Minu notsud (2)

Millised ruigamid meil kodus on ning kuidas neil läheb

Moderaatorid: triini22, nirgike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Minu notsud (2)

PostitusPostitas HelloKitty12 (Teema autor) » 16. november 2011, 06:55

Tere!
Olen juba eilsest saadik kahe notsu omanik. Notsude nimed on Loki ja Roki. Nad on isased. Eile õhtul, kui magama läksin, hakkas üks notsu ruigama ja mõllama. Nad on tumedad, mustad ja lokkis salkudega notsud. Ühel on lõua all valge täpike. Täna hommikul mässasin joogipudelitega, ja avastasin, et joogipudelid tilguvad ise, siis panin uue vee. Nad elavad Rabbit De Luxe puuris, alguses pildilt paistis, et on väike, aga nüüd on terve laud puuri täis. Nad saavad joosta seal. Aga enamuse ajast nad magavad. Praegu ka ruigulaulu laulsid. Pärast räägin pikemalt. Ja võibolla lisan pilte ka, aga telefoniga on väga raske üles laadida. Üldiselt notsudega erilist muret pole.
Kasutaja avatar
HelloKitty12
Kasutajakonto külmutatud
 
Postitused: 506
Teemad: 11
Pildid: 7
Asukoht: Pärnu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu notsud (2)

PostitusPostitas Merisigane12 » 16. november 2011, 11:58

Palju õnne notsude puhul! Vanad nad ka on? Ja piltidest ka ära ei ütleks(kui millalgi saad lisada). :)
Ma armastan merisigu !!!!!!!
Kasutaja avatar
Merisigane12
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 206
Teemad: 12
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lahe
Prindi postitus

Re: Minu notsud (2)

PostitusPostitas DessaMerisiga » 16. november 2011, 13:31

Hei hei põnnidele ! Kust ostsite notsud ? Ootan Kindlasti pilte . Nii hea ikka vahetevahel lugeda et notsu omanike juurde lisandub :) .
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu notsud (2)

PostitusPostitas HelloKitty12 (Teema autor) » 16. november 2011, 16:35

Aitäh. Loki ja Roki saadavad tervitused vastu ja teistele notsudele ka! Ma sain nad kasutaja "loomaaed" käest. Puur on väga odavalt saadud. Teate, mu tädipoeg oli täna pliiatsi puuri visanud. Mulle see ei meeldi. Notsud on koguaeg peidus, ja kardavad. Ma nii muretsen nende pärast. Täna panen võibolla ka pilte. Telefoniga laeb kaua. Panen albumisse ka, kui saan. Proovin siis esimest korda juurvilju ka anda. Ja koristan ka puuri. Nad on jube armsad. Täpset vanust ei tea, aga jaanuaris saavad juba 1 aastaseks. Varsti tuleb sünnipäev notsudel.
Kasutaja avatar
HelloKitty12
Kasutajakonto külmutatud
 
Postitused: 506
Teemad: 11
Pildid: 7
Asukoht: Pärnu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu notsud (2)

PostitusPostitas SnoopyMusi » 16. november 2011, 17:09

Ootan huviga pilte ! Väga armas kirjeldus :biglove: .
Minu pisikesed sõbrad ! ♥
Kasutaja avatar
SnoopyMusi
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 351
Teemad: 34
Pildid: 26
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu notsud (2)

PostitusPostitas HelloKitty12 (Teema autor) » 16. november 2011, 17:36

Ühed pildid notsudest. on kasutaja "loomaaed" albumis :-). Aitäh.
Kasutaja avatar
HelloKitty12
Kasutajakonto külmutatud
 
Postitused: 506
Teemad: 11
Pildid: 7
Asukoht: Pärnu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu notsud (2)

PostitusPostitas nirgike » 17. november 2011, 12:10

Ma vist nägin neid pilte ühes kuulutuses. Ägedad rokitaadid olid küll :happy:
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu notsud (2)

PostitusPostitas HelloKitty12 (Teema autor) » 17. november 2011, 17:04

Aitäh. :-)
Kasutaja avatar
HelloKitty12
Kasutajakonto külmutatud
 
Postitused: 506
Teemad: 11
Pildid: 7
Asukoht: Pärnu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu notsud (2)

PostitusPostitas HelloKitty12 (Teema autor) » 18. november 2011, 21:27

Ostsin neile " Lottie " toitu ja segasin "Burgess'iga", ja üks notsu tuli kohe sööma. Ilma, et ta mind kardaks. Ja ma tõstan notsud ükshaaval toruga välja. Et enne peab üks notsu torus olema, ja ma tõstan ta toruga voodi peale. Nii saan teha neile pai ja kammida. Notsud tegid täna sigadusi ka. Lükkasid ninaga joogipudeleid maha põrandale. Õnneks polnud vesi välja tulnud. Praegu magavad ja fliistekk on pooleldi puuri peal. Hingata saavad muidugi, pool puuri on vaid kaetud. Panin seepärast, et notsudel oleks soe. Neil on ka toanurk, kus on saepuru, toit, küünekäärid, kamm, mänguasjad, hein, porgand, veekann, jne. Siis on hea võtta ja panna. Mul on tõesti kahju, et pilte panna ei saa. Aga kunagi saab.
Kasutaja avatar
HelloKitty12
Kasutajakonto külmutatud
 
Postitused: 506
Teemad: 11
Pildid: 7
Asukoht: Pärnu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu notsud (2)

PostitusPostitas Daalia » 19. november 2011, 20:41

Imeilusad notsud :)
Emma-Leena, Getter, Anna, Kes, Mis, Maria, Põssa, Deegu, Deegu-Toomas, Komissaar Deegu, Aura
Foorum Näriline :)
Kasutaja avatar
Daalia
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 82
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu notsud (2)

PostitusPostitas HelloKitty12 (Teema autor) » 20. november 2011, 09:07

On küll jah :-). Nende nägu on nagu sametist. Eile hoidsin neid käes ja paitasin ning tegin pluti-pluti ja nad ruigasid siis :) . Joogipudeleid viskavad ikka maha. Ma panin puuri neile ühe väga väikese pikliku padja, ja nad kohe vudisid sinna peale, ja magasid seal. Paistab, et see meeldib neile. Tahaks notsudega näitusele või kuhugi kokkusaamisele minna, kuid ma ei jõuaks neid tassida bussi ,äkki ei lubata. Muidu läheb meil hästi.
Kasutaja avatar
HelloKitty12
Kasutajakonto külmutatud
 
Postitused: 506
Teemad: 11
Pildid: 7
Asukoht: Pärnu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu notsud (2)

PostitusPostitas Kissu » 20. november 2011, 09:52

Kissu kirjutas:Juba praegu on liiga külm, et merisigasid lõbu pärast mööda linna ringi vedada, olgu see siis bussi või isegi autoga. Merisead ei ole need loomad, keda kaasas tassida iga kord, kui külapeale lähed. Merisiga tahab rahulikku ja stabiilselt elu ning ei kannata pidevat reisimist ja väntsutamist. Merisead on väga tundlikud temperatuuri kõikumise ja tõmbetuule suhtes ning haigestuvad kergesti. Sa oled omale väga vale looma valinud, kui sa tahad temaga nagu tuhkru või koeraga ringi käia.


Merisiga ei ole selline loom kellega eputamas käia! Kui keegi sulle külla tuleb ja notsuga tegeleb on üks asi aga kandepuuris mööda ilma ringi vedada... See on piinamine ja ei paku meriseale küll mitte midagi. Ainult sulle endale - seega arvesta oma loomakestega ka!
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Minu notsud (2)

PostitusPostitas HelloKitty12 (Teema autor) » 11. detsember 2011, 17:55

See oleks piinamine, kui arsti juurde minna?! Sa oled valesti aru saanud, Kissu. Notsudel läheb hästi, täna sõid nad 4 kurgiviilu ja ühe õunaviilu. Sain teada, mis tõugu nad on, nad on Angoora lokkis pikakarvalised ja musta värvi. Pildid on tehtud, aga vajavad üles panemist (mina panna ei saa).
Kasutaja avatar
HelloKitty12
Kasutajakonto külmutatud
 
Postitused: 506
Teemad: 11
Pildid: 7
Asukoht: Pärnu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu notsud (2)

PostitusPostitas samton » 11. detsember 2011, 21:30

HelloKitty12 kirjutas: Tahaks notsudega näitusele või kuhugi kokkusaamisele minna, kuid ma ei jõuaks neid tassida bussi ,äkki ei lubata.


Mis sellel arsti juurde viimisega pistmist on?
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu notsud (2)

PostitusPostitas HelloKitty12 (Teema autor) » 12. detsember 2011, 13:45

Kuna mõned kasutajad reisivad oma merisigadega, tahtsin ka mina seda teha. Kui ma vaheajal peaksin kodust ära minema perega (ööseks ja mitmeks päevaks), siis ma notsusid üksi koju ei jäta ju (kassid on ka lahtiselt, ja lähevad puuri otsa.)! Iga vaheaeg jään mõnikord ööseks kellegi juurde. Ma ei usalda vanaema notsude eest hoolitsema, ta käsitseb neid valesti, ei oska süüa ega juua anda jne. Ja palun, et keegi moderaator vms kustutaks muu läbu ära, kuna see on ikkagi minu loomade teema, mitte vastuvaidlemise ja läbutegemise koht.
Kasutaja avatar
HelloKitty12
Kasutajakonto külmutatud
 
Postitused: 506
Teemad: 11
Pildid: 7
Asukoht: Pärnu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu notsud (2)

PostitusPostitas Tuhkur43 » 12. detsember 2011, 14:22

Käisin eile HelloKitty12-l külas ja tegin telefoniga ühe klõpsu ka neist. Loodan, et te ei pahanda :) . http://www.upload.ee/image/1822485/Foto0155.jpg Tegu on vist Angoora pikakarvalisega?
J'aime les furets, le soleil et l'air, l'amour, comme vos animaux, mais pourquoi, je ne peux pas èntre mon veritable amour- furet, qui ouvre la voie vers le soleil, un
ami, à moi et le bèbè. Furet, L' amour Du Soleil
Kasutaja avatar
Tuhkur43
Kasutajakonto külmutatud
 
Postitused: 74
Teemad: 1
Asukoht: Eesti
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu notsud (2)

PostitusPostitas SnoopyMusi » 12. detsember 2011, 15:16

Armas nots !

Sama küsimus siin, mis on pistmist arsti juurde minekul näitusele minekuga ?
Minu pisikesed sõbrad ! ♥
Kasutaja avatar
SnoopyMusi
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 351
Teemad: 34
Pildid: 26
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu notsud (2)

PostitusPostitas triini22 » 12. detsember 2011, 16:42

HelloKitty12 kirjutas: Ja palun, et keegi moderaator vms kustutaks muu läbu ära, kuna see on ikkagi minu loomade teema, mitte vastuvaidlemise ja läbutegemise koht.


Modede soovitused ei ole läbu, mida oleks tarvis kustutada. Sa alguses rääkisid ainult näitusel käimisest, sõnagi polnud arsti juures käimisest. Arsti juures käimine on vajalik tegevus ja notsu tervise nimel tuleb see väike ebamugavus ära kannatada. Niisama reisimine pole alati tingimata vajalik. Kui on vaja paariks päevaks kodust ära minna, siis saavad notsud ka ise hakkama, kui selleks ajaks piisavas koguses vett ja heina ette anda. Kuivtoitu ei ole tarvis iga päev anda. Vanaema ei peaks muud tegema, kui vaatama, et vesi ja hein otsa ei saaks. Olen isegi nii kodust ära olnud kordi, et notsud said ette suurema koguse heina ja igaks juhuks panin ka ühe joogipudeli lisaks. Mis kassidesse puutub, siis ehk on võimalik notsude puur kuhugi sellisesst tuppa panna, kus saab ust kinni panna ja kassid sinna ei saaks.
Pikemaks sajaks, nt maale sõites, võid suure puuri kaasa võtta.
Liivahiirte omanikud ühinege: Eesti Liivahiirte Selts
Minu liivakate kodukas
Kasutaja avatar
triini22
Liivahiirte loss & Merisigala
Liivahiirte loss & Merisigala
 
Postitused: 1362
Teemad: 24
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu notsud (2)

PostitusPostitas Elllii » 26. veebruar 2012, 13:45

Oot sul on isased merisead jah ? :D Ma huvi pärast küsiks , et kuidas nad omavahel läbi ka saavad ? :P
Nöpsik ♥ (22.09.10-21.08.13)
Kasutaja avatar
Elllii
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 284
Teemad: 12
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu notsud (2)

PostitusPostitas Tuhkur43 » 27. veebruar 2012, 12:19

Kuna omanik ei käi siin enam, ja mina olen HelloKitty12 lähedane sõber, olen mina tema eest siin kirjutamas ja pilte lisamas (meil on üks ja sama kasutaja, st käime kordamõõda siin). Isased merisead jah :). Neil on uued nimed, Mustikas & Nässu. Saavad hästi läbi, aga vahel ajab Mustikas Nässut taga, põrisedes, justkui kiusaks vaest pisikest Nässut :(, ja toidu pärast kah lükatakse Nässu nurka. Küüsi on väga raske lõigata, musta värvi küüned, kogemata tegin haiget ka küünele, õnneks polnud verd! :(. Ma tunnen ennast süüdi ja olen kurb, et nii juhtus. Kahju, et neil pole transportpuuri ja tõupabereid. Aga jah, ehk saab täna pildi Mustikast, esimesel pildil on Nässu. Kõik küsimused, kommentaarid & soovitused oodatud!!!
Pilt
J'aime les furets, le soleil et l'air, l'amour, comme vos animaux, mais pourquoi, je ne peux pas èntre mon veritable amour- furet, qui ouvre la voie vers le soleil, un
ami, à moi et le bèbè. Furet, L' amour Du Soleil
Kasutaja avatar
Tuhkur43
Kasutajakonto külmutatud
 
Postitused: 74
Teemad: 1
Asukoht: Eesti
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu notsud (2)

PostitusPostitas Elllii » 27. veebruar 2012, 16:05

Oijah , ega sellest hullu pole kui kogemata küünele haiget teed , seda ju juhtub . Õnneks minul ei ole juhtunud . :) Aganoh , meie siin kaalume teise isase võtmist ka , kuigi arvatavasti ei hakka nad kunagi koos elama , aga õnneks on meil 2 puuri olemas . :)
Nöpsik ♥ (22.09.10-21.08.13)
Kasutaja avatar
Elllii
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 284
Teemad: 12
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Meie merisead

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline

cron