Hamsude plussid ja miinused

Karvapalli teemad

Moderaatorid: E4-, Saara

PostitusPostitas Liisa (Teema autor) » 12. aprill 2004, 11:43

Rääkige, miks teile meeldivad hamstrid?
Mõni hea omadus?


Mulle hamsud välimuse poolest väga meeldivad! :) Nunnud. :) Aga ise pidada ei taha, kuna mul rottidega piisavalt tegemist ja ainult vaatamise loomad mulle peale ei lähe.
Hamsusid on nii tigedaid kui seltskondlikke. Väga paljusid tean, kes oma hamsusse tugevalt kiindunud ja teda välja jooksma lasevad ja hamsusid kõige paremateks lemmikuteks üldse peavad. Ja need paljud on muide täiskasvanud! Muuhulgas koguvad nad igasuguseid hamsukujusid ja pilte - Jaapanis pidid nad kohe eriti popid olema.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: MIKS teile meeldivad hamstrid?

PostitusPostitas Endised kasutajad » 26. september 2004, 13:53

Hamsud on ju nii armsad.Kui mul näiteks midagi pole teha ma lihtsalt tegelen temaga .Ja kui on paha tuju,ma võtan ta kätte ja paitan teda ....tuju kohe muutub.Hamsud on nii megad,et see on juba üks põhjus,miks neid pidada :)
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Hamsude plussid ja miinused

PostitusPostitas Endised kasutajad » 15. november 2004, 15:49

mid apeate teie oma hamsu juures köige köigemaks ja mida köige ebaköigemaks ehk sis miinuseks?
minu arust on pluss see ,et nad on head ja energilised söbrad :)
:( aga miinus on see et neil on lyhike eluiga ja haigused mida on peaaegu vöimatu ravida (enamusi polegi vöimalik ravida) :cry:
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa (Teema autor) » 15. november 2004, 17:55

Minu õe hamsu juures ei meeldi emale eelkõige see, et ta raevukalt puuri närib öösiti - ei saa magamistoas pidada.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hamsude plussid ja miinused

PostitusPostitas rotipoeg » 16. veebruar 2005, 10:05

Plussid on need, et nad söövad väga vähe, neid on kerge hooldada, nad võivad vabalt 5 päevaks üksi koju jätta, neid on põnev vaadata, nad on imearmsad.
ainuke miinus on nende jooksuratas....see müriseb ikkagi....seega hamstritel miinuseid vist pole.
neil on väga raske sugu määrata ja seega võib ühel päeval olla neid väga miinuslikult palju....muidugi sel juhul kui neid enam kusagile panna pole.
Kasutaja avatar
rotipoeg
Vabandage, mul on suhtlemisprobleemid!
 
Postitused: 219
Teemad: 17
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: MIKS teile meeldivad hamstrid?

PostitusPostitas Endised kasutajad » 17. mai 2005, 17:41

Nad on väiksed.
Nende pidamine ei ole liiga kallis nagu kahjuks mõne teise looma puhul on.
Nad on enamasti ööloomad ja kuna mina olen koolilaps, siis on see samuti üks pluss. Minu hamstri puur on voodi kõrval - õhtuti on teda nii lahe jälgida :P .
Ega mu emale närilised eriti ei meeldi (eriti pika sabaga :lol: ), aga nendesse ta kiindus juba esimesest silmapilgust :) .
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Saara » 07. juuni 2005, 20:40

- = 1)
kaklevad ja hammustavad üksteist( sellise populatsiooniga on see paratamatu :( ). On ka mind hammustanud... (Ühest hammustusest on siiamaani arm järgi). Kisavad, kui kaklevad.
+ =
1)Jooksevad rattas öösiti. Alguses oli see küll miinus, aga nüüd on see jooksumüra mulle nagu unelaul :D .
2) Nad on pehmed ja armsad ja teevad igasugu naljakaid asju.
3) Hoiavad mind tegevuses :) - alatasa pean ma nende puuri koristama või toitu panema/vett vahetama.
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hamsude plussid ja miinused

PostitusPostitas lola0404 » 08. juuni 2005, 12:14

Plusse on minu arust palju, kas või see et ta on vähenõudlik, ta tahab et sa ainult õhtul talle natuke oma ajast pühendaksid ja ta jooksma laseksid, minu hamsu ei näri puuri ja see on minu meelest üks pluss, nad on väga armsad ja ei tekita toas ringi joostes mustust, veel meeldib mulle nende puuri peale puhastamist paigutada, ja mu hamsudele meeldib kui sisustus on igakord tatuke teistsugune :D
Miinuseks on jah lühike eluiga ja see et nad on liigikaaslastega kurjad ja söövad oma poegi ära :(
lola0404
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 261
Teemad: 37
Pildid: 7
Asukoht: Valga
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline