Mürataluvus?

Ruigavad jutukesed.

Moderaatorid: triini22, nirgike

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 30. mai 2005, 17:57

MAUSH! kirjutas:Selline vist mõneti tavatu küsimus... et tahaks kuulata sellist muusikat, mis on kuidagi Hz-de järgi tehtud ja mida näiteks langetõbised kuulata ei või ning tervel inimesel võib ka vist liiga kõvasti kuulamisel häda teha... peavalu on küll garanteeritud. Probleem selles, et muusikakeskus notsuga ühes toas ja ei tahaks talle nagu küll viga teha, on ju teine juba päris päris vana kahh :? Tavaline muusika ei häiri teda küll üldse, olgu kui kõvasti tahes. Oskab keegi selles küsimuses mind aidata?


Ei soovitaks sellist muusikat talle küll lasta. Kui sa just pead seda ise kuulama siis võta muusikakeskus kaasa ja mine teise tuppa või tõsta notsu teise tuppa.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

PostitusPostitas vaigla » 30. mai 2005, 19:50

Teatud helid ei meeldi meriseale üldse: võtmete kilistamine, klaasi kilksumine... sellise asja peale hakkab sigudik põrisema ja tõmbab kõrvad peadligi...
Madalamad helid neid nagu ei häiri.
Ma ei oska aga liigitada kõva muusikat... on see nüüd häiriv heli või ei, aga looma närvikavale igal juhul mitte meeldiv. Tema jaoks on see hirmus müra, ta ei kuule hästi teisi hääli ümbritsevast keskkonnast ja võib seetõttu hirmul olla: mis toimub?!
Kasutaja avatar
vaigla
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 525
Teemad: 21
Pildid: 4
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas urlich » 31. mai 2005, 12:49

Hmm... pillimäng notsikuid küll ei häiri.. klaveri ja flöödiga annab üsna kõva lärmi teha, aga nemad ajavad oma asja ikka edasi.
Sa saad ju nende käirumisest aru, kas neil on ebamugav või ei. Ja kui neile lugu hästi ei istu, tõsta siis teise tuppa nagu Kissu soovitas. :)
urlich
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 8
Teemad: 2
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mürataluvus?

PostitusPostitas kopraplika123 » 07. detsember 2010, 21:50

mul oli meriseaga nii,et ostsin ta zoo ja klastus poest ja seal nad olid papagoide kõrval ja ei teind sellest lärmist välja ka... olid julged ja ägedad.....
kopraplika123
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 9
Teemad: 4
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mürataluvus?

PostitusPostitas Elllii » 21. detsember 2010, 21:30

Kui ma pilli mängin, lähen mina ikkagi igaks juhuks teise tuppa, et mitte häirida oma notsut.
Nöpsik ♥ (22.09.10-21.08.13)
Kasutaja avatar
Elllii
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 284
Teemad: 12
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist