Merily rotskid (5)

Kõik sabalised, kes meil kodudes on

Moderaatorid: E4-, Amelia

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Merily rotskid (5)

PostitusPostitas Scratchy » 14. aprill 2013, 22:41

Kaastunne! :(
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily rotskid (5)

PostitusPostitas Riina1958 » 15. aprill 2013, 13:15

Siiras kaastunne! :lein:
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Merily rotskid (5)

PostitusPostitas roberta » 15. aprill 2013, 15:13

Südamlik kaastunne kõigile!
Kasutaja avatar
roberta
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1181
Teemad: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily rotskid (5)

PostitusPostitas mesimummu » 15. aprill 2013, 17:12

Kaastunne! :lein:
Valgetuhkur Ritter Sport &
Moonshine Evil Princess Vesuuv ♥
Kasutaja avatar
mesimummu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1097
Teemad: 7
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily rotskid (5)

PostitusPostitas Õntsu » 15. aprill 2013, 17:55

Siiras kaastunne! :( :lein:
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Merily rotskid (5)

PostitusPostitas Tiksikas » 15. aprill 2013, 18:40

Siiras kaastunne! :lein:
Kasutaja avatar
Tiksikas
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 598
Teemad: 18
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Tuju: Omadega läbi
Prindi postitus

Re: Merily rotskid (5)

PostitusPostitas Merily (Teema autor) » 16. aprill 2013, 16:35

Aitäh!

Ma ütlen ausalt, et viimasel ajal on mu rottide surmad olnud mulle kergendavad. Südamelt on raskus kohe ära. Olen 90% juhtudest oma sõbrakeste viimseid hingetõmbeid näinud ja nende juures olnud, neid lohutanud ning ilusaid sõnu kõrva sosistanud ning natukene isegi õnnelik olnud, kui nad siit koledast maailmast pääsevad. Koledast, sest viimased rotid, kes hinge heitnud on, on tervisehädade käes kannatanud ning on näha olnud, et kerge neil pole. Mimikese kasvajad ei paisunud küll hiigelsuureks, aga natuke rohkem kui 2 nädala jooksul suutsid nad oma "eesmärgi" täita. Ma ei teagi, kas surma põhjustas peas või käpal olev kasvaja. Lõpuks ei saanud Mimi enam üldse kõndida, ainult venis mööda puuripõrandat (nii palju, kui ta seal olema pidi - viimasel päeval oli ta terve päev minu süles, nii et liikumiseks vajadust ta ei näinud). Oli see käpakasvaja nüüd nii agressiivne või hakkas ajukasvaja (?) trikke tegema. Igatahes saabus surm vaikselt ja loodetavasti valutult.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily rotskid (5)

PostitusPostitas Loomahull » 17. aprill 2013, 08:46

Hilinenud kaastunne. :lein: Su kamp on nii kokku kuivanud... Õnneks saab see varsti pisikeste näol täiendust. Ole tugev! :better:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily rotskid (5)

PostitusPostitas 3rika » 18. aprill 2013, 16:12

Kasvajad on nii koledad mõrvarid...
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily rotskid (8)

PostitusPostitas Merily (Teema autor) » 24. aprill 2013, 13:43

Meid on nüüd 8! Uudiseks see vast kellelegi ei tule, kes vähegi Scratchy teemat silmanud on. Tüdrukud on väga-väga ilusad nupsud ja loodetavasti hakkavad peagi puuris ringi trallima. Meid nüüd ootab jälle uus tutvustamisseanss ees ja mul on nii-nii hea meel, et ma seda jälle üle pika aja korraldada saan! Ma lausa igatsen neid pingelisi veeprits-käes-vanni-ääres seismisi. Kohe tõsiselt, iroonitsemata. Kui õed Mustad suurtega sobitatud, ei pea ma õnneks järgmist korda enam kaua ootama :sneaky:

Lipa-lopa kõrvadega dumbotüdruku nimeks sai Vunts. Mõnus lihtne nimi ja kui ma ta krussis vurrujuppe nägin, teadsin kohe, et sellest loomast saab Vunts. Hetkel palja pealaega preilist sai Sigur. Sigur Rosi üht muusikapala on päris paljudes filmides kasutatud, sealt on ta mulle meelde jäänud ning hiljem netist vaatasin, et sigur on ka üks taimeliik. Sigur Ros mu lemmikute alla ei kuulu, valisin selle nime lihtsalt selle järgi, et see on pätilik nimi ja ausalt öeldes näeb minu Sigur üpris pätt välja :D. Ja parampapam, kolmanda tüdruku, topeltrexi nimeks sai Aili. Inimeste nimesid mu rottidel veel olnud ei olegi. Ta on hetkel kõige tagasihoidlikum ja eile puges süles õdede alla. Sõnaga "all" meenusid mulle ainult nimed Allie või eestipärasemalt Alli, aga see tundus mulle kuidagi liiga tavaliselt. Siis järsku tuli meelde, kuidas mu vanaema rotte kardab ja sealt ta tuligi. Aili on päris sõna "all" moodi ja mulle tundus hea mõte üks oma lemmikutest nimetada ühe oma lemmiku järgi :)

Pilte võite imetleda Scratchy beebiteemast, mul endal ei ole veel aega olnud fotokat kätte haarata.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily rotskid (8)

PostitusPostitas 3rika » 24. aprill 2013, 13:58

Palju õnne pere kasvamise puhul ;) :flo:
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily rotskid (8)

PostitusPostitas Kissu » 24. aprill 2013, 14:03

Palju õnne sulle ja plikadele! Ma siin seletan pisikesele sinisele tegelasele, et tal tuleb veel kõvasti kasvada lähemate nädalate jooksul, kuna teda ootab terve hord pisemaid ja suuremaid tüdrukuid. Ta ainult liigutab oma suuri kõrvu ja vudib õdede-vendadega mängima selle peale. :P
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Merily rotskid (8)

PostitusPostitas Merily (Teema autor) » 24. aprill 2013, 14:09

Hehe, nii armas :). Õnneks tal jah siin palju mängukaaslasi, ei ole äkki siis nii hirmus see harjumine. Väikesed võtavad omasugused kiiremini omaks. Igatahes ma nii ootan juba Biru saabumist, saaks kogu kamba kokku. Samas on ootusärevus ka lahe tunne :).
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily rotskid (8)

PostitusPostitas Kuldhai » 25. aprill 2013, 08:55

Palju õnne! Kindlasti võetakse pisikesed suurte poolt omaks. Nii põnev on elada rotiootuses... :lol:
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily rotskid (8)

PostitusPostitas Merily (Teema autor) » 25. aprill 2013, 21:21

Kui eile õhtul oli ainult Vunts minuga nõus mängima, siis täna käivitasid ka topeltrexid oma kirbumootorid. Olen seda enne sadu kordi öelnud, kui väga ma rotilaste kõditamist armastan. See mõnus kujutletav naer ja need äkilised liigutused! Eriti lahe oli see, kuidas ka hambad käiku võeti. Et kui ikka juba, siis juba! Aili on endiselt kõige arem, aga asi areneb - ka temas on näha juba vaikselt arenevat kirbukest. Vunts on kõige julgem, Sigur tema järel. Puuriukse avanedes joostakse juba täie turboga välja ja kui see taas sulgub, otsitakse paaniliselt seda auku, kust enne välja pääses. Olen kindel, et homme on Vuntsi ja Siguri järel ka Aili, kaua ta oma uudishimu ikka maha jõuab suruda :).

(Muide, kas te nägite täna "Mehed ja naised" saadet, kus mehed poes sigurit otsisid? :D)
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily rotskid (8)

PostitusPostitas Loomahull » 26. aprill 2013, 15:08

Palju õnne pisikeste kojujõudmise puhul! :flo: Tore on näha karja kasvamas pisipägade näol.

See meeste poeskäik oli lahe jah, eriti see üks tüüp, kes vahtis kõikidele asjadele enam-vähem otsa ja siis marssis minema. P.S. Sigur on hea asi, see söödav, ma mõten.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily rotskid (8)

PostitusPostitas Merily (Teema autor) » 28. aprill 2013, 15:15

Väikesed juntsud on täielikult harjunud ja vahivad peaaegu et hommikust õhtuni puuri ukse ees, et välja lastaks. Eile lasin nad suurtega ka kokku. Esialgne mulje on selline, et mu vanakeste kamp on rahulik ja kui päris aus olla, siis üldiselt neid ei huvitanudki väikesed. My ja Ibäk nuuskisid rohkem ja Ziblak ka justkui tahtis vähe lähemalt uurida, aga Plindul ja Purul oli küll täiesti ükskõik. Plint on üldse selline, keda mitte miski ei huvita. Puru on aga läbi ja lõhki vanainimene.
Mõtlesin siin, et ei hakkagi enne neid kokku kolima, kui Biru ka kohale jõuab. Biru on ju üksinda ja kui ta teiste väikestega enne sõbraks saab, siis on äkki julgem suurtega ka tutvuda... Või mis te arvate? Samas nädal-kaks on päris pikk aeg veel väikeseid eraldi pisikeses puuris pidada...

---
Et mitte kaks postitust järjest teha, lisan siia samasse hunniku pilte.

Aili

Pilt

Pilt


Ziblak (mingid pildid vanemast ajast)
Pilt

Pilt


Ja minu väike vennake Ziblakuga
Pilt


Õed Mustas
Pilt

Pilt

Pilt


Sigur
Pilt

Pilt

Pilt

Pilt


Vunts
Pilt

Pilt
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily rotskid (8)

PostitusPostitas Scratchy » 28. aprill 2013, 19:27

Nii vahvad! Vunts ja vennake Donnie on no nii kaksikud. Eriti malbete nägudega mõlemad, kaisukaru moodi. :D
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily rotskid (8)

PostitusPostitas Kissu » 28. aprill 2013, 19:57

Millised mõnusad kräsused tüdrukud. Tõeliselt mõnusad kaisurotid. :biglove:
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Merily rotskid (8)

PostitusPostitas Merily (Teema autor) » 12. mai 2013, 14:27

Biru jõudis eile tervelt ja rõõmsalt koju ning nüüd mängib juba omasugustega. Kuna ülejäänud pesakond mingeid haigustunnuseid ei olnud näidanud ja mina Biru juures märkasin ainult, kui õnnetu ta üksinda puuris on, siis otsustasin ta teiste väikestega kokku panna. Väike kätš isegi oli, kusjuures, ja hommikul oli megazorb kahtlaselt ebaühtlaselt üle puuri laotatud, aga kõik on terved ja magavad nüüd koos oma roosas kiigukeses. Kissu, mis õpetussõnu sa oma sabadele jaganud oled? :D Biru oli eile esimene, kes võõras puuris võimu tahtis kehtestada :lol:.
Biru on ikka pontsu küll. Võrreldes Scratchy tibinatega on ta lausa hiiglane. Vunts tundub kaugelt vaadates peaaegu sama suur oma paksu kasukaga, aga kätte võttes on kohe aru saada, kes on nn poerott ja kes planeeritud. Õed Mustad küll sündisid heas kodus, aga nende ema-isa tõenäoliselt mitte - seepärast ka "poerott".
Sigur on kõige pätim ja uudishimulikum. Ta on ainuke, kes on julgenud diivanil minust veidi kaugemale minna ja on esimene, kes puuriukse avanedes sealt välja lendab. Vunts tavaliselt tema järel, aga mitte päris lennates, vaid ta pigem venitab sealt ennast välja. Aili on endiselt preili Tagasihoidlik, aga see teebki ta nii omapäraseks. Tal on praegu hästi ilus kasukas ka (või noh, kas seda päris kasukaks nimetada kõlbab... :D). Keha on ühtlaselt kaetud "uduga", saba poolt läheb tumedamaks nagu siiamitel ja mask on ka peas. Nina ja kõrvade ümbert hästi tume. Ta ongi meil selline viisakas preili. Sigur jällegi meenutab mulle niiiiiii Tšifkinit. Õpetan talle vaikselt üle diivani hüppamist ka, sest ühele Tšifkini-laadsele rotile ma ära ei ütleks. Võin ausalt öelda, et läbi mu rotiajaloo on Tšif see, kes mulle kahtlemata kõige rohkem meelde jääb. Sigur on lahedalt ebaühtlane ka, täpselt nagu Tšifkin, sellise tänavaroti välimusega :D
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily rotskid (9)

PostitusPostitas Kissu » 12. mai 2013, 15:10

Kui sa üksi ja vähemuses oled, siis tulebki asjale ülbelt läheneda ja võimu kehtestada, mine tea mis muidu sinuga veel tehakse.

Suuruse osas peaks see pesakond üldse suhteliselt suureks kasvama, kuna nende papa on kasvult hästi suur rott ja mamma pole ka just kõige pisemate killast. Muidugi Biru oli üks suuremaid tüdrukute seast ja siin oli ta ka pisikeste tüdrukute osas vist alfapotensiaal. Floppy, kes kaalult temaga võistleb on selline siiberdis, et tal pole aega ja viitsimist jännata mingi alfasusega - milleks? Elu on palju toredam, kui saab niisama rumalusi teha. :D
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Merily rotskid (9)

PostitusPostitas Merily (Teema autor) » 12. mai 2013, 15:17

Tundub mõistlik tõesti. Julge tüdruk vähemalt, üks kolme vastu :D. Ma loodan, et ta suurtele ära ei hakka tegema, vähemalt mitte veel nii pisikesena, muidu võib raskeks minna. Aga ega mul suurte seas ülbikuid enam eriti ei ole, nii et üks kuluks ära küll :D.
Igatahes minu ootused on nüüd sõna otseses mõttes suured Biru osas. Ziblakki on tugeva kondiga ja ta polnud väiksena üldse nii kogukas... :sneaky:
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily rotskid (9)

PostitusPostitas Merily (Teema autor) » 14. mai 2013, 17:52

Polegi siin uudiseid rääkinud. Meil nüüd kõik elavad õnnelikult koos. Ühel õhtul lihtsalt mõtlesin, et nonii, nüüd on see aeg. Ja nigu niuhti, ainult mõni kriuks ja kogu lugu. Ma olen ise viimasel ajal "jõhkram" ka ja päris iga kiunumise peale platsi ei lenda, mul praegu rahulik kamp üleüldse.
Kissule teadmiseks nii palju, et kunagi sa küsisid, mis vahet ma olen sinu rottide ja poerottide vahel märganud. Ütlesid, et kasvatajalt saadud rotte peaks lihtsam olema tutvustada. Phäh! Elav tõestus Ziblak oli viimane, kes täielikult ära harjus ja õppis väikestest mööda kõndima nii, nagu üks normaalne rott seda tegema peaks :D. Eks me tulevikus näe, kuidas Biruga läheb :D. Aga rahulikumad ja julgemad on nad küll. Sellel ajal, kui teised kolm jubinat mööda puuri karjudes ringi siblisid, magas Biru rahulikult, pea üle kiiguääre, sügavat und. Selleks ajaks, kui ma fotoka tõin, oli ta end juba teise asendisse sättinud. Mul on lausa kahju, et seda jäädvustada ei jõudnud, sest keset seda "sõjatsooni" oli see päris naljakas :lol:
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily rotskid (9)

PostitusPostitas Kissu » 14. mai 2013, 19:04

Tegelikult ei saanud sa mu mõttest vist päris hästi aru. Ma ei mõelnud siinkohal kindlasti mitte seda, et kasvatajalt saadud rottidele oleks teisi lihtsam tutvustada vaid vastupidi just seda, et kasvatajalt saadud rotte on rotikarjale lihtsam tutvustada. Täiskasvanud roti puhul ei saagi teha eriti põhjalikke järeldusi selle kohta, kuna seda mõjutavad paljud erinevad tegurid nagu näiteks roti positsioon karjas, karja kuuluvate rottide omavaheline suhtlus, kodu võimalused/harjumused jms. Kuigi iseloom mängib ka kindlasti tähtsat rolli selles, siis keskkonna tegurid ei lase selle põhjal eriti järeldusi teha. Samas väikeste rottide puhul, keda üritatakse kampa lisada peaks olema selgemini näha see, kuidas lastetuba mõjutab seda tuvustamise protsessi. Tegu on küll hetkel lihtsalt minu teooriaga aga huvitav sellegipoolest. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Merily rotskid (9)

PostitusPostitas Merily (Teema autor) » 14. mai 2013, 19:21

Ah või niipidi hoopis. Siis ma sain jah veidi tagurpidi aru. Aga no ma loodan, et sa ennast väga puudutatuna sellest ei tundnud, sest ma eelkõige naljaga seda ütlesin - ei saagi ju kõik rotid ühtemoodi olla ja samuti käituda :).
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily rotskid (9)

PostitusPostitas Kissu » 15. mai 2013, 08:50

Ei tunne puudutatuna ja loomulikult on kõik rotid erinevad. :lol:
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Merily rotskid (8)

PostitusPostitas Scratchy » 16. mai 2013, 15:36

Merily kirjutas: Kissu, mis õpetussõnu sa oma sabadele jaganud oled? Biru oli eile esimene, kes võõras puuris võimu tahtis kehtestada.
Biru on ikka pontsu küll. Võrreldes Scratchy tibinatega on ta lausa hiiglane. Vunts tundub kaugelt vaadates peaaegu sama suur oma paksu kasukaga, aga kätte võttes on kohe aru saada, kes on nn poerott ja kes planeeritud.

Mul täitsa vastupidi. :D Kissu sinised võeti kamba poolt väga rahumeelselt vastu ja vennad on nii toredad malbekesed, siiani pole mingeid võimuvõitlusi olnud. Võib-olla rändab see bossi-iseloom pesakonna emaseid pidi. :lol: Suuruse osas ka, Blak ja Blu on praegu veel nii pisikesed teiste kõrval. Ootan juba, et oleks, keda kätte võtta. Praegu meenutavad teiste kõrval hiiri. :P
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily rotskid (9)

PostitusPostitas Merily (Teema autor) » 08. juuni 2013, 19:12

Tegelikult on nii, et eile said My ja Ibäk 1-aastaseks ja ma, kanaaju, suutsin selle ära unustada. Üleeile veel vaatasin kalendrisse ja mõtlesin, et oh ei, seda ma küll ära ei unusta, pole mõtet eraldi meeldetuletust panna. Täna, kui telefon helises ja mulle meelde tuletas, et täna saaks Käbi, Orav ja Nim 3-aastaseks, tuli mul ka eilne meelde. Aga parem hilja kui mitte kunagi. Lühidalt: palju-palju õnne mu väikestele varjupaigalistele! See inimene peaks kahetsema ja häbi tundma, kes oma tiine roti hülgas. Ta on väga paljust ilma jäänud.

:wohoo:
Olen alati ka sünnipäevalaste pildid pannud, aga viimasel ajal on siia piltide lisamine nii närvesööv tegevus, et olen täiesti alla andnud. Küll on pilt liiga suur, küll liiga väike, küll ebaõnnestus pildi suuruse määramine. No mida?! 10 lehekülge tagasi suutis täiesti ära määrata pildi suuruse ja veel üles ka riputada ja nüüd, tehes copy-paste pildi lingist, seda enam ei suuda. Keegi aidata oskab, siis tänud ette.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily rotskid (9)

PostitusPostitas Kissu » 08. juuni 2013, 19:28

Palju-palju õnne plikadele.

Kasuta Flickrit või Photobucketit. Asi on selles, et Imageshack on jube aeglane ja foorum ei jaksa lihtsalt oodata, kuni see üritab neid pilte laadida. See ei ole foorumi poolne jama ja seega ei õnnestu ka mitte kuidagi seda parandada. Samuti kahtlen, et Imageshack ise plaanib seda kunagi parandada. Seega asjalikum mõte on alternatiivseid pildihoiustamis kohti otsida. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Merily rotskid (9)

PostitusPostitas Strawberryke » 09. juuni 2013, 16:08

Palju õnne ka minu poolt.Tüdrukud nii ilusaks kasvanud :)
Kasutaja avatar
Strawberryke
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 217
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie rotid

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 6 külalist

cron