Skorpinna pörsad

Millised ruigamid meil kodus on ning kuidas neil läheb

Moderaatorid: triini22, nirgike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Skorpinna pörsad

PostitusPostitas Skorpinna (Teema autor) » 20. september 2015, 22:04

Tere köigile! Hakkasin sigu pidama selle aasta aprillist, alustasin ühest emasest, kelle nimeks on Miia. Soovisin talle körvale söbrannat, kuid juhuse tahtel sain endale enne isase pörsa, nimeks Mati ning siis tuli alles Miiale möeldud kaaslane nimega Minni. Mati elab hetkel tüdrukutest lahus, sest..No eks see ole teadagi miks :-D olen siin uurinud maad, et lasta ta kastreerida kuid pole veel julgenud. Eks aeg näitab. Tegemist on sigadega kel vanuseks siis 4-7 kuud umbes täpselt. Ülemisel pildil on Mati ja alumistel Miia ja Minni. Minni on see peaaegu valge ja körvade juurest beežiga. Ta on ühtlasi ka köige arem, temaga pole me juulikuust saadik sina-peale saanud, kuid önneks nüüd lubab ikka pai ka teha juba ja kui salatit pakun, siis juba vaikselt ronib koos Miiaga ukse juurde. Ahsoo, temaga on see naljakas asi, et köige arem aga kui toiduga tulla kisab köige valjemini :-) Miia on see pörsik kes kaamerasse ronib, tema nii kergesti ei kohku :8
Pilt
Skorpinna
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Skorpinna pörsad

PostitusPostitas merisigutik » 16. oktoober 2015, 20:50

nunnud
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 418
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 18
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus


Tagasi: Meie merisead

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist