Mais loomaaeda

Väikelemmikutega seotud üritused

Mais loomaaeda

PostitusPostitas Liisa (Teema autor) » 13. aprill 2004, 13:38

Täiendan oma algset postitust.
Tahaks mais ekskursiooniga minna loomaaia Elevandimajja!
Võtaks lontulased kokku - neid erinevate pisinäriliste omanikke meil siin ju palju, kõik elavad seal Elevandimajas. Valiks mingi nädalavahetuse, telliks meile ekskursiooni ja kes tahab saab ka muidu loomaaias ringi vaadata.
Temaatiline ekskursioon, tund aega - 250 eek. See teeb siis 10 inimese kohta kõigest 25 eek nägu. Lisandub soodukaga grupipilet loomaaeda - 29 eek nägu. :)
Kui rahvast palju, võiks end kaheks grupiks teha, kuna noortele on sama ekskursioon 150 eek, sooduspilet 17 eek.
Viimati muutis Liisa 13. aprill 2004, 19:56, kokku muudetud 1 kord.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomad Tallinna Loomaaias

PostitusPostitas Kissu » 13. aprill 2004, 16:27

Kissu ajab käe püsti ja keksib üles alla - ma ka tulija (kui sobiv aeg)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Mais loomaaeda

PostitusPostitas Kissu » 13. aprill 2004, 19:53

Hmmz aga siin ntx pühapäeval 2.mai ?? :oops:
siis mina ntx tallinnas ...
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa (Teema autor) » 13. aprill 2004, 20:28

Äää, Tom kuisab. :cry: Ühesõnaga, kõigi lemmikute esindajad elavad seal. :P
2. mai on vist natuke halb, et kaks nädalavahetust järjest loomaüritused? [Eelmisel näitus!] Või ei ole? Mina saan selle endal vabaks teha ja tulla, kuidas teistega on? Meil on vähemalt 10 kindlat tulijat vaja, et grupp kokku saada!
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Kissu » 13. aprill 2004, 20:45

Liisa kirjutas: 2. mai on vist natuke halb, et kaks nädalavahetust järjest loomaüritused? [Eelmisel näitus!] Või ei ole? Mina saan selle endal vabaks teha ja tulla, kuidas teistega on? Meil on vähemalt 10 kindlat tulijat vaja, et grupp kokku saada!

ma lihtsalt pakkusin välja sest sel ajal ma pean nigunii tallinnas olema ja muidu meil see reisimine suht nadi koos pontuga :S
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Mais loomaaeda

PostitusPostitas Liisa (Teema autor) » 13. aprill 2004, 22:57

Riin kirjutas:Mis temaatikaga see külastus tuleks?

Paluks endale närilistemajas ekskursiooni teha - et räägiks põhjalikult meile kõigist närilistest. Saame teadmisi kontrollida ja uurida, kuidas sealsed loomad ikka elavad.
Sinna "kollasesse" majja, kus loomi söögiks kasvatatakse, ei taha vist keegi minna?
Kuulge, helistan homme ja küsin, mis nad ise pakuvad. Igatahes närilistemaja kindel plaan, kuna seal: rotid, hiired, hamsud, merisead, tsintsud, deegud, jänesed, maakilpkonnad, kilbikute kohal aga lendasid veel mingi linnud.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mais loomaaeda

PostitusPostitas Endised kasutajad » 14. aprill 2004, 18:03

Aga kas Tartust minejad läheks siis bussiga kõik koos?
Iseenesest hea mõte, aga jällegi mul, et kas tasub minna Tallinna loomaaia pärast... :o Et kas lihtsalt minnakse loomaaeda ja siis koju tagasi või toimub midagi veel? Kui midagi veel(noh minnakse kasvõi lõbustusparki :P või mingi piknik vms), siis oleksin ka nõus tulema. Aga ma ei tea mida vanemad selle peale kostavad, et nagu põhimõtteliselt üksi Tallinna minna... :roll:
Ja kuna täpset kuupäeva pole teada, siis ma ei tea, kas saan tulla, kuna maikuus on päris tihe ajagraafik mul.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mais loomaaeda

PostitusPostitas Kissu » 14. aprill 2004, 19:06

Liz13 kirjutas:Aga kas Tartust minejad läheks siis bussiga kõik koos?
Iseenesest hea mõte, aga jällegi mul, et kas tasub minna Tallinna loomaaia pärast... :o Et kas lihtsalt minnakse loomaaeda ja siis koju tagasi või toimub midagi veel? Kui midagi veel(noh minnakse kasvõi lõbustusparki :P või mingi piknik vms), siis oleksin ka nõus tulema. Aga ma ei tea mida vanemad selle peale kostavad, et nagu põhimõtteliselt üksi Tallinna minna... :roll:
Ja kuna täpset kuupäeva pole teada, siis ma ei tea, kas saan tulla, kuna maikuus on päris tihe ajagraafik mul.

piknik on muidugist ka väga hea idee ;-) iseküsimus on kus seda Tallinnas pidada aga ehk mõtleb midagi välja :?
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Mais loomaaeda

PostitusPostitas Endised kasutajad » 14. aprill 2004, 22:25

Kui minek on mai lõpupoole, siis ehk ilmad juba soojemad ja piknikut tore teha. Vanasti korraldsime meie oma pere ja paari tuttavaga pikniku lausa loomaaias ja muidugi oli siis nii, et kodus kõik söönud, aga seal esimene mõte ikka, et tahaks juba midagi põske pista :D Keegi meid küll pahaselt ei vaadanud, aga muidugi kõik oleneb ju sellest ka, kui palju meid tuleb :? Oleme käinud ka Vabaõhumuuseumis piknikut tegemas, see on ka väga ilus koht, hea vaikne ja turvaline. Muidugi on asja miinuseks, et nõuab lisaväljaminekut pilet. Sealt edasi on ka mere äärne ala(Merirahu ehituskruntide juures), kus on tore süüa, aga kardan, et sel ajal on veel liiga külm.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa (Teema autor) » 15. aprill 2004, 16:28

Kurb uudis! :( Kuna elevandil endiselt üks hammas (võhk) haige, siis elevandimajja meid ei lasta. Uurisin, et kas juunis siis saaks sinna - ei olnud kindel, paluti siis uuesti helistada.
Küll oleks võimalik saada sinna majja, kus elustoitu kasvatatakse. Pisinärilised ja putukad ja kes seal kõik on.
Muud temaatilist ma välja pakkuda ei oska.
On veel kogu loomaaia tutvustav ekskursioon, kahetunnine, millega kõigele ring peale tehaks.
Kas ootame juunini oma ekskursiooniga? Või läheme mais niisama?
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Kissu » 15. aprill 2004, 16:45

Liisa kirjutas: Kas ootame juunini oma ekskursiooniga? Või läheme mais niisama?

siis vast ehk ootaks juuni ära ... kuigi siis tuleb arvetsada sellega, et üliõpilastel eksamid ja muu seesugune, et plaanimisega tükk tegemist aga arvatavasti saame akkama :roll:
pealegi siis ikkagi enamusel rohkem vabadust ehk kui mais ... :wink:
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Mais loomaaeda

PostitusPostitas Endised kasutajad » 16. aprill 2004, 14:08

Loomaaias on ju muidu ka tore, ega siis ainult närilisi nüüd ka vaatamas ei pea käima. Isiklikult käime me perega sealt hästi kiiruga alati läbi, sest see hais on seal juba niivõrd jube. Suured loomad on ikka huvitavamad. Nii kahju, et meil pandasid ega koaalasid pole :cry: , siis vist enam koju ei tulekski, aina imetleks neid ja muidugi pai tahaks ka teha :D .
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa (Teema autor) » 17. aprill 2004, 19:45

Nonii, tegin selle mais ja üldeksursiooniga kohta uue teema. Selle siin panen lukku ja kui juuni käes, siis teeme uue teema sinna närilisi vaatama mineku kohta. Sest jah, ega me tea, kuidas selle vantsi hambaga saab. :(
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Üritused

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline