Sipsik ehk...

Meie kikk- ja lontkõrvalised sõbrakesed.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Sipsik ehk...

PostitusPostitas riverdarkness (Teema autor) » 04. mai 2012, 18:17

kõiksugused teised nimed, mis tähendab, et me pole talle veel õiget ning head nime leidnud :)

Tere kallid Pisilased! Kõpsikese surmast on nüüd möödas juba 9 kuud ning olgugi, et ma ütlesin, et meie perre uut jänksi ei tule, sai see täna teoks!

Kõpsike elab meie mälestustes ikka edasi ning iga päev meenub, kui tühi meie elu nüüd tegelikult on... Toas ei ole kedagi ootamas, elamine püsib laitmatus korras, aga see kõik muutus täna - meie ellu saabus 2 kuune jänkupoiss Sipsik (tegelikult siis kutsub isa teda Kõpsiks ja üldse, igasuguste teiste hüüdnimedega). Ta on sündinud 25/26. veebruaril ning ta on täielik Kõpsi koopia - nii hingelt kui kehalt.
Ta on meil olnud umbes 2 tundi ning juba tegeleb ta ringi nuhkimise ning muu säärasega, olgugi, et vaibalt maha tulla ta ei julge. Ta on kõva ninaga nügija, iga krabina peale muutub uudishimulikuks ning tema lemmikpoosiks on selili olemine (süles) ning samal ajal peab teda kõrvade tagant sügama. Mõtlesime issiga, et ehk on ta reinkarneerunud Kõpsi - ta on nii tema moodi, kõiges.. see oli ka üks põhjus, miks me ta ostsime..


Vahepeal oli meil mõtteid, et ehk võiks võtta uue jänku, aga issi polnud selleks valmis - ta ütles alati, et ta leinab Kõpsit ning seejärel tekkisid ka minul vastakad tunded ning 6 kuud tagasi jäigi jänku võtmata.

Aga uus mõte nunni võtta tuli ca 2 nädalat tagasi, kui me rääkisime, et loomapoes on üks Kõpsi moodi jännu. Issi hakkas rohkem huvi tundma ning uuris, milline ta on jne. 1 nädal tagasi küsis ta hinda, seejärel teadsime, et issi on jänku võtmiseks valmis.. Alguses oli muidugi hirm väga suur - ehk tekivad jälle neerukivid ning kõik lõppeb jälle nii halvasti...

Lõplik otsus sündis siis, kui ma näitasin pilti - issi ütles: "See on ju meie Kõpsi" ning kolmapäeval läksime teda broneerima ning täna käisime Sipsikul järel.. Nii kui issi Sipsikut läbi klaasi nägi, oli ta reaktsioon sama mis ülevalpool kirjeldatud - meie Kõpsi..

Me emmega muidugi ütlesime, et tema nimeks ei saa Kõpsi, sest neid on vaid üks ja ainus ning issi ütles, et kõpsi ongi rohkem hüüdnimi (meie jaoks on kõpsi juba jänku teine nimetus jänku=kõpsi).

Müüa ütles, et tal on natuke kahju, et Sipsik ära läheb, sest ta on tõsiselt hea iseloomuga jännu ning ütles, et me võime alati läbi astuda ning rääkida kuidas meil läheb ning nägin ta kasvatajat, kes oli rõõmus, et Sipsik lõpuks ometi kodu sai

Aga 2 kuuse jänku kohta on ta väga aktiivne, julge, ta on täielik beebi, nügib ninaga, piilub majakesest välja, armastab seda sinist majakest, mida Kõpsi vihkas ning tunneb huvi krabisevate asjade üle :D
Ning õde ütles kõrvalt, et juba näitab hambaid :)

Hetkel on kõik, meie tuju on väga super ning jällegi on hinges väga rõõmus tunne :)

Vabandust segase teksti pärast, ma olen nii rõõmus lihtsalt!
Viimati muutis riverdarkness 09. aprill 2013, 19:07, kokku muudetud 1 kord.
Kasutaja avatar
riverdarkness
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 217
Teemad: 5
Pildid: 20
Asukoht: Võrumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Tuju: Lahe
Prindi postitus

Re: Sipsik ehk...

PostitusPostitas Haldjake » 04. mai 2012, 19:55

Sarnased tõesti! Väga armas ta! :biglove:
Arukas kuts Potsu, väike Willi, suur memmekas Houdini ning kassid.
Kasutaja avatar
Haldjake
I know that life won't breake me...
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 384
Teemad: 8
Pildid: 7
Asukoht: Lõuna-Eesti
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sipsik ehk...

PostitusPostitas LEM » 04. mai 2012, 21:05

Super tubli!!! :clap: Kaua läks aga ikkagi leidsite uue armastuse! Kõpsi jääb ju alatiseks teie mälestustesse! :ups: Andestust.
Jõudu rübliku kasvatamisel ja naeru, naeru tema tegemistest.
Kasutaja avatar
LEM
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 54
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sipsik ehk...

PostitusPostitas Loomahull » 05. mai 2012, 07:55

Oh, palju õnne teile! :flo: Leidsite uue sõbra, siirad õnnesoovid!
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sipsik ehk...

PostitusPostitas Ginny » 05. mai 2012, 09:46

Palju õnne uue sõbra puhul! :flo:
On tõesti Kõpsiga sarnane :happy:
Kasutaja avatar
Ginny
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 401
Teemad: 6
Pildid: 0
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sipsik ehk...

PostitusPostitas DessaMerisiga » 05. mai 2012, 09:54

Sarnasus on märgatav! Ja otsimine oli seda väärt, mitte ei võta esimest ette juhtuvat jänksi :happy: . Palju palju palju õnne :) ! Kena jänks on igatahes :biglove: !
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sipsik ehk...

PostitusPostitas riverdarkness (Teema autor) » 05. mai 2012, 10:32

Aitäh heade soovide eest! :)

Tegelikult me ei otsinudki täpselt sellist jänkut, aga kõik sattus kuidagi kokku - õige aeg ja õige koht :)

Ning peaks mainima, et iseloom on ka ülimalt sarnane : ta on meie juures olnud ca 12 tundi ning ta juba sehkendab ringi nagu oleks ta enne siin olnud. Näiteks eile elavnes ta elutoas (kus Kõpsi veetis suure osa oma elust) ning ta tegi selliseid rõõmuhüppeid ning teadis täpselt kus mingi nurk asub. Ta on erakordselt julge ning jääb mulje nagu Kõpsi oleks koju tulnud, lihtsalt teises kehas (ÄRGE mind hulluks tembeldage, aga ma usun sellistesse asjadesse nagu reinkarnatsioon, karma, saatus ning muud kõrgemad jõud, olgugi, et ma pole usklik ega midagi). Eile võttis isa ta kõhu peale ning hakkas seda sügama (Kõpsi armastas sellist asja) ning Sipsik ei tahtnud üldse minema minna, ta tunneb end erakordselt koduselt ning sehkendab ringi :)

Kas tegu on erakordselt kiirest kohaneva jänkuga, kes usaldab inimesi piiritult, või on tegu imega? Mine sa tea, seda ei saa tõestada - mõnda asja peab lihtsalt uskuma.
Vahet pole, kas kas ta see usk on siis psühholoogiline alateadvuslik sarnasuste otsimine (lohutav vale) või midagi muud..
Kasutaja avatar
riverdarkness
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 217
Teemad: 5
Pildid: 20
Asukoht: Võrumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Tuju: Lahe
Prindi postitus

Re: Sipsik ehk...

PostitusPostitas Kuldhai » 05. mai 2012, 11:39

Palju õnne teile! :flowers:
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sipsik ehk...

PostitusPostitas Anete12 » 05. mai 2012, 15:38

Ohoo palju õnne teile! :flo: Üli-üliarmas ja tõesti väga sarnane Kõpsile! :biglove:
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Pole kaua kirjutanud

PostitusPostitas riverdarkness (Teema autor) » 18. august 2012, 17:26

Tere kallid Pisilised!
Alustuseks palun südamest vabandust, et pole teid üldse kursis hoidnud, aga meil läheb päris hästi. Kahjuks pole olnud aega ega viitsimist eriti kirjutada, aga nüüd proovin viga parandada.

Alustan siis algusest..

Esiteks, Sipsik on saanud endale uue nime. Mingil põhjusel juhtub alati meiega nii, et loom ütleb meile ise oma nime ja see juhtub harilikult mitmeid kuid hiljem. Sipsikule otsa vaadates saab kohe öelda, et ta nimi on Nuffi - sama oli omal ajal ka Kõpsiga. Ta lihtsalt on Nuffi näoga ning jällegi mõtles selle nime issi.

Nüüd siis tähtsamate asjade juurde.

Nuffi on vahepeal täisväärtuslikuks alfaisaseks saanud ning otseloomulikult olen mina tema sihtmärk nr 1. Ta on tõeline psühhopaat, kes jälitab, pritsib, jobistab ja mõmiseb enamasti vaid minu peale. Seega on asi nii kaugel, et ta väärtuslikud munad on tõelises hädaohus. Kuna me pole temaga veel üldse arsti juures käinud, siis tuleb ilmselt see retk varsti ette võtta. Asi on lihtsalt nii hull. Ja mida rohkem teda tõrjuda, seda rohkem leili ja vihasemaks ta läheb..

Toiduga see poiss pirtsutab - asju, mida ta sööks, on väga vähe. Kurki, kapsast, arbuusi ja muidu selliseid asju ta ei söö. Ma ei tea, kas ta isegi vett joob, sest teda kohtab väga harva joomas. Nüüd järele mõeldes, oligi ilmselt Kõpsi liigjoomine suur ohumärk, mida me ei märganud. Värsket heina ta sorteerib, graanuleid samamoodi. Eksootikat ta ei söö, aga rosinaid armastab ta küll, aga neid ei saa ta kuigi tihti. Šokolaadikatse oli positiivne - seda tahab ta samamoodi nagu Kõpsi, aga seekord ta seda ei saa..

Õues käib ta ilma traksideta, annab enamasti kätt ka, aga vahel mänguhoos on tükk tegu, et teda kätte saada. Üldiselt on ta paras tuulepea ja tossike. Kõpsi oli selline asjalik mõnuleja, kes ei tormanud pea eest tulle, aga Nuffi on selline hull. Esimene kord lahtiselt õue saades pani ta pea seljas minema koerakuudi poole ega kartnud midagi. Nüüd on ta natuke targem..

Ta on paras rahmeldaja - õhtuti kappab ta toas ringi ning pikutamas näeb teda harva. Enamasti jälitab ta mind ja jookseb köögist elutuppa. Ronija ta ei ole - Kõpsi võis turnida kõrgustes ja julges kõikjalt alla hüpata, aga Nuffi pole selline. Sülest maha hüpata ta ei julge, isegi mitte siis kui jalad sirgelt ette viia, et ta saaks nn silda pidi alla tulla. Lauale ta seega ei roni.

Poekottides sobramas käia talle meeldib, samuti kui minna toidukapi juurde, kus hoitakse tangaineid ja tema sööki, teab ta täpselt, et seal on tema nänn ja söök. Siis meeldib talle kappi ronida, täpselt nagu Kõpsile..

Hetkel on vist kõik - selline põhiülevaade on antud..

Aa, üks huvitav tähelepanek - eile, 17.08., oli Nuff väga apaatne ja kurb.. Justkui oleks ta leinanud.. Ta lihtsalt kössitas nurgas ega otsinud kontakti.. Ehk ta teadis, et tol päeval, aasta tagasi, lahkus Kõpsi..




Meie pere vahepealsest elust siis ka seda, et 5 väljas elavast pereliikmest on alles jäänud vaid kaks.. Pean siinkohal siis ka neid meeles, Kratt läks vikerkaaremaale jalapealt ja loodetavasti rahulikult, Muri ja Liisi läksid aga tuttava veterinaari juures:

Kratt 1996-2011
Liisi 1998-2012
Muri 1999-2012

Ning kuna eile sai aasta ka Kõpsi surmast, siis pean ka teda meeles:

Kõpsi - ??.08.2008-17.08.2011
Pilt
Viimati muutis riverdarkness 22. september 2014, 21:21, kokku muudetud 1 kord.
Kasutaja avatar
riverdarkness
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 217
Teemad: 5
Pildid: 20
Asukoht: Võrumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Tuju: Lahe
Prindi postitus

Nuffi

PostitusPostitas riverdarkness (Teema autor) » 08. september 2012, 14:29

Tere Pisilased!

Alustan oma teemat kohe foorumi uuenduste kiitmisega, kõik on nii värske ja uus :) Tubli töö!

Nuffi elab ikka oma tavapärast elu - peamiselt möllab ringi ja hetkel istub truu koera/peika/sõbrana minu kõrval. Täitsa uskumatu, kui kiindunud ta minusse on ja me ei mõista, miks mina tema eriline sihtmärk olen. Hetkel peab ta end korralikult üleval ja seetõttu on tema kastreerimise teema natuke vaibunud.

Nuff on ronimise ja turnimise alal julgemaks muutunud: nüüd oskab ta juba toolile hüpata ja sealt edasi lauale. Lisaks pole kõrgustest alla hüppamine enam probleem. Puuri otsas meeldib talle söömas ja vahel ka pikutamas käia (nagu Kõpsilegi). Nn. kureonu poosi ta ei oska (nagu ulukitele omane jalad vaagnast taha välja sirutatud), selle asemel viskab ta vahepeal kolinaga vastu minu toa ust selili maha ning paneb pea lävepakule.

Toitu sorteerib usinalt, tekib kahtlus, et talvel jääb ta päris nälga: kord ei kõlba värske hein, siis ei kõlba puu-ja juurviljad, siis ei kõlba kuiv hein, igat sorti graanuleid ta ei söö, igat sorti nänni ta ei söö, aga rosinaid armastab ta väga, kuid ta ei saa neid eriti tihti.

Õues käimist armastab ta väga: ta lausa trügib ukse juurde. Muide, ta käib väljas ilma igasuguse rihmata.

Kupi ja Roosiga otsib ta kontakti. Väljas läheb julgelt ligi ja paneb nina kohe kokku. Kupi sõi väljas ukse ees ja Nuff tormas ka kausi juurde koera kintsu nuusutama. Toas saavad nad ka väga hästi läbi - näiteks kui Kupi voodis magab, siis Nuff kiikab ka voodisse ja nad saavad kenasti läbi, aga samas niimoodi ilma järelvalveta me neid ei jäta. Vot selles mõttes on Nuffi ja Kõpsi väga erinevad: Nuff on sõbralik süleloom, kes arvestab teistega, aga Kõpsi oli ülbe poss, kes ei talunud oma territooriumil teisi loomi ega püsinud kellegi süles (peale issi muidugi)
Viimati muutis riverdarkness 22. september 2014, 21:12, kokku muudetud 1 kord.
Kasutaja avatar
riverdarkness
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 217
Teemad: 5
Pildid: 20
Asukoht: Võrumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Tuju: Lahe
Prindi postitus

Re: Oi oi oi oi

PostitusPostitas riverdarkness (Teema autor) » 09. aprill 2013, 19:05

Tere üle pika aja, armsad Pisilased.. Suutsin Pisi.ee foorumi täiesti ära unustada ning vahepeal on nii palju juhtunud, et ei suudagi kusagilt alustada..

Viimane postitus oli 8.september, mis on ikka päris hulk aega tagasi. Nuffi on vahepeal saanud uue hüüdnime - Nipi. ehk siis nimed tulevad ja lähevad ning enamuse ajast kutsume teda Nipiks, sest tal on iga päev miljon nippi varuks.Poiss tähistas 25/26.02 oma 1. sünnipäeva ning on agar ja tegus nagu alati.

Ta üsna armukadedaks muutunud, pritsib mu jalgu, mõmmitab minu ümber, magab minu voodis ning on meie uue koeraga ülisuur sõber, aga puänt on see, et meie uus koer on Karjala karukoer, kelle saime jahimehe käest, kuid kes on tegelikult suure südamega kutsu. Mooni on suhteliselt tihti toas ning nad saavad hästi läbi kuid järelvalveta neid loomulikult jätta ei saa. Eriti lahe on vaadata, kui nad üksteist jälitavad ja taga ajavad - Mooni ja Kupi ees ning Nipi järel või siis vastupidi. Ükspäev lamas Mooni külili diivani ees ning Nipi kasutas nippi, et kergemini diivanile saada - ta ronis Moonile kõhu peale ning tegi seejärel pisikese hüppe, et lõpuks diivanile saada. Samuti kratsis Nipi koera karvast saba oma kõhu alla, viskas Mooni silmad pissi täis ning tegi ta jalgadele lõuga. Teine asi, milleks jänks koera kasutab, on tuppa saamine - ta laseb kas taksil pooleldi kinnise ukse ninaga lahti lükata, või istub Mooni kõhu all. Kord avastasin, et Mooni seisab vanemate toa ukse taga ning tema esijalgade vahel istus Nipi, kes passis momenti, et enne kõiki tuppa saada - see tal ka õnnestus.

Nipi on nii ülbe, et sõidab kõigile loomadele tagant sisse - ründab kassi, saadab Mooni laua alt minema (seal on Mooni jaoks vana kasukas, aga Nipi on selle enda omaks tunnistanud) ning käitub Kupiga väga halvasti - enamasti ründab taksi nii, et see vanake kiljatab (jänes hammustas teda kaelast ja mitmeid kordi tagakintsust). Kuna Mooni lauaalune magamiskoht on pidevalt täis si*utud ja pissitud, siis Mooni tegi talle kõik tagasi - nii kui Nipi õhtul puuri magama pandi, läks koer ta puuri kohale ja sõna otseses mõttes kuses jänesele pähe (õigemini katuse peal oleva rätiku peale) ja nii 2x.

Nipil on oma mänguloom ka - põranda kohale riputatud mängujänku, mis oli Kõpsi kunagine "ratsu", aga Nipi seevastu vihkab seda lelu esimesest hetkest peale ning seetõttu näeb mänguasi välja nagu isamaasõja veteran. Iga hommik algab sellega, et Nipi tuleb puurist välja ning hakkab mängima (lelu ründama, ruigama jms), meie ütleme selle kohta, et ta lihvib oma sõjaoskusi. Halvematel päevadel lendab vaesel rohelisel jänkul ka vatiini ja tuuste, üleeile jäi mu sõrm Nipi mängule ette ja ta hammustas sealt kogemata peaaegu tüki välja ja vist läks närvi pihta ka.. Mul vist on isegi video Nipi mängimisest.

Õhtuti protestitakse magamamineku vastu - ta on puuri ära närinud ja see logiseb täiega.



Praegu on vist kõik, üritan lisada ka pilte ning mitte ära unustada blogimist :D


Muutmine: ma ei tea, miks kõik pildid ära kadusid..
Viimati muutis riverdarkness 22. september 2014, 21:08, kokku muudetud 1 kord.
Kasutaja avatar
riverdarkness
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 217
Teemad: 5
Pildid: 20
Asukoht: Võrumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Tuju: Lahe
Prindi postitus

Re: Sipsik ehk...

PostitusPostitas Liinuska » 10. aprill 2013, 18:20

Väga lahedad pildid oled siia pannud (: Eriti meeldivad mulle need, kus ta istub keset teed ja teine kus nuusib püksisäärt. Bailey saadab tervitused!
Kasutaja avatar
Liinuska
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 61
Teemad: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hei hei hei :)

PostitusPostitas riverdarkness (Teema autor) » 12. mai 2014, 10:23

Heii rahvas!

Ma pole juba ca rohkem kui aasta mitte midagi kirjutanud ega lisanud.. sellest on natuke kahju, aga paraku elu on kiire ja kirjutamine võtab väga palju aega ja mõistust. Igal juhul, Nipi elab hästi :)

Kirjutan kähku üles vaid mõned märksõnad (kellel huvi, võib rohkem küsida) ning seejärel lisan pilte ka - sest üks pilt ütleb rohkem kui 1000 väljapunnitatud sõna:

väga elavaloomuline, maniakaalne, käib ilma traksideta õues, ei salli teisi loomi, kakleb, mõmmab, jälitab, ässab, käib söögilaua peale, lõhub/kaevab vaipu, pirtsutab toiduga, vihastades hakkab pissiga loopima, mängib rohelise mängujänkuga (üritan sellest ka korraliku video saada), uudishimulik, lõunauinakud - suvine ninarant

Head piltide nautimist ja loodetavast saan varsti ka video (tegelikult mul on küll videoid, kuid neil on peal ka palju omavahelist juttu jms ning neid on veidi halb siia üles riputada)


Pilt , Pilt , Pilt , Pilt , Pilt , Pilt , Pilt , Pilt , Pilt , Pilt , Pilt , Pilt , Pilt , Pilt , Pilt , Pilt , Pilt
Kasutaja avatar
riverdarkness
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 217
Teemad: 5
Pildid: 20
Asukoht: Võrumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Tuju: Lahe
Prindi postitus

Re: Sipsik ehk...

PostitusPostitas riverdarkness (Teema autor) » 22. september 2014, 21:21

Hei hei! :)

Aegajalt eksin ikka siia foorumisse ka ära.. Midagi polegi nagu kirjutada. Elu on täpselt sama nagu alati, lihtsalt selle vahega, et jälle on alanud kool ning Nipi jaoks tähendab see seda, et mind ei ole suurem osa nädalast kodus. Seoses sellega olen märganud, et Nipi ei saa vahepeal aru, mis toimub - nimelt kui ma koju tulen, hakkab ta kopsima ning põgeneb esimese raksuga kapi taha, seejärel tuleb mõne aja pärast välja. Aga kui ta minuga jälle ära harjub, hakkab mõmisemine ja jalgade tagaajamine pihta :)

Lisaks on ta alles nüüd aru saanud, et värsket heina on hea puuri katuselt süüa, samuti käib ta vahepeal katusele magama


Imelik, et kõik eelmised fotod kaotsi läksid.. ma ei mäleta, et ma nad Photobucketist eemaldanud oleks.. aga võib-olla eemaldasin kah :D

Pilt , Pilt
Kasutaja avatar
riverdarkness
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 217
Teemad: 5
Pildid: 20
Asukoht: Võrumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Tuju: Lahe
Prindi postitus


Tagasi: Meie küülikud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist