Kertu Jänksu

Meie kikk- ja lontkõrvalised sõbrakesed.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Kertu Jänksu

PostitusPostitas valdivia » 01. mai 2009, 22:48

Ronimine on alles algus :-D Meie esimene ka alguses ronis, varsti sai sellest slaalom. Põrandalt algas-voodi, tool, laud, aknalaud ja siis sama rada pidi tagasi. Pikkade hüpetega ja vahel tundus, et tagumised käpad käisid pikalt pikalt esimestest käppadest ettepoole. Jube kift .Tore, et tujud on üle läinud. Ehk see kastreerimine mõjus kuidagi alguses...
tegelikult on meil jänkse rohkem, kui obeseid
Kasutaja avatar
valdivia
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 38
Teemad: 1
Asukoht: Ida-Virumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kertu Jänksu

PostitusPostitas kertu0208 (Teema autor) » 01. mai 2009, 23:53

Aknalauale veel õnneks ei hüppa, aga teistesse kohtadesse küll juba mindud (diivan, tugitool, voodi, kapid, laud). Kohe kui Ta kuskile ronib lähen ma Tema juurde ja Ta tuleb ise maha. Täna ma oma 5x vähemalt läksin Teda laua pealt maha ajama ja lõpuks panin puuri kinni. Ma andsin Talle ka õunapuuoksa täna niiet öösel Ta kindlasti sätib seda (lärmakalt) puuris ringi, nagu Ta vetsuga teeb igal öösel. :-D Ta trambib vahest nii kõvasti, et alla korrusele on kuulda, nagu keegi kõnniks üleval ringi. See on siis, kui Ta üksina toas on. Lisan siis ka pildid.

Jänks mängupalliga

Pilt

Nii Ta magab, oma vetsukastis (hädasi Ta sinna ei tee)

Pilt

Lihtsalt Jänks (veepudel on taga näha, see on see kõige suurem sippy)

Pilt

Palli lükkamas

Pilt

Jänks

Pilt

Juba Jänks laamendabki oma vetsunurgaga. :-D
Viimati muutis kertu0208 03. jaanuar 2010, 23:30, kokku muudetud 1 kord.
Provehito In Altum.
Kasutaja avatar
kertu0208
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1361
Teemad: 9
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kertu Jänksu

PostitusPostitas Liivakakene » 26. mai 2009, 16:24

Kuidas jänksil läheb ka?
ew no
Kasutaja avatar
Liivakakene
Be Blue or Get Green <33
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1723
Teemad: 39
Pildid: 0
Asukoht: Tartumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kertu Jänksu

PostitusPostitas Anete12 » 26. mai 2009, 18:45

Armas jänks ! :bun:
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kertu Jänksu

PostitusPostitas kertu0208 (Teema autor) » 26. mai 2009, 21:24

Aitäh. Jänksil läheb hästi, käisin Temaga täna just õues, jooksis palju ringi, kuid rohtu ei söönudki. Praegu pikutab puuris. Ma toon teda aeg-ajalt alla, kööki, kui ma Temaga õue lähen, või kui ma pean alla tulema ja Ta lahti on. Talle meeldib alati käia ühes papist karbis, mis on tegelikult kassi (Kessu) asemena mõeldud. Siis Kessu alati kaugemalt uudistab, kes Tema asemes on :-D. Jänks alati läheb ka julgelt Kessu juurde, kuigi kass Jänksut pelgab ja läheb eemale. Ma ei taha neid eriti kokku lasta, Kuna Kessul on teravad küüned ja võib Jänksile midagi teha. Viimasel ajal Jänks käib koguaeg diivani all istumas. Ma arvan, et see on sellest, et ma 2 viirukat panin eraldi tema puuri lähedale laua peale. Samuti Jänks ei taha kuidagi oma vetsunurka häda teha. Koguaeg käib seal, kus tegelikult heinasõim (vms) peaks olema. Vetsunurka Talle meeldib lihtsalt ringi loopida.

Üks vana pilt ka Jänksist.
Pilt


Edit: Liigutasin Photobucketis pilti ja panin õige lingi pildile.
Viimati muutis kertu0208 03. jaanuar 2010, 23:31, kokku muudetud 2 korda.
Provehito In Altum.
Kasutaja avatar
kertu0208
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1361
Teemad: 9
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kertu Jänksu

PostitusPostitas kertu0208 (Teema autor) » 13. juuni 2009, 19:45

Täna tegin sellise asja, et võtsin ühe papist munakarbi ja panin sinna igasugust head-paremat sisse (porgandit, kurki, lehtsalatit, kapsast, poolpehmet saia ja natuke redist ka prooviks). Panin selle kupatuse kõik kinni ja tõin Jänksile. Ta jookseb toas ringi ja vahepeal üritab seda karpi lahti saada, aga eriti huvi ei tunnegi. Hetk tagasi, kui Kelgukoerad hakkas siis tõusis tagakäppadele ja vaatas seda natuke. :-D Me tõime ka 4-ndal juunil 2 kotti Megazorbi Jänksile. See tundub parem olevat, kui saepuru, isegi vanaema ei kurda enam selle tolmu vms, mille saepuru tekitab, üle. Jänks jälle kuulatas ja vaatas telekat. :-D
Provehito In Altum.
Kasutaja avatar
kertu0208
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1361
Teemad: 9
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kertu Jänksu

PostitusPostitas kertu0208 (Teema autor) » 18. juuni 2009, 18:42

Puhastan puure ja Jänks on lahti (parajasti linnupuuride puhastamine käsil) ja Jänks siis tundis huvi väikse linnupuuri vastu, ronis puuri alusesse sisse :-D (kvaliteet on halb, kuna telefoniga tehtud, tagaplaanil Maša).

Pilt
Viimati muutis kertu0208 03. jaanuar 2010, 23:34, kokku muudetud 1 kord.
Provehito In Altum.
Kasutaja avatar
kertu0208
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1361
Teemad: 9
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kertu Jänksu

PostitusPostitas Sun- » 26. juuni 2009, 18:30

Küll Su jänkuke on ikka armas, ma ei tea miks, aga ta meenutab mulle natukene kassi. Anna talle minu poolt üks suur pai. :)
Sun-
Kasutajakonto külmutatud
 
Postitused: 90
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kertu Jänksu

PostitusPostitas kertu0208 (Teema autor) » 26. juuni 2009, 19:46

Pai antud. Minu meelest Ta küll kassi ei meenuta. :-D Alati, kui kassiga kõrvuti on Jänks siis ma just vaatan, kui erinevad nad on.
Provehito In Altum.
Kasutaja avatar
kertu0208
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1361
Teemad: 9
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kertu Jänksu

PostitusPostitas kertu0208 (Teema autor) » 06. juuli 2009, 07:14

Tegin eile Jänksist pilte ja lisan mõned ka siia. Samuti on mul ka paar uudist Tema kohta.

Jänks hakkas oma vetsukolmnurgas käima! Üleeile vaatasin, et kõik häda ilusti sinna tehtud. Ei tea, miks Ta järsku nii tubliks hakkas. Arvatavasti oli sellest kasu, et ma panin vetsunurga sinna nurka, kuhu Ta regulaarselt oma hädasid tegi. Ma olen varem korduvalt vetsunurka sinna pannud, aga kui Jänksile häda peale tuleb siis tõstab Ta selle nurga suure kolinaga eemale.

Tegin Jänksile majakese. Pappkast, millele on lihtsalt uksekoht sisse lõigatud. Kleeplindi võtsin ka sellelt pappkastilt ära peale seda, kui natuke oli seda kleepund Jänksile lõua alla. Jänksile isegi majake meeldib. Vahest istub sees ja sööb seal heina. Vahest Talle meeldib seda jälle ringi loopida (eriti öösel).

Jaanipäeval võtsin Jänksi õue kaasa, meil oli külas kasuisa sõber oma kahe pojaga (7-me ja 9-aastased). Muide lapsed ei olnudki eriti Jänksist huvitatud, natuke pai tegid, aga süles tahtsid Teda hoida ikka kasuisa ja Ta sõber. Siis kui kõigi süles ära käidud, paid saadud ja jäneseprae naljad tehtud :mad:, istus Jänks terve õhtu meie seltsis õues ühes väikses puuris (ma andsin leiba-saia koguaeg salaja Talle laualt :sneaky:).

Tõstsin paar päeva tagasi tuba ümber. Diivani panin toa keskele ja avastasin, et polegi diivanit altpoolt Jänks närind ära, ainult ühte nurka veidi. Tõin ka endale laua tagasi tuppa, nüüd meeldib Talle seal all istuda (saab linnupuuri sealt alt vaadata). Linnupuuride ümbruses Talle meeldib üldse koguaeg olla, ma ei tea, kas Ta sulgi limpsib või nuusutab, või sööb hoopis mahakukkunud terakesti, kuigi eriti palju Ta sealt midagi kätte ei saa, kuna ma tolmuimejaga iga päev käin ja päevaga eriti palju terakesti maha ei kuku, kuigi sulgi küll lendab.

Veidi pilte ka Jänksist siis.

Pappkasti-majas

Pilt

Pappkasti-maja ise on selline

Pilt

Jänks külgvaates

Pilt

Jänks sööb heina

Pilt

Ja Jänks sööb veel heina

Pilt

See viimane pilt tuletas mulle meelde, kuidas ma ükskord avastasin Jänksi täitsa heinte seest, kahjuks pilti ei saanud teha, fotoka akud olid tühjad. Kuna on suvi siis vanaema toob iga päev Talle kuhjaga heina ja hiina kapsast ning salatit. Tavaliselt pool puuri on heina täis.
Viimati muutis kertu0208 03. jaanuar 2010, 23:38, kokku muudetud 1 kord.
Provehito In Altum.
Kasutaja avatar
kertu0208
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1361
Teemad: 9
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kertu Jänksu

PostitusPostitas Benny » 06. juuli 2009, 09:29

Väga Kihvt Jänks ! :)
Millise Valemiga Sa Oma Jänku Kindla Kohapeale Kakale Said?
Meie Oma Jätab Oma Junnid Igalepoole Mujale , Kuid Puuri Mitte :s !
Mida Teha?
Benny !
Kasutaja avatar
Benny
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 6
Pildid: 1
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kertu Jänksu

PostitusPostitas kertu0208 (Teema autor) » 06. juuli 2009, 11:37

Pabuldab Jänks igale poole, pole tähtis, kas Ta on puuris või ei. Puurist välja, aga pabuldab palju vähem. Pissinud pole Jänks kunagi puurist välja, sellega on mul vedanud. Ma arvan, et eelmine omanik treenis Ta piisavalt ära ning kastreerimine ka kindlasti aitas. Ta on alati ühes nurgas hädal käinud. See nurk aga oli see, kus oli heinasõim, aga nüüd on Ta lihtsalt selles vetsukolmnurgas ka käima hakand. Ma olen muidu siia teemasse ka kirjutanud Tema treenimisest kindlasti. Siin on ka teema, millest võib Sulle kasu olla.
Provehito In Altum.
Kasutaja avatar
kertu0208
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1361
Teemad: 9
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kertu Jänksu

PostitusPostitas Anete12 » 06. juuli 2009, 15:27

Jänku väga armas. Tore, et ta vetsukolmnurgas käima hakkas muidu ei tea kuhu oma häda teeb. :-)
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kertu Jänksu

PostitusPostitas reelicca » 01. august 2009, 10:43

Kas su jänkuke on kääbusküülik? Lontkõrv kindlasti, aga suurus tundub pildilt üsna suur..
Kasutaja avatar
reelicca
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 16
Teemad: 2
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kertu Jänksu

PostitusPostitas kertu0208 (Teema autor) » 01. august 2009, 14:53

Kääbusküülik ta pole, aga hiidküülik ka mitte, selline keskmine on Jänks. Meie emasest kassist (kes on kassi kohta hiigelsuur minu meelest :)) on ta veidi väiksem.
Provehito In Altum.
Kasutaja avatar
kertu0208
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1361
Teemad: 9
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kertu Jänksu

PostitusPostitas reelicca » 01. august 2009, 18:29

Ehk võib tegemist olla prantuse pässiküülikuga, aga võin ka eksida..
Kasutaja avatar
reelicca
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 16
Teemad: 2
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kertu Jänksu

PostitusPostitas kertu0208 (Teema autor) » 01. august 2009, 21:10

Ma küülikute tõuge nii ei tea. Sain Jänksi Tallinnast ühe pere käest, kes ostsid ta lastele lemmikuks. Jänks osteti eelmine suvi noorena ja aega tema jaoks eelmises peres enam polnud ja nii anti ära. Muide tal ei olnud nimegi kui ma ta sain lihtsalt jäneseks kutsutigi teda.
Provehito In Altum.
Kasutaja avatar
kertu0208
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1361
Teemad: 9
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kertu Jänksu

PostitusPostitas reelicca » 01. august 2009, 21:46

kertu0208 kirjutas:Ma küülikute tõuge nii ei tea. Sain Jänksi Tallinnast ühe pere käest, kes ostsid ta lastele lemmikuks. Jänks osteti eelmine suvi noorena ja aega tema jaoks eelmises peres enam polnud ja nii anti ära. Muide tal ei olnud nimegi kui ma ta sain lihtsalt jäneseks kutsutigi teda.


:-)
Kasutaja avatar
reelicca
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 16
Teemad: 2
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kertu Jänksu

PostitusPostitas Helen-97 » 02. august 2009, 11:02

Nii tore jutt.Väga hea töö...
Kasutaja avatar
Helen-97
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 56
Teemad: 4
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn,Mustamäe
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kertu Jänksu

PostitusPostitas kertu0208 (Teema autor) » 14. august 2009, 16:36

Meil on veidi uudiseid. Nimelt otsime Jänksile kaaslast (emast kindlasti). Paari inimesega räägin juba läbi, kuigi kindel pole veel midagi.

Jänks ise on hästi sõbralik nüüd viimasel paaril päeval olnud. Süles ta olla ei taha, aga paid võiks küll teha kasvõi ööpäev läbi. Jänksiga on ka see lugu, et ma ei saa teda eriti jooksma lasta hetkel, kuna leidsime lakalt paarinädalased kassipojad (ema jäi auto alla), kes on ainult minu hoole all ja tänu sellele ka minu toas. Kassipoegadega saab Jänks hästi läbi ja laseb isegi neil endaga mängida (muidu kui järsult liigutada siis kargab Jänks kohe kallale (2 korda on mind nii hammustanud ka, et suured sinikad jäid kätele, millest üks veel alles, eks see minu viga ole), igatahes kassipoegadele ta viga ei tee, kuigi ühte tuppa ma neid üksi ei julgeks jätta).

Jänks saab ülepäeva välja ja siis istub alati diivani all. Tavaliselt kui tagasi minemise aeg on siis ajan teda ahjuroobiga taga (lükkan teda sellega diivani ääre poole), kuna diivanit tõsta ma ei jõua. Siis tuleb natuke taga ajada, kuna ta kas hüppab sellest üle või läheb alt läbi. Kui diivani alt välja ta tuleb siis tuleb toas ka veidi teda taga ajada, kuna ma sain laua tagasi enda tuppa ja talle meeldib ka sinna alla minna.

Praegu pikutab Jänks puuris heinte sees (teeme suvel alati ise heina ja Jänks saab siis igal õhtul sellise portsu, et pool puuri heina täis. Jänks tallab selle alati kiiresti ära ja siis on hea seal sees pikutada).

Praeguseks on uudistega kõik, kuid uus jänesetüdruk tuleb siis kindlasti annan teada ja panen ka pilte üles. :-)
Provehito In Altum.
Kasutaja avatar
kertu0208
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1361
Teemad: 9
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kertu Jänksu

PostitusPostitas reelicca » 14. august 2009, 17:31

Nii toredad uudised.
Kasutaja avatar
reelicca
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 16
Teemad: 2
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kertu Jänksu

PostitusPostitas kertu0208 (Teema autor) » 14. august 2009, 20:09

Lasin enne Jänksi just välja. Andsin talle kuivtoitu käest ja kohe tuli sülle ka. Hiljem läksin voodi peale arvutisse, kui Jänks diivani alla läks. Tuli natukese aja pärast voodisse, veel nuruma, tuli lausa sülle, et äkki siis saab. Kuivtoitu ta ei saanud, aga pai sai küll. Läks siis maha tagasi ja hüppas natuke ringi. Hiljem läksin ma tema juurde, kui maha oli pikali heitnud. Heitsin ka kõhuli tema juurde. Siis hüppas ta mulle selja peale ja limpsis siit-sealt natuke ja nügis kätt (mul oli käsi kukla peal, pea maas). Tuli ära siis ja andsin talle natuke rosinat ka. Veidi veel hiljem läksin lindude juurde, rääkisin natuke nendega siis tuli Jänks jälle minu juurde ja istusin siis maha. Hüppas kohe sülle. Heitsin siis kõhuli ja Jänks tuli kohe nägu lakkuma. Alguses nina puhtaks siis terve laup, nii palju, kui sai (mul on tukk). Siis hüppas maha ja tuli veel, tegi põse ka puhtaks ja natuke veel nina ja laupa (ja ka kulme) limpsima. Siis võttis lausa tukast kinni. Mitte valusalt, aga nii, et tundsin seda. Nüüd kui ma seda viimast lauset kirjutasin läks Jänks diivani peale jälle. Läksin siis valvama, kuna kassipojad magavad seal. Jänks tuli minu juurde jälle ja limpsis jälle terve näo puhtaks, sain natuke tutistada ka, ei tea, mis tal mu tuka vastu on? :-D

Igatahes kokkuvõtteks on Jänks ikka üks suur limpsar. :-D Vahepeal ei limpsinud üldse, nüüd jälle. Ma arvan, et peaks soolakivi talle muretsema. Muide ma ei tea, kas olen siin maininud, aga kasuisa lubas Jänksile teha õuepuuri. Siis saab Jänks suvel terve päeva õues olla. See aasta küll mitte, kuna kasuisa tööl Norras, aga järgmine aasta kindlasti.

Nüüd läks Jänks kilekotti laua pealt alla tõmbamas, kus on kuivtoit sees, läksin tema juurde keelama, tema tuli jälle sülle. :biglove: Sai siis veel natuke kuivtoitu. Ma olen üldse Jänksi ära hellitanud, iga päev saab kuivtoitu ja rosinaid (neid küll palju harvemini). Ma kahtlustan, et Jänksu ka natuke paksuks läinud. Ta hingeldab isegi puuris istudes ja praegu maas pikali lamades ka. Eks pean teda rohkem jooksma laskma.

Nüüd tuli väga pikk jutt juba, aga loodetavasti on ka siin lugejaid sellele. :-)
Provehito In Altum.
Kasutaja avatar
kertu0208
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1361
Teemad: 9
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kertu Jänksu

PostitusPostitas kaitsuu » 26. august 2009, 07:22

Kuidas teil jänksuga läheb ??
Kui sa avad südame, kuid unustad sulgeda selle, siis ta lahkub.
Kui, aga sulged selle tema järel siis ta püsib seal...
Kasutaja avatar
kaitsuu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 425
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Oma tuba:D.
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kertu Jänksu

PostitusPostitas kertu0208 (Teema autor) » 26. august 2009, 08:34

Hästi, tõin just tunnike tagasi talle heina, nosis seda hästi kaua. Meie uus pereliige Pipi peaks jõudma nädalavahetusel arvatavasti.

Aa, seda ka, et ostsin talle soolatablette. Soolakivi polnud ja siis võtsin ikkagi tabletid, kuna ta kogu aeg lakub mind. Kohe kui näo lähedale panna hakkab nina või laupa lakkuma ja siis tavaliselt juukseid näksima (mul on tukk, mida välja kasvatan ja see on juba päris pikk), aga see näksimine pole üldse valus, ma praktiliselt ei tunnegi seda. Praegu Jänks ka sahistab seal heina sees.
Provehito In Altum.
Kasutaja avatar
kertu0208
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1361
Teemad: 9
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kertu Jänksu

PostitusPostitas kaitsuu » 26. august 2009, 15:22

Nii tore ,et ta saab omale kaaslase :roll: :happy: .Tee siis Jänksust ja Pipist pilte ka. :wink:
Kui sa avad südame, kuid unustad sulgeda selle, siis ta lahkub.
Kui, aga sulged selle tema järel siis ta püsib seal...
Kasutaja avatar
kaitsuu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 425
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Oma tuba:D.
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kertu Jänksu

PostitusPostitas gpeipman » 26. august 2009, 22:55

Minu jänksul käib lakkumine periooditi. Mingitel perioodidel (kuni kuu) on ta tõrges ja hoiab omaette. Sealt edasi muutub vahepeal jälle nädalateks hüperpugejaks. Ma pole suutnud seni mingit konkreetset seaduspära leida ja ta ise vaatab mujale, kui talt seda uurida. :)
Nu Pogodist oleks olnud ainult üks osa, kui hunt oleks teadnud, mis on jänesedrops...
Kasutaja avatar
gpeipman
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 53
Teemad: 8
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 46
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Kertu Jänksu

PostitusPostitas kertu0208 (Teema autor) » 03. september 2009, 18:52

Tundub, et Jänksul on see lakkumisperiood üle läinud.

Aga kirjutan nüüd uudiseid natuke. Nimelt eile käisime me uuel pereliikmel järgi. Pipi :biglove: on ta nimeks ja ta on üks igavesti tore väike tibu. Kalpsab ringi toas ja märgistab lõuaga kõike. Huviga kuulatab alati kõike, kõrvad kogu aeg liiguvad. Kohe esimesel õhtul harjus ära, kuskil 21 paiku jõudsime koju ja hakkas kohe heina sööma, kui puuri panin. Jänksiga veel kokku ei lase, aga nad on kõrvuti puurides. Jänks väiksemas ja Pipi suuremas (päeval olid jälle vastupidi). Kui nad nuusutavad üksteist läbi võre siis on küll uudishimulikud ja rahulikud, aga ootan ja harjutan neid veel kaua, enne, kui kokku lasen.

Muide Pipi pidi miniküülik olema, aga ta on Jänksiga ühesuurune (veidi väiksem, aga emased peakski vist olema). Mina teadsin, et Jänks on tavalises suuruses küülik, aga tuleb välja, et eks mul siis kaks miniküülikut (kuigi sõbranna miniküülik oli minu meelest küll palju väiksem, kui Pipi ja Jänksu).
Provehito In Altum.
Kasutaja avatar
kertu0208
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1361
Teemad: 9
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kertu Jänksu

PostitusPostitas Babu » 04. september 2009, 12:13

Palju õnne Pipi puhul!
Headust pole kerge kohata, kuid seda on kerge ära tunda!
Mind on tabanud tõeline ROTIHULLUS!!!
Kasutaja avatar
Babu
friends are forever, boys are whatever .
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2203
Teemad: 26
Pildid: 8
Asukoht: Tabasalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kertu Jänksu

PostitusPostitas kerliilrek » 04. september 2009, 16:32

Paljupalju õnne ! :)
Kasutaja avatar
kerliilrek
Gotta Be Somebody , ;)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 805
Teemad: 18
Pildid: 4
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kertu Jänksu

PostitusPostitas Anete12 » 04. september 2009, 16:54

Palju õnne ka minu poolt. :-)
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie küülikud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist