Preili Lumepall

Meie kikk- ja lontkõrvalised sõbrakesed.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Lumepallike ja mina.

PostitusPostitas jänkuke11 » 21. jaanuar 2013, 14:27

Hahha, meil täpselt samamoodi! Viimane pilt on sellest korrast ägedaim! :)
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Lumepallike ja mina.

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 21. jaanuar 2013, 21:23

Tore kui meeldivad. :)
Jagan teiega ka siis veidike nippe ''heina'' kasvatamisel. Ostsin seda muru ning panin vee peale ( möödukalt ) ning mõtlesin prooviks, et panen lihtsalt nii kasvama nagu ema paneb mul: Salvratt taldirikule, terad peale ning veel üks salvrätt peale. Peale seda paned mõõdukalt vett. Kusjuures hakkasid kiiremini idanema kui selle mullaga asjandusel. :)
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Lumepallike ja mina.

PostitusPostitas jänkuke11 » 25. jaanuar 2013, 22:39

Eks me ka järgmine kord, kui muru ostame proovime seda varianti ;) meie muru elupäevad vist varsti katkemas..
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Lumepallike ja mina.

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 26. jaanuar 2013, 10:55

ainult niimoodi tehes peab silmaspidama, et paber koguaeg märg ikka oleks. Peale ei pea tingimatta panema vaid all võiks selline paksem kiht seda olla. Meie muru igatahes sirgub juba hästi ning täna lähme me ilmselt esimest korda lumme möllama. :)
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Lumepallike ja mina.

PostitusPostitas jänkuke11 » 26. jaanuar 2013, 15:45

Noo... jääme jutte/pilte ootama! :)
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Lumepallike ja mina.

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 29. jaanuar 2013, 20:45

Proovin mitte nüüd kõike seda siin ummistada aga juttu on palju.

Pühapäev, 27.01.2013

Meie päev algas nagu alati. Ärkasin mina, ärkas ka tema. Kohe hommikul tegin ka puuriukse lahti ning tema supsas välja. mina tegin oma toimetusi nagu ikka. Sõin, panin riide, kasisin tema puuri. Tema on ikka vahva sell küll, kuna andsin alla, et võib ikka minna voodisse siis tema kasutab seda täie rauaga ära. Kuna pisike kõhklus tal ikka sees, et ma ei luba siis igakord kui ma ei vaata hüppab voodisse ning trallib ringi nagu segane. :D Hetkel on meil käsil ka ringi õpetamine. Musi ja palumine ilusti selged ning ümber enda minek juba tuleb vaikselt. Peale trallimist võtsin ta siis kinni ning hakkasin trakse selga ajama. Küll oli puiklemist ja vastu võitlemist. Siiski minu tahe peab peale jääma sest muidu arvab igakord, et saab minema. Traksid seljas ja minul välisriided ka valmis otsitud korjasin kokku fotoka ja veel paar vajaliku asja. Lõpuks saime asjadega valmis ning panin Pallile rihka külge. Võtsin ta sülle koos fotokaga ja meie õuereis algas. Otsisime sellise tuulevaiksema koha kuhu samas päikest ka paistab. Kõkitasin maha ning Palli nina juba tungis lume poole. Aru saades, et see halba ei tee hüppas kõhklevalt sülest maha. Mina ise tõusin püsti ning vaatasin mis ta tegema hakkab. Algul uuris veidike ning peale seda juba jooksis edasi. Vahepeal viisin ka ta teistesse kohtadesse. Leidsin mingi suure koheva lumehange ning viskasin Palli sinna sisse. ( Lumi oli pehme ja ei haavanud kohe kindlasti mitte kuidagi pidi looma ) Algul oli korra paigal ning siis hakkas lumealla ''ujuma''. :D See oli nii naljakas kuidas tal pea lumeall oli ja käpad kaevasid. Kuna kõrvad hakkasid juba väga külmaks minema võtsin sülle ja tõin ta tuppa. tips oli nii solvunud mu peale. Istus ühes nurgas ning alles 5min tuli jälle jooksma toa peale. Võtsin talt traksid ära ja hakkasin ta puuri koristama. Tegime jälle suurema puhastuse. Kõik asjad sai veega üle lastud ning ära küüritud. Jänku ise oli väga rahul, et sai puhta ja värske puuri omale. Õhtu poole istusin mina arvutisse ning tema tuli ka voodisse minu kõrvale tuduma. Tema tudub meil nii 10min ning siis tralliv ringi siis tudub jälle 10min ning jälle jooksmine. :D Lõpuks tuli aeg tuttu minna.

Esmaspäev, 28.01.2013

Kuna esmaspäevast hakkab ju jälle kool siis ei olnud plikal palju jooksmist. Ärkasin ülesse, käisin tualetis ning lasin ta jooksma. Tegin talle ka hommikuks sellise ''hõrgu'' hommikusöögi. Krõbinad ja muru pulgad sisse segatud. :D Koolist tagasi tulles hakkasin tuba koristama. Tema sai omale mitu suuremat surti kingakarpi milles ta tuuseldas. Oli näha, et ta oli õnnelik. :) Õhtul käis meil jälle suur trallimine ja ringi lustimine. Kuna mul oli palju õppida hakkasin varakult sellega pihta aga pliksi seekord puuri ei pannud. No täitsa juba on ikka temaga õppida. Küll varastab ta ühe pliiatsi ära ning siis veab jälle vihiku minema. :D Täitsa kohutav. Lõpuks kui õpitud sain oli juba hilja ning Pall pidi puuri tagasi veerema. Sai ta oma krõbina portsu jälle kätte ning nosis samal ajal kui mina proovisin magama jääda.

Täna, ehk teisipäev. 29.01.2013

Kui nüüd aus olla siis pole täna me midagi jõudnud teha. Hommikul sai jälle natukeseks välja ning sai oma murukrõbinaid. Koolist koju tulles pole ma midagi peale õppimise teinud. Täna jääb tal kahjuks vist jooksmatta. :/
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Lumepallike ja mina.

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 29. jaanuar 2013, 22:10

Pilteeee! :D
Pilt
Pilt
Üks ninnupilt:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Selline on siis meie palumine:
Pilt
Ja nii solvutakse kui pole piisavalt hea maius:
Pilt
Pilt
Uru tegemine:
Pilt

Selleks korraks on piltidega kõik. : (
Järgmine kord uue hooga! :)
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Lumepallike ja mina.

PostitusPostitas DessaMerisiga » 29. jaanuar 2013, 22:13

Viimane pilt on nii minu Marbeia moodi. Pea kohe mõnusalt lumme/lume hunnikusse ja siis seal tuhnitakse :P
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Lumepallike ja mina.

PostitusPostitas jänkuke11 » 29. jaanuar 2013, 22:19

Isver... küll sul on kodus mõnus karvapall, Õntsu! :biglove: kade olen...
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Lumepallike ja mina.

PostitusPostitas IloveAnimals » 30. jaanuar 2013, 13:17

Issand, kui armsad pildid! :biglove:
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Lumepallike ja mina.

PostitusPostitas darkhelen » 30. jaanuar 2013, 16:49

Väga kiftid pildid :-P
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Lumepallike ja mina.

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 30. jaanuar 2013, 17:32

Täname teid kõiki! :worsh:

To jänkuke: Ta on tõesti väga truu kõrvik. Kui meie ''suhe'' ühe lausega kokku võtta siis oleks see selline: '' Mina ei saa ilma temata ja tema ei saa ilma minuta. ''
Olen selles ka vägagi kindel, sest kui mind pole kodus või ligiduses siis ei tee ta mitte midagi mida teised tahavad. Näiteks kui vanaema tahab teda puurist välja siis ta ei liiguta ning kui mina puuri juurde jõuan on kohe sups väljas. :D Oeh armastan teda ikka nii kohutavalt. :biglove:
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Lumepallike ja mina.

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 30. jaanuar 2013, 17:36

Vabandust, et topletpost.. aga :ups:

..aga nagu näha on igal pildil tal traksid. Oleksin ta vabalt jooksma lasknud kuid õue jõudes sai kohe selgeks, et ei tohi neid ära võtta. Pall kadus kohe silmist kui lumme sai. Eriti veel vastu päikest. :D

To DessaMerisiga: See on nii armas kui käib kaevamine ja siis tuleb lumine pea lumealt välja. :biglove:
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Lumepallike ja mina.

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 12. veebruar 2013, 14:25

12.02.2013

Hommik algas meil siis jälle jooksmisega. Samal ajal kui ma kooliks valmistusin põrkas tema ringi. Ennast valmis sain siis ajasin ta puuri ning panin toidu ette ja ise läksin kooli. Nüüd koolist tagasi olles lasin ta jälle välja. Otsustasin, et annan selle murukasvanduse talle kohe nina ette sest vili väga enam kasvada ei tahtnud ja juba veidike haises ka. 5min ja murus on alles jäänud ainult jäägid. :D
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Lumepallike ja mina.

PostitusPostitas RAjankud » 13. veebruar 2013, 10:21

Seoses muruga ma mõtlen, et kas on vahet kas ma annan muru või värskeid juurikaid(porgand, lehtkapsas jne) ? Mõlemast saab vist vajaliku kätte ?! Kuigi tundub, et muru läheb neile oluliselt kiiremini peale aga mine tea :D
Kasutaja avatar
RAjankud
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 160
Teemad: 8
Pildid: 0
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Lumepallike ja mina.

PostitusPostitas Juhe » 13. veebruar 2013, 11:11

Mida rohkem erinevaid asju annad, seda parem. Vaheldust peab ka olema, et ei läheks toit üksluiseks. Eks see värske kraam läheb kõik väga hästi peale. :)
Tipsi! :)
27. aprill 2010.
Kasutaja avatar
Juhe
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 528
Teemad: 13
Pildid: 11
Asukoht: Harjumaa/Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Lumepallike ja mina.

PostitusPostitas jänkuke11 » 14. veebruar 2013, 22:26

Meil saab plix vaheldumisi värsket muru, lehtsalatit, porgandit. Muud ei oska talle anda, kapsast näiteks ei jää minu plika 3 sekundikski nuusutama, keerab kohe pea ära :)
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Lumepallike ja mina.

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 15. veebruar 2013, 19:40

Kapsast ma enda plikale eriti ei annagi. Kui siis ainult kui kodus muud pole siis saab paar lehte aga mitte palju sest pidavat ju gaase tekitama.
Kusjuures mul selline küsimus, et vaatasin Uus-Meremaa valge küüliku kaalutabelit. Ilmselt see on küll selline tabel, et kui kasvatad teda lihaks aga minu iks oli kohe terve kilo sellest kaalust kergem. :s Seal näitas, et peaks olema 3,5 kg aga minu plika on ainult 2,6kg umbes. Kas peaksin muretsema või ta lihtsalt hoiab enda hästi vormis ? :D
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Lumepallike ja mina.

PostitusPostitas jänkuke11 » 13. märts 2013, 15:47

Ei usu et sa muretsema pead. Ta sul ju aktiivsem ka+mitu korda suurem puur kui kasvandustes... niiet.. mina küll ei muretseks. :) minu plix on rohkem ülekaalus.. :ups:
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Lumepallike ja mina.

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 16. märts 2013, 16:10

Ei tea jahh, on ta küll mõnus pontšu aga ikkagi nii pisike. :biglove:
Minu pisi saab siis nädala pärast juba 7 kuuseks. :3 Aeg lendab ikka nii kiiresti. Alles oli ta selline häbelik, arg ning hoidis omaette. Nüüd on kohe selline sõber ja sell, et kuku pikali. Käib ja tudub sinuga voodis, hommikuti valvab nagu truu kutsu kui ringi kõnnid, kõikjale kuhu kaueaks seisma jääd viskab kas jalgade kõrvale/peale/lähedusse pikali, käib ja nurub süüa. Oehh, ikka kohutavalt arenendus tipsu on. :biglove:
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Lumepallike ja mina.

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 04. aprill 2013, 20:33

Koguaeg on tahtmine midagi kirjutada aga eriti selliseid seiklusi polegi olnud. Pliks elab oma tavalist elu, kuigi saab nüüd harvem puurist välja jooksma sest kool on raske :wacko: Aga annan endast parema ja proovin talle võimalikult palju vabadust anda.
Kusjuures olen märganud, et mu kasuema on ikka väga peast põrunud. Mul on kaks korda juhtunud kooliga seoses väiksemad äpardused.
Esimene oli siis selline, et hommikul läks mul kiireks ning kiire tegutsemise sees läks plikale vee panek meelest ära. Koolist tagasi tulles sain suurema peapesu selle eest. :mellow:
Teine juhtum oli nüüd hiljuti kui jõudsin hilja koju ning oli juba pime. Mul oli hein toas otsa saanud ning teised kotid olid laka peal. Meil on laka peal veidike ka ohtlik sest seal võib kohati läbi kukkuda. Ilmselgelt ma ei lähe siis ju keset ööd riskima ning otsustasin järgmine päev minna sest lootsin, et jänku kannatab ära selle ühe öö. Järgminepäev koolist tulin sain veel suurema peapesu ning lubati jänku maha müüa kui veel midagi sellist juhtub.
Kas see on siis õige tegu jänku maha müüa sellepärast, et mul on kiired ajad? :wacko:
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Lumepallike ja mina.

PostitusPostitas darkhelen » 04. aprill 2013, 21:04

Meil kõigil on vahest kiired ajad, aga see ei tähenda seda, et oma lemmikuid võib unarusse jätta ;)

Ära võta oma kasuema kurjustamist halva pärast, ta ju tahab ka, et su Tups end hästi tunneks ja püüab oma noomimisega sind ilmselt õpetada ette mõtlema (kui näed õhtul juba, et vesi hakkab otsa lõppema, vaheta see siis ära).

PS: ma ilmselgelt ei pooldaks Palli müümist, ma lihtsalt palun, et sa mõtleks ja saaks aru, mis su kasuema kurjustamisega tegelikult mõtles - ta hoolib sinust ja Pallist.
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Lumepallike ja mina.

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 04. aprill 2013, 21:39

Noh, tegelikult on nii, et õhtuti enne magama minekut valan ma ta veekausi ääreni täis,heina panen ette ja krõbinad ka. Hommikuti tavaliselt vesi alles ja heina ka mingil määral.
Kindlasti ei jätaks ma pisikest hooldamatta kuid selle heina looga ma tõesti ei hakanud keset ööd seal üleval üksi turnima. :/
Kuigi selles müügi asjast ma siiski aru ei saa. Tavaliselt mu kasuema ei valeta kunagi ega tee nö nalja vaid võtab kõike tõsiselt. Kas t aproovib mind siis lihtsalt hirmutada müügi jutuga või võib tal ka tõsi taga olla?
Aga siiski luban anda endast 100% , et pliksil oleks vesi ja hein koguaeg ees.
Veidike ka tänasest:
Tegin siis täna ta puuri jälle korda ning lasin isal ka uue heinakotti tuua kuna sel ajal askeldas ta väljas. Panin ka vaiba puurile alla mis nähtavasti Pallile vägagi meeldis sest vaip patrulliti üle ning siis hakati selle sees jooksma ja haagitama. Oli kohe näha, et plika tundis rõõmu sellest kuidas vaip ta jalgeall kortsu läheb ning siis järgmise sammuga juba alt ära sõidab. :)
Hull laamendaja on ta ka mul, ilmselt kättemaksuks, et päevas ainult 1-2h väljas saab olla käib mu pesukorvi retsimas.:D Ka on meil transpordi kast põrandal maas sest kapiotsa pole viitsinud panna. Lumepallike käib selle peal turnimas samamoodi nagu kassid käivad turnimispuudel. Olen isegi mõelnud, et peale Pallile tegema midagi sarnast nagu kasside ronimispuud on aga midagi kust ta siis ikka korralikult kõndda saab ja end ei vigastaks. Olen seda mõtet isegi kunagi isaga jaganud ja temaarvates oli päris hea mõte. :)
Aga meie paneme nüüd puuriuksed kinni ja lähme ära magama. Pallike śoovib kõigile pisilastele hopsakat und! :)

Edit:
Väike pildi ''kogum'' eelmisest väljas käigust
Pilt
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Lumepallike ja mina.

PostitusPostitas darkhelen » 05. aprill 2013, 08:42

Ma ei oska öelda, kui tõsi tal taga on. Selle pead temaga ise selgeks rääkima.

Superkenad pildid aga su tiburullist! Minu neiu haagitas ka täna üle väga pika aja, täitsa lust oli vaadata.
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Lumepallike ja mina.

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 07. aprill 2013, 14:02

Pallike käis siis täna jälle pesus. Oli suutnud puuri põrandale pissida ning siis ise sinna sisse pikali viskuda. Jube oli kohe vaadata kollast kasukat ning viisin ta dušši alla. Nagu ikka, talle ei meeldinud. Proovis mööda ming üles ronida ning veest eemale hoida. Ma tõesti ei tea kas ta siis sai nö mini šoki või lihtsalt andis alla aga igatahes seisis keset dušši põrandat, ei liigutanud ja lasi kõik ilusti ära pesta. Süda tal ka enam sel hetkel ei puperdanud nagu ennem. Kas võis mingi lühiajaline šokk olla? Nii kui teda käteräti sisse kutsusin hakkas liigutama ja jooksis kohe käteräti sisse. :)
Veidi ka pilte pesust:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Ning lõpuks kui sai käteräti sisse:
Pilt
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Lumepallike ja mina.

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 08. aprill 2013, 20:12

Aga vott, mina kiusasin veel täna pisikest ning võlusin temalt paar toredamat pilti välja. ^^
Pilt
'' Vaatame, et keegi teine mind poseerimas ei näeks''
Pilt
'' Üks halloweenikas''
Pilt
'' Teeme ilma effektita kaa''
Pilt
'' No misassjaa? Niimoodi teedki salaja pilti minust ??''
Pilt
'' Pildista kõrvu kui tahad :P ''
Pilt
'' Ma tean, ma olen nii iluuus :) ''
Pilt
'' Kas sa ei näe, et ma olen väsinud. Palun süga mind nüüd!''
Pilt
Sellised olid siis tänase päeva pildid. :P Käisin täna ka niisama õues ja mõtlesin, et vorbiks midagi jänkule lumest. Võtsin kätte ja tegin sellise asja talle:
Pilt
Ei teagi mis talle rohkem meeldis kas lumi või kurk aga rahule ta igatahes jäi. :)
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall (Palju pilte)

PostitusPostitas hermeliin » 08. aprill 2013, 20:52

Väga ilusad pildid . See valge jänes on lume taustal kohe eriti ilus.
Kasutaja avatar
hermeliin
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 52
Teemad: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall (Palju pilte)

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 08. aprill 2013, 20:55

Täname :) Tegelikult on see taustaks valge tekikott.
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall (Palju pilte)

PostitusPostitas hermeliin » 09. aprill 2013, 22:24

Küll sa saad nii palju ilusaid ja häid pilte oma Lumepallist . Mul võttis oma jänesest ühe hea pildi saamiseks päev :lol: .
Kasutaja avatar
hermeliin
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 52
Teemad: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall (Palju pilte)

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 10. aprill 2013, 14:42

Eks ma kiusan teda jahh. Ta ise on vahest päris solvunud kui teda üle 5min nö võtteplatsil hoian. :D Siis toriseb ning läheb mossis näoga minema.
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie küülikud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline