Võsu Tupsik

Meie kikk- ja lontkõrvalised sõbrakesed.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Võsu Tupsik

PostitusPostitas AlbinoFurets (Teema autor) » 19. juuli 2012, 07:00

Kui mul veel ühtegi närilist polnud ja suurt teadmist ka mitte, siis käiski sobiva närilise otsimine ja uurimine nende kohta. Pidin saama kääbusküüliku, kuid mulle meeldisid rohkem suuremad loomad ja valik langes merisigadele.

Aga küülikud olid ikka südames ja armastus aina kasvas nende vastu. Siis ma lugesin veelgi rohkem ja rohkem ning lõpuks hakkas see painama. Otsustasin ära, et ma võtan küüliku. Siis märkasin pisis küülikute kuulutust ja rääkisin pikalt kasutaja särasilmaga. Kui nägin jänkude pilti, olin üllatunud- just sellised, keda alati olen tahtnud. Kuna ta elas Põlvas, oli transport raskendatud ja meil autot pole, ka tuttavaid polnud, kes seal elaks. Vaikselt hakkas jänku saamise lootus kustuma, kuni särasilm pakkus välja variandi, et kuna Loomahull sõidab tema poole, siis saaks ta ehk jänku ära tuua. Olin siis üliõnnelik ja panin juba puuri jänkule valmis, et tal oleks seal turvaline olla. Aluspanuks panin fliisi ja nurka kassikasti (poes polnud nurga wc ega nö "korralikku"). Kuna küülik oli laudas elanud õdede-vendadega lahtiselt, siis panin talle võre külge veekausi ja välise heinaküna (tegelikult on see Rabbit 100 Deluxe sisemine heinaküna, aga ma panin selle küülikupuurile).
Lõpuks eile ta siia saabuski, väikseke oli kartlik ja alguses oli puuris väga kartlik ja ei julgenud end liigutada, tükk aega oli nagu kivikuju. Mina mõõdusin temast ka kikivarvukil, et ta ei ehmuks. :-D Siis natuke hiljem pakkusin talle lehtsalatit ja võilillelehti ning tegin pai. Kõrvad olid tal tükk aega vastu pead ja ta vaikselt värises, mingit käppadega vastu põrandat põrutamist küll polnud ja hammustamist ka mitte. Puuriks on tal Ferplast Rabbit 100 vanem variant, sain pisist kasutatuna tasuta, mõned augud kinni teibitud ja korras. :-) Arvasin, et ta on suur ja seega muretsesin puuri pärast, aga polnud vaja sest jänks on pisike dekoratiivküüliku suurune ja mahub sinna hästi. Esialgu, kui ta harjunud pole, siis ma teda puurist välja ei lase, pealegi lähevad muidu kassid ka sinna. Künast ta heina ei söö ja võre küljes olevast kausist ei joo. :-( Kardan, et ta ei hakkagi sealt sööma/jooma, sest ta vist ei ulatu või ei julge minna, sest kui ma panin kausi veega ja heina lahtiselt maha, siis oli kauss tühi ja heina oli poole vähem. Muretsen väga seepärast.
Tegelikult oli suur soov saada tüdrukut, aga kuna alguses broneerisin poisi ja kasutaja soovis ka poisse ära anda rohkem, siis sain poisi. Bella tahtsin ma panna nännule nimeks, aga pidin panema poisi nime ning Bella pole vist poisile sobiv nimi. Seega panin Pelle, eriti ei meeldi nimi aga muud üle ei jäänud. :-(
Üks pilt Pellest-
Pilt
Pelle on isane must pikakõrvaline dekoratiivküülik, vaktsineeritud ja 2,5 kuune. :-)
Viimati muutis AlbinoFurets 25. mai 2013, 11:14, kokku muudetud 2 korda.
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Pelle

PostitusPostitas 3rika » 19. juuli 2012, 15:04

Ilus küülik.
Sa pane talle nimeks ikka selline nimi, mis sulle meeldib. Kui Pelle ei meeldi, siis pane teine nimi. Algselt ongi küülikud arad ja neil on harjumisaeg nii umbes nädal. See on täitsa arusaadav, et ei julge süüa ega juua. Aga muidu, õnne numpsiku puhul! :)
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pelle

PostitusPostitas AlbinoFurets (Teema autor) » 19. juuli 2012, 15:59

Täname. :-) Pelle tervitab Patrickut ja Mistyt! Hea on teada, et midagi pahasti ei ole. Nännu (ma kutsun teda nii, päris nimeks ei pane, arvan, et nimi kujuneb mõne nädalaga välja, Pelle on nagu... Hmm asendusnimi. :-D
Ta on nii nunnu ja nii pehme, eile panin talle potti lihtsalt pissised wc paberid ja puhast saepuru ja teate- ta pissiski sinna, ma ei näinud aga saepuru oli küll märg ja ta enne kükitas seal lihtsalt. :biglove: Nii tubli nännu.
Pilt
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Pelle

PostitusPostitas särasilm » 19. juuli 2012, 17:01

Poiss on jah veel veidi ehmunud olekuga, aga küll ta nädalaga kohaneb. Ta ju nüüd hoopis teises maailmas, kui tema titepõlv oli. Ja ära arva, et puur suur, ta kasvab suureks jänkuks. Tee minu poolt ka poisile suur pai! Küll see õige nimi ka kord tuleb.
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pelle

PostitusPostitas AlbinoFurets (Teema autor) » 19. juuli 2012, 19:04

Tegin talle paid ära, ta kasukas kutsub pai tegema sest ta on nii pehme. Täna kui kasti ära puhastasin ja puuri panin, siis puuriukse jätsin kogemata lahti. Tema sealt tahtis välja piiluma tulla, siis mõtlesingi ta sülle võtta ja pai teha. Võtsin ta ilusti sülle ja ise istusin põrandale, et ta natuke ümbrust uuriks ja joosta saaks.

Pelle hüppaski sülest maha ja kõndis uudishimulikult ringi,
ainult et ma peaks tuba natuke loomakindlaks muutma (väikse lapse pärast ka, teda on võimatu järele vaadata muidu). Näiteks on mul kasside toidu ja veenõud põrandal, ning isegi kui ma ära võtan, leidub ikka kuskil mõni krõbin või isegi tablett.
Päris tühjaks oma tuba teha ei saa ja aedikud on kallid. Läks veidi teemast kõrvale nüüd. Puuris jänku põhiliselt sööb ja joob ning enamasti tõstan ta jalutama põrandale. Kas nii muidu võib teha? Rohkem midagi rääkida vist pole. :-)
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Pelle

PostitusPostitas 3rika » 19. juuli 2012, 21:39

OT: Tablett?
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pelle

PostitusPostitas AlbinoFurets (Teema autor) » 20. juuli 2012, 01:15

OT: Jah, väga harva nt palderjan kukub maha kogemata, või võilillede tuppa toomisel märkamatult mõni väike tigu, mis iganes. Lihtsalt põrandat pühkides ei tule kõik välja ja meil teeb asja raskemaks ka puupõrand. Ma kardan miskipärast selliste pisiasjade pärast. See pole praegu nii oluline, lähme teemaga edasi. :-)
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Pelle

PostitusPostitas spuuki » 20. juuli 2012, 08:05

väga armas jänku. :biglove: Pikk pai minu poolt ka. :)
♥tuhkrud♥
Kasutaja avatar
spuuki
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 551
Teemad: 7
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pelle

PostitusPostitas MinniNummi » 20. juuli 2012, 13:26

Palju õnne jänku puhul!! :biglove:
MinniNummi
Õigekiri longab
 
Postitused: 176
Teemad: 4
Asukoht: Paide
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pelle

PostitusPostitas Ööloom » 22. juuli 2012, 22:07

Kui ma hakkasin teemat avama, siis mõtlesin, et mis kena nimi jänksil! :-) Minu viirpapagoi on nimelt sinu jänese nimekaim! :-D Ja no Pelle on ju üsna kena nimi ühele toredale küülikule!
Ma mõtlesin, et kui tal on mugavam nii, et hein ja vesi on madalal, siis võiksidki need niimoodi sättida. Kui minu Uku pisike oli, siis tema ka sõi parema meelega heina maast, kuigi Ukul on algusest peale korralik joogipudel olnud, sest ma kujutan ette, et kui me oleks talle vett kausiga pannud, siis oleks ta selle lihtsalt ümber löönud, ja puuris uputuse korraldanud! :-)(Tegelikult ma soovitan ka sul Pellele joogipudel muretseda, sest niimoodi on sul endal mugavam, ja seda saab küllaltki madalale panna. Ka vesi püsib seal sees puhtam, kui kausis.) Muidugi heina ma panin enda Ukule hoopis kentsakasse kohta- nimelt ostsin ma ühe suure pissikasti lisaks, ja sinna uude ja puhtasse kasti läks siis hein. Eks ta vedas seda laiali küll, aga tal endal oli niimoodi mugavam süüa, kuna see salv jäi tõesti jube kõrgele, ja vaene küülik oleks pidanud söömiseks mingeid akrobaatilisi trikke tegema. Nüüd ta sööb mul muidugi juba ammu salvest, sest talle on lisandunud nii pikkust kui laiust! :-)

Uku saadaks Pellele ühe porgandi, aga ta sõi selle kogemata ära, kui mina siin seda teksti kirjutasin! :ups: :devil:

Niisiis teeme me mõlemad Pellele seekord ainult pai! :-)
Ööloom
Pisi sõnasepp 2013
Pisi sõnasepp 2013
 
Postitused: 226
Teemad: 6
Pildid: 4
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Pelle

PostitusPostitas Loomahull » 03. august 2012, 12:23

Kuidas Pellel läheb? On ta ära harjunud, sööb ja tunneb ennast hästi?
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pelle

PostitusPostitas AlbinoFurets (Teema autor) » 03. august 2012, 14:45

Ei ole ammu kirjutanud. Pelle sööb koguaeg, talle maitseb eriti kuivtoit, aga seda sai ta täna 2 spl täit juba. Lemmikud on pähklid ja sihvkad. Kuna on palav, siis ta keerutas end heinte sees ja jäi selili magama. :biglove: Pai laseb teha küll ja enamasti paneb ta siis silmad kinni. Veidike on raskusi tema puurist kätte saamisega, rabeleb hirmsasti aga kui juba süles on, siis ei ole midagi hullu. Küüned on nännul nagu nõelad, pisikesed punased augud on mul sellest jalgadel. :-D Lõigata ta ei lase, sest huvitab rohkem toas ringi kalpsamine. Näiteks mahub ta laua ja seina vahele, ning sealt ta käibki edasi-tagasi. Veidi näksati ka lauanurki ja tapeeti .:-D Üks naljakas asi, mida Pelle teeb, on närimiskiviga mängimine- kõigepealt närib, siis kraabib, siis viskab hammastega mööda puuri laiali ja lõpuks on ninnu valget tolmu täis. :-)
Tegi veidi pättust ka, kui panin puhta vee kausiga puuri uksest sisse, võttis ta otsast kinni ja sikutas. Terve puur oli vett täis ja isegi laest tilkus. :-D
Puuris on tal praegu pissikast, heinapall, toit, veekauss, väike padi tudumiseks ja närimiskivi. Heinapallist oskab ta süüa küll ja võilillelehed, jm värske on lihtsalt maas kausis. Kui närimiskivi ette jääb, viskab ta selle lihtsalt nurka.

Pelle tänab teid ja saadab musid vastu!
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Pelle

PostitusPostitas särasilm » 03. august 2012, 18:39

Küll on tore, et pisike on kodunenud. Pättuste tegemine näitab, et ta tunneb end eriti koduselt. Pai väikesele mustale jänkukesele!
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pelle

PostitusPostitas AlbinoFurets (Teema autor) » 29. august 2012, 17:34

Tere!
Pelle saab iga päev puurist välja tuppa ringi kalpsama, kuivtoidu krõbistamise peale läheb ta hulluks, ning hakkab äkitselt õhku hüppama ning haagitama (miks?). Kuivtoitu annan talle käest ja kui käe rusikasse panen, hakkab nunnu kraapima kuni krõbinad maha kukuvad. :-D Kuna ta on väga uudishimulik, siis kätte ma teda naljalt ei saa, paneb plehku ja tagakäppadega põntsti vastu maad. Siis krõbistasin kuivtoitu puuri kaussi ja ta oli kohe puuris.
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Pelle

PostitusPostitas AlbinoFurets (Teema autor) » 29. august 2012, 17:39

Unustasin lisada pildi
Pilt
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Pelle

PostitusPostitas särasilm » 29. august 2012, 20:49

Oh kui tore, et teil hästi läheb. :)
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pelle

PostitusPostitas Õntsu » 30. august 2012, 12:02

Sinu pelle on iseloomust täpselt nagu minu põnni kopeering ja minu ema jänksi kopeering välimuselt :) Lõbusaid möllamisi teile.
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Pelle

PostitusPostitas AlbinoFurets (Teema autor) » 17. september 2012, 10:33

Küülik sai üle pika aja endale päris nime- Juss. Vahepeal jäi vana puur Ferplast Rabbit 100 väikseks ning imekombel tegi Juss ka puuri ukse ise lahti ning lippas rahulolevalt mööda tuba ringi! Kooli pärast polnud võimalik Jussi koguaeg puurist lahti lasta, seega sai ostetud Jussile uus Imac Double 120 puur. See on kahekorruseline ja Jussile hirmsasti meeldib mööda platforme turnida ja majakeses edasi-tagasi käia. Kui Juss parajasti kõige kõrgemal on, ja talle kuivanud saiakooruke anda, läheb ta ikka järjekindlalt 0 korrusele padjale sööma. :-D Praegu olen kõik platformid ja tarvikud eemaldanud ning vanasse puuri pannud. Lammutasin puuri lühemaks ka, sest nii on jänkule ja ka mulle koristamise ajal mugavam.

Pilt
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Jänku Jussi seiklused

PostitusPostitas jannela123 » 29. detsember 2012, 20:23

Väga armas jänks :biglove:, kuidas teil läheb? Pättust ka teinud?
Kõik minu loomad saadavad Jussile ühe suure musi :).
Eddy, Fredi, Nospel, Marta, Lessi, Lotte, Garfield, Minni.
Kasutaja avatar
jannela123
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 181
Teemad: 4
Pildid: 0
Asukoht: Hiiumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Jänku Jussi seiklused

PostitusPostitas jänkuke11 » 29. detsember 2012, 21:55

Vinge elamu!
Saadame pausid!! :biglove:
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jänku Jussi seiklused

PostitusPostitas Liinuska » 01. jaanuar 2013, 12:06

Tõeliselt uhke elamine! (:
Kasutaja avatar
Liinuska
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 61
Teemad: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jänku Jussi seiklused

PostitusPostitas AlbinoFurets (Teema autor) » 01. jaanuar 2013, 13:58

Tere!
Täname, enne elas ta ühes mustas ratastega puuris, kus on plekist aluskast aga Juss lõhkus selle sõna otseses mõttes ära, suuur muljutud auk oli keskel ja küljel täielikult viltu äär, sealt ta käis siis väljas koguaeg ja alati oli puurist kadunud :-D, Eks vihane olin ka, aga ta ise tegi nii naljakaid hüppeid ja nunnunägu, et see oli võimatu. Vahel käib ta toas ühes asjade kastis kaevamas ja asju välja tõstmas/viskamas. Kuivtoitu annan vähem, umbes 1 tl täis Dr Sterni kvaliteet kuivtoitu, need on suured rohugraanulid.
Jussike on nii suur ka juba, mõnus pehme sületäis :-), samas on tal nii pikk saba, mul on üks vana pilt ka temast kus saba näha on. Kui jänku süles paitamise peale nt magama jääb või paneb silmad kinni, hakkab ta hambaid krigistama, miks? Kulutab hambaid?
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Jänku Jussi seiklused

PostitusPostitas Liinuska » 03. jaanuar 2013, 17:22

See peaks tähendama, et tal on väga mõnus olla. (: Krigistamine peaks tähendama kas mõnu või valu. Vaevalt tal süles magamisest kuidagi valus on.
Kasutaja avatar
Liinuska
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 61
Teemad: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jänku Jussi seiklused

PostitusPostitas särasilm » 04. jaanuar 2013, 14:27

Tore Jussist taas kuulda! Tee talle minu poolt pai! Hammaste krigistamine süles on heaolu märk, järelikult on tal sinu juures hea olla :) Kuskil on seda nimetatud ka hammastega nurrumiseks. Ootaks uusi pilte ka.
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jänku Jussi seiklused

PostitusPostitas AlbinoFurets (Teema autor) » 04. jaanuar 2013, 19:37

Pilt
Pilt Tikutops on võrdluseks kõrval. Oleks tore kuulda, kuidas ka teistel kasvandikel läheb, aga eks peale Jussi ja Nimmu siin teisi pole. :-) pilti tegemise ajal üritas jänks tikutopsi ära pätsata ja minema visata, aga saia või kuivanud leivatüki nimel on kõigeks valmis.
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Jänku Jussi seiklused

PostitusPostitas jannela123 » 05. jaanuar 2013, 12:45

Nii armas jänku poiss :biglove:!
Eddy, Fredi, Nospel, Marta, Lessi, Lotte, Garfield, Minni.
Kasutaja avatar
jannela123
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 181
Teemad: 4
Pildid: 0
Asukoht: Hiiumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Jänku Jussi seiklused

PostitusPostitas särasilm » 06. jaanuar 2013, 23:00

Kas Jussile meeldib ka voodis mõnuleda? No täitsa nagu vanem õde Nimmu!
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jänku Jussi seiklused

PostitusPostitas AlbinoFurets (Teema autor) » 07. jaanuar 2013, 10:51

Jaa, näha on! Vahepeal hakkab tekki kraapima ja sinna alla nagu urgu tegema. Kahjuks teda kauaks sinna jätta ei saa, muidu pissib sinna ja kakab. Maha ta ise tulla ei saa kõrgete äärte pärast. Mu ema toas on voodi aga kõikide loomade lemmik, ja Juss läheb sinna just esimesena.
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Jänku Jussi seiklused

PostitusPostitas AlbinoFurets (Teema autor) » 21. jaanuar 2013, 15:45

Ma mõtlesin jälle, et juss pole sobiv nimi aga eks leian ka tõelise nime jäädavalt.
Hetke seisuga on puur väikseks jäänud ja ta kolis jälle teise :-D, sest tahan suurema (rabbit120) puuri osta. Me oleme ka mitu korda õues käinud, esimene kord kui traksid selga ajasin ja flexi otsa panin, kartis ta natuke ja vaatas ringi kuid hiljem harjus ning kalpsas uudis himulikult ringi. Täna meje julgesime juba ilma traksiteta õues käia, käis minu järel ja hiljem juba iseseisvalt. Asi on selles, et küülik ei jookse kuhugi peitu ega lähe teepeale, minu jänks on juba harjunud juba selles mõttes ja pealegi on meil aed, kuskil pole koeri-kasse, autosi ja mürgiseid taimi. :-D
Nimelt on Juss ka kõva laamendaja ja lammutaja, kuid ta saab ronita ja hüpata, näiteks täna tegin puuri lahti, ise läksin teise tuppa ja tema on laua peal! Õuest tuppa tulles läksime kohe ahju ette ja sõime õuna ning porgandit, ja siis juhdus see mis juhtuma pidi- Jusss viskas end pikali, nii mõnusasti ahju ees porksi närides. Üks vahva asi oli ka, nimelt kui porgandit koorisin jooksis Juss ringi, järsku kuulen krabinat, jänks oli tooli alla ämbri sisse pugenud. Aga miks- seal olid porgandid ja neid ta seal näriski.
Ma olen andnud talle ka õunamahla (ei sisalda suhkrut, isetehtud) ja küpsiseid. Kahjuks pilte hetkel panna pole. Nüüd ootame me pikisilmi kevadet, kui kõik võililled ja naadid välja tulevad, ning päike särab :biglove:.
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Võsu Binki

PostitusPostitas AlbinoFurets (Teema autor) » 18. mai 2013, 17:30

Juss
19.05.12- ??.04.13

Surma põhjust me ei tea. Ma jään Sind igatsema, kallike...

Hetkel on meie juures üks väike karvapall, kes ta on, sellest mõni teine kord .
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Meie küülikud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline