Kuidas ja millal sai alguse teie rotiarmastus?

Sabalised jutustused

Moderaatorid: E4-, Amelia

Re: Kuidas ja millal sai alguse teie rotiarmastus?

PostitusPostitas SugarBabex » 24. juuni 2012, 22:15

Ma täpselt ei mäletagi kuna mulle rotid meeldima hakkasid,ilmselt siis,kui ema rääkis,kuidas tal oli väiksena valge rott olnud ja kui kihvt ta oli olnud.Rääkisin ka siis emale augu pähe,et roti ostaksime,nädal hiljem oligi mul rott käes ja mina seitsmendas taevas. :)
Ennast lüües on topelt valu,siis tunned seda kohta mida lõid ja seda millega lõid...
Kasutaja avatar
SugarBabex
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 223
Teemad: 7
Pildid: 4
Asukoht: Valga
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas ja millal sai alguse teie rotiarmastus?

PostitusPostitas hamsterkiku10 » 23. september 2012, 13:54

Enne oli mul 2 hamstrit.Kui nad aga ära surid :sad: tahtsin kedagi uut.Mõtlesin paljude loomade peale, aga teisi polnud võimalik võtta.Läksin siis emaga looma poodi ja nägin seal imearmast emast rotut. :biglove: Ema oli nõus aga isale ei meeldi rottide pikk saba (mina lausa jumaldan seda).siis jäigi seekord ära.Aga ma ei andnud alla.Uurisin nende kohta põhjalikult kõik välja.Siis tuli mu teine võimalus.Loomapoes sündisid 3 päeva tagasi rotupojad.Me proneerisime minu sünnaks kaks plikat täna hommikul ära.Loodan et isa on sellega nõus ja paari nädala pärast on rotid kodus.Ühesõnaga rotid ruulivad!! :thu: :rat:

(Läks vist veitsa pikaks :ups: )
hamsterkiku10
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kuidas ja millal sai alguse teie rotiarmastus?

PostitusPostitas IloveAnimals » 16. veebruar 2013, 12:39

Algul ei olnudki mul erilist huvi rottide vastu. Siis tõi kasuisa endale roti koju, ma vaatasin ja oli tegelikult väga armas ja nunnu, aga huvi siiski erilist ei olnud. Ma ei tegelenud eriti temaga, aga siis peale koliist sain ta enda tuppa lõpus (peale palumist) ja hakkasin tema eest hoolitsema ja kõike. Mulle hakkasid rotid meeldima ja meeldivad siiani :)
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas ja millal sai alguse teie rotiarmastus?

PostitusPostitas Strawberryke » 24. märts 2013, 20:32

Mulle juba lapsest saati rotid meeldinud ja nüüd siis u. 3 päeva tagasi ostsimegi omale esimese roti.Ema küll ütles et kardab rotte ja kui läks loomapoodi ja teda nägi ütles ta esimest korda: Ta on nii nunnu. Ja kui ta roti sülle siis võttis siis oli esimene asi mis ta ütles: me võtame ta ära :) . Ja tema meelest oli see rott küll suur aga see eest on teda hea kaisus hoida ja samas on ta ka armas :)
Kasutaja avatar
Strawberryke
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 217
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Kuidas ja millal sai alguse teie rotiarmastus?

PostitusPostitas Tiksikas » 07. aprill 2013, 12:18

Olin juba lapsest saati tahtnud rotti aga kuna kass juba oli siis ei lubatud.
Nüüd 2 aastat tagasi hakkasin käima Nõmmeloodusmajas koertekas (tänaseks enam ei käi) seal olid rotid ning ma läksin tund aega ennem sinna et rottidega tegeleda -sealt tõin ma endale esimese isase roti koju nädalaks et vaadata kuidas mulle rotid sobivad -kas ikka puhastan puuri,tegelen rotiga jne.Selle roti-poisi viisin tagasi kuna lubatud oli et nädalaks muidugi oleks ma ta endale jätnud aga siis ema ja isa ei lubanud.
Järgmine kord ehk aasta tagasi tõin ma endale emase roti ehk Blacky (Blacky oli siis 3 kuune) koju,tema oli ka lubatud nädalaks aga õhtul kui isa koju oli jõudnud võttis ta endale Blacky voodi peale mängima aga Rotipliks läks hoopis isale kaissu magama ning järgmine päev helistasin Nõmmeloodusmaja -Emane must rotipliks ei tule oma sõprade juurde tagasi vaid jäeb siia elama.Nad olid sellega nõus ning nii ma endale esimese rotipliksi saingi ja arvan et küll neid kunagi juurde tuleb kui olen 18 aastane :D
Kasutaja avatar
Tiksikas
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 598
Teemad: 18
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Tuju: Omadega läbi
Prindi postitus

Re: Kuidas ja millal sai alguse teie rotiarmastus?

PostitusPostitas roberta » 08. aprill 2013, 15:42

Mina pean tunnistama, et umbes 10 aastat tagasi kartsin ma ilmas kõige rohkem hiiri-rotte. Ma ei julgenud isegi rotiga samal diivanil olla, ehkki tegu oli valge kodurotiga. Aga siis juhtus niisugune lugu, et meie korterisse sattus olude sunnil päästeoperatsiooni käigus 2 rotipoissi(üks üleni valge ja teine valge musta kapuutsiga). Tulid nad muidugi minu kiljumise saatel, sest Appi! Rotid! Aga tuppa nad jäid ja suurde pappkasti esialgu pandud said. Kartsin küll, aga uudishimu sai ikkagi võitu ja piilusin neid seal esialgu salaja, siis avalikult ja lõpuks julgesin isegi sõrmeotsaga puutuda. Kuna keegi neid rotte endale ei tahtnud, siis nii nad meie juurde jäidki. Lastele tegi mu rotikartus muidugi palju nalja ja poiss tõstis rotipere mulle sülle, sealt pugesid rotipoisid minu hommikumantli laiadesse varrukatesse ja edasi õlale. Ma olin muidugi hirmust kange, ei julgenud liigutadagi. Aga...ära nad mind muidugi ei söönud, ei hammustanud ja kui ninnuotsad uuesti välja pisteti, siis oli ka mu hirm kadunud. Peale seda olin valmis oma rotipoisse iga tüübi eest kaitsma, kui mõni selline oleks välja ilmunud. Niimoodi võitsid mu südame need 2 kellegi poolt ära põlatud rotikest, Robert ja Stuart. Sellest ajast kuulub mu südamesse alati rotikestele koht ja minu jaoks on nad kõige kõige toredamad pisikesed sõbrakesed.
Kasutaja avatar
roberta
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1181
Teemad: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline

cron