Merisigade saamislood

Ruigavad jutukesed.

Moderaatorid: triini22, nirgike

Re: Merisigade saamislood

PostitusPostitas iris2000 » 22. märts 2010, 11:36

Mina sain sunnipaevaks kaardi kus oli kirjutatud ,et ma voin endale merisead votta. Ja siis otsisimegi kasvandustest kuni leidsime kasvanduse Ringhlls.
Meie blogi asub SIIN
Dogs for ever!...
Kasutaja avatar
iris2000
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 339
Teemad: 7
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merisigade saamislood

PostitusPostitas loomake123 » 26. veebruar 2014, 21:26

Küll teil on lihtsalt läinud :D . Ma olen aasta tahtnud ja pole ikka veel olemas :(
Jänku
(/__/)
(='.'=)
(")_(")
loomake123
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 14
Teemad: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Merisigade saamislood

PostitusPostitas merisigutik » 23. juuni 2016, 10:33

No ma sain oma notsud nii et ma läksin ühele koolikaaslasele külla ja tal oli merisiga aind et jube kuri plagistas hambaid mis hirmus(no see merisiga elab lahtiselt ning käib tillukeses transportpuuris magamas) too tahtis mittu korda mulle kallale tulla ja peale seda kui ma tema juurest ära läksin ma tahtsin saada merisiga alguses oli plaan võtta 1 kuid viimasel päeval otsustasin et ostan 2 tükki ikka+ma pidin merisigu 1 kuu igapäev lunima :rofl: Aga saing omale notsud ja kuupäev on ka mul meeles 18 november ja nüüd hakkan ma nende sünnipäeva sel päeval pidama kuigi ma tean et tegelikult on nad sündinud kuskil juuni-juulis :dunno:
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus

Re: Merisigade saamislood

PostitusPostitas JussSass123 » 08. juuli 2016, 09:00

Me käisime külas minu onul ja tädil. Neil oli merisiga. Terve aja ma vaatasin teda ja tegelesin temaga Ning ta hakkas mulle meeldima. Meil tuli õega mõte et me võiksime omale ka merisea võtta ema polnud küll alguses nõus aga pärast leppisime ikka kokku et me peama õega kuus kuud oma tuba korras hoidma ja siis saame merisead. Kahe nädala pärast läksime Tartusse loomapoodi merisigu vaatama ja meie emale hakkasid nad meeldima ning me siis ostsimegi nad ära. Alguses oli 1 merisiga(Juss) minu ja teine (sass)mu õe oma kuid selgus et eleriin ei viitsi nende eest hoolitseda ja nüüd on siis mul kaks ime armsat merisiga Juss ja Sass
JussSass123
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 2
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 19
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline