Preili Lumepall

Meie kikk- ja lontkõrvalised sõbrakesed.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Preili Lumepall

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 15. november 2013, 21:49

Tere jälle!

Meil tibinaga on kiired ajad. Minul endiselt kool, kool, kool ning temal endiselt suurem osa ajast puuris, natuke jooksmist paar tundi ja iseloom tige nagu herilasel. Eks see ole minu süü aga proovin seda siiski parandada nii kuis saan. Uudiseid meil pole aga pilte on küll mõned. :)
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall

PostitusPostitas 3rika » 16. november 2013, 11:15

Sellest vabapidamisest siis ei tulnud midagi välja? Lõhkus liiga palju?
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 16. november 2013, 12:31

Hetkeseisuga ei tulnud kahjuks jah midagi välja. :( Täna öösel proovin siis uuesti kuidas ta end ülal peab kuna eilne ja tänane päev pole ta kordagi voodit ragistanud, ehk jääb ka öösel siis voodi puutumatuks.
Olen märganud, et Pallile maitseb õudsalt minu pesukorv. See on tehtud mingitest õlgede või puidutaolisest asjast. (kahjuks ei tule hetkel meelde selle nima aga arvan, et paljud teavad mida mõtlen :D)
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall

PostitusPostitas cougar » 16. november 2013, 13:01

Bambus?
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall

PostitusPostitas AlbinoFurets » 16. november 2013, 13:08

Oi milline uhke lott preilil lõua all! :)
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 16. november 2013, 13:28

Võimalik... vohh nüüd tuli meelde, punutud pajust on see pesukorv tehtud.
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall

PostitusPostitas cougar » 16. november 2013, 13:29

Aa, jah, paju. Kui need vitsad pole värvitud, siis võib jänes neid närida küll. Äkki peaksid tooma talle kuskilt loodusest pajuoksi? Pajukoor on kasulik.
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 16. november 2013, 13:38

Värvi sellel kindlasti pole peale kantud sest täitsa loodusliku kooritud okste värvi on aga võimalik, et on lakiga kaetud.
Võibolla peaks tõesti tooma, sest suvel ta ei närinud seda kasti aga siis sai ta õunapuu oksi iga nädal terve peotäie. :)
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall

PostitusPostitas 3rika » 26. november 2013, 23:08

Kuidas vabapidamise treening sujub? :)
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 27. november 2013, 16:05

Tänan küsimast, meil läheb hästi.
Hetkel ta on ta veel laht ainult siis kui mina kodus olen. Tahan siiski 100% kindel olla, et ta asju ei näriks. Siiamaani on plika supertubli olnud. Ükski juhe pole hambaid tunda saanud, ukski riie pole küüsi näinud ning voodi on jäänud kriipsudeta. Endaarust olen ma saanud omale ikka väga korraliku küüliku sest puhtust hoiab ta ka nüüdseks nagu kuninganna. See nädalavahetus proovin siis teda 24/7 lahti hoia ning vaatan mis saab.
Nüüdseks on nii, et olen omal nahal tunda saanud mida tähendab see kui küülik saab vähe joosta või üldsegi mitte. See mõjub päris ohutavalt tema iseloomule. Nüüd viimane nädal aega kui Pallike igapäev vähemalt 6h väljas saab olla on ta palju hullem mõmmik kui enne. Nüüd käib ja otsib ta ise kontakti. Ronid käe alla, et sa teda paitaks ning kõige viimaseks õppis ta nüüd ära, et kui ta hüppab voodisse sel ajal kui mina pikutan seal siis saab ta suurema nunnutamise ja sügamise osaliseks. :D
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 16. detsember 2013, 22:21

Pole siia juba mitu nädalat kirjutanud või õigemini, mul pole siia midagi kirjutada. Pall sigatseb ikka nagu vana põrsas. Kõik pättused mis proovitud tuleb uuesti läbi teha. Kombed käivad peast läbi nagu sügisesed tuuled. Kord on kombeid, teinkord jälle pole. Ei tea mis tema siledakoorelises rosinas toimub. :D Kuna uudiseid meil pole siis pilte on meil küll omajagu:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Järgmise korrani! ;)
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 21. detsember 2013, 12:27

Tibina käitumine on jälle nii allapoole nulli kukkunud, et mul tahab lausa pisar silma tulla. Juhted mis enne olid ükskõik on nüüdseks kõik omale sälgud sisse saanud. Iseig juhtmed mis on korraks maha kukkunud, on läbi sälgutatud. Ülbitseb ka mis kole. Ni kui talle miskit ei meeldi lööb jalgadega vastu maad, uriseb ning tuleb kallale. Puuris askeldamisest ei hakkaks üldse rääkima. Ise lammutab seal iga asjaga mis vähegi kättesaadav on ning kui mina panen käe puuri selleks, et süüa anda või midagi muud teha on see puhas õnn kui saan käe ilma kriimudeta välja võtta. Muidugi on preilna ka veel nii nipsakas, et kui tema tahab sügamist siis selle ta ka peab saama. Muidu on asjad jälle kurjasti.
Ma olen täiesti nõutu. Ma ei tea mida temaga peale hakata. :s
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall

PostitusPostitas 3rika » 26. detsember 2013, 19:56

Pakun, et puberteet on kätte jõudnud...
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 29. detsember 2013, 16:30

Kahtlen sügavalt selles. Neiu juba mitu kuud üle aasta vana ning tal käivad justkui hoogudena need viha ajad. Täpselt selline tunne nagu tal oleks iga kuu aja tagant päevad ja siis kurjustab jälle mõnda aega. :D
Minu arust pidi puberteet olema kuskil seal 4-7 kuustel tittedel, kuid võin ka eksida.
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall

PostitusPostitas 3rika » 29. detsember 2013, 17:42

Vabandust, ma mõtlesin valesti :D Mulle tunduski, et ta kuskil aasta ringis on :rofl: .
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 30. detsember 2013, 14:23

Tips on ja juba paar päeva üle 16 kuu vana. Nii, et ta on juba väga kaugel puberteedi ajast. :D Peab mainima, et tips on nüüd jälle nunnukas tagasi.
Peab mainima ka, et Pall on üks karm lolluste tegija. Olen talle enam vähem selgeks teinud, et wc ümber olevat äärt ei tohi ära võtta. Eks ta vahest ikka hakkab sellega kolistama kuid enamasti hoiab ikka hambad vaos. Täna oli järjekordne päev kus ta hambad sügelema hakkasid ning ta need jälle ääre külge kinnitas. Pidin naerukrambid saama kui tulin järsult voodist püsti ning vaatasin teda kurja pilguga mille peale Pliks kivistus ning vaatas mind täieliku hapukapsa näoga ja seda ka nii kaua kuni ma pea tagasi padjale toetasin. :rofl:
Ta hoidis pead kuklas, võimalikult keha lähedal. Kõrvad peitis ka kuhugi karvastiku sisse ning silmad läksid suureks nagu tõllarattad. Ma pole elusees midagi nii naljakat näinud. :rofl: :rofl:
Täna on mul nüüd veel plaanis minna plikaga õue jalutama veidikeseks ning ka tema küüned ära lõigata. Ilmselt tuleb see vähe suurem kammajjaa kui trakse hakkame selga toppima. :D
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall

PostitusPostitas cougar » 30. detsember 2013, 14:54

Kui sa ütled, et hooti käivad, siis ilmselgelt on asi selles, et plika tahab poissi, muud midagi :ups: Hormoonid, noh.

Õntsu kirjutas:Kahtlen sügavalt selles. Neiu juba mitu kuud üle aasta vana ning tal käivad justkui hoogudena need viha ajad. Täpselt selline tunne nagu tal oleks iga kuu aja tagant päevad ja siis kurjustab jälle mõnda aega. :D
Minu arust pidi puberteet olema kuskil seal 4-7 kuustel tittedel, kuid võin ka eksida.
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 30. detsember 2013, 22:24

Mul on küll veidikene tobe.. mis tobe, idiootlik küsimus aga kui ma võtaksin omale isase küüliku ning laseksin ta ära kastreerida siis kas see kahe jänku läbisaamine on liiga riskantne (arvestades mu plika üleüldist iseloomu) või võib ka plika ise rahulikumaks muutuda?
Jube kui idiootlik küsimus see ikka on. :D
Aga mis seal salata. Mina oleks äraütlemata õnnelik kui saaksin teise küüliku veel ning, et ka plika saaks omale mängukaaslase sest mina ei jõua ja ei oska temaga koguaeg mängida. :D
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall

PostitusPostitas cougar » 30. detsember 2013, 23:41

Ei, mispärast idiootlik, sugugi mitte. See foorum ongi just selline koht, kus saab kõikvõimalikele küsimustele vastuseid. Aga läbisaamise kohta ei oska ütelda, ega seda ju kunagi ei tea. Mul endal on kogemused rottidega, kuid jällegi - teistel rotipidajatel on teistsugused kogemused. Ilmselt peaks siin vastama keegi, kellel on olnud sarnane juhtum küülikutega. Ise arvan, et seltsiline oleks alati tore, kui võimalus on, sest küülik ei ole, erinevalt jänesest, solitaarne loom. Mulle tundub, et teisest soost kaaslane oleks hea mõte küll, eriti kui sa ta ära ka steriliseerid, mis näitab vastutustundlikku suhtumist. Muidugi on siis võimumängud väiksemad, kuid dominantne emane võib algul poisile veidi liiga teha. Maitia, mina sinu asemel võtaks küll :D
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 30. detsember 2013, 23:58

Aga kui juba isase küüliku võtuks läheks siis tuleks ikka pigem isane ära kastreerida eks? Emase steriliseerimine oleks mulle natuke üle rahakoti ääre minev ning kui isane ikka kargama hakkab iga nurga peale siis ka tore poleks.
Kuna mul on plaanis ema käest küülik võtta siis mul on alati võimalus ta emale tagasi saata, kui peaks juhtuma et nad üksteisega läbi ei saa. :P
Oeh, ma ei teagi mis ma isale ütlen. Ta seisab ju kahe jalaga mulle vastu, et kui üks küülik on siis teist vaja pole. :D
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall

PostitusPostitas cougar » 31. detsember 2013, 00:12

Muidugi kastreerida.
Isale aga ütle, et Noa laev hakkab moodustuma... irw, ei, muidugi ära nii ütle. Katsu seda asja talle kuidagi lahedana serveerida, et vaata kui vahva, kui nad siin kahekesi müdistavad - loomade mängu vaadata on sageli väga naljakas.
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 31. detsember 2013, 00:18

Mu isale teeb pigem tuska see, et iga kord kui ta minu tuppa astub tunneb tema ilget ''lauda'' haisu ja seda ka siis kui ma olen näiteks päev tagasi puuri ja wc puhtaks pesnud ning nüüd on vetsus jälle loik pissi ja paar pabulat. Mine ise muidu ei tunne kunagi seda nn lauda haisu kuid tema käib ja vingub pidevalt.
Ilmselt selleks, et tema ninenäärmeid rahustada pean ma hakkama iga õhtu puuri ja vetsu pesema. :D
Vahepeal isegi mõtlesin, et toon jänku salaja koju, kuid nüüd talvel ei saa ma seda teha sest põue ei taha tunni ajaseks sõiduks pista teda.
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall

PostitusPostitas cougar » 31. detsember 2013, 09:16

Tegelikult ta ei saa seda tunda, kuid nina "mäletab". Eriti, kui sa ülejäänud tuba ka koristad, et kuhugi diivani taha mõni pissiloik pole jäänud.
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 31. detsember 2013, 11:50

Pissiloike ei tohiks meil tekkida. Kõige karmim ongi see, et mina elan ja magan samas toas koos oma jänkuga ning mina olen harjunud sellega, et õhk ei saa kunagi päris värskeks. Eks ma pean siis jah miskit välja mõtlema.
Veidikene Pallist jälle: Plika on hullult sõber kassidega. Vähemalt ta ise arvab nii, sest kassid pigem põgenevad tema eest. Lumepall üldiselt nagu üritab kiisudega suhelda (meil neid 2tk), kuid kassid jooksevad alati kas eest ära või hüppavad kuhugi kus jänku neile lähedale ei saa. :D
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 26. jaanuar 2014, 15:05

Minu ja Preili suhted on täiesti allamäge minemas... Me sõnaotseses mõttes kakleme nii päeval kui ööl. Pliksile justkui ei sobiks enam see, et tal pissipott või heinaküna puuris on. Igal võimalusel loobib ta neid mööda puuri ringi ning kohe eriti meeldib talle seda öösti teha siis kui mina proovin ennast tulevaseks koolipäevaks välja magada. Muidugi tänu sellele, et mina tal igapäev ja igaöö neid asju sunniviisiliselt oma kohale tagasi sõidutan, on ta ka ise ülbemaks läinud. Mõni öö mul ei jää muud üle, kui et ma pean tal käega turjast kinni võtma ja ta maha suruma sest muidu ei jääks minu kätest järele muud kui verised räbalad. Mulle kohe üldse ei meeldi talle nii teha aga muud võimalust mul pole. Ma ei tea ka seda mida ma tegema peaks sest juba üle nädala olen ma nagu unetu öökull kellel närvid läbi nagu valvekoeral. Mida ma tegema peaks? Mõtlesin vahepeal, et kui jälle ülbitsema kukub siis läheb sunniviisiliselt transpordipuuri mõneks ajaks. Oleks see hea mõte? Ning mida ma peaks ka selles osas tegema, et mul heinaküna, pissipott, pissipoti äär ja muud sellised asjad oma kohale jääks?
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 19. veebruar 2014, 19:06

Oehh, pole siia meeletult kaua kirjutanud...
Koolist koju tulles vahetasin kähku riided ning mõtlesin, et viin plika õue sest meeletult ilus ilm oli ning päike paistis ka soojalt otse lagipähe. Mõeldud-tehtud. Traksid saime me seekord isegi paremini selga kui tavaliselt- tavaliselt käib see meil nii, et kas üritatakse mind iga hinna eest hammustada või üritatakse hoopis kiiremas korras minema joosta. Seekord keris ta lihtsalt end nagu suureks lumehunnikuks ning lasi ilusti traksid selga panna ilma piuksugi tegemata. Enne õue minekut panin ta lihtsalt traksidega puuri tagasi, et ta saaks veidikene nendega harjuda. Umbes poole tunni pärast oligi aeg välja minna. Mida rohkem ma ukse poole jõudsin seda hullemaks selline vigisev hääl läks. Välja minnes rahunes korraks maha ning edasi kõndides hakkas ta jätte vigisema. Algul arvasin, et tal võib kuskilt valus olla kuid selle mõtte laitsin kohe maha sest ta ise oli poolenisti mu õla peal ning mõlemad mu käed toetasid teda korralikult. Muidugi tuli ka teise mõttena kohale see, et tal võib lihtsalt hirm olla sest pole ju üle kuu aja väljas käinud ning ega teda väga süles ka ju ei tassita. Kui metsa äärde jõudsin ja plika maha panin siis oli kohe tuju muutus. Uudistas ringi, jooksis oma maratone (nii palju kui rihm lubas), hoidis mu ligi, nurus paisid jne. Ta pole seda mitte kunagi teinud. Tavaliselt on ta põhiliseks eesmärgiks minema jooksmine, mida kaugemale seda parem. Ta isegi ei kartnud mind mitte ühegi nurga alt. Tavaliselt oli nii, et kui ta vähe kiiremaid jookse tegi ning ma talle järgi jooksin (rihm oleks muidu kiskuma hakanud) siis sattus tema paanikasse ning lisas tuure juurde ja üritas põgeneda. Seekord aga ei teinud ta väljagi, et mina talle järgi trampisin nagu vana elevant. Tuppa minek talle muidugi ei meeldinud sest see nõudis jällegi sülle võtmist, kuid ime kombel sain ma temaga pool aea läbi kõnnitud ning ka garaašis käia ilma, et ta rapsinud oleks. Isegi mitte sellist kiiremist hingamist/puhkimist ei tulnud.
Ma ei kujuta ettegi mis see kevade õhk ta ajukonarustes sirgeks lõi aga nüüd on ta ehtne kullatükk. :D
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall

PostitusPostitas Kuldhai » 20. veebruar 2014, 14:16

Seda on rõõm kuulda! Pildid on ka väga ilusad, eriti viimased, jänes on tõesti nagu suur lumehunnik :-D .
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 20. veebruar 2014, 18:36

Seda ta on. Mulle tundub, et eilne jalutuskäik kutsus jälle lume välja. Mis jama see siis on, et lumepall põrkab ringi kuid lund ennast pole. :D
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 30. märts 2014, 19:36

Heihei sõbrad! :)

Preilist mul eriti midagi kirjutada pole. Käitumine läheb tal tasaviisi paremaks, isegi alla on vist ka hakkanud võtma.
Häid uudiseid on nii palju, et plika püsib lõpuks ometi korralikult süles. Pole enam mingit probleemi aia ühest otsast teise viimisega, vahepeal muidugi sibeleb vaikselt, aga sellist hirmsat rapsimist enam pole. Halbu uudiseid ka: Tibul läheb alatasa meelest ära, et pissi ja kaka koht on ikka potis mitte keset puuripõrandat. Ma ei saa aru miks talle see pott ei meeldi. Istub küll nagu vana kunn seal, aga piss lastakse ikka mõnuga mööda. :dunno:

Aga nüüd pilte, pilte, pilte! :8
-Plika sai ka vähe plikalikuma näo pähe-
Pilt
Pilt
-Sellised on siis mu väikese deemoni silmad-
Pilt
-Sellise näoga vaadatakse mind siis, kui ma julgen keset õhtut oma kaamer a välja tuua-
Pilt
-Vot sellised masiivsed käpad on minu preilil-
Pilt
Käpad olid mustad sest korjasin ta just mullahunnikult ülesse. :ups:
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall

PostitusPostitas AlbinoFurets » 03. aprill 2014, 16:10

Ohh kui armas, see lips sobib neiule väga hästi ja oh mis käpad <3
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie küülikud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist

cron