Särasilma jänkud

Meie kikk- ja lontkõrvalised sõbrakesed.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas Roosahullus » 02. märts 2009, 19:57

nii suur kõrv ja tükike sealt otsast ära näritud :-D
Kasutaja avatar
Roosahullus
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 161
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas särasilm (Teema autor) » 07. mai 2009, 23:30

Tere kõik sõbrad! Olime kaua siit eemal. Tilluke suutis endale trauma hankida ja põdes seda natuke aega. Ei teagi, kuidas see juhtus, igatahes maal ühel hommikul hoidis ta oma esikäpakest üleval ja ei toetunud sellele. Vaatasime ta küünekesed üle, et ehk on küünt vigastanud, kuid ei seletanud meie silmad midagi kahtlast. No ehk läheb üle... Päev läks päeva järel, aga Tillu ikka kolme käpa peal. Tillu nukker, vaatas igatsevalt oma diivanilaua poole, mille alumine riiul vaid kümmekond sentimeetrit põrandast - no ei saa sinna üles hüpata, ehkki see üks tema lemmikkohti. Ja meie leidsime, et korter on nii tühi, kui ei ole sõbrakest toast tuppa kalpsamas, uksi avamas, head ööd ja tere hommikust ütlemas. Sest sõbrake istus valdavalt nurgas ja hoidis oma käppa. Kui ringi liikuski, siis varsti hoidis käpakest jälle üleval, valus oli ju. Mina tundsin, et hakkan juba ebanormaalselt käituma - käisin iga viie minuti järel Tillu toas vaatamas, kas paneb juba käppa maha, justkui saaks mingi ime sündida. Egas midagi, jänkuke auto peale ja loomaarstile. Loomaarst uuris oma õppinud tohtri pilguga ja avastas, et trauma on varjul karvade sees, et varvas on viga saanud, paistes koguni. Oletas, et võib olla varbaluu murd. Ütles, et ega teha pole siin midagi, et antibiootikume ta veel põletiku raviks peale ei paneks, sest ka rohtudel kõrvalmõjud. Röntgenpildil ei leidnud ka esialgu mõtet. Soovitas lasta oodata veel mõne päeva ja kindlasti teatada, kuidas läheb. Mingi ripendava küünekillu lõikas sealt ära. Küsisime, et kas peaks Tillut puuris hoidma, et ta vähem ringi liiguks ja niimoodi käpale uuesti viga ei teeks. Arvas, et kuna Tillu on vabadusega harjunud, siis stress oleks talle suurem piin kui käpavalu, sest küll ta õpib ise oma käppa hoidma. Noh ja paari päeva pärast hakkas Tillu ringi sibama, esialgu küll kolme käpa peal, aga väga kiiresti ja vilkalt. Ja tagasi linna jõudes (kümmekond päeva pärast traumat) hüppas oma diivanilaua riiulile, vaid korraks, et nautida tunnet: ma suudan! Ja kui ta siis ühel kaunil hommikul magamistoa ukse lahti kraapis, et kaua sa siin laiskled, suur valge väljas, siis olime kõik väga õnnelikud!
Viimati muutis särasilm 08. november 2010, 22:24, kokku muudetud 1 kord.
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas alina467 » 08. mai 2009, 09:01

Nii hea meel, et Tillu terveks sai. Paid jänksidele!
Müüa imeilusad sisalikud: http://www.kuldnebors.ee/7606598
Kasutaja avatar
alina467
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 552
Teemad: 11
Pildid: 4
Asukoht: Tartu (vahel ka Jõhvi ja Paide)
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas kraatse » 09. mai 2009, 09:03

Väga hea, et Tillu terveks sai. See võis üsna hirmutav olla vahepeal, aga nüüd on õnneks kõik korras.
kraatse
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 53
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas särasilm (Teema autor) » 11. mai 2009, 21:50

Ja täna ma jutustan loo Tillust ja šokolaadist. Tingimusel, et teie seda kodus järgi ei proovi! Mina ise olen maiasmokk ja mul oli öökapi peal poolik šokolaaditahvel. Ühel päeval avastasin selle pealt hambajäljed! Kas meil on korteris hiir? Pole krõbistamist ju kuulnud. Tillu! Tema ju käib minu äraolekul magamistoas ajakirju ja raamatukogu raamatuid "lugemas". Jänku ei tohi šokolaadi süüa! Tõstsin šokolaadi riiulile. Järgmisel päeval töölt tulles leidsin, et šokolaad oli voodi peale lohistatud ja hambajäljed taas peal. Tillu oli maiuspala järele riiuli peale hüpanud! Ta ju ei käinud seal kunagi! Kuidas ta oskas? Kas Tillu tõesti tahab šokolaadi? Otsustasin eksperimendi korraldada. Võtsin sellesama šokolaaditahvli ja läksin Tillu juurde, sõbrake lesis just diivanilaua all suures toas. Sirutasin käe väikese šokolaadiruudukesega tema poole, et näha, kas ta tõesti tunneb huvi. Mitte et ta sööks, vaid et näha, kas tema reaktsioon tõesti väljendab mingit huvi šokolaadi vastu. Et tõmban käe kohe tagasi, kui tahab sööma hakata. Te ei kujuta ette, mis järgnes. Tillu sööstis välja nagu must keravälk, lõi oma žilett-teravad hambad šokolaadisse ja hetkega tõmbas selle minu käest lahti ja kihutas tugitooli taha ja nähes, et ma hakkan teda jälitama, siis mööda tuba edasi, šokolaad ikka hambus. Ta ei ole ühegi maiuspalaga niimoodi teinud. Ma sain šokolaadi kätte ja ausõna, ma ei jäta enam kunagi šokolaadi laokile (ma lihtsalt söön ise kohe ruttu ära).
Veelkord palun teid: ärge teie hakake katsetama mingite kahtlaste toiduainetega, et äkki jänku tahab seda!
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas alina467 » 12. mai 2009, 11:34

Ooo jaaa. Ime, et ta alguses üldse ainult hambajäljed sisse jättis. Ma kujutan ette, et kui meie Motsu üksipäini oleks kuskil šokolaadi avastanud, siis ta oleks ikka päris korralikult seda närinud. Ta läheb ka täiesti pöördesse, kui me šokolaadi sööme.
Müüa imeilusad sisalikud: http://www.kuldnebors.ee/7606598
Kasutaja avatar
alina467
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 552
Teemad: 11
Pildid: 4
Asukoht: Tartu (vahel ka Jõhvi ja Paide)
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas valdivia » 12. mai 2009, 11:49

Meil oli ka alguses shokolaadi-küpsise kauss elutoa madala laua peal. Suur tahvel shokolaadi oli veel paberi sees. Ja siis ükskord see avastati...tühjendus toimus vähem ,kui 10 minutiga. Küll me kartsime! Üks küülik suutis hävitustöö teha kiiremini, kui mu kaks last korraga.
Lallu sõi soksi nii, et kahest suunurgast pudenes laias kaares! :o
tegelikult on meil jänkse rohkem, kui obeseid
Kasutaja avatar
valdivia
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 38
Teemad: 1
Asukoht: Ida-Virumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas Riin » 14. mai 2009, 00:52

No küll see Tillu on ikka maiasmokk :-) . No tegelikult on seda meie Nupsu ka. Ma imestan ka, et Tillu nii viisakas oli ja ennem ainult pisikesed naksud šokolaadist võttis. Ei tea, kas arvas, et keegi ei saa niimoodi pisi- pisikesi tükke võttes arugi, et ta ka patustanud magusaga on :razz: .
Meil sai kunagi Nupsu hakkama sellega, et hüppas kirjutuslauale tooli pealt ja käis lutsukommi nosimas. Kusjuures kõige vahvam oli see, et komm oli paberist välja võetud, maha visatud ja ise nosis laua peal. Küll oleks tahtnud seda vaatepilti näha, kui ta kommilt paberi ära sai ja maha viskas :-) . No on ikka need nännud nummid ja hakkajad.
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas särasilm (Teema autor) » 25. mai 2009, 21:51

Tänasele loole paneks alapealkirjaks: Kahekesi. Olude sunnil veetsime Tilluga mitu päeva vaid kahekesi. Kui armas ja truu võib olla üks jänkukene! Heitsin õhtul magama ja mis te arvate, mida tegi Tillu? Tillu hüppas ka minu juurde voodisse. Valvas, kuni olin uinunud, siis oli ta läinud mujale. Hommikul 5-6 ajal algas jooksmine, hästi häälekalt. Silmanurgast piiludes nägin, kuidas Tillu vahetevahel tõusis tagajalgadele ja vaatles, kas voodis on juba liikumist. Kell 7 hüppas ta voodisse ja mitte lihtsalt, vaid ikka mulle peale ja üle minu. Inimene üles aetud, järgnesid rõõmuringid ümber minu jalgade. Ja kogu aeg mul kannul, kuhu mina ees, sinna Tillu järel. Läksin mina õhtul vanni - Tillu minu kannul vannituppa ja oli kogu see aeg vanni all! Loomulikult tahtis ta ka WC-sse järele tulla. Alatasa tahtis ta minuga mängida, ikka ringitas ümber jalgade ja mhmhmm-itas jänku kohta uskumatult valjuhäälselt. Ainult pärastlõunati magas ta telekakapi taga, siis on uneaeg. Tillu on vahva ja ustav!
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas Riin » 26. mai 2009, 14:35

Oi, Tillu on ikka nii armas sõber. Sellist trallitamist voodis oleks tahtnud küll näha. Kõige uskumatum on minu jaoks see vanni all istumine :roll: .
Meil tuleb Nupsu ka aegajalt vannituppa kaasa, kuid ukse kinni panemine ei meeldi talle kohe üldse mitte. Läheb kohe ukse juurde , seisab kahel käpsil ja nõuab selle avamist. Kui ukse lahti teed, siis läheb seisab ukse vahele ja ei lase ust enam kinni panna. Üldse on talle vastumeelt kinnised uksed.
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas Anete12 » 29. mai 2009, 13:41

Bessil on nii suur saba. :o Polegi nii suurt ennem näinud.Aga muidu mõlemad jänkud väga armsad. :wink:
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas särasilm (Teema autor) » 01. juuni 2009, 22:00

Hmm, nüüd täna ma istun ja kratsin kukalt, mõeldes, kas Bessi tunneb kalendrit või oskab päevi loendada. Kui me nädalavahetuseks maale lähme, siis saab Bessi endale köögi ja toa, muidu on puuris. Pühapäeva pärastlõunal paraku tuleb Bessi kinni püüda ja puuri tagasi viia. Võib arvata, et talle see ei meeldi. Seekord olin maal päev kauem. Kuid pühapäeva pärastlõunal Bessi juurde minnes vaatas ta mind kahtlustava pilguga ja põgenes oma urgu (mis on ühes kapis, kuhu pääseb nelinurkse jäneseaugu kaudu) peitu. Ja põgenes minu eest iga kord, kui kööki läksin. Aga õhtu saabudes ta enam ei põgenenud, nüüd oli ta veendunud, et sellisel kellaajal enam ära puuri ei viida. Tormas jälle mulle vastu, tegi ringe ja häälitses.
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas särasilm (Teema autor) » 04. juuni 2009, 18:47

Tillu päikeselaigus Tillule nii meeldib olla päikese käes. Vaadake, kui mõnusalt me ennast tunneme...
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas särasilm (Teema autor) » 17. juuni 2009, 23:31

Tillu tundis vahepeal puudust päikesest ja suvesoojusest, nukrutses ja ei söönud eriti. Isegi maiustusi ei tahtnud. Kasutasin vana võtet ja rääkisin talle ananassimahlast, andsin mahla ka nuusutada (juba ananassimahla lõhn teeb topeltpaari jalgu alla, nii tundus sellest kiirusest, millega Tillu põgenes selle vastiku olluse eest). Kas siis seepeale või tänu päikesele, aga igatahes on Tillul rõõmus meel ja hea isu tagasi tulnud. Kuna minu meelest oli ta vähe kõhnemaks jäänud, siis lubasin tal pähkleid üsna volilt süüa. Rosinaid ka. Ega ta võimalust kasutamata ka jätnud muidugi. Täna nägin Tillu vetsus aga harjumatult mitut "viinamarjakobarat" ja ei ühtki korralikku pabulat. Noo, kas seedehäired? See ei ole ju päris normaalne. Rääkisin sellest ka Tillule, et ei ole hea nii palju maiustada. Tillu kuulas mind näoga, et ah sina ja sinu targutused. Kuid paari tunni pärast oli mitte vetsus, vaid vetsu kõrval 65 ühtlast pabulat, paigutatud nii eriliselt ja korrapäraselt, et kohe pidin üle lugema. Tasuks ilusate pabulate eest sai Tillu pähklit.
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas Kissu » 18. juuni 2009, 16:29

Minu küülikud naudivad ka suvisemaid päevi jälle, kuigi päikese kätte peesitama jõuab vaid härra Cache, kuna Pall on oma vaibaga aknast suhteliselt kaugel. :)

Loodetavasti Tillu ikka võttis sind kuulda ja pidurdab oma maiustuste söömist, kuigi eks nad oled väikesed maiasmokad, kes on valmis maiustuse heaks kõike tegema.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas särasilm (Teema autor) » 01. juuli 2009, 07:22

Tillu jumaldab päikest ja soojust. Kuigi suur suvi väljas, poeb ta ikka päikeselaiku peesitama, sirutab end välja, suleb mõnust silmad. Jahedamate ilmadega, kui maal ahju kütsime, siis vupsas ta kohe ahjuplekile ja lasi tulekumal oma musta karvastikku soojendada. Ning kui meie põhjamaises kliimas on vahel liiga soe, siis läheb ta sinnasamasse ahjupleki peale ja lesib, sest seal on just jahedam. Uue lemmikmaiustuse oleme avastanud - see on lavašš. Tillu ei söö pehmeid saiatooteid, sai peab ragisema hammaste all. Aga lavašš on hea iga kell ja igasuguses olekus. Isegi ristiku söömine jäeti pooleli, kui lavašitükikene saada oli! Kui pähklite ja muude maiustustega on, et Tillu ei võta neid korraga kunagi palju ja siis tükk aega ei maksa pakkudagi, sest ta lihtsalt ei taha veel, siis lavaši puhul pole mina veel näinud, et ta loobuks, isegi kui just einestanud oli. Lavašš on lihtsalt nii hea! No loomulikult pole ma suurte lavašilahmakatega ka katsetanud, et näis, palju ta seda sööks, see ikka maius.
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas kaitsuu » 29. juuli 2009, 17:05

Kuidas Tillul ja Bessil läheb ?
Kui sa avad südame, kuid unustad sulgeda selle, siis ta lahkub.
Kui, aga sulged selle tema järel siis ta püsib seal...
Kasutaja avatar
kaitsuu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 425
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Oma tuba:D.
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas särasilm (Teema autor) » 09. august 2009, 21:11

Tillu ja Bessi naudivad maakodus suve. Bessi ka suurt vabadust, sest kui august viimasesse nädalasse jõuab, tulevad tal ainult vabad nädalavahetused, muidu peab puuris olema. Bessi igatahes naudib oma suve täiega. Teate, millega ta viimati hakkama sai? Te ei arva ära. Ta puges ahju! Saunaahju. Nimelt on Bessil kaval komme kui uks lahti ununeb (või meelega jäetakse), siis mööda koridori joosta. Koridori lõpus on saunaruum, kui selle uks on avatud, siis peab Bessi kindlasti tiiru lava all ära tegema. Ja kohe seejärel jookseb ta tagasi oma tuppa. Aga ühel päeval oli miskipärast ka ahjuuks lahti ja Bessi puges sinna. Loomulikult ei olnud see saunapäev, ahi oli külm ikka. Ega Bessi poleks rumal ka olnud, talle piisas sellest, kui ta kord kuuma poti serva nuusutas... No aga saunaahjust vupsas Bessi rõõmsana välja ja mis lausa ime - ta oli täiesti puhas, ei tuhakübetki. Vohh.
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas samton » 10. august 2009, 07:43

Aga otse loomulikult tuleb kõik kohad läbi pugeda, kuhu vähegi pääseb. :-D Hämmastav on ainult see, mismoodi Bessil õnnestus ahjust läbi käia ja puhtaks jääda. Ilmselt mõned lihtsalt on sellised, kellele mingi mustus külge ei hakka. :razz:
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas särasilm (Teema autor) » 14. august 2009, 16:51

Ja Tillul on käidud nii ahjus kui kaminas. Oi nad on uudishimulikud ja poevad kõikjale. Sest igal pool võib olla urg.
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas lliiisu » 24. november 2009, 09:34

Bessi on nii armas, selline suur ja uhke küülik. :-)
Muidugi Tillu ka, mulle üldse meeldivad mustad küülikud.
Pikad paid neile! :happy:
love the life you live live the life you love.
Kasutaja avatar
lliiisu
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 103
Teemad: 1
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas särasilm (Teema autor) » 25. november 2009, 23:25

Bessi elas vahepeal midagi hirmsat üle. Nagu ma juba olen rääkinud, on ta meie äraolekul õuepuuris, nädalavahetusteks saab tuppa. Õues puurides on mõned jänkud veel. Lootsime, et ehk on siis tal lõbusam ka, saab muljeid jagada teiste jänkudega. Kuid ühel hommikul olid puure rünnanud hulkuvad koerad, hiigelsuured (puurid asetsevad meil tõeliselt kõrgel, ei osanud midagi halba karta), Tipi puur lõhuti tükkideks ja Tippi meil enam ei ole. Bessi puuri oli ka kriibitud! Mida pidi ta tundma, mida pidi ta mõtlema! Kuidas ta süda küll vastu pidas, vaene sõbrakene... Toimetasime allesjäänud puurijänkud lauta, kuid seal on nii pime ja vähe ruumi neil. Bessist hakkas hale. Arutasime, et mis talle parem oleks, kas pimedas puuris, kus teised jänkud küll lähedal, või üksi suvemajas toas, kus saab joosta ja mängida. Raske südamega tegime selle teise otsuse, teades küll, et üksindus on jänku jaoks väga-väga halb. Nädal hiljem ootas meid rahulolev Bessi, kes vahepeal oli tuba oma soovi kohaselt lausa ümber tõstnud. Aga käitunud oli ta korralikult ja puhtust hoidnud ka. Kui lasime nädalavahetusel Bessi teistesse tubadesse, siis tegi ta seda, mida ta veel kunagi polnud teinud: kõigepealt hüppas ta tumba peale ja sealt aknaalusele lauale ja siis hüppas diivanile ja sirutas end pikalt ja mõnusalt välja. Teate, mina olen nüüd majaomanik, mitte mõni lihtne puurijänes, näis ta ütlevat. Mõne tunni pärast, kui tuba soojaks sai, pidi Bessi küll tagasi oma tuppa tõmbuma, sest siis võttis oma koha sisse printsess Tillu, kes ei nõustu oma ruumi mitte ühegi neljajalgsega jagama (Kui hiiri mitte arvestada).
Viimati muutis särasilm 20. detsember 2009, 23:53, kokku muudetud 1 kord.
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas Anete12 » 11. detsember 2009, 19:00

Kui õudne, Bessile oli see küll suur šokk ja Tippist on mul väga kahju. :sad:
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas särasilm (Teema autor) » 20. detsember 2009, 23:51

Minu kõige ustavam sõber Tillu! Ma olin väga kurb, lihtsalt juhtus nii, et olin väga kurb. Istusin laua taga arvuti juures ja heietasin muremõtteid. Tillu sibas ringi. Ja siis järsku oli ta mul laua peal, arvuti kõrval! Jäi lihtsalt sinna lesima. Tillu ei ole kaua lasknud endale pai teha, on ikka minema kalpsanud, et ega mina mingi kaisumemmekas ei ole. Nüüd ma sain teda paitada, lahtisi karvatutikesi noppida, kõrvakesi mudida, jänkut ennast musitada ja hellitada. Tillu lihtsalt oli mu kõrval laua peal. Ja veel enam! Ta lubas mul küünekesi lõigata! Ta ei ole mitte iial, kogu oma elu jooksul (ja Tillu ei ole jänkutita) lubanud ühel inimesel küüsi lõigata, alati on see olnud raske töö, mida tuleb kahekesi ette võtta, ka loomaarsti juures. Nüüd sain ma ta käpakestega tegutseda. Tillu näis ütlevat, et kui sellest sul abi ja lohutust on, siis kasvõi lõika mu küüsi. Mu süda läks nii soojaks ja ma ei olnud enam kurb. Sest mul on tark ja ustav väike sõber!
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas Riin » 21. detsember 2009, 00:36

No väike Tillu on ikka tõesti väärt seda, et temast lausa juturaamat kirjutati. Ta tõestab oma harukordsust ikka iga päev, niiiiiiiii armas.
Minu ja Nupsu poolt ka talle ilusaid jõule ja musimops ikka ka :biglove: !!!
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas särasilm (Teema autor) » 21. veebruar 2010, 10:57

Tänase loo ma pealkirjastaksin nii: Vahele jäin .... Nimelt tulin ma töölt varem kui tavaliselt, kedagi teist ka kodus plnud, Tillu üksi. Tavaliselt on Tillu elutoas, tal seal enam-vähem kindlad kohad, kus ta puhkab. Otsisin Tillut kõikjalt, diivani tagant ja laua alt, olin pikali põrandal, et näha, kas kuskilt paistavad Tillu käpakesed - ei ole toas Tillut, ei ole. No kus ta siis ometi on, ta ju alati seal, hakkasin muretsema. Läksin koridori - ja magamistoa poikvel ukse vahelt paistisid pikad mustad kõrvad ja välja piilus veidi segaduses jänkunägu. Ta oli rahulikult voodis maganud, ajaviiteks ajalehte ka "lugenud", teades, et aega on küll. Ja nüüd järsku inimene tuli lõuna ajal koju! Mulle jäi mulje, et ta seal ukse vahel ootas võimalust salaja suurde tuppa lipsata või vähemalt koridoris oma vetsu hüpata ja teha siis nägu, et narr, ma kogu aeg siin olnud. Minu rõõmuhüüatuse peale pani ta täiskäigu sisse ja tormas kümnejänesekiirusel minust mööda elutuppa. Huvitav, kas ta iga päev üksi olles magab magamistoas voodis? Kavalpea selline!
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas Anete12 » 21. veebruar 2010, 11:58

Hehee...oi neid kavalpäid küll. :-D
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas Riin » 22. veebruar 2010, 00:46

Sa pead nüüd iga kord siluma teki või katte voodil hästi siledaks, siis on kohe näha, kas on pikutamas ja ajalehti lugemas käidud :wink: . Ega ikka ei tohi tulla koju ette hoiatamata, lapsel ka omad tegemised- toimetused, mida teised ei pea teadma :razz: .
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas Loomahull » 20. juuli 2010, 10:16

Selleks tähtsaks puhuks suutsin Suure-Jaani raamatukokku internetti saada.

Kui Sõõrik suri, aitasid Sina mind, nüüd aitan mina.
Pean teile suure kurbusega teatama, et lahkus meie hea sõber Tillu. Kallis särasilm! Minul on Tillu surmast sama kahju kui teil! Eile õhtul 20.10 sain ma sõnumi, kus Sa teatasid, et Tillukest enam meie hulgas pole. Me teadsime, et ta läheb, teadsime juba hommikul. Aga ikkagi oli see ootamatu, ikkagi oli see ülekohtune, ikkagi oli see nii kole valus. Sõnadest jääb väheks, kirjeldamaks meie sügavat leina. :hanky: Ma tean, et Sind ei saa lohutada. Tillu oli eriline. Eeskätt teie ja ka kõigi teiste jaoks, kes teda tundsid. Tunnen, nagu oleks ka osa minust surnud, ehkki ma olin ju Tillukest vaid kolm korda näinud! Teie suure hoole ja tähelepanu tõttu võitis ta eluaega juurde ja see oli väärtuslikeim kõigest. Ta ei olnud õnnetu, ta oli maailma õnnelikeim küülik. Kuigi keha jäi järjest nõrgemaks ja nõrgemaks kuni eile hommikul oli sellest vaid vare järgi, oli tema vaim tugem. Muidu ei oleks ta nii kaua vastu pidanud. Ta armastas teid liialt, et nii ebaõiglaselt vara maha jätta. Kuid Tillu on surematu. Tänu tema toredale peremehele elab ta igavesti raamatulehtedele raiutuna (ja palju on pisikesi küülikuid, kel on oma raamat, ah?!) ja ta elab edasi nende mõtetes, kes teda tundsid. Niikaua, kui elame meie, elab ka Tillu meie südames! Mul on peaaegu võimatu mõelda, et kord taas Tõrvase sõites ei vaata mulle vastu tontmust Tillu, ei vaata mind tema säravad mustad silmad, enam ei säti Tillu ennast mugavalt seljaga kapi vastu ja ei toeta oma alatasa liikuvat ninakest nii üdini rahumeelselt ja uhkelt oma lõualotile... Tillu, Sa olid eriline! Oma iseloomuga ja väga kangekaelne, kuid piiritult ustav ja armas sõbrake! Kui ma Sind esimest korda nägin, tegid SAa kohe ringikese ümber mu jalge ja lubasid ennast silitada, kui perenaine ei vaadanud. Igatühte Sa omaks ei tunnistanud, uid mina olin õnnelik Sinu soosik. Tänan Sind selle sõpruse eest, mida Sa meie vähestel kohtumishetkedel mulle andsid! Eile põlesid Sinu mälestuseks mitmed küünlad, põles öö otsa ka minu väikesel riiulil minu pea kohal. Jää hüvasti, armas Tillu, ja tea, et Sind mäletatakse! Tillu forever! Head teed Sul minna, sõbrake, loodame, et kunagi tuleb Sinu hing taas meie juurde. Olgu Sul hea seal vikerkaarel!
:lein:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas kertu0208 » 20. juuli 2010, 10:35

Kaastunne. :lein:
Provehito In Altum.
Kasutaja avatar
kertu0208
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1361
Teemad: 9
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie küülikud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 8 külalist