08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

Väikelemmikutega seotud üritused

Milline kuupäev sobiks paremini

7. juuni
7
18%
8. juuni
15
39%
mõlemad kuupäevad võrdselt head
16
42%
 
Hääli kokku : 38

Re: 08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

PostitusPostitas sipzy » 09. juuni 2008, 10:12

Nagu lubatud, täna kell 11:00 pildid, 14 minutit nüüd hilinesin sellega, ses postituse tegemine võtab omajagu aega. Ma ületasin nüüd vist küll piirid palju pilte võib lisada, aga õnneks on need pisikesed :ups:
Rohkem pilte saab näha minu galeriist: http://gm.e21.ee/gm/0/0/8/1051

Oli väga vahva :)


Meie imeline lipp lehvimas, selle järgi tunnevad meid nüüd kõik
Pilt

Lasteloomaaed ja Riinu lemmikud
Pilt

Meie pisikeste seltskond
Pilt

Pisilased loomaaias
Pilt

Üks kes poseeris meile
Pilt

Minu lemmikpiltidest
Pilt

Jääkarud on minu südame võitnud, nad saavad alati millegiga hakkama :)
Pilt

Ma olen ju nii nunnu, tule tee mulle pai!
Pilt

Meie üks kiisudest
Pilt

Vahepeal külastasime Ooperi etendust :)
Pilt

Taaskord fotosessionil
Pilt

Lahkudes oli meid täpselt niipalju järel + 1 :D
Pilt
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

PostitusPostitas kadre » 09. juuni 2008, 10:26

Aga nüüd kui kokkutulek oli Tallinnas siis järgmise kokkutuleku augustis võiks ju Tartus teha? :roll:
Tahtejõuga võib saavutada kõike!
Kasutaja avatar
kadre
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 186
Teemad: 4
Asukoht: Nõo
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

PostitusPostitas Mercar » 09. juuni 2008, 10:46

Tartukad saavad kokku juba enne seda- 13 juulil Elvas. Muidugi on ka kaugemalt tulijad oodatud.
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

PostitusPostitas Kissu » 09. juuni 2008, 10:52

Tegelikult on Lõuna-Eestis juba Juuli kuus üritus, kui natuke siin foorumis ringi vaadata, siis kindlasti märkate.

Lisaks on Augusti kuu osas ja Tartu osas ka täitsa plaan olemas juba. Nimelt me koos moderaatorite tiimiga oleme siin salaja plaane teinud järjekordse pisilemmikute näituse jaoks. Ei plaaninud seda veel nii vara välja kuulutada aga kuna küsiti Augusti plaane. Hetkel ootame sponsorite vastuseid jne. ning siis kui need käes ja asjad veidi selgemad, siis teen ka ametliku postituse selle kohta. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: 08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

PostitusPostitas nuuu » 09. juuni 2008, 18:52

Mina arvan, et Tallinna pisi värki võiks veel korrata lähimal ajal. Mulle väga meeldis, kuigi me olime ausalt öeldes natuke lollid seal Raheliga :ups: Küll teised teavad juba. Igathes pärast me neid ülesse ei leidnugi ja läksime minema oma pisikese grupiga ära. Lind, Pippi, Rahel ja mina. Tõded võis, et pärast oli meie gruppil olla suht hea ja ise jõudsin Rakverre alles kell 10 õhtul.
Muidugi on natuke imelik, et ainult mainiti seda, et Meloofia, Kiti ja Babu läksid ära mitte meid ja teisi kes veel läksid ära( Tupsu- Baloo, Annli ja nende sõber).
Muidu oli tore :-D
Jacky ♥
Mõnus maius
Alates 10 maist soome kolmeks kuuks , nii kaua eemal pisist :) Jacky & Keidi .
Kasutaja avatar
nuuu
Jacky ♥
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1594
Teemad: 24
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

PostitusPostitas Molly » 09. juuni 2008, 19:00

Vaatan ja imetlen muudkui neid pilte. Neid pilte vaadates on tunne, et pisilaste kohtumine on korduses. Igal juhul oli selle suve pisilaste ürituste avalöök paljulubav. Kui oma kalendrisse vaatan, siis põhiliselt ongi mul pisilaste üritused kirjas. Ega järgmist üritust polegi enam pikalt oodata.
Juta, Marta, Kim, Amanda, Stephanie, Marie, Caroline
(Iris-Mirka, Truks, Trips, Kiku, Tibi, Serena, Fiona, Angela, Janina, Hilde, Reti, Hillary, Saara, Michelle, Vaska, Nina)
Molly
Rotipesa
Rotipesa
 
Postitused: 969
Teemad: 46
Asukoht: Paldiski-Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 65
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

PostitusPostitas tupsu-baloo » 09. juuni 2008, 19:05

Muide see kes minu ja annliga oli annli õde kelle kasutaja on henx.
Aga muidu oli loomaaias vastik vaadata kuidas üks küülik oli seljalt karvutu ja nälginud välimusega.Muide mul juhtus kodus äraolekul,et unustasin 1 küülikupuuri lahti ja küülk näris arvuti klaviatuuri juhtme läbi ja nüüd pean kasutama ekraaniklaviatuuri mis on väga ebamugav ja seega vabandage kirjavigade pärast.
Nad ütlevad, et ma olen ükskõikne-neil on õigus, mul ongi ükskõik!
Kasutaja avatar
tupsu-baloo
(=^.^=)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 789
Teemad: 26
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

PostitusPostitas Saara » 09. juuni 2008, 19:14

Mina aga jõudsin alles täna koju tagasi ning sellepärast tuli ka piltidega väheke oodata. Aga siin nad nüüd on: http://fotoalbum.ee/photos/saaara/sets/489919
Üldiselt oli kokkutulek üsna õnnestunud- osalejate arv oli suur ning tänu lipule keegi ära ei eksinud :) . Sellest oli muidugi kahju, et rahvas juba pärast paari tundi kooskõndimist gruppideks jagunes ning need grupid siis ükshaaval nn "ära vajuma" hakkasid. Kuulsin mitmeid kommentaare, et nooremad ei olevat vanemate liikumistempoga rahul olnud ning siis omapäi jalutama läinud ning lõpuks täiesti eraldunud... Seega ei tulnud ka suurest ühispiknikust koos tutvustamisega eriti midagi välja. Kuigi mul oleks seda just vaja olnud- jäin "tänu" Rakvere-Tallinn bussi hilinemisele ning pärast seda ka trolli 5-minutilisele viivitusele lausa 15 minutit hiljaks ning pidin loomaaias ise ülejäänud rahva üles otsima, mis aga ei osutunud õnneks väga raskeks, kuna lipp lehvis kõrgel :P . Samas aga kuna olin hiljaks jäänud ning pisid nii laialivalguvalt liikusid :D , ei suutnudki ma nii mõnesid kasutajaid tuvastada. Kahju ka sellest, et nooremad nii häbelikud- niikui fotoka nende poole pöörasin, löödi käed näo ette või keerati end seljaga minu poole. Igatahes olid selleks ajaks, kui ma kohale jõudsin, kõik oma gruppidesse jagunenud ning mina tundsin end nii mõnelgi hetkel päris üksikuna.
Õhtupoole muidugi selline barjäär kadus- või oli asi selles, et grupid olid selleks ajaks nii selgelt välja kujunenud...
Mul kui kunagiste lontukatega mitte-nii-väga tuttaval oli päris huvitav kuulda Molly, Sipzy, Roberta ja Riinu lugusid oma loomadest ning elu-olust. Rebasemäel istudes ning jutustades möödus aeg päris kiiresti- pidin tegelikult kella poole seitsmeks juba kesklinna tagasi sõitma, kuid ei raatsinud veel lahkuda ning nii juhtuski, et läksin grupist lahku ning loomaaiast minema alles tund aega hiljem :D .
Loomaaialoomadest olid aga kindlasti huvitavaimad ning paeluvamad jääkarud, kelle juures tegime päris pika peatuse- kusjuures, seda, et jääkarud sellised põhiatraktsioonid on, olen ka varem loomaaias käies märganud- tõelised eputrillad :P . Samuti jäi meelde too kaslane, kelle nime küll hetkel ei mäleta, kuid kes tõelise suure kiisu kombel lipuotsaga tagaajamist mängis. Kuigi kohapealgi tekkis kahtlusi, kas loomaarmastajatel on ikka eetiline niimoodi kiisut kiusata :ups: . Aga päris häid pilte sai temast!
Ka kääbusjõehobud olid tõelised rahvalemmikud- Sipzyle paistsid nad eriti meeldivat :D. Minu isiklikeks lemmikuteks olid aga pinšetamariinid- need tillukesed ahvikesed, kes puuokstel turnisid ning naljakaid nägusid tegid.

Nii palju siis minu muljetest. Kindlasti võiks korrata- aga sel juhul kas varem kohale minna või tutvustamise ja pikniku korralikumalt ära organiseerima- see jäi mul eriti hinge kripeldama ;) .

Edit: ka minu tehtud fotod on nüüd olemas, vaata postituse esimeses lõigus olevat linki!
Viimati muutis Saara 09. juuni 2008, 21:24, kokku muudetud 1 kord.
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

PostitusPostitas Lind1100 » 09. juuni 2008, 20:12

Ärge muretsege, Lind on võimeline ka siis ära kaduma kui iga paari meetri taha punane nool maha joonistada. (Mõni aeg tagasi tiirutasin vanalinnas paar tunnikest ringi ja otsisin Vene tänavat.)
Vähemalt kellegi seekord leidsin üles. :razz:

Ootan suure põnevusega järgmist kokkusaamist, see tuleb praeguste plaanide järgi vist augustis. Loodan, et mitte augusti esimesel poolel- umbes sel ajal lähen mingiks ajaks peaaegu kindlasti ära. :ups:
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

PostitusPostitas Molly » 09. juuni 2008, 20:23

Loodame, et nooremad on tulevikus julgemad. Eks me kõik oleme kunagi tulnud esimest korda lontukate või piside üritusele ja eks esimest korda on ikka päris kõhe olla. Aga tore oli see, et Saara ja E4 jäid meie, vanadega lõpuni. Ehk järgmine kord suudame püsida ürituse lõpuni ka ühtse grupina.
Juta, Marta, Kim, Amanda, Stephanie, Marie, Caroline
(Iris-Mirka, Truks, Trips, Kiku, Tibi, Serena, Fiona, Angela, Janina, Hilde, Reti, Hillary, Saara, Michelle, Vaska, Nina)
Molly
Rotipesa
Rotipesa
 
Postitused: 969
Teemad: 46
Asukoht: Paldiski-Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 65
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

PostitusPostitas sipzy » 09. juuni 2008, 21:53

Nagu Saara tõestab, siis ausõna ma käisin ka kokkutulekul :D Väga huvitavalt kahtlaste nägudega pilte on Saara muidugi must püüdnud, ma pean ennast vist jälgima hakkama ringi liikudes :lol:
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

PostitusPostitas Molly » 09. juuni 2008, 22:51

Tore, et meil on nii head fotograafid, kes nii ilmekaid pilte teevad. Mulle meeldisid Saara pildid ahvidest. Aga muidugi ka kõik teised pildid ka. Sipzy, ei olnud sul seal Saara fotodel midagi viga. Oli näha, et oled süvenenud ja otsid head kaadrit ning ei mõtle sellele, kuidas sa välja näed.
Juta, Marta, Kim, Amanda, Stephanie, Marie, Caroline
(Iris-Mirka, Truks, Trips, Kiku, Tibi, Serena, Fiona, Angela, Janina, Hilde, Reti, Hillary, Saara, Michelle, Vaska, Nina)
Molly
Rotipesa
Rotipesa
 
Postitused: 969
Teemad: 46
Asukoht: Paldiski-Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 65
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

PostitusPostitas Saara » 09. juuni 2008, 23:02

Molly kirjutas:Sipzy, ei olnud sul seal Saara fotodel midagi viga. Oli näha, et oled süvenenud ja otsid head kaadrit ning ei mõtle sellele, kuidas sa välja näed.
Ka minu arvates on nii- Sipzyt hea pildistada, nii ilmekad näod tal :D . Oleksin tahtnud ka teisi tegelikult rohkem pildistada, aga nagu juba mainisin- nooremad kasutajad olid nii-i häbelikud...
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

PostitusPostitas Riin (Teema autor) » 09. juuni 2008, 23:54

Kuna mul monitor katki läks, siis sain alles praegu esimest korda arvutisse.
Oh, pildid on tõesti vahvad, juba olin jõudnud unustada, mida kõike nägime ja tegime.
Saaral oli super õnnestunud seeria lumeleopardist, kus ta alles omaette oleskles ja tasapisi meie vastu huvi hakkas tundma kuni selle hetkeni, et silmad särama lõid ja lipu oleks endale haaranud. Kuna ise kõike kõrvalt nägin, siis oli nii armas seda meenutada ja pisut häbi tunda, et me kiisukest segasime sedasi häbematul kombel :ups: .
Sipzyl olid aga hästi õnnestunud pildid jääkarumõmmist, kes tänu lipule oma unenägudest ärkas ja meid imetlema tõttas, õigemini küll lippu, aga meil oli lõbu laialt. Tore oli, kuidas ta ennast lõpuks kahe käpsi peale ajas ja lipule selgeks tegi, et tegijamast tegijam on ikka tema, mitte mingi lipp. Lõpuks väsis ta aga ära ja potsatas istuma nii suure hooga, et mul oli tunne nagu kukuks ta kukerpallitades kohe selili.
Minu lemmikud kääbus-jõehobud on ka nii vahvalt peale jäänud, tihti on nad vaid vees ja ei suvatse üldse mind vaatama tulla :sad: , kuid sel korral oli üks notsu (nagu ma jõehobu hellitavalt hüüdsin :ups: ) meiega suur sõber ja naeratas kohe suure suuga :razz: . Lisaks tegi veel kõige armsamat liigutust- lipa-lopa kõrva keerutust.
Linde saime ka sööta ja üks hani, vist oli ikka hani, oli eriti andekas ja viisakas. Viskasin teistele süüa ja äkki tegi üks linnuke prääks, andsin siis kohe talle ka terakese. Selgus, et ta ongi väga kenasti kasvatatud, iga kord , kui talle tera ei visatud, küsis kenasti :-) .
Kahju , et paljud laiali läksid enne, kui piknikule jõudsime, kuid ehk järgmisel korral on nooremad pisid julgemad.
Neid tüdrukuid, kes peale lõvisid kaduma läksid, käis tegelikult Erik veel lipuga otsimas, kuid ei näinud enam kedagi. Osad tüdrukud jäid maha, kui linde söötsime, ootasime neid küll ja pärast käis veel Aivo otsimas ka, kuid ei midagi.
Tegelikult võiks järgmisel korral ka nii teha, et need , kes lahkuvad varem, ütlevad teistele, sest muidu ootame ja otsime asjatult.
Piknikul oleks tõesti veel kauemgi olnud, kuid teised pidid minekule sättima ja mind Aivoga ootas tegelikult ees veel sünnale minek.
Mis rottidesse puutub, siis kardan ma neid tõesti siiani ja kohe päris hirmsasti, kuid piltidel, eriti ühel, olid nad tõesti armsad ja ohutud :razz: .
Koju jõudes peale sünnat ootas mind aga kallis Nupsu nii armsalt, kappas kohe vastu ja loomulikult tegime siis kohe ühed paiud, oli ta ju nii mitu tundi pidanud üksinda koduvalves olema. Pärast telekat vaadates sügasin teda veel nii kaua, et jäin lõpuks tudile :-) .
Loodan, et varsti kohtume jälle ja siis võiks vist teha koosviibimise nii, et kohe on pikniku ja mängu osa, muidu väsivad ja kaovad paljud seltskonnast ära.
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

PostitusPostitas sipzy » 10. juuni 2008, 09:17

Mis puutub piknikusse ja seal kauem olemisse, siis lubage meenutada, et loomaaed pandi 10 minutit pärast meie lahkumist kinni, seega me ei olekski saanud kauem olla :p Kuigi jah, meie plaan ennast ära peita, telkida jms - oleks ehk mõjunud :D
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

PostitusPostitas kadre » 10. juuni 2008, 11:04

Kui Elvas on 13. juulil siis mulle oleks kokkutulek sünnipäevakingiks :-D , sest mul on 12. juulil sünnipäev...
Tahtejõuga võib saavutada kõike!
Kasutaja avatar
kadre
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 186
Teemad: 4
Asukoht: Nõo
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

PostitusPostitas E4- » 10. juuni 2008, 12:23

Ja lõpuks sain ka mina korralikult aega arvutis olla. Minu arust oli ka kokkusaamine tore. Jäin paar minutit hiljaks ja alguses vaatasin, et polegi kedagi, juba sisse ära läinud, aga siis vaatasin natuke vasakule ja seal kõik olidki, lipp kõrgel lehvimas. :-D
Loomaaias oli väga tore ringi käia. Kui ma vaid mäletaks kus mina siis olin kui lumeleopardit kiusati. :-D Jääkaru oli hästi vahva. 2 aastat tagasi oli seal üks samasugune, ka ajas ennast vastu võresid püsti ja nautis rambivalgust.
Eks muidugi oleks tore olnud, kui kõik või vähemalt enamus oleks piknikule ka jäänud, aga loodetavasti järgmine kord on juba julgem olla ja jääb rohkem rahvast alles. Endal 1. kord sellisel kokkutulekul käia ja oli huvitav teiste lugusid ja kogemusi kuulata. Loodan, et järgmine kord tuleb sama tore või paremgi. :-)
Mõned pildid siis ka:
Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Liisi ja Zap. ♥
Jänkud südames
Kasutaja avatar
E4-
Rotiusku
Rotipesa & Hamstriurg
Rotipesa & Hamstriurg
 
Postitused: 755
Teemad: 18
Pildid: 14
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

PostitusPostitas Annli » 10. juuni 2008, 13:29

Kokkusaamine oli muidu päris tore, kuid "vanemad" käisid kõik oma grupina ja siis "nooremad" pidid nn. kaasas käima ja siis ei saanudki rääkida. Lõpupoole hakkas igav ja nii siis kõik laiali valgusidki. Pealegi hakkas see kokkusaamine nii pikaks venima ja keegi enam ei viitsinud oodata, et millal seda piknikku siis korraldama hakatakse. Ütlen ausalt, et mul viskas küll natuke üle, et kõik nii kaua venis. Ja osaliselt sellepärast otsustasimegi kolmekesi ära minna ( henx, tupsu-baloo ja mina). Kuigi tupsu-baloo hiljem ütles, et ta oleks edasi jäänud aga ennem läks henx ära ja siis enam ei viitsinud me kahekesi sinna jääda.


Loodan, et järgmine kord on natuke huvitavam. Aga muidu esimese pisi.ee kokkutuleku kohta oli see väga hea.

Vabandan, et nii negatiivselt kirjutan aga lihtsalt see on mu arvamus.

Mälestustesse jäävad merisead Käti, Sara, Mammu, Maasikas ja Katrin .
Kasutaja avatar
Annli
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 179
Teemad: 4
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

PostitusPostitas Mercar » 10. juuni 2008, 13:39

Annli kirjutas:Aga muidu esimese pisi.ee kokkutuleku kohta oli see väga hea.

Nagu juba korduvalt öeldud ei olnud see sugugi esimene kokkutulek. Pisi raames neid ca. 3 vast küll juba olnud. Need siis Tartus.


Ma hästi ei saa aru mida sa asjast siis ootasid? Loogiline ju et kui ikka koos minnakse siis käiakse ühtse grupiga ringi... Eks vanemad räägivad pigem omavahel ja nooremad omavahel on nii suurte vanusevahede puhul ka loogiline. Ega sellepärast siis suurest grupist lahku minema pea.
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

PostitusPostitas sipzy » 10. juuni 2008, 13:46

Esimese Pisi.ee kokkutuleku all mõtles ta vast pigem esimest kokkutulekut enda jaoks ;)

Aga igavuse ja laiali valgumise kohapealt niipalju, et minu arust käisid teie seltskonnal igavuse ja äramineku jutud kohe algusest peale juba lasteloomaaia juures. Kuna teie omavahel tundusite üksteist teadvat, siis hoidsite ise ka kokku.
Mul on heameel, et Saara ja E4 piknikule jõudsid, kuigi nad mõlemad üritasid seal dieeti hoida "ranna hooaeg", siis hea oli juttuajada ikka ja olen kindedel, et neil on järgmine kokkutulek juba palju kergem, sest mingi tutvumine sai tehtud :)
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

PostitusPostitas Annli » 11. juuni 2008, 12:38

Tegelikult selle esimese Pisi.ee kokkutuleku kohta mõtlesin ma seda, et minuarust oli see Tallinnas esimene piside kokkutulek.

Mälestustesse jäävad merisead Käti, Sara, Mammu, Maasikas ja Katrin .
Kasutaja avatar
Annli
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 179
Teemad: 4
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

PostitusPostitas Kissu » 11. juuni 2008, 12:46

Ega ikka ei olnud küll esimene kokkutulek. Tallinnas on aegade jooksul olnud kokkutulekuid küll ja veel, kahjuks pole pärast kõige esimest loomaaias käiku (kui oli tõesti hiiglaslik rahvahulk kokku tulnud ja isegi tol korral oli neid suure suuga tulla lubajaid rohkem, kui tegelikult kohale tulnud inimesi) need kokkutulekud kuigi hästi läinud. Ei saa ju kokkutulekut pidada, kui 2-3 inimest kohale tuleb vaid?

Mina ütleks, et eks see ole ikka iga kasutaja oma viga, et ta pole võimalustest kinni võtnud ja neid ära kasutanud. Võimalusi on antud küll.

Igavuse ja laiali valguvuse kohapealt oleks mina öelnud, et planeerimise viga. Põhimõtteliselt tuleb omale kokkutuleku eesmärgid selgeks teha ja siis ei pettu ka tulemustes. Loomaaeda minnes on loomulik, et minnakse vaatama eelkõige loomi. See tähendab seda, et seal läheb aega ja inimesed tahvad rahulikus tempos jalutada puuri juurest puuri juurde ja vaadata ning pildistada. Ma saan täiesti aru, et inimesed, kes kohale tulid ja ootasid ainult söömingut ja lauamängude mängimist, olid siis frustreerunud. Pole ka ime, kuid samas eesmärgiks oli loomaaia külastus, mitte pikniku pidamine, viimane oli lihtsalt mõnus viis õhtut lõpetada, mitte eesmärk omaette. :roll: Järgmine kord tasuks sõnastada kokkutuleku eesmärgid selgesõnalisemalt ja sellisel juhule ei teki selliseid probleeme.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: 08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

PostitusPostitas Misty » 11. juuni 2008, 12:51

Täitsa vahva on lugeda muljeid ja vaadata pilte kokkutulekult. :-) Kahju, et ise tulla ei saanud.
Kasutaja avatar
Misty
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 526
Teemad: 6
Pildid: 7
Asukoht: Narva
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

PostitusPostitas Annli » 11. juuni 2008, 15:29

Ega ikka ei olnud küll esimene kokkutulek. Tallinnas on aegade jooksul olnud kokkutulekuid küll ja veel, kahjuks pole pärast kõige esimest loomaaias käiku (kui oli tõesti hiiglaslik rahvahulk kokku tulnud ja isegi tol korral oli neid suure suuga tulla lubajaid rohkem, kui tegelikult kohale tulnud inimesi) need kokkutulekud kuigi hästi läinud. Ei saa ju kokkutulekut pidada, kui 2-3 inimest kohale tuleb vaid?


Aga kas see pole antud foorumi nime all esimene kokkutulek Tallinnas ?
Tegelikult vabandan, kui eksin. Lihtsalt ma pole siin foorumis nii kaua nüüd ka olnud.

Mälestustesse jäävad merisead Käti, Sara, Mammu, Maasikas ja Katrin .
Kasutaja avatar
Annli
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 179
Teemad: 4
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

PostitusPostitas Lind1100 » 11. juuni 2008, 15:33

Rahulikust jalutamisest polnud kahjuks juttugi, tagumisel otsal oli tegu et järgi jõuda. :-D
Lind jäi oma lemmikuid kotkaid vaadates päris maha, kuid ma polnud ka ainuke.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

PostitusPostitas Kissu » 11. juuni 2008, 16:05

Annli kirjutas:Aga kas see pole antud foorumi nime all esimene kokkutulek Tallinnas ?
Tegelikult vabandan, kui eksin. Lihtsalt ma pole siin foorumis nii kaua nüüd ka olnud.


Esiteks tahaks mainida, et aktiivsete kokkutulekutel käiate jaoks ei ole foorumi nimel erilist tähtsust. Vahet ei ole ju, kumma nime all kokku tuldi, kui üldiselt ikka samad inimesed kogunesid? Vähemalt mina ei näe seda...

Teiseks vähemalt ühele üritusele on kutsutud küll rahvast Tallinnas, nimelt jõulukülla. Samas oli tolles teemas see osavõtt ikka väga nadi peaks ütlema.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: 08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

PostitusPostitas Saara » 11. juuni 2008, 16:26

Kissu kirjutas:Esiteks tahaks mainida, et aktiivsete kokkutulekutel käiate jaoks ei ole foorumi nimel erilist tähtsust. Vahet ei ole ju, kumma nime all kokku tuldi, kui üldiselt ikka samad inimesed kogunesid?
Mulle on küll jäänud mulje, et paljud, kes praegu foorumis aktiivsed ning ka kokkukal käisid, pole lontus kasutajad olnudki. Kui, siis lontufoorumi lõpupoole, mil kõik seal lagunema hakkas ning kokkutulekuid ei toimunud. Ka minu arvates tuleks 8. juuni kokkutulekut nimetada esimeseks Põhja-Eesti pisilaste just selleks otstarbeks korraldatud ürituseks. Ja noh- las ta läks väheke korraldamise osas nihu, vähemalt saime kõik maitse suhu ja teame, mida järgmine kord paremini teha :) .
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

PostitusPostitas annela » 12. juuni 2008, 10:23

Nii, nii sisimalt kahju.Ma ei käinud enne arvutis ja ei teadnud, et te loomaaeda lähete. :sad: Ja ma alles nüüd lugesin , et te käistie pisiga loomaaias. :sad:
-.-
Kasutaja avatar
annela
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 660
Teemad: 4
Pildid: 13
Asukoht: türisalu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

PostitusPostitas Liivakakene » 12. juuni 2008, 10:30

Ära ole kurb, pisid pidid minumeelest kui ma õigesti aru sain augustis veel loomaaeda minema.
ew no
Kasutaja avatar
Liivakakene
Be Blue or Get Green <33
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1723
Teemad: 39
Pildid: 0
Asukoht: Tartumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

PostitusPostitas annela » 12. juuni 2008, 10:35

Ohjee :dance: Aga siis võik minna hoopis Elistvere loomaparki!
-.-
Kasutaja avatar
annela
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 660
Teemad: 4
Pildid: 13
Asukoht: türisalu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Üritused

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline