Meie sead:)

Millised ruigamid meil kodus on ning kuidas neil läheb

Moderaatorid: triini22, nirgike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Meie sead:)

PostitusPostitas Siilike123 (Teema autor) » 17. märts 2013, 10:28

Nii nüüd siis meie sigadest, kuna pole siia midagi enne kirjutanud.

Meil oli ammu merisiga, kes suri 4 a tagasi ja siis olin ma 99% kindel, et puuri kakavaid elukaid meie majja enm ei tule.
Kuni... leidsin kuulutuse kus ära anti merissiga ja jube kiire, siga oli armas ja tõin ära. Sain kogu kupatuse niisama. Olin üsna kindel, et rohkem ei teki siia ühtegi siga. See oli 2012 septembris kui mäletan. No looda sa seda, siga muutus nii armsaks, et panin talle nime Dexter ja otsustasin siia see elukas ka jääb, kuid siis tundus ta õnnetu ja üksik. Seega hakkasin ˇotsima oma kunagist unistus ehk aguuti toonis merisiga ja sain selle plika detsember Tallinna loomaaiast kus ta oli 1 kuune. Algus elas pisike põrsas loetud päevad transapuuris, siis kolis hamstripuuri ja edasi laiutas üksi suures puuris.
No ikka jäi väheks ja hakkasin otsima teddy tõugu siga... Leidsin midagi aga mitte seda mida otsisin. Kuni kirjutasin ühele kasvatajale, kes vist enam nüüdseks merisigadega ei tegele ja sain temalt mitte just puhtatõulise teddy aga päris suht teddy moodi ja seguse teddy. Kes on 4 aastane naissiga Olli ja kuna ta elas koos teise seaga kes on kui mälu ei peta 6 aastane merisiga Iiris, siis võtsin nad koos, et saaksid jääda kokku.
Seega on meil isane siga Dexter 2 aastane, saamas selle aasta numbri sees 3. Pisike 4 kuuseks saav naissiga Nimetu ja 4a ja 6-7 a Olli ja Iris:)
83008291
Siin on Meie Dexter ja Nimetu 4 kuune neiu, teiste kahe pildid lisan laenatuna kasvataja albumist, seni kuni saan teha ise pildid, kuna arusaadaval põhjusel on nad suht shokis veel kolimisest ja seega nende fotografeerimine pole kuigi hea idee hetkel :)
83038302
Sellised uued notsid, Nimed jäävad need mis eelmises koduski olid:)
Siilike123
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 98
Teemad: 17
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Meie sead:)

PostitusPostitas MustuTäpi » 17. märts 2013, 14:27

Väga armsad on!
Kasutaja avatar
MustuTäpi
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 219
Teemad: 16
Pildid: 9
Asukoht: Paide
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Meie sead:)

PostitusPostitas Siilike123 (Teema autor) » 17. märts 2013, 16:38

Ikka, aitäh.
Siilike123
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 98
Teemad: 17
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Meie sead:)

PostitusPostitas Siilike123 (Teema autor) » 29. märts 2013, 12:30

83198320

Puhastasin puure täna ja korjasin emastelt pesamaja ära, kuna mis nad sinna peitnud olid oli jube... Eks hangin selle puidust maja mis isasel seal on. Siga rahul ja mina näen ka mis seal all toimub. Kiige läks pesusse, kuna keegi oli sinna pissinud korralikult. Samuti sai pediküüri ja maniküüri kõigile aga uutel põssadel on küüned lastud keerdu, seega eriti hästi ei saanud neid lõigata :wacko: Vähemalt peaks neil natukenegi parem olema ja nüüd lasevad end sügada ja sülle võtta. Minu tibi on aga eriti sõjakaks muutunud ja teeb siin nabatantsu alatasa, eriti kui soov kiigele. Peaks ehk suurema kiige muretsema, kuna Iris armastab ka seal lebotada nüüd.

KIrjutasin minu tibi, nad on kõik minu omad aga noh, kaks uut on mul ainult kaks nädlat olnud, seega mõistetav ju ka :-D
Siilike123
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 98
Teemad: 17
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Meie sead:)

PostitusPostitas Kissu » 05. aprill 2013, 19:10

Oi millised võrratud notsud siia vahepeal ilmunud on. Väga-väga ilus notsuseltskond on sul. :biglove:
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Meie sead:)

PostitusPostitas DessaMerisiga » 06. aprill 2013, 19:24

Uiuiuiu, ka mina olen vale kiviall elanud. Tõesti võrratu pande!
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meie sead:)

PostitusPostitas Siilike123 (Teema autor) » 29. aprill 2013, 09:36

Tänud, ma siin tasapisi olen neid juurde hankinud :-D , eelmisel sügisel tuli alles esimene ja nüüd juba naksti 4.
Iiris on meil selline keskealine , seega me ei tea kauaks meil teda on, kuid kuna ta oli elanud koos Olliga siis võtsin nad koos ära. Nüüd on meie armas seltskond kohanenud, sõbrunenud ja täiesti komplektis.
Nüüd mõtlen kas paaritada korra oma pisikest notsi ja peale seda kastreeriks isase ära üldse ja sel juhul saaks nad elada kõik õnnelikult koos. Ühe daam poja jätaks omale. See on veel selline asi mida kaalume. Samas nad kasvavad nii kiiresti ja notse on nii palju huvitavaid erinevaid, et ehk tasuks kastreerida ja tulevikus osta mõni uus notsulaps juurde, siis emane. Sellised plaanid ja mõtted.
Kardan, et neile uutele notsidele ei pruugi leida uusi püsivadi kodusi ja ei tahaks et nad rändama läheks, samas tuttav kasvatab ja pole probleemi, tal kõik püsikodudes siiani. Muidugi on samas variant, et jäävadki koju ja siis peab nuputama mis edasi. Igatahes on meil see hetkel aktuaalne, kuna notsik saab 6 kuuseks juba.
Ehk kastreerima siiski:) tõesti peata "kana " ise siin ja mida mu ülejäänud pere ütleb kui teatan , nüüd on meil veel näiteks 7 notsi... Kardan mu elukaaslane saab vihakrambid:)
Siilike123
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 98
Teemad: 17
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Meie sead:)

PostitusPostitas Siilike123 (Teema autor) » 05. mai 2013, 14:16

83388337

Eile oli taas puurides suurpuhastus ja ühtlasi jagati värsket porgandit, hiina kapsast ja tomateid. Seda jagatakse iga päev aga no saime poest uudistooteid ja notsidel tegevust, samuti tehti pilte, lõigati küüsi, nunnutati jne :-)
Siilike123
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 98
Teemad: 17
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Meie sead:)

PostitusPostitas Siilike123 (Teema autor) » 19. juuli 2013, 17:00

Meil on nüüd uudiseid, et Iiris käis arstil ja tal on mingid nahaparasiidid, paljas ja kole :sad: , Olli sai ka endale sama ravi, kuna nad on ühes puuris. Selgus ka Iirs kaalub 943g ja Olli, kes nagu poole pisem 692g. See oli vajalik küll ravidoosi määramiseks aga hea teada endalegi. Loodame paranevad aga eks Iris on juba seitse ja see on seale kõrge iga.
Muud uudised, et meil uus puur, pisisiga on seal meie seanoormehega ja ehk on järelkasvu oodata. Loodan väga. Põrsad , osad jäävad koju, osadele peab ehk uusi kodusi leidma, eks oleneb palju neid tuleb. Noorpaaril õnneks parasiite pole ja neil kõik korras. Isane peale emase juurde kolimist hakkas uuesti heina sööma, seda ta tegi väga visalt vahepeal viimased mitu kuud..
Siilike123
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 98
Teemad: 17
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Meie sead:)

PostitusPostitas Siilike123 (Teema autor) » 06. september 2013, 17:52

Uudiseid:)

Iris on terve, isukas ja kraps, tagumik juba ka karvane:) Teised elavad kõik õnnelikku seaelu:) Loota on ehk septembris põrsalapsi aga kindel ei ole veel.
Uuem uudis on, et meil on tellitud sveitsi teddy korralik ja tõuline. Peaks meile saabuma sellel pühapäeval ja kui kõik õnnestub, siis on siia varsti oodata ka tema pilt. Tüdruk vanuses kaks kuud:)
Siilike123
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 98
Teemad: 17
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Meie sead:)

PostitusPostitas Elllii » 07. september 2013, 11:17

Nii toredad uudised! Ja su notsupere on ka väga armas. :biglove:
Nöpsik ♥ (22.09.10-21.08.13)
Kasutaja avatar
Elllii
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 284
Teemad: 12
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meie sead:)

PostitusPostitas Siilike123 (Teema autor) » 07. september 2013, 13:58

Tänud, uus laps saabub meile homme :)
Siilike123
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 98
Teemad: 17
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Meie sead:)

PostitusPostitas Siilike123 (Teema autor) » 08. september 2013, 16:35

89468946

Meie uus pereliige saabus just. On kahe kuune sveitsi teddy ja tõupuhas, tüdruk ja nimetu:) Suuruselt on juba sama suur kui eesolev ameerika teddy, seega tuleb suur tüdruk:) Iseloom mega!
Siilike123
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 98
Teemad: 17
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Meie sead:)

PostitusPostitas Elllii » 08. september 2013, 20:30

No on alles kaunitar, õnnitlen uue notsu puhul! Tahaks teda kohe katsuda, nii mõnus, pehme ja karvane tundub. :D Kust selline meriseatüdruk pärit ka on, kui saladus ei ole?
Nöpsik ♥ (22.09.10-21.08.13)
Kasutaja avatar
Elllii
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 284
Teemad: 12
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meie sead:)

PostitusPostitas Siilike123 (Teema autor) » 09. september 2013, 06:40

Meriseatüdruk pole kuskilt otsast pehme, kuna ta on karmikarvline:) Armas ja kena neiu on küll ja alles kahe kuune ja jube suur.Saabus ta eile Narvast:) Nimeks pandi Ida:) Seda siis aitasid tuttavad lapsed, neil tuleb see nimepanek paremini :)

Kuid tule ja katsu:) Kes keelab:)
Siilike123
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 98
Teemad: 17
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Meie sead:)

PostitusPostitas Kissu » 10. september 2013, 08:48

Oi milline armas sassis notsu. :biglove:
Pildil näeb teine tõesti välja selline mõnusalt sulgpehme, seega võib täitsa huvitav olla, et ta tegelikult ei ole sihukene. Notsu sündiski Narvas või rändas päris Venemaalt kohale?
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Meie sead:)

PostitusPostitas Siilike123 (Teema autor) » 10. september 2013, 16:57

Notsu sündis Narvas:) Ta on tõesti jube armas nii väliselt kui sisemiselt :)
Siilike123
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 98
Teemad: 17
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Meie sead:)

PostitusPostitas nirgike » 11. september 2013, 20:13

Väga äge! Nii nots ise kui ka see, et te ta saite :)
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meie sead:)

PostitusPostitas Siilike123 (Teema autor) » 18. oktoober 2013, 19:56

Meil sündis täna 5 väikest meriseapoega ja kõik surnud:( Ma ei tea miks ja kus viga aga mitte üks neist polnud elus:/
Siilike123
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 98
Teemad: 17
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Meie sead:)

PostitusPostitas Elllii » 20. oktoober 2013, 00:40

Väga-väga kurb uudis... :lein:
Nöpsik ♥ (22.09.10-21.08.13)
Kasutaja avatar
Elllii
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 284
Teemad: 12
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Meie merisead

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist