Kui laps peaks saama lapsed?!

Paaritamisest loovutamiseni

Moderaatorid: E4-, Amelia

Kui laps peaks saama lapsed?!

PostitusPostitas Rotiga (Teema autor) » 02. aprill 2011, 07:28

Siit teemadest otsides sain ma aru,et umbes kahe kuune emane on juba võimeline saama järglasi.Minul tekkis aga küsimus,et kas nii väike tibuke on ka suuteline oma poegade eest hoolitsema?
Kasutaja avatar
Rotiga
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 10
Teemad: 2
Pildid: 6
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kui laps peaks saama lapsed?!

PostitusPostitas cougar » 02. aprill 2011, 07:34

Minul nii just juhtuski. 9nädalased sünnitasid ja hoolitsesid kenasti oma poegade eest. Aga ega see hea ei ole - umbes nagu 12aastane saaks lapse. Pikemalt võid sellest minu teemast lugeda.
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kui laps peaks saama lapsed?!

PostitusPostitas Rotiga (Teema autor) » 02. aprill 2011, 07:44

Saan väga hästi aru,et see ei ole hea.Sain kaks päeva tagasi endale loomapoest uue rotilapse kes oli puuris koos päris mitme suurema rotiga. :bang: Poistel olid juba suured munad taga.Tegelikult ostsingi ta sellepärast et mul oli teda nii kahju vaadata seal koos nende poistega.Kuna tõenäosus on suur et ta on tiine,siis tahaksin teada ja olla valmis kõigeks kui ta ükspäev väikesed vorstikesed saama peaks.
Kasutaja avatar
Rotiga
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 10
Teemad: 2
Pildid: 6
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kui laps peaks saama lapsed?!

PostitusPostitas cougar » 02. aprill 2011, 07:46

Njah, eks siin ole sellest juttu ka piisavalt, mina igatahes sain siit palju abi. Aga kui tulemas on, siis on ja põle miskit teihha. Loodetavasti ei tule neid 20 ja loodetavasti läheb kõik kenasti. Ja anna siis ikka teada või teegi kohe oma rotikese teema. Hoiame pöialt :)
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kui laps peaks saama lapsed?!

PostitusPostitas Rotiga (Teema autor) » 03. aprill 2011, 08:27

Tänud Cougar vastamast!
Lugesin,et tiinet rotti ei tohi eriti sülle võtta ja nö väntsutada.Oletades,et mu väike Duudi tiine on,siis mida täpsemalt võidi mõelda selle nö väntsutamise all?Kas peaksin tal laskma lihtsalt puuris olla ja seal teda paitama?Kas sellisel juhul ta mitte aeglasemalt minuga ei harju?
Kasutaja avatar
Rotiga
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 10
Teemad: 2
Pildid: 6
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kui laps peaks saama lapsed?!

PostitusPostitas cougar » 03. aprill 2011, 08:32

No vähemalt alguses võib ikka sületada ka, egas pea teda siis veanama ja keanama, lihtsalt on süles ja paitad. Ümber kõhu ei maksa muidugi haarata, ikka kahe käega, et peod kõhu all ja turvaliselt. Ja eks oleneb, kui taltsas ja sõbralik ta sul on. Kui lased ta jalutama ja ta ise sulle sülle tuleb, siis on ok, püüdma või vägisi tirima muidugi ära hakka.
Mul need esimesed titemammad olid ka alles minuga harjumata ja jäidki elu lõpuni suht arakesteks. Praegust mammat olen ma üsna viimase vindini sületanud, aga tema muidugi on palju vanem ka, kuigi samuti üsna selline omaettehoidja.
Ikka on parem lasta värskel mammal enne juba endaga harjuda, siis on oht, et ta sind poegade ajal naksab, väiksem.
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kui laps peaks saama lapsed?!

PostitusPostitas Rotiga (Teema autor) » 03. aprill 2011, 09:40

See on ilmselt rumal küsimus,aga küsin ikka.Duudi on praegu sellises pisemas puuris mis ilmselt siis kui ta pojad peaks saama väikseks jääb.Mõtlesin nt Ferplast Mary peale,kuid niisama igaksjuhuks osta ei tahaks(kui ta ehk tiine ei olegi).Küsingi,et kui ta peaks poegima ja ma siis selle Mary ostaksin ega siis enam vist pole hea mõte neid suurde puuri ümber kolida? :A:
Kasutaja avatar
Rotiga
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 10
Teemad: 2
Pildid: 6
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kui laps peaks saama lapsed?!

PostitusPostitas Kissu » 03. aprill 2011, 10:02

Alguses ei ole puurisuurusel tegelikult väga palju vahet, kuna tited väga tohutult ringi ei liigu ju ning kui liiguvad, siis eelkõige roomates ja vänderdades, seega on emmel mõnes mõttes isegi parem neid väiksemaks puuris kantseldada. Ma oletan, et see puur ikka nii väike ei ole, et rotiemme ise ennast seal halvasti tunneks ja sellest kuidagi märku annaks? Sellisel juhul peaks kindlasti kiiremas korras puuri vahetama, kuna tähtis on, et emme tunneks ennast hästi ja turvaliselt selles puuris.

Mis puutub Ferplast Merysse, siis minu arvates on see kõige mõtetum rotipuur, mis eales tehtud. Rotid armastavad puure, mis pakuvad neile hulgaliselt ronimise ja turnimise võimalusi - Mary ei tee seda aga mitte. Mulle on Mary alati meenutanud pigem merisea või küüliku puuri, kuigi isegi neile tehakse tänapäeval kõrgemaid ja korrustega puure. Ma kahtlustan, et see puur jääb eriti just rotikutsikatele igavaks ja mitte piisavalt füüsilist koormust pakkuvaks, sest energiat on neil väga-väga-väga palju. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kui laps peaks saama lapsed?!

PostitusPostitas Rotiga (Teema autor) » 03. aprill 2011, 12:12

Kui suur peaks olema puur milles emmel oma lastega hea ja mõnus oleks olla? Kas korrustega või ilma?
Kasutaja avatar
Rotiga
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 10
Teemad: 2
Pildid: 6
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kui laps peaks saama lapsed?!

PostitusPostitas cougar » 03. aprill 2011, 12:15

Alguses pole üldse vaja korruseid. Kui rotu hakkab juba tennisepalli meenutama, on aeg ta korrusteta väikesesse puuri sättida (kui ta sul seal juba pole), et ta saaks sellega kohaneda ja kõik oma käe järgi valmis panna (loe: tapetseerida). Aga umbes 2. nädala lõpust, kui tited hakkavad ümbrust avastama, siis võiks nad ümber kolida mitmekesise sisuga suurde puuri. Tingimuseks muidugi, et plutid võrede vahelt läbi ei mahu :) Minu omad said äsja kolmenädalaseks ja tritsutavad hoolega korruste vahel ringi.
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Paaritamine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist