Hea nipp et allapanu ei läheks haisema

Kuidas hoolitseda notsu eest? Puhastamine, pesemine, küüntelõikus, jalutamine jne.

Moderaatorid: triini22, nirgike

Hea nipp et allapanu ei läheks haisema

PostitusPostitas merisigutik (Teema autor) » 27. oktoober 2016, 14:09

Heips!Ma jagan teiega ühte nippi kuidas ei läheks põrsa vms lemmiku puuris allapanu 1-2päevaega haisema.


Sa vajad
:CAREFRESH
Saepuru(suvaline)

Selleks puhasta oma puur vanast allapanust kõige ennem siis lisa saepuru nt sellisest väiksest pakkist nagu lingist näha siis umbes keskmiselt on sul vaja 1/4 panna puuri põhja sellest pakkist ning lisada umbes 3 peotäit carefreshi ning sega see läbi(sa saad ise muidu vajaduse korral neid koguseid muuta aga ma tõin lihtsalt näite :D
Mina avastasin selle nippi niimodi et mul oli 1pakk carefreshi ja mul oli suur kott saepuru ja ma mõtlesin et mis siis juhtuks kui ma need kokku segaksin ja tuligi välja et see ei lähe haisema nii ruttu + kui sa kasutad ainult carefresh allapanu läheb sul raha kordades rohkem kui kasutad carefreshi ja saepuru korraga siis läheb raha vähem ja see ei lähe ruttu haisema ainult et ise pead ka hoolas olema ja puhastama vähemalt 1-2 korda nädalas puuri(olenevalt suurusest) ja pissised kohad puuris mis on läbi vettinud vaheta kiiremas korras uue vastu kuna see takistab ka haisema minemise eest.Loodan et saite mu segasest juttust aru ning kui midagi jäi arusaamatuks siis küsige julgelt ma vastan meeleldi.Loodan et oli veidi abi :D
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus

Tagasi: Hooldus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist