08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

Väikelemmikutega seotud üritused

Milline kuupäev sobiks paremini

7. juuni
7
18%
8. juuni
15
39%
mõlemad kuupäevad võrdselt head
16
42%
 
Hääli kokku : 38

Re: 08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

PostitusPostitas sipzy » 12. juuni 2008, 11:37

liivakakene kirjutas:Ära ole kurb, pisid pidid minumeelest kui ma õigesti aru sain augustis veel loomaaeda minema.


Pisidel ei ole minutaeda küll plaanis augustis loomaaega minna. Sorry, kui midagi vahele jäänud. Pisidel toimub Tartus Pisi.ee väikelooma näitus hoopis, kuhu kõik on oodatud, aga info tuleb peagi foorumis avalikustamisele.
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

PostitusPostitas annela » 12. juuni 2008, 11:39

Ossa vana!Sinna ma tulen kindlasti.Niiet mina olen seal oodatud.
-.-
Kasutaja avatar
annela
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 660
Teemad: 4
Pildid: 13
Asukoht: türisalu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

PostitusPostitas Molly » 12. juuni 2008, 14:47

Mina arvan, et kõik ideed, kuhu võiks koos minna ja mida teha, on igati teretulnud. Ega keegi ei hakka ju meie eest üritusi välja mõtlema ning moded pole ju siin klassijuhatajaid ja õpetajaid, kes peaksid olema eestvedajad ja ürituse eest vastutajad. Siin on kõik võrdsed ja kõigil on võimalus oma idee välja pakkuda ja üritus ka läbi viia. Miks ka mitte korraldada näiteks sportlikke üritusi- näiteks jalgrattamatka või talvel suusamatka? Ega vanemaealised pisilased ju ka ei tea, millised üritused võiksid noorematele huvi pakkuda. Pakkuge aga julgesti ideed välja. Varem, ehk siis lontu aegadest olid traditsioonilised ühisüritused ööloomaaia külastus, jõulukülas käimine ja ka loomade varjupaigas käimised. Need üritused on lihtsalt jäänud traditsiooniks. Ka sellel suvel on ikka kohe mitmeid üritusi tulemas ja igaüks peaks leidma meelepärase.
Juta, Marta, Kim, Amanda, Stephanie, Marie, Caroline
(Iris-Mirka, Truks, Trips, Kiku, Tibi, Serena, Fiona, Angela, Janina, Hilde, Reti, Hillary, Saara, Michelle, Vaska, Nina)
Molly
Rotipesa
Rotipesa
 
Postitused: 969
Teemad: 46
Asukoht: Paldiski-Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 65
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

PostitusPostitas annela » 12. juuni 2008, 15:03

Hea, et meelde tuletasid.Varjupaika võiks küll minna!Tartu loomade varjupaika.
-.-
Kasutaja avatar
annela
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 660
Teemad: 4
Pildid: 13
Asukoht: türisalu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

PostitusPostitas kadre » 12. juuni 2008, 18:47

Tartu varjupaigas saaks teha aga siis peaks kindlasti ka täiskasvanud olema sest minuteada on paljud alla 14 aastased ja alla 14 aastased peavad täiskasvanutega käima, 14 aastased vanemate kirjaliku loaga ja 18 ja üle võivad ise käia... See oleks suht hea mõte.. Aga mina Elistverre ei tahaks minna.. Raskusi oleks sinna saamisega vist. :dry:
Tahtejõuga võib saavutada kõike!
Kasutaja avatar
kadre
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 186
Teemad: 4
Asukoht: Nõo
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

PostitusPostitas annela » 12. juuni 2008, 19:35

Aga äkki teised tahaksid, ega ainult sinu arvamus ei loe, või mis?
-.-
Kasutaja avatar
annela
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 660
Teemad: 4
Pildid: 13
Asukoht: türisalu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

PostitusPostitas Saara » 12. juuni 2008, 19:48

annela kirjutas:Aga äkki teised tahaksid, ega ainult sinu arvamus ei loe, või mis?

:shock:

Usun, et Elistverre kohalesaamine oleks siiski paljudele probleemiks. Tuleb leida kõigile enam-vähem sobiv aeg ja koht, kui vaja, teha kompromisse, mitte üksteisele turja karata.
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

PostitusPostitas annela » 12. juuni 2008, 19:49

Mh, aga paljud ju ikkagist saaksid.Aga siis jääb peale Varjupaik.
Viimati muutis sindrinahk 12. juuni 2008, 19:51, kokku muudetud 1 kord.
Põhjus: Mõtle, mida kirjutad.
-.-
Kasutaja avatar
annela
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 660
Teemad: 4
Pildid: 13
Asukoht: türisalu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

PostitusPostitas Saara » 12. juuni 2008, 19:52

annela kirjutas:Mh, aga paljud ju ikkagist saaksid.Aga siis jääb peale Varjupaik.

Kuidagi saaks kohale ikkagi, aga kui ikka väga tahtmist seda kohta üles otsida pole, siis ei viitsitaks arvatavasti ka tulla. Varjupaigad oleks ka minu arvates päris head valikud ürituseks- samas aga on ka seal üsna raske sellist tutvumisringi ning mänge korraldada. Kui varjupaika minna, siis ikka pigem selle mõttega, et väheke head teha ning foorumituttavaid lihtsalt korra näha.
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: 08. juunil kohtuvad pisid loomaaias!

PostitusPostitas Kissu » 12. juuni 2008, 20:12

Esiteks see teema on väga offtopic! Seega aitab sellest vaidlusest siin, see on 8 juuni ürituse teema, mitte ürituste organiseerimine üle Eesti. Panen selle teema lukku pärast seda postitust, sest ei ole mõttet siin all uusi üritusi planeerida, selleks on eraldi teemad.

Ma tahaks näha Annelat enne mõnele Tartu üritusele kohale jõudmas enne kui ta ise organiseerima asub seda? Mina pole sind küll ühelgi Tartu üritusel kohanud ja väga ausalt öeldes jääb mulje, et sulle vist ei kõlba käia teiste korraldatud üritustel. Plaanis on ju Molly juures pikniku pidamine (sinna plaanivad minna enamjaolt tartlased).

Elistvere loomapark on tõesti suhteliselt kaugel ja sinna on ilma autodeta väga raske saada. Samas tean ka seda, et meie Tartu seltskonna peale ei ole siin neid autosid jalaga segada, seega läheks selle ürituse organiseerimine suhteliselt raskeks. Minul endal ei oleks selle ürituse vastu küll midagi, ei olegi seal kunagi varem käinud, seega kindlasti oleks huvitav.

Varjupaiga üritusega on samuti nõnda nagu Saara ütles, et seal on noortel tõenäoliselt veel igavam (kui mõnel isegi loomaaias igav hakkas). Seal ei ole mingit pikniku, mingit mängimist ja lisaks ma kahtlen väga, et täiskasvanud foorumlased tahavad omale võtta nii palju vastutust, et vastutada ka kamba nooremate foorumlaste eest sellises situatsioonis?

Pigem pakuks ma välja, midagi sellist nagu esimesed Tartu üritused olid Lontus. Me käisime Botaanikaaias mõnusalt suure kambaga jalutamas ja pärast läksime Tsing Plekk Pange sööma (praegu küll väljas söömine tohutult kalliks läinud). Teisel üritusel käisime me Zooloogia muuseumis ja pärast pidasime Kassitoomel maha vägeva pikniku mängude ja hulga söögiga.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Üritused

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist

cron