Nöpsu

Pisikesed karvapallid meie kodus

Moderaatorid: E4-, Saara

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Nöpsu

PostitusPostitas Johannake17 (Teema autor) » 09. jaanuar 2012, 23:14

Kuna kõik kirjutavad oma pisikestest,siis mõtlein ka mina temakohta jutu kirjutada,kuidas ma ta sain ja kuidas tal läheb :-)

Oli augusti lõpp ,kui ma ütlesin emale,et ta annaks mulle raha,et saaksin linna peale minna ja asju osta. Ema veel ütles,et no osta siis midagi sellist ,mis sulle tõesti meeldib. Tiirutasime siis sõbrannaga mööda poode ja mul tuli isu minna vaatama loomapoes loomi,kuna ma olen ise suur loomadearmastaja, on loomapood juba mulle harrastuseks. Uurisime igasuguseid kalu jamuid asju ning läksin näriliste juurde. Ja seal ta oligi. Täiesti armas hamstripilt ja ma tahtsin hamstrit ise kaa näha. Muidugi teine sel ajal tudus :biglove: . Kui loomapoemüüja tõstis maja pealt ,teadsin kohe ,et pean selle saama. Tahtsin kõigeenne helistada emale ja öelda,et ma toon meile pisikese närilise koju. Ema ei saanud vastu võtta ja ma oleks aimanud juba ,et ta ei oleks lubanud. Vastu võttis hoopis ema elukaaslane ja küsisin temalt . Ma teadsin,et ta on siuke,kes ütleb ,et võta jaa,et emme lubab jne... ja ostsingi ära. Helistasin kaa vanaemale ja vanaisale,et ma toon närilise koju,kuna ma elan koos nendega koos ja vennaga. Kõik olid maruvihased,et toon ta koju ,ütlesid,et ei ole vaja mingeid närilisi. Hiljem sai ka ema teada,et ma toon hamsti koju , kuna Agur lubas ja siis emme algul oli vihane ,natuke aega vait ja hakkas naerma. Ta ütles,et Agur on ikka ull,lasi hamstri koju tuua.:)

Koju jõudes läksin tuppa ja kõik tulid ümber ja ütlesid,et nohh ,näita seda rotti siis. Ma ütlesin ,et ta pole rott ,vaid hamster :mellow:
Muidugi läks neil harjumine sellega aega, kuid kõige naljakam on see,et nüüd kukununnutavad mu hamstrit kuigi ise olid kõik vastu. Käivad igaõhtu pm uurimas mida ta teeb seal ja räägivad sellisel naljakal toonil. :rofl:
NIme sai ta sellepärast näpsu,kuna tema pisikesed hambad olid lõhkunud selle karbi ära,millega ma ta koju tõin ja seat paistis pisike nina vastu ja ma teadsin kohe,et ta peab saama nime Nöpsu.
KAhjuks vanust ei oska öelda,isegi poemüüja ei teadnud ta vanust peale selle,et ta pidi noor olema.

Praegu on ta suures puuris üksinda ja närib puuoksi, Tal on neid vaja närida :D.

Paar naljakad lugu kahh:

Esimene kord oli selline juhtum,kui ta alles sai uue puuri ning läks kolmandale korrusele,mis on väike ja kus on maja ja see hambaid teritav kivi vms peal. Ta oli just minemas majja põsed endal täiesti pungil ja ta ei tahtnud redelist minna vaid vist mõtles,et nii saab kiiremini majja. jõudis kolmadale korrusele ära kui äärepeal kadus tasakaal ja kukkus kukerpalliga teisele korrusele,mis muidugi ei olnud kõrge ,endal muidugi kõik söök suust väljas ja teine kabuhirmul. Siis korjas ruttu oma söögi põskedesse ja ja kiiresti oligi majas. Samas oli see niinaljakas ,kuid väga armas. :biglove:


Teinekord oli see kui ma just ostsin talle palli ja ta pani sellega mööda tuba ringi. Kass magas kusgail voodil ja tal hakkas vist palav. Igatahes läks ta põrandale edasi magama ja ta oli naljakalt kuidagi magama jäänud jalad harki ja hamster jooksis kassile palliga sisse. Kass tegi silmad lahti,vahtis teda natuke ja jäi magama tagasi. Kuna ta mul selline laiskvorst ,siis teda ei huvita see hamster. :D



Pilte näeb minu Nöpsust albumis. :-D :biglove:
Johannake17
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 13
Teemad: 3
Pildid: 6
Asukoht: Võru :)
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Nöpsu

PostitusPostitas hamsterkiku10 » 11. jaanuar 2012, 08:41

Tore hamster tundub olevat sul :clap:
Kas ta on emane või isane ja mis tõugu??
hamsterkiku10
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Nöpsu

PostitusPostitas Johannake17 (Teema autor) » 11. jaanuar 2012, 15:39

Ta on tõesti tore :)
Nöpsu on isane kuldhamster. :)
Johannake17
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 13
Teemad: 3
Pildid: 6
Asukoht: Võru :)
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Meie hamstrid

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline