Minni

Pisikesed karvapallid meie kodus

Moderaatorid: E4-, Saara

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Minni

PostitusPostitas Tessu (Teema autor) » 04. jaanuar 2012, 06:14

Eile õnnestus saada valge angoora hamster, kelle nimeks sai esialgu Minni (müüa sõnul muidugi emane, hiljem selgus, et tegu on isasega) :P, http://i40.tinypic.com/wrlt91.jpg Loomake tundub oma eluga rohulolev, jooksuratta eemaldasin ohutuse mõttes ta ei osanud sellega esialgu suurt midagi peale hakata(tegu on siis kinnise, plastmasist jooksurattaga) tema muidugi proovis teiselt korruselt peale ronida, lennates kord ühele kord teisele poole kas oleks targem osta traadist jooksuratas? :mellow: Puur on siis esialgu selline http://www.lemmikloomamaailm.ee/inc/img/tootepildid/suured/1030.jpg 55*39*27 + teine korrus, kuivõrd seda korruseks saab nimetada, peagi proovin puurist ja hamsust mõned pildi lisada.
Kasutaja avatar
Tessu
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 32
Teemad: 1
Pildid: 2
Asukoht: Tartu-Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minni

PostitusPostitas Saara » 04. jaanuar 2012, 11:22

Teretulemast hamstriurgu ja pean mainima: kui armas hamstripoiss! Minu Mati, kes oli samuti valge angoorahamster, oli täpselt samasuguse välimusega.
Kas nimeks jääbki Minni või toimub "soovahetusega" ka nimevahetus? :D
Jooksuratta peale ronimise kohta: seda teeb hamster nii kinnise kui lahtise jooksurattaga. Las ta harjub natuke rattaga, küll millalgi ikka taipab, mis sellega tegema peab. Lahtise traadist rattaga muutuks probleem ainult hullemaks, sest siis on hamstril oht turnides oma jalg kuhugi traatide vahele jätta...
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minni

PostitusPostitas HamsuJänku1 » 04. jaanuar 2012, 11:48

Tere Tulemast! :)
Nii armas hamsu sul. Kas see on su esimene hamster?
In riding a horse we borrow freedom
Kasutaja avatar
HamsuJänku1
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 352
Teemad: 11
Pildid: 11
Asukoht: Eesti,Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minni

PostitusPostitas Tessu (Teema autor) » 04. jaanuar 2012, 21:14

Tänud!
Ma usun, et nimevahetuse võiks kiiremas korras ette võtta :P Ma panen siis esialgu jooksuratta tagasi ja vaatame mis see endaga kaasa toob. Ei ole esimene, kui ma veidi väiksem olin siis sündisid kuldhamstril 12 poega hiljem 6 pisikest. Nad olid tõesti kenad, 8 neist olid angoorad, valget,musta,punast,kirjut (See ei olnud pruunikas oranž vaid punane).Tibud said endale mõnusad kodud :) Nemad õppisid jooksmise koheselt ära. Varasemalt oli 2 minihamstrit.
Kasutaja avatar
Tessu
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 32
Teemad: 1
Pildid: 2
Asukoht: Tartu-Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minni

PostitusPostitas Tessu (Teema autor) » 04. jaanuar 2012, 21:53

Nii, kaks päeva on möödas ja me saame täitsa normaalselt läbi..Ta ei ole kordagi piiksu teinud, hammustanud ega ''põgenenud'' mu käe eest. Tuleb ise uudistama, sööb käest ja ronib ise käepeale(ma ei ole küll kordagi teda ''sülle'' võtnud kuid pai olen küll teindu, ja paarkoda isegi välja tõstnud(ühest puurist teisse, ja üks mängurada sai ka tehtud, proovi jaoks). :roll: Ma olen enda hamstriga Väga rahul, ta armastab korda ja päevalilleseemneid :biglove: Esimesel päeval oli pisukest paanikat, uus keskkond ja nii, kuid paari tunniga võeti see omaks..Maru vahva on see, kui teised hamstrid viivad söögikausi sisu pessa siis tema viib kõik mis ta puurist üles on leidnud kaussi ka seal on tal oma kord, ühed palad tõstab ühele poole ja teised lähevad siis teisele poole.. :lol:
Kasutaja avatar
Tessu
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 32
Teemad: 1
Pildid: 2
Asukoht: Tartu-Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minni

PostitusPostitas Tessu (Teema autor) » 05. jaanuar 2012, 05:59

Kui ma enda käe ta puuri panen, tuleb ta kohe käepeale ja tahab üles ronida(ja mitte ainut ei taha, vaid ta ka ronib) o__O, võtsin ta siis lõpuks puurist välja lasin natuke ringi joosta ja panin tagasi, siis ta hakkas mööda lage ronima , tegin siis luugi lahti ja ta ronib nüüd igakord mööda neid võresid üles, kui ma võtan ta kätte ja panen ta esimesele korrusele tagasi siis ta proovib mööda mu kätt üles ronida..Ta paistab puuris olles üsna rahulik ja rõõmsameelne, kas ta ootab, et ma laseks tal ringi joosta..Proovisin nii, et lasin tal veidi ringi jalutada ja siis panin ta puuri tagasi(puuri uks jäi veel lahti, et näha mis ta sellest arvab) tema muidugi alustas ronimisega, ja nii me siin siis olemegi, mulle ei tundu, et ta paanikas oleks kuid siiski tundub võõrastav lasta nii pisikesel loomal mööda elamist ringi jalutada, kuidas ma aru saan kui ta ''koju'' tagasi tahab? Palun avaldage arvamust :lol:
Kasutaja avatar
Tessu
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 32
Teemad: 1
Pildid: 2
Asukoht: Tartu-Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minni

PostitusPostitas HamsuJänku1 » 05. jaanuar 2012, 22:43

Arvamust ma kahjuks avaldada ei oska aga hamsu on sul ikka hea ''korrapidaja''. Mul endalgi siuksed puuri korras hiodjad. ;) Päevalille seemned on vist jah kõige tihedam lemmik hamstrite seas! Kas oled talle ka puuvilju või juurvilju andnud? Mis sööki sa talle annad? Ja loomulikult pilte! :happy:
In riding a horse we borrow freedom
Kasutaja avatar
HamsuJänku1
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 352
Teemad: 11
Pildid: 11
Asukoht: Eesti,Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minni

PostitusPostitas Tessu (Teema autor) » 05. jaanuar 2012, 23:25

Panin täna jooksuratta puuri ja vahetasin asukohta, jooksis küll mõnuga... Paar pilti siis puurist :)
http://i39.tinypic.com/6hojld.jpg
http://i43.tinypic.com/1zmfh4m.jpg
http://i40.tinypic.com/3444gnd.jpg
Puu- ja juurviljad käivad muidugi tema menüüsse, erinevat kraami, kuid seda väikses koguses(pirni, õuna, salatit,viinamarju, porgandit..). Mulle näib, et loomake ei armasta närida, tuleb see pigem kasuks või kahjuks? Puuris on tal puuoksi,panin lõpuks ühe wc-pabrirulli kuid ta ei ole nendest vaimustuses. :lol:
Kasutaja avatar
Tessu
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 32
Teemad: 1
Pildid: 2
Asukoht: Tartu-Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minni

PostitusPostitas Sipsuka » 05. jaanuar 2012, 23:27

Tead, see närimine käib nendel süürialastel ikka väg hooti. Meil ka süürialasel puuris wc paberi rulle ja muu närimist ja ikka väga harva lüüakse hambad sisse. siin samas närib lausa rulli tunnis. :D
Tuhkrud Jok-Jok ja Sviby;
Hiir Muska;
Mälestustes Terror, Duracell, Mömmi ja Hassu
Kasutaja avatar
Sipsuka
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1020
Teemad: 10
Pildid: 3
Asukoht: Hiiumaa/Jõgeva
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minni

PostitusPostitas Tessu (Teema autor) » 05. jaanuar 2012, 23:47

Et muretsemiseks ei ole põhjust, nagu ma aru saan :P Ta tõusis just üles ja nüüd teeb uue kujundusega tutvust, nii tore on vaadata kuidas ta rattas kimab ja mineraalkivi lakub :D Mõned siis :

http://i44.tinypic.com/16geufn.jpg
http://i44.tinypic.com/2dsn6s0.jpg
http://i44.tinypic.com/2dsi7bc.jpg
Kasutaja avatar
Tessu
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 32
Teemad: 1
Pildid: 2
Asukoht: Tartu-Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minni

PostitusPostitas Pipu » 07. jaanuar 2012, 16:29

Väga lahe tuust paistab! :D
Hampsu Tipsi! ♥
Kasutaja avatar
Pipu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 190
Teemad: 3
Pildid: 6
Asukoht: Valgamaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minni

PostitusPostitas Tessu (Teema autor) » 07. jaanuar 2012, 23:35

Tänud!! , Ta on imeline... :lol:
Kasutaja avatar
Tessu
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 32
Teemad: 1
Pildid: 2
Asukoht: Tartu-Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minni

PostitusPostitas Tessu (Teema autor) » 28. veebruar 2012, 21:33

Pisike armastab endiselt pirni ja lehtsalatit muidugi päevalilleseemned ja pähklid lähevad ka kenasti kaubaks. :rofl: Vahepeal sai talle WC soetatud, käib küll kenasti..Mis veel vahepeal juhtunud on? Puust trepp sai ka ostetud, turnimiseks.Õhtuti olen ta puurist välja tõstnud, muidugi juhul kui ta sellest märku annab. Muru sai kasvama pandud, olen talle igapäev mõne rohututi viinud, need kaovad nii väledalt. :lol:
Kasutaja avatar
Tessu
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 32
Teemad: 1
Pildid: 2
Asukoht: Tartu-Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minni

PostitusPostitas Tessu (Teema autor) » 06. mai 2012, 22:15

Kasutaja avatar
Tessu
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 32
Teemad: 1
Pildid: 2
Asukoht: Tartu-Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minni

PostitusPostitas Pipu » 11. mai 2012, 20:57

Aww, nii numpsik tüüp ju! :)
Hampsu Tipsi! ♥
Kasutaja avatar
Pipu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 190
Teemad: 3
Pildid: 6
Asukoht: Valgamaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minni

PostitusPostitas Tessu (Teema autor) » 02. juuli 2012, 14:01

Lausa imeline!! :happy: Ta jäi eile padja peale magama, valvasin ta und, kuid tema äratamiseks ei olnud südant. :-D
Kasutaja avatar
Tessu
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 32
Teemad: 1
Pildid: 2
Asukoht: Tartu-Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Meie hamstrid

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist