Särasilma jänkud

Meie kikk- ja lontkõrvalised sõbrakesed.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Särasilma jänkud

PostitusPostitas särasilm (Teema autor) » 21. oktoober 2007, 23:51

Hakkan siin kirjutama lõbusaid lugusid minu jänkudest - Tillust ja Bessist. Bessi on suur lontkõrv päss, tõeline flegmaatik. Nädalavahetusteks saab ta inimeste ruumidesse, siis on tal avarust joosta ja hüpata. Aga ta ei viitsi seda tavaliselt teha. Tihti lähen Bessit vaatama ja ei saa ust lahti lükata - sest Bessi lesib ukse ees ja ei suvatse end mitte liigutadagi. Äsja avastas Bessi, et tooli pealt saab laua peale. Meil on selline suur ja avar aknaalune laud suvilas, ulatus kohe mitu meetrit. Ja Bessi vaatab aknast välja nagu võlutud, ei näri enam köögis kipsplaate, ei näri enam põrandakatet, ei lükka enam köögis ämbrit ümber. Ainult laua pealt lükkab kõik maha. Eriti võimsa mürtsuga lendas peaaegu täis suur kaljapudel. Ja siis jookseb mööda lauda. Tundub, et ta on seal rõõmus.
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas Riin » 22. oktoober 2007, 15:45

Mida kõrgemal, seda tähtsamana ta ennast vist tunneb :-) . Eks tal ole nüüd kujuteldav kroon peas ja juhatab vägesid , kõik mitte vajalik elamisest, laualt, maha ja ise kogu hiilguses troonil :razz: .
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas särasilm (Teema autor) » 22. oktoober 2007, 21:53

Jah, ja kui on aeg see näiline flegmaatik laua pealt kinni püüda, sest nädalavahetus lihtsalt saab läbi ja suur vabadus sellega ka, siis silkab ja hüppab ta kaalule vaatamata. Eriti armas oli ta, kui puges kardina taha päikese kätte peesitama. Sai välja vaadata ja teda ennast toast ei nähtud :)
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas särasilm (Teema autor) » 29. oktoober 2007, 22:52

Flegmaatiline Bessi üllatas jälle. Laua peal talle meeldib olla, aga kuidas ta suutis hüpata laua kohal olevale riiulile, mille pindala üsna väike ja raamatud ka veel seal peal, seda minu mõistus ei võta. Kõrgus lauast üsna korralik, katsetusteks ruumi nagu polnudki. Ta pidi lihtsalt (ma kujutan nii ette) tagakäppadel seisma, mõõtma vahemaad, arvutama ja arvestama oma peas ja siis tegema hüppe kindla peale. Aga hommikuks oli ta seal ja vaatas meid ülalt alla ja oli endaga üliväga rahul :).
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas Kissu » 29. oktoober 2007, 23:05

Uhke tunne ju kindlasti - näete millega mina hakkama sain. Tegelikult võivad loomad meid tihti üllatada oma ronimise ja hüppevõime ning täpsusega. :happy:
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas särasilm (Teema autor) » 12. detsember 2007, 22:15

Tillu üllatas meid. Olen varemgi väitnud, et tema saab paljust aru, mis räägitakse. Tilluke hakkas meil kõhnemaks jääma, tundsin juba selgroogu harjana ja ribisid. Muidu kartsime ikka, et liiga paksukeseks ei muutuks. Sõi ka vähem. Maiustusi ei tulnud üldse enam nii agaralt võtma. Rääkisime tema kuuldes probleemist. Sellest päevast alates on Tillu täielikult muutunud. Vitsutab. Väike kääbusküülik, terve porgand päevas on ju korralik portsjon talle. Krõbinakausike hommikuks tühi. Muudkui anna lisa. Tormab vastu - anna midagi head. Ja muudkui maiustaks. Õhtul tuleb voodi juurde - kas sa oled mulle pirni või viinamarja või pähklit voodi kõrvale pannud?
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas särasilm (Teema autor) » 06. jaanuar 2008, 00:46

Tillu tuli ikka õhtuti vaatama, mis talle valmis on pandud. Hüppas voodi kõrvale tumba peale ja lasi hea maitsta. Panin talle pirnitükke ja õunatükke. Mitu päeva jättis pirnid puutumata, nosis ainult õuna. Rääkisin kaasale, et näe kus, varem tahtis pirni, nüüd ei puutugi. Tillu oli sealsamas ja jälgis meid nagu alati. Samal õhtul hüppas Tillu tumbale ja sõi väga iseteadliku näoga pirnitükid ära. Õunu ta ei puutunudki. Ja järgmistel õhtutel samamoodi. Teate, meie sõbrakesed saavad meist aru...
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas Riin » 09. jaanuar 2008, 00:41

Mulle tundub just alates jõuludest, et meie Nupsu on kohe eriti targaks ja nutikaks läinud, või hakkan ma lihtsalt teda päev päevalt ise paremini mõistma. Sõbrannad aga ütlevad, et hakkan lihtsalt ise jänestuma, ninaga teen juba ammu samu liigutusi :lol: . Ega asjata öelda, et inimene valib looma ikka enda järgi, mina olengi sama arg, vahel on Nupsu julgemgi, kardan ju rotte, hamstreid, liivahiiri jne..... :razz: .
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas särasilm (Teema autor) » 09. märts 2008, 23:45

Tillu oli nukker. Nukker ja ei tahtnud süüa. Maiustusi ka mitte. Olin väga mures tema pärast. Jälgisin pabulaid ja imestasin, et millest need küll tekivad, kui ta ei söö. Ananassimahla ostsin ka valmis, sest mõnikord on see pisipabulate puhul aidanud. Kõik tundus korras olevat. Aga Tillu oli nukker, ei mänginud, ei teinud minu ümber ringe. Aga vaat ma olin nädal aega inimestest siin üksi, kaasa oli maal. Ja Tillu tundis puudust. Sõitsin nädalalõpuks maale, Tillu muidugi kaasas. Tillu sai oma teise inimsõbraga jälle kokku, ta jooksis, ta mürgeldas, ta tegi sõprusringe ümber jalgade ja esimese õhtuga sõi pool kausitäit krõbinaid ära ja peotäie maiustusi ka. Täna oleme kõik kolmekesi linnas tagasi ja Tillu on rõõmus. :)
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas särasilm (Teema autor) » 30. aprill 2008, 21:07

Maal on Tillu ja Bessi kõrvaltubades. Küll nad nuusutavad ja kraabivad kumbki oma ukse taga. Kuna suvila oli veel soojaks kütmata, ei viinud ma Tillut kohe sinna ruumidesse ja lasin Bessil (temale ei loe jahedus kindlasti midagi, ta on harjunud) mõlemas toas joosta. Õhtu ligi läksin Tillu puuriga sinna, panin puuri natukeseks põrandale, Bessi tuli kohe uudistama ja nuusutama. Ta pistis nina puurile LIIGA LIGIDALE! Tillu hammustas teda ninast! Kohe, ilma pikemalt mõtlemata. Muide, flegma Bessi ei lasknudki end sellest pealtnäha väga häirida. Järgmisele nina lähedale pistmisele sain ma käe vahele ja viisin lõpuks vastupuikleva Bessi tema tuppa ära.
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas Meloofia11 » 11. september 2008, 18:54

Kuidas jänkud elvad? :-)
Muffin, Pandora, Timmi, Mupsu, Cordelia, Rosanna
[Lilly, Pipi, Cookie, Minnu, Mixike]
Kasutaja avatar
Meloofia11
Hobused ja pisilemmikud =)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2461
Teemad: 49
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna juures
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas särasilm (Teema autor) » 15. september 2008, 22:21

Olengi kaua eemal olnud. Tillu ja Bessi elavad hästi. Suve veetsid nad kõrvaltubades. Kord õnnestus Tillul ikkagi Bessi juurde pääseda, nad olid koos mingi paar minutit. Mis oli tagajärg? Põrand oli täis karvu, beesikaid ja musti enam-vähem võrdselt. Eraldasime ruttu jänkud, kusjuures nad enam ei kakelnud, kokkupõrge oligi kestnud imelühikest aega. Bessi oli endiselt stoiliselt rahulik. Ainult... Tema kõrva otsast puudus suur tükk. Selle leidsin pärast põrandat pühkides. Nüüd on Bessi üks kõrvaots kaheharuline. Aga ta ei teinud väljagi, ei tundunud ka erutatud olevat, tema on selline flegma. Edaspidi nad ikka kraabivad teine teisel pool ust.
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas Riin » 17. september 2008, 13:17

Tegelikult oli õnnelik õnnetus, et vaid kõrvast tükk läks. Kui oleks läinud nii, nagu mu Nupsul kunagi käpaga, siis oleks lood võinud väga hullud olla.
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas särasilm (Teema autor) » 17. september 2008, 23:06

Õnnelik loomulikult. Tuletan veel meelde, et kannatanu Bessi on vähemalt kolm korda agressor Tillust suurem.
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas Loomahull » 18. september 2008, 14:27

Ei saaks vist öelda, et mina sama rahulik oleks, kui järsku lopsti! kõrvast tükk läinud... :razz: Aga ikkagi väga õnnelikult lõppes, kuigi ilmselt oli alguses suur šokk.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas särasilm (Teema autor) » 15. oktoober 2008, 21:08

Tillul oli külm. Meil ei köetud korterit kaua aega, minu meelest polnudki teab kui hull, sest jänkul ju kasukas seljas, toas 18-19, eks temal põrandal oli jahedam. Aga ta oli nii passiivne, kössitas, ei käinud meil teistes tubades külas. Olin päris mures. Siis algas kütteperiood - ja Tillu muutus rõõmsaks. Nüüd ta lesib tihti pikalt välja sirutatuna, tal on mõnus olla. Ta jookseb ringi. On igati näha, et ta on rõõmus.
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas samton » 15. oktoober 2008, 21:18

Järelikult tuleb jänksile järgmiseks sügiseks kampsun, sall ja sokid kududa. :-) Talvel paras tegevus ette võtta.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas särasilm (Teema autor) » 20. oktoober 2008, 06:25

Jah. Ja siis on tal tegevus nende puruksnärmisega ja külma ei tunnegi :)
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas Kissu » 20. oktoober 2008, 10:29

Huvitav kas sellepärast keksibgi Põnn mul viimasel ajal ainult mööda vaipa ja väga maha astuda ei taha. Tüdrukud mul ei käigi vaibalt maas aga Põnn varem jooksis ikka mööda kogu korterit ringi, ainult viimasel ajal ei viitsi/taha enam väga ringi tuuseldada ja nuuseldab pigem vaiba peal ja eputab tüdrukute ees.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas särasilm (Teema autor) » 08. november 2008, 23:02

Käisin külas, kus oli lontkõrv Truska. Nii leebet jänksi pole mina veel näinud. Ainult süles mul oligi, sügasin teda, pärast lakkus tema mul käsi. Tulin koju - Tillu nuusutas mind ja muutus pööraseks. Tillu naljalt sülle ei tule, nüüd tuli. Hõõrus minu kampsunit lõuaga. Hakkas minu ümber ringe tegema, hüppas ja kargas. Nüüd käib toast tuppa, ammu polnud minu kabinetis käinud, nüüd kontrollib mind iga poole tunni järel. Ja kööki kalpsab igal võimalikul hetkel. Hommikul hüppas voodisse ja otsis kõik kohad läbi. Sest kuskil peab olema see teine jänes, kelle lõhn on. Või on see märguanne, et eelista mind! Nügib mind ninaga ja püüab igati suhelda.
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas Riin » 11. november 2008, 18:37

Meil on ka alati Nupsu siis minu nuuskimise ja märgistamisega ametis, kui oleme mõnel jänkul külas käinud :wink: .
Vanasti muutus Tupsu lausa kurjaks, kukkus põmmima ja jooksma kui pöörane edasi- tagasi mööda korterit. Ta tahtis ka näha, et kuhu küll see võõras jänku peidetud on ja miks temaga küll tutvust ei saa luua :razz: .
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas särasilm (Teema autor) » 12. november 2008, 21:24

Tillu otsib juba pea nädal aega, kus on see teine jänes! Tillu on nii aktiivne nüüd, jookseb, hüppab (eile maandus hüppel oma jooginõusse), tungib tubadesse, kus ta kaua pole käinud, inspekteerib voodit, nügib meid ninaga. Aga eile puges ta minu äraolekul voodisse ja nüüd on voodilinast saanud sõelapõhi. Ärahammustatud tükikesed jättis kõik kohapeale, midagi ära ei söönud. Oli see pahameele märk, et vaat sina, käisid teise jänese juures... Või nõudis ise tähelepanu nii, et seda juba ei saa märkamata jätta... Silitamist ja sügamist on ta meelitanud rohkem kui ehk terve aasta jooksul kokku. Kavalpea selline!
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas Loomahull » 13. november 2008, 16:36

Oeh, mu ema saaks šoki, kui Sõõrik peaks midagi ära närima, ta on niigi tema peale kogu aeg vihane. :mad: Kuigi ta on väga korralikk, ei näri midagi, ega pabulda maha. Vaid juhtmeid on närinud, nüüd ei tee sedagi enam. Mõnel siin närivad jänkud linu ja põrandaid, Sõõrikust oleks vist ammu müts tehtud... :wacko:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas Riin » 13. november 2008, 18:35

Oi, meil on ka linade ja padjapüüride närimine igapäevane, seda küll vaid tütre toas. Olen juba nii mitmeid kord uusi komplekte tema pärast ostnud, sest pesta lihtsalt enam pole midagi pärast tema töötlemist olnud :wink: .
Nupsul on kombeks käia voodi all ja sinna pääseb läbi voodipesukasti, kuid seal ju voodiriided ees ja nii ta siis tirib hammastega sahtli lahti ja neid närima ja kastist välja kiskuma asubki. Kusjuures on see tegelikult hästi armas, kui ta ise kõigest väest voodilina välja sikutab ja, kui lõpuks kõik "korras", ta voodi alla läheb. Voodi alla minemiseks peab ta enda hästi kokku krousima, sest vahe ju väike ja tema peps ponts :-D .
Kui olen just äsja uue pesu ostnud, olen ikka alguses tige küll, kuid pärast läheb jälle kõik omasoodu, mis tähendab, et nii nagu peremees Nupsu tahab :razz: .
See on siis küll tore, kui Tillu nüüd nii toimekas on, siis on lahendus teada, kui ta jälle laisuks muutub- üks külaskäik jänku juurde ja väike röövel jälle majas olemas :biglove: .
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas särasilm (Teema autor) » 27. detsember 2008, 22:20

Pühade ajal kaks nädalat maal ja nagu ikka on Tillul oma kaks tuba ja Bessil ka kaks ruumi: tuba ja köök. Tillul meeldib küdeva ahju ukse ees peesitada, nii et tule kuma tema mustale kasukale paistab. Ehk meenutab see talle päikesepaistet, mille käes ta ka mõnuleks - ainult et seda päikest on ju nii vähe olnud viimasel ajal. Tuleb leppida aseainega. Bessi üheks lemmikkohaks on aga diivan, lesib sellel nagu olekski see tema ase. Ja miks ka mitte. Veel on Bessi tähtsaks tegevuseks köögis pliidipuude ümbertõstmine, sest kindlasti pole inimesed neid osanud nii paigutada, nagu peab. Ja iseenesestki mõista tuleb õhtul valmis toodud puud just nimelt öösel suure kolinaga ümber tõsta ja põrandale laiali pilduda.
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas särasilm (Teema autor) » 28. detsember 2008, 09:23

http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/167/356/041928333b7ba6.jpg
Proovisin üles panna pilti Tillust. Tillu küll nii äpu ei ole kui mina. Kui ma kohanen ja osavamaks muutun, siis tuleb veel palju pilte. Aga siin on Tillu oma koduses keskkonnas, paistavad ajalehevirnad, mida ta aeg-ajalt ümber tõstab.
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas Loomahull » 04. jaanuar 2009, 17:21

Olen küll enne ka Tillust pilte näinud, aga see ikka kõige ilusam! :biglove: Nii suur ja pikk ja tugev.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas särasilm (Teema autor) » 17. veebruar 2009, 17:55

särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas kerliilrek » 17. veebruar 2009, 20:38

Ossaa, Jossul on küll ainult pisike saba tutt, Bessil ikka päris pikk .:D
Kasutaja avatar
kerliilrek
Gotta Be Somebody , ;)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 805
Teemad: 18
Pildid: 4
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Särasilma jänkud

PostitusPostitas särasilm (Teema autor) » 19. veebruar 2009, 17:56

Suur ja flegmaatiline Bessi. Kui ta unine on, siis on silmalaug ka pisut ripakil. Aga see vist pole probleem. Ja oma pea sätib ta suure pehme lõualoti peale nagu padjale. Paljud ütlevad, et no küll on paks jänes. Ega ta polegi nii paks, ta on lihtsalt suur. Lõualotike on suht tühi, ei ole rasva täis. Kui ta ikka meeletuid hüppeid teeb, siis järelikult on ta vormis. Aga vaadake nüüd tema kõrva. See on otsast kaheharuline. Sealt on puudu see osa, mille Tillu ära hammustas. Huvitav, kas Bessi ise teab seda... Kas ta üldse tähele pani, kui kõrvast tükk ära rebiti... suur Bessi ja tema Tillu poolt räsitud kõrv
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Meie küülikud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist