ammu söövad. :nono:
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie rotid

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline