Tupsu lugu.

Pisikesed karvapallid meie kodus

Moderaatorid: E4-, Saara

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Tupsu lugu.

PostitusPostitas Yazmin (Teema autor) » 15. aprill 2009, 23:56

Mõtlesin, et võiksin oma hamstri koo ka rääkida, et kuidas ta meile tuli...Praegseks on Tupsu kahjuks juba vikerkaaremaal, aga mõtlesin, et võiks ikka tema loo rääkida...
See juhtus nii...Ühel pärval olin oma väikese õe, tema sõbraga ja tema sõbra emaga õues( mu õde ja ta sõber on 5 ja 4 aastased, siis olid nooremad ) ma hoidsin parasjagu oma õde, kui ta sõbra ema rääkis mulle sellise loo, et nemad olid kinkinud oma sugulastele loomapoest ostetus Vene kääbushamstri, kelle sugu müüa ei oskanud öelda´ja kelle vanust sammuti ei teatud...mu sõbra ema ostis siiski selle hamsukese ära, sest ta sugulasel oli just hamster ära surnud ja ta tahtis uut...paari päeva pärast sündisid sellel kingitus hamstril pojad...loomulikult oli see loomapoest ostetus hamster juba ennem tiine ja kes teab...võibolla ütles meelega müüa, et ei tea hamstri sugu, et ta maha müüa...aga kuna mu õe sõbra ema oli selle hamstri kinkinud hakkasid tal süümepiinad ja ta võttis ühe hamsti omale, selle hamstri nimeks on Hamsu(Tupsu vend) ja siis ta rääkis meile ka selle hamstri loo, et nii uhtus nende poegadega, kuna mulle on kogu aeg sellised närilised meeldinud, rääkisin ma sellest emale ja isale, nad olid nõus. Paari nädala pärast tuligi Tupsu meile koju, Tupsu sündis 03.03.07 ja suri 11.12.08Pilt
Britta ♥
R.I.P - Tupsu ♥
Kasutaja avatar
Yazmin
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 93
Teemad: 9
Pildid: 3
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Tagasi: Meie hamstrid

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist