Millist aluspanu kasutate ja miks?

Kuidas hoolitseda notsu eest? Puhastamine, pesemine, küüntelõikus, jalutamine jne.

Moderaatorid: triini22, nirgike

Re: Millist aluspanu kasutate ja miks?

PostitusPostitas Notsuke » 04. jaanuar 2012, 00:10

mina kasutan põhugraanuleid. üldse ei lase tekkida haisu ja alguses lõhnasid need kummeli järgi :) need on pehmed ja kui notsik sinna pissib ei lagune need eriti.
olen rahul :happy:
Kasutaja avatar
Notsuke
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Teemad: 6
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Millist aluspanu kasutate ja miks?

PostitusPostitas AlbinoFurets » 29. mai 2012, 17:09

Kasutan kodus saetud saepuru.
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Millist aluspanu kasutate ja miks?

PostitusPostitas Geisha » 09. detsember 2014, 14:23

Sain ka nüüd juhuslikult ühe puuri ostuga kaasa hunniku graanuleid ja mõtlesin, et kasutaks need ära. Kas näiteks sobiks neid tavalise saepuruga segamini panna? Ja tahtsin veel küsida, kas nad näiteks paisuvad/lagunevad ka märjaks saades? Teaks, siis oskaks arvestada, kui palju panna, sest puuripõhi peaks ikka kaetud olema. Ega vist ainult nende peal elada loomadel väga mugav pole.?
Geisha
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 48
Teemad: 7
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Millist aluspanu kasutate ja miks?

PostitusPostitas merisigutik » 08. oktoober 2015, 21:11

ma hakkan kasutama PLOSPAN saepuru mida ma kasutasin ka oma eelmise meri sea alla panuks aga tema on juba 5 aastat tagasi taevas :c aga jah ma saan järgmine nädal endale merisea/sead
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus

Re: Millist aluspanu kasutate ja miks?

PostitusPostitas merisigutik » 06. aprill 2016, 20:13

Nüüdseks kasutan fliisi ja carefreshi.Carefresh on minu arust müügil nii ilusate värvidega ta imab hästi ja mis hea ei lähe nii kiirelt haisema (iga 5 päeva tagant koristan puuri) aga praeguseks on mul allapanuks fliis mis on igati mugav :D
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus

Re: Millist aluspanu kasutate ja miks?

PostitusPostitas merisigutik » 12. juuli 2016, 13:09

SnoopyMusi kirjutas:Mina kasutan 20L Boxo sellist paberi baasil valmistatud (tselluloosi kiud) aluspanu :)
Hea imavusega, tolmuvaba, biolagunev.
Olen täiesti rahul, väga meeldib ja põssa on ka rahul :D Seal peal on mõnus kõndida, magada, hüpata jne. Trixie hüppab ja kargab seal peal ja me mõlemad oleme rahul :P
Hinda kahjuks ei mäleta...
----------------------------------
Ostin uue paki ja vaatasin hinda, oli midagi 6 euroga. Kallis, mis teha...
---------------------------------
Kuna see on ehk liiga kallis, siis kasutan kõvasti odavamat saepuru.

Hehe minu notsude allapanu kotis on aind 10l ja see maksab 10 eurot ja ma kasutan ka tselluloosi kiust allapanu notsudel selle nimi on''Carefresh'' no paremat allapanu ei hakkaksi soovima kui see :A: Esiteks to imab hästi kõik vedelikku endasse,teiseks see on pehme notsu käppadele,kolmandaks ei lähe haisema,neljandaks notsudel on mugav isegi magada selle peal,ja viiendaks see ei tolma nagu saepuru mis võib tekkitada silmapõletikke kuid kahjuks täna pidin ma ostma saepuru notsudele kuna lihtsalt viljandis polnud seda carefreshi :dry: nii et mul pool pakki plospani alles veel nii et laupäeval koristan uuesti puuri ja vahetan allapanu siis saepuruks ning edaspidi püüan ikka carefreshi kätte saada :D
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Hooldus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline