Narritakse roti pärast...

Sabalised jutustused

Moderaatorid: E4-, Amelia

Narritakse roti pärast...

PostitusPostitas Laura188 (Teema autor) » 20. detsember 2004, 12:36

Terekest!
Mind on hakanud nüüd väga vaevama narrimine roti pärast.Mind narritakse igapäev koolis rotiks ja et ma olen rotitydruk nagu mu rate kontogi.Minumeelest rate konto võib olla ükskõik mis nimega seal ka mingid tiigrid ja kassid jne...Aga ma räägin selgemalt.Täna koolis vahetunnis hüüdis üks tüdruk oma koha pealt poistele et Laura rate konto on rotitydruk ja ta ise on ka rott!Seda kõike poisid muidugi teadsid ja hakkasid mind mõnitama et mul on kodus 50 rotti ja kohe kui tuppa sisse astud siis jooksevad pähe ja igasuguseid asju mõnitasid.Üks rääkis ka et nad on mingis imetillukeses puuris hunnikus ja kui üks suu lahti teeb siis pissib teine sisse.Ei mulle endale meeldivad rotid tohutult ma ei hakka sellepärast oma arvamust muutma ja välja ma ei tee neist ka eriti kuid see teeb haiget kui nad igapäev seda kordavad ja mõnitavad.Tahaksin neile midagi kavalat õelda et nad ära lõpetaksid ja aru saaksid aga ma ei tea.Ja küsin veel et kas teid ka narritakse oma lemmiku pärast?
Laura188
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 234
Teemad: 20
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Narritakse roti pärast...

PostitusPostitas Kissu » 20. detsember 2004, 12:42

Minu suhtumine igasugusesse narrimisse ja muusse sarnasesse on selline, et kui ei meeldi ära vaata/räägi. :? Sellised asjad võivad küll haiget teha, kuid kui sa seda välja lased paista, et need sõnad sulle haiget tegid siis nad jätkavad seda. :eek: Narritakse ainult seni kuni on keda narrida ja on kes seda südamesse võtab. :)
Seda teame me kõik, et lapsed/noored on õelad oma eakaaslaste suhtes. Hiljem läheb see kõik hulga lihtsamaks. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa » 20. detsember 2004, 15:05

Oh, mind ka selja taga narriti. Õnneks mitte näkku, see oleks väga vastik olnud. Mina olin liiga hea õpilane ja ei võtnud üldse osa samast seltskonnaelust, millega ülejäänud klass tegeles. Tagantjärele tean, et narrimiseks on ainult põhjust vaja, pole üldse oluline, kas selleks võetakse prillid või vanemate rahaline seis või koduloom või see, kuskohas sa elad. Piisab, kui sa millegi poolest erinev. Suhtlen ma veel ainult nende paariga, kellega hästi läbi sain. :)
Teine asi, et kõik see poistekamp on vist armunud sellesse plikasse, et nad tema juttu korrutavad? :mrgreen: Üsna usutav - enamasti minnakse kaasa kellegagi, kellele meeldida tahetakse. Tallakad, sõnaga.
Kui ignoreerida ei suuda, siis vii nende narrimist edasi. Vat oled jah rotitüdruk, juba homme nakatad ta katku ja jõuluks tood tallegi mõne roti ja kui ta nii vaimustunud rottidest on, võid talle kotikese rotipabulaid jõuludeks koguda. :P Ega ta ju muidu rottidest ei räägiks, kui need talle nii ei meeldiks?
Ja räägi neile vastu, kui meeldiv on sul taoliste dzentelmenide seltskonnas viibida, võibolla peaks su ema nende emadele noorte härraste sõnavalikut tutvustama, et nad noortele väärilist kiitust saaks avaldada? ;)
Vahel aitab ka, kui täiesti muul teemal vastata. "Mina armastan sind ka, sa ei pea mulle seda iga kord ütlema. " "Ilus ilm täna, tõesti." Ise jääd seejuures ükskõikseks. Siis jääb tema lolliks.
Kui sul on koolis mõni õpetaja või klassijuhataja, keda sa usaldad, siis tema käest võiks nõu küsida. Vähemalt teada anda, et sind narritakse ja see sind häirib. Sageli õpetajad ei tee selle peale mitte midagi, ei oska midagi teha. Aga vähemalt on nad teadlikud, et midagi sellist toimub. Nemad ei oska ka kõrvalt hinnaga, kas lapsed niisama lõõbivad või mõnitatakse kedagi tõsimeeli ja nii nad ei sekkugi.
Tartus ma juhatakse sind laste nõuandlasse, kus palju tegeldakse probleemsete lastega - keda mõnitatakse, pekstakse, kellel on kodus tõsised probleemid, narkomaanid - nemad oskaks aidata, mis toimib, mida teha. Kas või kus Tallinnas selliseid nõuandlaid on, ei tea.
Olen poes näinud raamatut "Kiusamine", see võiks ka aidata.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Caty » 20. detsember 2004, 15:26

Ära tee välja. Nad kaotavad su vastu huvi kui näevad, et narrimine tulemust ei anna.
Caty
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 393
Teemad: 32
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Laura188 (Teema autor) » 20. detsember 2004, 15:36

Liisa kirjutas:Teine asi, et kõik see poistekamp on vist armunud sellesse plikasse, et nad tema juttu korrutavad? :mrgreen: Üsna usutav - enamasti minnakse kaasa kellegagi, kellele meeldida tahetakse. Tallakad, sõnaga.

Oi meie klassis ongi ainult mingid armulood.See on üks tüdruk kes on kõige popim, ilusam, ägedam ja ma ei valeta, vahetunnis istub vähemalt 5 poissi tema lähedal. :lol: Kohe kui ta midagi ütleb siis poisid alati nõus.Ei taha küll teemast kõrvale kalduda aga mulle endale meeldib ka jumalast üks poiss sealt klassist ja kogu klass teab seda. :oops:
Laura188
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 234
Teemad: 20
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Narritakse roti pärast...

PostitusPostitas ElzZzu » 20. detsember 2004, 15:48

Mõnele inimesele lihtsalt ei mahu pähe et kellegile meeldivad rotid ,hiired vms.Või üldse, kui sulle keegi meeldib.Minul oli vahepeal nii, et mulle meeldis üks poiss ja ma ütlesin seda oma sõbrannale aga tema läks ja latras kohe kõigile.Tagajärjeks olid ütlused stiilis "Üüüü, talle meeldib ju `see poiss´" ja mõeldi isasuguseid nõmedusi välja.Enam õnneks pole kellegil põhjust narrida :)
Tavaliselt ongi kõige parem, kui ütled narrijatele midagi naljakat vastu, selle peale on nad šokis ja ei oska enam midagi öelda ega teha ning jäävad ise naerualusteks.Näiteks need ütlused ,mida Liisa soovitas on väga tõhusad :)
ElzZzu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas kalakene » 20. detsember 2004, 15:52

Ei tasuks nüüd loomateemas kalduda üle armulugudeni. Minule tihti öeldakse ka, et mul on loomaaed kodus, aga see ei solva mind. Igal lollil oma lõbi, nagui öeldakse. Koolis ma loomadest ei räägi. Laura, kindlasti ära võta seda südamesse. Küll see neil üle läheb. Sa lihtsalt ära tee välja neist ja kutsu nad endajuurde vaatama, et nad näeks kuidas asi tegelikult on . Sa võid seda neile mainida, aga ma ei usu et nad tuleks :P . Paljudele ei meeldi rotid, neid peetakse mustatdeks ja räpasteks loomadeks. Igal ühel oma arvamus, sina ära lase sellest häirida ja ära loobu rottidest. Ma loodan, et teil saab seal kõik korda. :)
kalakene
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 596
Teemad: 78
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Urrloom » 20. detsember 2004, 16:21

Sa ei pea üldse kuulama, mida nad räägivad. See, et nad sinuga ühel või teisel põhjusel ühte klassi on sattunud, ei tee neid veel sinu sõpradeks ega ka võimalikeks sõpradeks. Isegi tuttavateks mitte, kui nad seda ära teeninud pole. Tegelikult pole nad ilmselt ka su vaenlased, see on lihtsalt mingi tobe huvi, "mis karul kõhus on", s.t. kuidas sa reageerid. Kui sul nendega midagi rohkemat ühist pole kui ühes ruumis istumine, siis tegele parem rahulikult oma asjadega. Ehk on mõni neist kadegi, et sul selline huvitav hobi on, neile võib-olla loomi koju ei lubata. Ja nii mõnegi silmis teeb see sind kindlasti huvitavamaks, mis siis,et seda välja ei julgeta öelda. Tegelikult on see narrimise põhjus ju jumala positiivne asi, mind narriti omal ajal nii-öelda "arusaadava põhjusega" (kehvad riided, pidudel ei käinud jne).
Häid nõuandeid on siin juba jagatud (ehh, olen ehk õelusekott, aga mulle meeldib see Liisa rotipabulate-paki idee). Omalt poolt lisaks, et kui raamatulugeja oled, siis võta Jonas Gardelli "Koomiku lapsepõlv" kätte (kui praegu ei istu, siis mõne aasta pärast) - kurvavõitu raamat, aga kuidagi väga tabavalt kirjutatud.
Urrloom
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 71
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas juuli-ann » 20. detsember 2004, 16:22

Siis, kui midagi solvavat öeldakse, ütle novot siis:D! Kui sa koguaeg niimoodi nõustud vms, kaotavad nad varsti huvi ja jätavad su rahule. Mul ainult sõbrad naeravad, kui näevad, et ma kuskil loomaleheküljel olen või loomadest räägin, aga ma ei pea seda solvavaks..
juuli-ann
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 174
Teemad: 15
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Narritakse roti pärast...

PostitusPostitas Andra » 20. detsember 2004, 17:33

Eh, eks igasuguseid asju saab teha. Mina mõnitan vastu või siis ei ütle midagi. Nagu, tuleb üks punkt leida, mille peale see inimene nagu tõesti ära ehmatab vms.
Meie klassis on üks poiss, kes on lühikest kasvu ja kui tema tuleb mölisema siis ma ütlen et "Mine oma päkapikumaale tagasi" või "Kuule, kasva ükskord suureks" vms. :) Siis meil öeldakse tavaliselt ka seda et "pese hambaid" või "mine hambaarstile" ja tavaliselt just sellepeale jäävad kõik kohe vait. ;D
Aga Jah, eelmine läks asi Noorsoo Politseile üle kui üht tüdrukut noriti.
Andra
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 247
Teemad: 26
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Narritakse roti pärast...

PostitusPostitas Liz13 » 20. detsember 2004, 19:59

Mind sellepärast küll koolis ei narrita, et mul palju loomi on. Kui ma koera sain, siis kõigil olijust, et wow kui lahe jne, aga noh koer on tõesti midagi muud kui rotid. Rotte peetakse tõesti sellisteks räpasteks ja üldse vaadatakse vahel imelikult, kui palju närilisi on kodus, kui on aga 1-2 kassi/koera ja eriti tõukassi/koera, siis suhtutakse hästi :)
Aga siis on küll tõesti imelik, kui kodus on mingi 20 rotti, hamstrit jne. See läheb juba üle mõisuse minu meelest, inimene peab oskama ikka piiri ka pidada, mis on normaalne, mis mitte. Nagu näiteks see Rakvere tädike või mõned vel, keda on telekast näidatud.
Liz13
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 299
Teemad: 49
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa » 20. detsember 2004, 20:50

Jajah, ja mõnelgi kenneliomanikul on ka lausa mitukümmend koera :eek:, mis neist veel arvata. Ja siis need pered, kus on rohkem kui 3 last, ega need on ka kahtlased. Ja mõnel on kodus rohkem kui kolm raamatut, lausa riiulite kaupa, neil vist muuks peale lugemise aega ei jäägi.
:P
Normaalse definitsiooni hulka kuulub see, et saab oma igapäevase eluga hakkama ega sega teisi. Niiet kui Rakvere tädike käitub loomadega ebaeetiliselt, ei saa siiski paljude loomade (või mille iganes) omamist ebanormaalseks pidada. :) See on see, mida eelarvamuseks nimetatakse, tehakse otsus ainult ühe asjaolu või tunnuse põhjal. Parem on seda vältida.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas kalakene » 20. detsember 2004, 20:54

Kui oma loomade, laste ja raamatutega ( :P ) hakkama saadakse, niikaua on asi korras, aga kui hakatakse juba üle piiri minema, läheb asi kahtlaseks. Kui loomad pannakse väikestesse puuridesse ja antakse koguaeg ühte ja sama sööki.
kalakene
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 596
Teemad: 78
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Eagles » 20. detsember 2004, 21:20

Issand kui haledad.! Mind ei narrita, aga kui mõnikord on kellelgi mingit ütlemist, siis ma suht nagu naeran. :D Ja see ajab teisi jumala närvi. Kui narrivad siis tõesti leia temas midagi ja ütle ka vastu ja võite enda eest! Tõesõna, ei tasu südamesse võtta. Las elavad siis ennast välja kui vaja, ära tee väljagi. :)
Eagles
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 216
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas -catz- » 20. detsember 2004, 21:38

Issand! Mind küll ei narrita niimoodi! Pigem on enamusinimesi vaimustuses mu loomadest ja ütlevad, et küll mul alles veab ja peavad kaa emaga rääkima :D
-catz-
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 118
Teemad: 9
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Narritakse roti pärast...

PostitusPostitas sphinx » 20. detsember 2004, 22:16

Ütle vastu, et "On jah, tuled vaatama? Nad on mul välja treenitud killerrottideks! :twisted: " Ja vaata mis näo ta siis teeb. :)
Sidney, Alfie ja Sphinx
Kodukas on SIIN :)
Kasutaja avatar
sphinx
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 151
Teemad: 6
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Narritakse roti pärast...

PostitusPostitas m » 20. detsember 2004, 22:24

Liisa ja Urrloom on vist juba põhilise ära öelnud..
Rottides ei ole asi, kui nõmedikud tahavad oma komplekse kellegi peal välja elada, siis põhjuse leiab alati. Paraku ei käi füüsiline ja vaimne areng ühesuguse tempoga.
Narrimine ja selle toetamine on narrijate endi sisemise ebakindluse probleem, sisimas võid neile kaasa tunda, nende tähelend jääb lühikeseks. Minu klassist pole ühestki ülbitsejast korralikku inimest kasvanud. Õnnelikult elavad siiski head inimesed ja need head leiavad üksteist ka varem või hiljem üles. Ehk leiad endale sõpru väljastpoolt kooli - loomasõprade ringist/ muudest huviringidest.
Tõesti on nii, et see põhikooliiga on kõige raskem - kunagi hiljem elus ei pea Sa nii lähedalt ja pidevalt suhtlema selliste inimestega, kellega Sul midagi ühist pole. Juba gümnaasiumis läheb seltskond palju normaalsemaks ja edaspidi oled tõenäoliselt ümbritsetud mõttekaaslastest.
m
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 162
Teemad: 8
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Narritakse roti pärast...

PostitusPostitas Alar » 21. detsember 2004, 14:01

minu üle ka ikka vahetevahel naerdakse, et ise juba 28 ja kodus hiired, deegud ning tagatipuks veel jänesed kah. aga mis sellest mulle need pisikesed loomad meeldivad ja kes tahab suhtleb minuga, kes mitte see tema enda asi... igatahes olen sellest klatšimisest terve elu üle olnud. :D
Alar
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 113
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Narritakse roti pärast...

PostitusPostitas Jänkumamma » 21. detsember 2004, 15:25

See foorum siin kisub päris tuliseks... :o ...ja oma iva on igaühel sees.
Ka mind on omal ajal koolis päris palju narritud, eriti just 4-5. klassis. Hiljem aga sellised nääklemised kadusid, sest hakkasin poistega paremini läbi saama ja tüdrukud olid ka piisavalt targad, et mind rahule jätta.
Kui mõni inimene on teistest erinev, siis jääb ta paratamatult teistele silma. Mõni üritab tema kallal nokkida, mõni ütleb otse ja julmalt, mõni selja taga. On ka selliseid, kes tahavad sõbrad olla ja selliseid, kes tahaksid sinult midagi õppida.
Meie kooli toodi näiteks puur rottidega, kui ma olin 4. klassis. Rotid viidi bioloogiaklassi elama ning kõik olemasolevad ja tulevased rotipojad jagati lastele laiali. ...ja bioloogiatund oli korrapealt õppekava populaarseim... :P
Mul ka kaks jänkut kodus ja pigem on nemad majas diktaatorid-peremehed. Samas käivad meil külas ka ainult sellised inimesed, kes suhtuvad jänkudesse ja nende asjaajamistesse sõbralikult. (On ka eksikombel üks erand olnud, kuid tema oma jalga meile enam ei tõsta! :evil: )
...ja ma ei väsi uutele tuttavatele kordamast, et ma olen üks ogar jänkumamma... :D
Jänkumamma
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 446
Teemad: 30
Asukoht: Raplamaa võserik
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 49
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Narritakse roti pärast...

PostitusPostitas Jänkumamma » 21. detsember 2004, 15:47

Mis ma oma poolsegase jutuga öelda tahtsin, on see, et pilkamisest on lihtsam jagu saada kas seda ignoreerides või siis naljaga vastates. Minu arvates Liisa pakkus väga häid killukesi. Omalt poolt pakuksin veel midagi stiilis: "On jah 50 rotti. Aga muuseas, sinu ema helistas eile mu emale ja soovis ühte rotipoega sinule jõulukingiks osta."
Ja veel: mulle tundub, et sisimas on ikkagi iga inimene isemoodi ja igas inimeses peitub omamoodi pärl. ...ka neis, kes tahavad kangesti teiste moodi olla... Lihtsalt vahe on selles, kuivõrd see pärl teistele silma torkab või hambu jääb.
(Ma ei pea kedagi nohikuks, kuid nohikuid võib vaadelda pärlitena avamata karbis. Kui keegi vaevuks seda karpi avama, siis võib ta tõenäoliselt sealt midagi väga huvitavat ja teistsugust leida.)
Jänkumamma
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 446
Teemad: 30
Asukoht: Raplamaa võserik
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 49
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Narritakse roti pärast...

PostitusPostitas Annie » 22. detsember 2004, 15:05

Siin läheb asi juba väga filosoofiliseks ja isegi teemast mööda. Arvan ka, et probleem on pigem kiusajates. Mis puutub loomade paljususse, siis leian, et tähtis on see, et inimene ja tema loomad ise rahul on.
Kasutaja avatar
Annie
Suleliste suvila
Suleliste suvila
 
Postitused: 1111
Teemad: 55
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Narritakse roti pärast...

PostitusPostitas Jänkumamma » 22. detsember 2004, 15:32

Omal ajal oli selline vene multikas, mille lõpus kass Leopold ütles alati: "Rebjata, davaite zhitj druzhno!"
Laurale:
Sul on kihvtid rotid ja sa ise oled ka äge tüdruk!
Ja see, mida keegi kusagil arvab või klatshib, ei ole üldse oluline!
Jänkumamma
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 446
Teemad: 30
Asukoht: Raplamaa võserik
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 49
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Narritakse roti pärast...

PostitusPostitas Endised kasutajad » 22. detsember 2004, 17:41

Mul vahest koolis küsitakse :'Oled sa mingi sigade hull?'
Ja vahes tka hakkavad sela mingeid omaarust merisigu järgi tegeema aga nuh... Tgtl on nad mul sõbrad ja kui neil tõesti ei meeldi merisead siis pole minu asi aga igatahes teen ma nii... Kui ma ütlen et merisea don nii nunnud või midgai taolist siis ma lissalt hakkan edasi pomisema näiteks et jaajaa on küll ja kui sul ei meeldi siis ära kuula aj ära hakkagi proovima praegu midgai vahele räkida...ära üritagi praegu vaielda või solvata.. ja siis nad teevad nerunäo pähe ja tüdinevad mu jutust ära...lähevad minema
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Narritakse roti pärast...

PostitusPostitas Riin » 22. detsember 2004, 18:14

Parem ära räägi edaspidi klassikaaslastele oma armastusest rottide vastu, küll nad lõpuks unustavad. Hea on öelda, et ole üle, aga muidugi läheb hinge, mõni inimene lihtsalt on õrnema hingega ja elab selliseid asju rohkem üle. Hea oleks küll, kui suudaksid sellest üle olla, tehes ükskõikset nägu, või midagi eriti teravat vastu öeldes, sest tihtilugu on narrijad ise väga tundlikud narrimise ja mõnitamise suhtes, või püüa tõesti kaasa naerda nendega. Kui aga Sinust ei ole ei ühe ega teise asja tegijat ja narrimine ikka väga haiget teeb, siis võid ju kasvõi valetada, et rotid juba ammu minevik ja mul polegi neid enam kodus, olete hiljaks jäänud norimisega. Pole ju teiste asi Sinu isiklikud asjad ja edaspidi ole lihtsalt ettevaatlikum oma juttudega, ka poiste osas :wink: , pole kunagi tark selliseid asju kellelegi usaldada, ka parematele sõpradele mitte, sest vahel võivad ikka tülid tekkida ja enamasti oskavad need "sõbrad" siis väga hästi "nuga selga lüüa".
Minu vanaema, kes oli aastaid kooliõpetaja ja nägi tihti, mis endaga kaasa tõid suured usaldamised, rääkis loo, et kord läksid kaks armunut omavahel riidu ja pärast luges poiss kõigile tüdruku armastuskirju ette ja arvata võib, kui õnnetu oli see tütarlaps. Selle peale ütles mulle vanaema, et kiri kirjuta alati nii, et ka võõras inimene võib seda lugeda. Alati on võimalus end väljendada suusõnaliselt. Olge ettevaatlikud, et mitte hiljem silmi peast nutta.
Kaldusin küll teemast pisut kõrvale :P , nüüd Liisa ja Kissu jälle kurjad :P .
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Narritakse roti pärast...

PostitusPostitas Kert » 29. detsember 2004, 12:32

Taunikud on...
Mind narriti hamstrri pärast umbes et mingi karvana peletis
Nüüd kõik tahavad mu hamstrit näha..
ma arvan et neil läheb see juba vaheajaga meelest
See olen mina.
Kert
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 57
Teemad: 3
Pildid: 1
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Prindi postitus

PostitusPostitas Kart » 04. jaanuar 2005, 16:37

Meie klassis õnneks midagi rottide vastu pole. Kord üks poiss tõi klassiõhtule oma roti kaasa(rott kuulus näidendisse) ja pärast oli väga õnnetu, sest ta tahtis seda üllatuseks jätta, kuid raamatukoguhoidja oli selle välja lobisenud ning terve päev kõik nurusid rotti sülle võtta. Kui saadi teada, et mul kodus kilpkonn on siis kõik kohe küsisid, et kuidas ma suudan kasvatada sellist koledat ja kõve looma. Mulle isegi esimestel päevadel öeldi, et ma hakkan kah kilpkonnaks muutuma. Nüüd võttis "popp" klassivend kah kilpkonna ja imelikul moel hakkasid need loomad kõigile meeldima.
Muide minu arust on rotid jumala ägedad loomad ning kui sulle öeldakse rotiplika siis võta seda kui komplimenti- kui rotid on lahedad siis mis veel rotiplikast rääkida.
Kart
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 71
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Arwen » 07. jaanuar 2005, 23:34

Ega see loomate pärast mõnitamine kahjuks vaid lapseeaga ei piirdu. Mina olen näiteks kasutaja sellisel saidil nagu http://www.foto.kala.ee sinna panevad fotograafid oma pilte hindamiseks ja kommenteerimiseks.
Ja kui mul vahel mõne 30-50 aastase fotograafiga vaidluseks läheb mõne pildi üle, siis lõpuks, kui neil enam midagi paremat öelda pole, siis käratatakse "mida sina hiiremamma üldse asjast tead, mine kasvata kodus oma hiiri ja ole vait!" vms :D Huvitav, kust nad välja juba nuhkinud on, et hiirtega tegelen...
Arwen
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 48
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Pilleriin » 08. jaanuar 2005, 00:00

Mind pole nii märkimisväärselt kiusatud loomade pärast. Kui, siis on ainult paar sõna öeldud minu ja mu loomade kohta. Kuid enamasti ei mõelda seda halvaga. Üritatakse ainult leebet nalja teha. :roll: Ja ega ma seda pahaks ei pane. Kuid mõni nali ei ole minu jaoks üldsegi mitte naljakas ja siis olen lihtsalt vait ja vaatan imeliku näoga otsa, et mis asja sa nüüd ajad..
Pilleriin
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 258
Teemad: 30
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Ruudi » 08. jaanuar 2005, 11:56

Kui ma endale esimest korda merisea sain ja muidugi ärevusest ja heast meelest kõikidele meriseast (päris tihti muide) rääkisin siis hakkasid sõbrad ülbama, et: "Keegi pole vist oma merisea järgi nii hull, et koguaeg ainult temast räägiks!" See on ka natuke minu süü aga ärevus teeb oma töö.
Ja isa lollitab koguaeg, et meriseal tuhvlid püsti. Mis minuarust pole enam ültsegi naljakas :(
Ruudi
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 65
Teemad: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Helery » 08. jaanuar 2005, 13:27

Siin oli juba ksukil kirjutatud, et ära enam ise ka nii palju oma loomadest räägi ja neid üle tähtsusta. Sest kui su rate kasutaja on rotitüdruk ja sind nii hüütakse, siis pole ju midagi imelikku. See ülejäänud tuleb lihstalt sinna juurde ilmselt mingite alaarenenud poiste tobedatest juttudest. See läheb üle. Üsna varsti. Nagu siin juba palju räägitud on siis kas ära tee välja või kui sa tahtsid öelda neile midagi löövat siis ka neid asju on eespool väga palju mainitud. Ma arvan, et sellest teemast saad sa nüüd küll abi(mitte ainult minu postitusest vaid üldse) ja nagu sa ka nägid ei ole sa üldse mitte ainuke keda selliselt narritud on.
Helery
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 115
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist