Merisea harjutamine traksidega

Kuidas hoolitseda notsu eest? Puhastamine, pesemine, küüntelõikus, jalutamine jne.

Moderaatorid: triini22, nirgike

Merisea harjutamine traksidega

PostitusPostitas mammu17 (Teema autor) » 21. aprill 2009, 17:37

Ostsin siis oma notsikule ferblasti taraksid ja tahaks nüüd notsikut harjutada nendega. Panin esimest korda peale ja ma pole näinud kunagi et mu notsu nii kiireid rabelemis liigutusi teeks. Peale panna polnud probleem, samuti nendes olemine ei olenud probleem aga see kui nöör pingule läks- oh issandat.

Aga tahan teda suvel välja viia ja puur on siiski minu meelest ahistav seega tahaks teda traksidega harjutada aga kuidas oleks õige lähenemine? Siiani olen paaril õhtul selga pannud ja ala minuti peal hoidnud, et ta teaks millega tegu on ja tna mõtlesin et paneks kauemaks ainult tarksid peale ja kunagi tuleviks prooviks siis rihmaga uuesti.

Tean, et ka teisi loomi tuleb harjutada rihmaga käima aga kõik loomad on nii vanad(kass, koer), et ei mäleta enam kuidas see käis.

Tegin uue teema teistes räägiti ostmisest ja kas meeldib või mitte aga mind huvitab just kuidas harjutada, sest kõik ei meeldigi ju kohe. Aga aia avarused oleks talle valla kui ta rihmaga käima õpiks. Mitte kõrval ega midagi sellist vaid ei ehmataks kohe kui rihmast kergelt sikutada.
Kasutaja avatar
mammu17
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 239
Teemad: 18
Pildid: 2
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merisea harjutamine traksidega

PostitusPostitas Liismari » 24. august 2009, 18:50

Kas juba merisead sul harjusid traksidega? :-)
Never say never, but always say forever (c)
Kasutaja avatar
Liismari
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1417
Teemad: 53
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merisea harjutamine traksidega

PostitusPostitas mammu17 (Teema autor) » 09. september 2009, 18:02

Jah, nüüdseks on harjunud. Tegin alguses vea ja tõmbasin rihma pingule korra ning sellele järgnes rabelemine. Hiljem panin lihtsalt traksid peale ja jooksis natuke siis juba ka rihma külge aga ei pingutanud ning nüüdseks harjutamise teel ei ole enam hullu kui rihm pingule juhuslikult läheb. Siiski ei arva ma enam midagi nendest traksidest, ajavad asja ära aga korraliku välis aedikuga on asi ikka teine ja ei ole ta nii ahistav midagi. Pealegi notsikud on liiga arad loomad, et osata hinnata täielikult trakside vabadust. Nad pigem hoiavad end sinu ligi kui üldse liigutada julgevad seega aedikud on siiski paremad.
Kasutaja avatar
mammu17
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 239
Teemad: 18
Pildid: 2
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merisea harjutamine traksidega

PostitusPostitas Elllii » 26. märts 2011, 21:13

Mh, ja mina tegin täpselt samamoodi - ostsin täna traksid ja rihma, panin kohe rihmad ümber (sellega polnud probleeme) ja lasin ta põrandale ... no jumal! Sellist käitumist pole ma mitte kunagi varem näinud, kus ta alles kisas, kui ta üritas joosta, aga ma hoidsin ikka nöörist kinni. Nüüd olen ikka targem ja harjutan alguses ainult traksidega :D
Nöpsik ♥ (22.09.10-21.08.13)
Kasutaja avatar
Elllii
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 284
Teemad: 12
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Hooldus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist

cron