Palju kulub sul raha meriseale kuus?

Ruigavad jutukesed.

Moderaatorid: triini22, nirgike

Palju kulub sul raha meriseale kuus?

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 20. november 2011, 11:50

Vaatasin, et eelnev teema on väga ajast maha jäänud. 2005-2007 aasta kulu ei ütle tänapäeval enam kuigi palju. Kellel huvi võib tutvuda sellega siin - viewtopic.php?f=170&t=1878

Palun pange kirja mitu merisiga teil on ja palju neile raha kulub. Väga hea oleks, kui kirjutaksite lahti ka, millele täpsemalt kulub, sest paljud saavad näiteks heina või saepuru tasuta. Samuti saab paljusid asju tunduvalt odavamalt, kui neid suure pakina osta. Pange oma kulutused siia kirja, kui teil on vähemalt paari kuu ülevaade kuludest!

--------------

Meil on 2 merisiga.
Saepuru (Plospan) ostame suure 750 liitrise pakina, mis maksab 10% allahindlusega (kliendikaart) 15,82 eurot. Sellest kulub kuus merisigadele umbes 1/3 ehk umbes 5,25 eurot.
Heina (Graze On) ostsime samuti suure pakina Pintolt 15 kilo maksis 14,5 eurot. Sellest kulub merisigadele 1/6 pakki kuus ehk siis umbes 2,45 eurot.
Toitu (Burgess) ostan ma Bosse laopoest 2 kilose pakina, mis maksab 10% allahindlusega 6,64 eurot. Lisaks ostan segamiseks toitu (Dudson & Horrell) 20 kilose pakina maksab see 25 eurot. Kuus söövad merisead umbes 500g Burgessi ~1,70 eurot ja 500g D&H ~0,63eurot.
Maiustusteks saavad notsud igasugust värsket enda toidu kõrvalt ja kuivikuid, mis tuleb kokku umbes 4 eurot kuus.

Kokku kulub meil kahe merisea peale umbes 14 eurot.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10138
Teemad: 934
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 64 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Palju kulub sul raha meriseale kuus?

PostitusPostitas Elllii » 02. märts 2012, 23:01

Meil läheb kuus väga vähe raha . :D

Mul on üks merisiga . Allapanuks on tal fliis , niiet selle peale raha ei kulu , sest on korduvkasutatav ;)
Siis heina läheb kuus kaks-kolm pakki , üks pakk maksab 1.50 , seega kuskil 3-4 eurot kuus . Ja söök , mis on kõige kallim , on Vitakrafti oma , maksab see kuskil 3 eurot . Ja ühest pakist tavaliselt kuuks ajaks piisab . ;)

Niiet maksimaalselt läheb kuus umbes 8 eurot kõigest , :) Mõnikord läheb ka rohkem , mõnikord vähem .
Nöpsik ♥ (22.09.10-21.08.13)
Kasutaja avatar
Elllii
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 284
Teemad: 12
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 19
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Palju kulub sul raha meriseale kuus?

PostitusPostitas Siilike123 » 25. august 2012, 08:47

Ma ei oska nii öelda aga heina kulus mul kuus ca kaks pakki kui oli küülik ja merisiga, seega arvan et seale pakist piisab, ja too maksis nii 1 euro kandis Bosse poes.
Kuivsöögi pakk maksis 500g kuskile 4 euro ringi ja seda peaks jaguma nüüd mitmeks mitmeks kuuks.
Saepurugraanulitele ei oska arvatagi mis summa aga minu meelest mitte palju.
Seda värsket kraami mida meie laualt ma ei viitsi isegi lugeda.) Maiuseid pole veel ostnud aga need pole ka kallid just. Tundub, et päris odav pidada siiski. Kui võrdlen, et meil on kass ja 3 koera, kellele kulud on ikka kordi suuremad, siis merisiga on nagu muuseas seal selline vaikne ja kuludeta:)
Siilike123
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 98
Teemad: 17
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Palju kulub sul raha meriseale kuus?

PostitusPostitas DessaMerisiga » 25. august 2012, 10:31

Meilgi ei lähe palju. Kaks siga:

*saepuru-tasuta
*hein - kodune e tasuta
*kuivtoit -
**Burgess´i nuggetsid(2kg), ~7,30 €
**Sluis Menu - (2,5kg), ~10,80€ Ja neid kahte ostan kuskil 2-4 kuu tagant, segan kahte kokku.
*Ja hea ja parem(värske) tuleb tavaliselt meie aiast(suveti, mitte talveti), porgandid,peedid,lehtsalat,tomat,paprika jne jne - niiet peaaegu tasuta, ainult besiini kulu ja kevadel seemned/taimed.

Dropse jm sellist väga ei osta-dropsid neile küll maitsevad aga muud asjad nagu mingid küpsised vms ei lähe neile peale.
Kunagi, kui sead sain, siis läks tundualt rohkem-igasugused maiused jne jne. Aga nüüd on ,nt need maiuse pulgad tagavaraks, et kui juhuslikult lähme kõik kuskile ära ja sead jäävad koju siis panen neile pulga ette :)
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 8 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Palju kulub sul raha meriseale kuus?

PostitusPostitas marooni » 11. detsember 2012, 19:09

Bunny COSY BEDDING aluspanu 8 euri ( iga kahte kuu tagant)
Hein 4 pakki ( vadigran kibuvutsaga 2,80 euri pakk )
umbes 10 euri läheb maiustustele
14,70 Trovet veterinaartoit 2 kg ( iga kahte kuu tagant)
imbes 20 euri aed - ja köögiviljadele

kusagil 50 euri kahe peale
marooni
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Palju kulub sul raha meriseale kuus?

PostitusPostitas mirju13 » 13. detsember 2012, 00:05

2 merisiga
Hein (Eritex) 1,1 EUR-i pakk, kuus kulub 1,5 pakki kokku 1,65 EUR/kuus
Kuivtoit (Vitacraft või Versele-Laga) u 4,5 EUR, kulub u 2 pakki aastas, 0,75 EUR /kuus
Toortoit (põhiliselt hiinakapsas ja porgandid) u 4-5 EUR/kuus
Suvel söövad õues rohtu ja aiast kõike head paremat, lisaks 1 pakk heina/3 kuu jooksul õhtuseks närimiseks.
Roosu :"Kõigepealt sööme Sofi toidu ära ja siis sööb Roosu oma toidu".
Kasutaja avatar
mirju13
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 18
Teemad: 2
Pildid: 8
Asukoht: Elva
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Palju kulub sul raha meriseale kuus?

PostitusPostitas merisigutik » 18. oktoober 2015, 11:07

2merisiga(feliks ja edmund)

ma lisasin ka lingid millised need asjad välja näevad,sellespärast et kui kellegil on toote vastu tuhin uurida ei pea ta hakkama otsima võid ''KLÕPS'' ja avanebki pilt

Vitacrafti Vita Verde alpewiesen hein-4,97´kliendikaardisoodustusega, tavahind 5,29 http://cdn.whatsnew.asia/media/catalog/ ... 1_kg._.jpg
allapanu cats best unuversal kraanulid 20L-kliendikaardiga 10,51 ,tavahind11,49 http://www.petsdirect.ie/site/images/Ge ... tID=676855
TRIXIE mini dropsid-1,40 http://www.trixie.de/productimg/33931.jpg

Sellest allapnust jätkub pikemaks ajaks ka ju :lol:

KOKKU:4,97 ;10,51;1,40 =16,88
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 416
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 14
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus

Re: Palju kulub sul raha meriseale kuus?

PostitusPostitas merisigutik » 16. veebruar 2017, 19:09

UUENDUS!

Enamasti ostan ma Junior Farmi heina (2-4 pakki kuus ehk siis ) 3,99 x 4=15,96(ostan selle pärast seda heina kuna seal ju maiused sees :P kuivatatud õunad jms head ja paremat)

Krõbinatest ostan ma versele laga classic cavia ja seda läheb ka kuus 4 pakki ehk siis 2 kilo :) 1,39 x 4 =5,56 ja ostan ma juurde kika näriliste kokteili kuna Edmund on mul selline pirts pepu :P tema sööb ainult need värvilised asjad krõbinate seest välja nii et kuna ma ei taha teda nälga jätta siis ostan ma spets talle seda värvilist krõbina kokteili see maksab ka umbes 2 eurot ?

Allapanu: kasutan nature graanuleid neid läheb kuus 8 pakki u 10 euri :)

15,96+5,56+2,00+10=33,52
Ja see siis 2he merisea peale kokku :P Ärge küsige miks nii palju läheb ,ma ise ka ei tea ju :lol: Ma loen et teil läheb ülie vähe raha aga noh mul läheb nii palju :lol: :rofl:
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 416
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 14
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus


Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline