Preili Lumepall

Meie kikk- ja lontkõrvalised sõbrakesed.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Preili Lumepall (Palju pilte)

PostitusPostitas darkhelen » 10. aprill 2013, 14:45

Superarmsad pildid :)
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall (Palju pilte)

PostitusPostitas Liinuska » 10. aprill 2013, 18:18

Pole nii ammu jõudnud Küülikuküla jänkude tegemisi piiluma. Nii mõnusad pildid Lumepallist! Meie Bailey saadab kindlasti tervitusi (:
Need pesupildid olid eriti vahvad. Meie oleme ühe korra Baileyt pesnud ja tema siputas ikka korralikult. Pärast oli selline väike rotu meil. Lumepall nii tohutult väiksemaks ei jäänud märjalt, vähemalt nendel piltidel tundus olevat täitsa okei. Meie oma oli selline nääps, et kohe hale hakkas. Tükk aega kaisutasime siis sooja rätiku sees (:
Kasutaja avatar
Liinuska
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 61
Teemad: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall (Palju pilte)

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 10. aprill 2013, 18:43

Täname, ning Pallike tervitab ka vastu :)

Minu plika karvastik veega kokku saades eriti ei muutunud. Eks see ilmselt ole see lihaküüliku asi ka, et keha massiivne ning karvad on lihtsalt tihedalt peal. :wink: Ega talle eriti ei meeldi käterätis olla. Tunneb ennast kui kinni hoitult. Proovin teda küll harjutada ning kui nö jooksu tahab pista siis rahustan ta maha ( algul kuni rapsib hoian kõvasti kinni, kui rahuneb siis silitan, paitan ja musitan ning räägin temaga )
Kusjuures, olen ka avastanud, et kui näiteks lastele öeldakse ''shhh'' et nad tasa jääks siis minu Pallikese puhul toimib see ka. Pahandust teeb või rapsib süles siis ''shhh'' itan veidi ning rahuneb maha või jätab pahanduse pooleli. :D
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall (Palju pilte)

PostitusPostitas jänkuke11 » 13. aprill 2013, 12:25

Super-armsad pildid! Minul on samuti see " shhh"-itamine kasutusel ja kusjuures aitab ka ;) Rosin saadab tervitusi!
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall (Palju pilte)

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 14. aprill 2013, 13:00

See ''shhh'' aitab tõesti. Vahest muidugi kui ikka väga suurt pahandust teeb siis jätab korra tegevuse seisma ning kui saab aru, et mina ennast liigutada ei viitsi tegutseb edasi kuni ma ennast püsti ajan ja ta eemale ajan kohast kus pahandust teeb. :D
Saadame ka teile tervitused! :)
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall (Palju pilte)

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 29. aprill 2013, 18:01

Tervist!
Oleme tagasi uute uudistega.
Alustame siis veidike halvemate uudistega. Kuna mul on kool ja aega pole siis pole saanud eriti Palliga tegeleda ning usaldus hakkab kaduma. Pole enam selline juurde tulija ja pigem omaette hoiduv. Käest ka väga süüa enam ei taha. Pean hakkama jälle vaeva nägema temaga. :)
Aga nüüd ka paremaid uudiseid. Ajasin oma suure tagumiku sel nvl püsti ning tassisin isaga vanast laudast vana jänesepuuri välja. Algul oli see küll mõeldud kahele jänesele aga kuna mul neid ainult üks siis lõhkusime vaheseina ära, et plikal rohkem ruumi oleks. Peab mainima, et Pall sai omale ikka tõelise jäneste villa. Puuri pikkus on täpselt 200cm ja laius 65cm. Puur ise küll nii suur välja ei näe aga kui plika sees siis on puur ika päris võimas.
Paar pilti ka:
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall (Palju pilte)

PostitusPostitas AlbinoFurets » 29. aprill 2013, 18:33

Hehee, ma arvan et see on isegi parem kui need värvilised ja plastikust puurid :-D
Kas Lumepall elabki õues või käib toas ka?
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall (Palju pilte)

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 29. aprill 2013, 18:47

Täitsa toa elu peal on. :)
Kuna ta siiski toa eluga harjunud ning nagu näha oli siis kui päikese paistelisel kevadpäeval pliks terveks päevaks välja viia siis kogus ennast kuhugi heina alla ootamaks kuni tuppa saab sest külm siiski tema jaoks. Suveks on küll plaanitud, et harjutan tal seal olema sest kui kodust kauemaks ajaks ära lähen siis vanaema kes teda hooldaks saaks seal temaga paremini hakkama. :) Aga sügise, talve ja kevade elab siiski toas. Vähemalt suuremosa ajast :)
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall (Palju pilte)

PostitusPostitas RAjankud » 30. aprill 2013, 15:34

Ma ei tea kas sa oled kursis aga igaksjuhuks ütlen. Nimelt sa ütlesid, et talvel elab vähemalt enamus aja toas aga siit ma loen välja, et elab ka õues? Sellega on see, et kui talvel on küülik muidu õues ja tuppa jätad paariks päevaks, siis kahjuks sa teda enam õue viia ei saa. Ta viskab oma kasuka üsna ruttu maha. Siis tohib alles siis õue elama panna, kui on soojakraadid. Aga võibolla sa juba tead seda.
Kasutaja avatar
RAjankud
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 160
Teemad: 8
Pildid: 0
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall (Palju pilte)

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 30. aprill 2013, 20:43

Ma vist väljendasin ennast veidike halvasti. Kuna panin kõik 3 aastaaega ühte patta siis läks vist veits vussi. Igatahes plaan on siis järgmine:
Talv- Talvel elab plika täielikult toas. Päikesepaistelistel päevadel käime traksidega väljas kuid kui on kõva tuul siis jääb ka päikesega ära.
Kevad- Soojadel kevadpäevadel harjub plika nö õuekorteriga ning ööseks sinna veel ei jää. Veedab umbes pool päevast seal kui on soojemad ilmad. Tuulistel, vihmastel ja külmadel kevad ilmadel ta väga kauaks välja ei jää ning ööseks kohe kindlasti mitte.
Suvi- Suvel siis jääb päris tihti välja ööbima. Muidugi teeme suveks ka kõik vaktsiinid ära, et asi kindel oleks. Äikese, vihma ja mu sellise jubeda ilmaga tuleb ta ikka tuppa suvel aga enamus sooja aja on väljas.
Sügis- Sügisel on samamoodi nagu kevadel. :)
Seda kasuka jama olen jah uurinud.
Igatahes kui on veel küsimusi siis võtan teid julgelt kuulda ning vastan nii kuis oskan :)
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall (Palju pilte)

PostitusPostitas RAjankud » 01. mai 2013, 10:46

Aga suvel võib ta sul äikese ja vihmaga vabalt väljas olla, sellest ei juhtu midagi. Kui me Volli algselt võtsime, siis kevadel oli ta ka meil toas ja suvel oli väljas puuris( siis oli meil täiesti tavaline välipuur) aga ainuke vahe, et see olikatuse all. Tema ei teinud teist nägugi kui pehme ase all oli ning toit ja jook ees oli :) Suvel ainult see, et joogipudelit peab hästi tihti puhastama, kisub n.ö vetikatesse minema.
Meil oli ainult see, et herilased himustasid ka jänese puuri juurde minna, kui seal head ja paremat oli.
Kasutaja avatar
RAjankud
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 160
Teemad: 8
Pildid: 0
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall (Palju pilte)

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 01. mai 2013, 12:23

Eks me seda suve asja jah vaatame. :) Meil üldse nii, et puuris olemas pudel ja kauss. Pudelit ei puuduta keelegagi aga kausist joob ilusti. Ilmselt vanast kodus külge jäänud harjumus kausis juua ning ega ma ei hakka ümber ka harjutama kui kodus kausid olema. ;)
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall (Palju pilte)

PostitusPostitas RAjankud » 01. mai 2013, 13:20

Ahja, eks seda muidugi. Paljud kasutavad kausse ja see pidigi tegelikult küülikule mugavam olema. Ei mõelnud kohe selle peale :)
Kasutaja avatar
RAjankud
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 160
Teemad: 8
Pildid: 0
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall (Palju pilte)

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 01. mai 2013, 13:31

pudel on mul küll igaksjuhuks võre küljes olemas kui mingil põhjusel peaks nt vesi ümber olema ajatud vms siis äkki tuleb tal pähe, et kasutada pudelit. :D
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall (Palju pilte)

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 10. mai 2013, 16:10

Meie preilnal pole erilisi uudiseid küll aga kisuab teda vist puberteet. Kuigi neiu on 8 kuune. Kas ka nii hilja võib puberteet alata?
Igatahes kui toiduga veidike kauem askeldada või teda tõsta üritan siis uriseb ning vahest vehib ka käppadega. Enne seda probleemi polnud. :s Mida tegema peaks ?
Seda urisemist on kõige rohkem õuepuuris askeldades jne. Toas olles polegi eriti aga väljas on kohe eriti. :s
Siis on ka meil teine probleem. Jänks õuest tuleb läheb kohe potile. Saba üle ööra ning piss kõik poti kõrvale maha. Ja nii juba terve nädal. Puur lihtsalt upub pissi sisse. Ja nii pissib ta ka siis kui pole väljast tulnud vaid lihtsalt mingil hetkel häda tulnud. Kuidas ümber õpetada või peaks potti kuidagi teisiti paigutama?
Ja veidike ka pilte meilt:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
PiltPilt
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall (Palju pilte)

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 11. mai 2013, 19:30

Oiijummel, mida ma teen?? Olen igat pidi vetsu paigutanud. Ikka hambad külge, omamoodi asendisse ja siis mööda pissimine. Tal nagu poleksgi kasu sellest. -.-
Ahjaa, ja siis seda ka, et kas ma peaks väljas olevast puurist äkki heina alt võtma? Seal ei pissi ta ilusti potti vaid heintesse. Kas see võiks aidata puhtuse hoidmisele kaasa? Muidugi seal all olevate laudade vahel on ka mingi 1-2cm laiused vahed aga need vist ei tohiks segada. :s
Paluks kiiret vastust. :/
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall (Palju pilte)

PostitusPostitas AlbinoFurets » 11. mai 2013, 19:37

Kas toas on tal tavaline puur? Soovitan potile augud sisse puurida ja sealt traadiga või kruvida kuidagi kinni. Nagu korrustelgi. Mul aitas see küll vahepeal, aga lihtsamalt saab kui telliskivi poti ette panna. Mis pott on, kolmnurk või kandiline?
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall (Palju pilte)

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 11. mai 2013, 21:16

Nojah, ega mul siis vist midagi muud üle ei jää kui homme linna minna ja jänkule nelinurkne pissikast koos tagasi keeratud äärega osta. Ja nagu näha siis Pall vist väga enam kolmnurksesse ei mahu ka. Kuid SIISKI ootad vastust selle heina koha peal 8-)
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall (Palju pilte)

PostitusPostitas Tupsi » 11. mai 2013, 22:02

Toidu koha pealt ma ei oska midagi öelda, sest kui ma ise ka sahmin jänku heinaga vms ja tema parasjagu midagi eriti ei tee, siis hüppab suure hooga nagu tahaks käe kallale hüpata. Hüppe ajal muidugi uriseb ka tasakesi. Ma ise olen sellega juba täitsa ära harjunud.

Vetsu koha pealt oskan vaid seda öelda, et meil ka jänkul oli vahepeal periood, kus võttis potist hammastega kinni, tõstis mujale või ajas ümber ja siis pissis mööda. Ma aina koristasin ja koristasin. Lõpuks võtsin paela ja sidusin lihtsalt poti kinni ja kui jänku aru sai, et enam tema võimuses poti liigutamine pole, siis käis siiski oma nurgakeses, kus pott oli, rahulikult edasi. Meil on jänku titest saati ise poti peal käinud, seega möödapissimisega rohkem kogemusi pole. Jänku tuli ehk 8 nädalaselt meile ? Esimesel õhtul kohe tõstsime ta korra oma poti peale ja ta sai kohe aru, et sinna tuleb oma häda teha. Loodan, et keegi oskab sulle ehk head nõu anda ja loodan, et uus potike aitab ehk ka kuidagi :)

Ja heina koha pealt, ma aidata ei oska kahjuks.
Tupsu - 12.03.2010
Kasutaja avatar
Tupsi
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 13
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall (Palju pilte)

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 11. mai 2013, 22:40

Potiga on jah jamad lood. Kuigi uue ja suurema poti ostmine on suht kindel sest olen vahepeal jälginud Palli ning on näha, et ega see just paras talle pole. Saab asja ajatud aga suurem oleks parem. Eks ma ajan taga seda kolmnurkset kasside oma või muretsen nelinurkse. :D
Täna märkasin ka seda, et ta tõstab potti ka selleks ringi, et selle taha magama minna. Kas peaksin talle platvormi tagasi puuri tõstma siis saab vähemalt kuskil allgi magada?
Tupsi, tänan sind nõuannete eest :)
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall (Palju pilte)

PostitusPostitas Tupsi » 11. mai 2013, 22:56

Sa võid ju platvormiga proovida. Kui ta sinna magama läheb ja potti sellepärast ümber ei tõsta, siis see on ju hea. :)
Tupsu - 12.03.2010
Kasutaja avatar
Tupsi
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 13
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall (Palju pilte)

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 17. mai 2013, 21:36

Igatahes minu peast käivad ka läbi juba mõtted vütta juurde veel üks küülik. Algul mõtlesin küll, et võtan nt hermeliini sest endal meetrine puur olemas aga samas mõtlesin, et vüiks ma mõne second hand küülikuga proovida. Kuigi seda annab mõelda, sest kavatsen oma plaanist alles suve lõpupoole vanematele rääkida. Pean vaatama üle kuidas ajaga jne asjadega lood on ja kas saan teist võimaldada.
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall (Palju pilte)

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 28. mai 2013, 17:08

Hei,hei,hei.
Nagu alati. Mingeid seiklusi meil pole kui siis nüüd välja arvata pisike laik kõrvas. Õnneks lähme varsti arstile kuid nagu näha siis hakkab see vist ka ise kaduma.
Seekord on meil ainult pilte. :)
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall (Palju pilte)

PostitusPostitas 3rika » 28. mai 2013, 18:32

Mõnus paksuke :)
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall (Palju pilte)

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 28. mai 2013, 20:09

Mõnus sületäis on ta küll. :3
Veidike mureainet jälle.. plika on nüüdseks juba 9kuune umbes aga ta kaal on ikka alla 3kg. Normaalne kaal on sellel tõul 4.5-5.5 kg
Kas ta võib siis ikka veel kasvada või tal ongi mingi selline viga, et nii pisike ?
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall (Palju pilte)

PostitusPostitas RAjankud » 29. mai 2013, 11:52

Sinu küülik saab igapäevaselt liikuda, mistõttu ei kogu ta endale ka niipalju massi. Ma leian, et seni, kuni küülik ennast halvasti ei tunne ehk ta käitub nii nagu alati, rõõmus ja rõõsa, pole hullu. Kui hakkab konditsioon üldse ära kaduma, siis peaks vast murelik olema. ( Targemad parandage mind, kui ma midagi valesti ütlesin).
Kasutaja avatar
RAjankud
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 160
Teemad: 8
Pildid: 0
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall (Palju pilte)

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 29. mai 2013, 13:28

Ega mul muidu sellest vahet polegi, et ta nii ''pisike'' aga lihtsalt kui vaadata kaalutabeleid jne võrrelda siis tundub kuidagi jõle pisike. Aga aitähh sulle RAjankud :)
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall (Palju pilte)

PostitusPostitas jänkuke11 » 01. juuni 2013, 20:58

See asi on tõesti nii, et kuna sinu kikk-kõrv saab palju liikuda (võrreldes juba sellega, et kasvandustes on üliväiksed puurid) ei jõua Lumepall endale seda massi nii kohutavalt koguda nagu kasvanduste küülikud.
Kui preili on elurõõmus, uudishimulik ja käitub nagu tavaliselt ei ole vaja muret tunda. Kui aga märkad miskit imelikku võib kohe ju veterinaariga kontakteeruda ;)

Aga eii... mõnus karvapall on ta sul küll! :biglove:
Meie pisi saadab ühe pai! :)
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall (Palju pilte)

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 04. juuni 2013, 13:34

Anna kohe-kohe paid edasi ja saadame ka teile mõnusad paid! :)

Igatahes, plika saab selle kuu lõpus meil 10 kuuseks. Plika on juba kuri, uriseb.. tuleb kallale... puuri lahti tehes hoiab ühte nurka ja on pinges ( Kindlasti paljud teavad kui jänku hoiab võimalikult kokku ja nahk ei ole enam nö lahti) Kätte väga enam ei lase jne.
Kõik see on hakanud toimuma peale seda kui ta on saanud käia oma välipuuris. Sealt teda naljalt kätte ei saa ja tuleb pikka aega transpordipuuri ajada ja selle aja jooksul saab ka nii mõnegi kriimu ja hammustuse. Ise arvasin, et puberteet aga kas tõesti võib nii vanal jänkul veel pubekas tulla või on see millestki muust tingitud?
Olgu ka öeldud, et 3-4 nädalat enne kooli lõppu olid jube kiired ajad ja jänku toa peal jooksmas käia ei saanud. Ainult enda 2m välipuuris vahepeal. Seega ei olnud erilist sotsialiseerimist jne. Ka see võib ilmselt mõjutada ta käitumist aga ootan targematelt abi. :)
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall (Palju pilte)

PostitusPostitas jänkuke11 » 04. juuni 2013, 22:21

Vat selles osas ei ole ma küll suur abimees, aga meil oli samamoodi kooliga ja kui haige olin ei saanud jänku nii palju ringi
joosta kui varem. Siis hakkas kah minu Tips tigetsema, võibolla on nende tegu sellest pòhjustatud?
Egas ma ka nii täpselt tea.. :)
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie küülikud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline