Sipsikule kaaslast

Ruigavad jutukesed.

Moderaatorid: triini22, nirgike

Sipsikule kaaslast

PostitusPostitas Katsku (Teema autor) » 24. september 2013, 22:23

Mure siis selline, võtsin jaanuaris endale merisea ( Sipsik ).. Poes oli ta viimane ja öeldi, et on emane aga hiljem selgus, et ikkagi isane, kuigi see pole probleemiks. Sipsik on ise sõbralik ja tundub õnnelik, aga mina olen hakanud mõtlema, et äkki tal oleks ikkagi puuri vaja juurde kedagi, kes suhtleks temaga. :) Hetkel käib Sipsik vahel põrandal jalutamas ja mängib kassiga, kuid siiski. Samas emast merisiga ei saaks võtta ( poegivad ja kastreerida ei soovi). Isasega kardan, et jällegi äkki lähevad kaklema. Vanasti olid mu jaapani kääbus hiired, nad olid mõlema vennad aga ikka läksid kaklema ja pidin eraldama. Siis kui noor olin oli mul ka emane merisiga ( 13.a elas) ja rott elasid ühe lauapeal aga rott puuris. youtubest olen näinud ka, et jänes ( ei taha ) ja hamstrid elavad meriseaga koos puuris.
Mida teie soovitaksite ?
Katsku
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Teemad: 2
Pildid: 4
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Sipsikule kaaslast

PostitusPostitas nirgike » 25. september 2013, 16:54

Ma arvan, et kõige rõõmsam oleks ta ikkagi oma liigikaaslase üle, temaga saavad nad "omas keeles" suhelda. Isased võivad kaklema minna, aga ei pruugi. Kõige suurem tõenäosus, et nad lepivad, on võtta olemasolevale kaaslaseks isane meriseapoeg. Kui kunagi tülli lähevad, siis võid võre vahele panna (kui on piisavalt suur puur) või kõrvuti eraldi puuridesse. Huvitavam ikka kui üksi, ja isegi kui nad puuris ei saa läbi, siis põrandal (mis on suurem ja võõram territoorium) võivad sõbralikumad olla.
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sipsikule kaaslast

PostitusPostitas Siilike123 » 27. september 2013, 08:27

Mina soovitaks võtta pisike isane meriseapoeg, plaanin nüüd ise sama teha oma isasele seale üks tema veel mitte sündinud pojake kõrvale elama panna. Näen kui õnnelik ta on koos kaaslasega aga emasega ei saa jätta. Seega meil on nüüd plaanis jätta omale kaks titte elama... muidugi me ei tea kes sünnivad. Nö sõbralik siga võib üllatada mittesõbralikkusega uue sea osas, ei saa kindel olla. Minu emane siga on ka nii sõbralik aga kui üritasin me uue shvietslase talle seltsi saata läks kakluseks, pisike oli küll samas suuruses aga kahe kuune titt ja nüüd tuleb vist tallegi keegi seltsi lükata... Varsti saab olema farm juba.
Siilike123
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 98
Teemad: 17
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Sipsikule kaaslast

PostitusPostitas Katsku (Teema autor) » 27. september 2013, 11:47

Äitäh, nendele kes vaevusid vastata. Hakkan nüüd Sipsikule siis Tartust otsima isast sõpra, loodan et leian :)
Eriti tore oleks kui keegi oleks nõus katsetama, et tulen Sipsikuga külla või vastupidi ja vaataks kuidas läbi saadaks.
89638964
Katsku
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Teemad: 2
Pildid: 4
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Sipsikule kaaslast

PostitusPostitas Kissu » 27. september 2013, 13:56

Täiskasvanud isadega kokku panemine ei pruugi olla kõige asjalikum katse. Täiskasvanute tutvustamine võtab enamasti kõvasti rohkem aega, kui täiskasvanud notsu ja pisikese notsu tutvustamine. Seega on vägagi tõenäoliselt sellise katse tulemuseks kaklus. Hankida tuleks ikka pisike notsu, siis on läbi saamise tõenäosus omajagu suurem.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus


Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist