Kuidas eelistate loomaaiast rottide võtmist??

Sabalised jutustused

Moderaatorid: E4-, Amelia

Kuidas eelistate loomaaiast rottide võtmist??

PostitusPostitas Caroliyna (Teema autor) » 24. juuni 2012, 11:15

Asi on selles, et minu õde tahab endale sinist rotti ja ta ei tea kust neid saada. Mina ütlesin talle, et on võimalus võtta loomaaiast tõurotte, sest loomapoodides pole neid tavaliselt vähemalt mina pole näinud neid seal. Ja tema kohe kui kuulis et mina ütlesin, et võta loomaaiast siis tema kohe (vabandustet et nii räägin) Loll oled vä? loomaaiast?? loomapoodidest PEAB võtma. Mitte loomaaiast.
Niiet minu küsimus on see et Kelle rotid on loomaaiast pärit? Ja kuidas eelistate loomaaiast võtmist?
Caroliyna
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 73
Teemad: 18
Pildid: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas eelistate loomaaiast rottide võtmist??

PostitusPostitas Kissu » 24. juuni 2012, 13:00

Loomaaiast roti saamine ei ole, muide, igal ajal võimalik, meile eelmisel suvel öeldi, et unustage ära - meil endalgi vähe. Seega nad ei propageeri seda nõnda, et tulge ja võtke! Võibolla nad mingil määral vaatavad sugupuid, ma ei tea, aga korralikult hoolitsetud/sotsialiseeritud nad kindlasti ei ole. Rotid on väga arglikud ja imepisikestes kastides paljukesi koos. Ainsad pojakesed, kes olid loovutusealised, jooksid paaniliselt käe eest ära, minu arvates arglikumad kui 95% loomapoe rottidest. Värvide osas oli tegelikult ka valik imeväike, vähemalt tol hetkel, ja valdavalt valged-heledad rotid. Trööstitu ja masendav oli see vaatepilt tegelikult ja seega ei ole tahtnud isegi hiljem enam küsima minna.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kuidas eelistate loomaaiast rottide võtmist??

PostitusPostitas Merily » 24. juuni 2012, 15:30

Lisaks Kissu jutule ütlen veel seda, et rottidel ei ole tõuge, seega pole tõurotte võimalik võtta ei loomaaiast ega ka loomapoest.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist