Jänks/ Jännu

Meie kikk- ja lontkõrvalised sõbrakesed.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Jänks/ Jännu

PostitusPostitas Jänks12 (Teema autor) » 21. veebruar 2012, 20:09

Mina sain oma küüliku 17. sepember 2011. Ma kirjuan siia loo kuidas ma endale Jännu sain.
16. septembril, käisime emaga Mustika keskuses ning ema läks vankripoodi ja mina läksin Zoo Planetisse loomi vaatama, olin seal ennegi käinud sõbrannaga aga pole kedagi tahtma hakanud, kuna minu lemmikud olid koerad aga ema ei lubanud mul koera võtta, seepäev kui ma sinna läksin nägin nurgas istuvat halli küülikut ning kui ma teda vaatasin ja tema mind vaatas siis olid mul koerad pühitud peast, ta oli nii armas. Kui ema tuli näitasin ka talle jänkukest. Koju minnes läksin arvutisse ja lugesin siitsamast foorumis postitusi küülikute kohta ja küsisin veel igasuguseid asju sõbranna käest kellel oli küülik. 17. septembri hommikul rääkisin kasuisaga ja kasuisa hakkas emaga arutama et kas see on hea mõte. Lõunal kui ma läksin kasuisaga korterit remontima , siis ta ütles et kas läheme siis jänkut ostma, ma olin nii õnnelik ja siis me läksimegi poodi ostma ning seesama hall jänkuke oli seal ja vaatas mind ning tema me ka võtsime koos varustusega muidugi. Koju tulles olid emal suured silmad sest ta ei arvanud et kohe ostma läheme.Kui puuri Jännu jaoks seadsime valmis, siis panin Jännu sinna sisse, ta ei kartnud, sest tahtis kohe pai saada, ainult majakese peale ei julgenud minna kordagi. Kui õhtul tule kustu panin ja magama hakkasin minema, siis Jännu hüppas kohe majakese peale ja hakkas puuris ringi jooksma. :)
Ostmise päeval oli küülik 2,5 kuune nüüd juba 28. veebruaril saab Jännu 8 kuuseks. Jännu on sõbralik ning pai nuruja, kuigi vahel ka isekas ja siis poeb majakesse või pesukorvi taha peitu.

Sellelt aadressilt saab pilte vaadata :)


http://fotoalbum.ee/photos/p2ikseke1212/sets/1258025
Kasutaja avatar
Jänks12
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 12
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jänks/ Jännu

PostitusPostitas Anete12 » 21. veebruar 2012, 20:36

Tervitused teile! :-) Tõeliselt armas hall jänkuke!
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jänks/ Jännu

PostitusPostitas Juhe » 21. veebruar 2012, 21:00

Tervitused minu ja Tipsi poolt. :hi:
Tipsi! :)
27. aprill 2010.
Kasutaja avatar
Juhe
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 528
Teemad: 13
Pildid: 11
Asukoht: Harjumaa/Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jänks/ Jännu

PostitusPostitas darkhelen » 21. veebruar 2012, 22:16

Nii tore!

Hästi kena jännu sul ning soovin teile parimat! Anna ikka teada, kuidas teil läheb :)
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jänks/ Jännu

PostitusPostitas siky87 » 21. veebruar 2012, 22:17

Väga armsake!!
Kasutaja avatar
siky87
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 374
Teemad: 9
Pildid: 3
Asukoht: Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jänks/ Jännu

PostitusPostitas Jänks12 (Teema autor) » 22. veebruar 2012, 07:44

Aitäh ning Jännu tervitab ka :)
Kasutaja avatar
Jänks12
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 12
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jänks/ Jännu

PostitusPostitas jänkuke11 » 22. veebruar 2012, 13:13

Vägagi armas jänku!! Eriti kolmas pilti on nunnu, seal jänksu eriti orava moodi :) Kas küülik on emane? Võiksid veel temast kirjutada ;)
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jänks/ Jännu

PostitusPostitas Jänks12 (Teema autor) » 22. veebruar 2012, 15:28

Jah küülik on emane :) Jännule meeldib peitusemäng. Kui ta kapi taha läheb,siis sellel ajal peidan ennast tuppa ära ja ta tuleb kohe vaatama kus kadusin. :) tavaliselt 3-4 korda tuleb otsima aga siis tüdineb ära ja teeb oma tegemisi edasi.

Suur juhtmete närija ta pole, 1 juhtme on katki närinud aga see mu omas lohakusest, jätsin juhtme voodi peale. Muidu ta juhmete juurde ei lähe sest alati on midagi põnevamat teha.

Jännule meeldivad sussid, ta võib neid tükk aega mööda tuba lohistada. Ja pärast peab alati ühte sussi otsima et paar kokku saada. :)

Minu jaoks täiesti kummaline on see et kui ta mu voodile tuleb siis hakkab ta nagu suusatama esikäppadega, lükkab neid edasi ja siis hüppab tagumiste käppadega järgi. Vahepeal teeb seda nii kaua et lõpuks on nii väsinud et viskab kohe külili teki peale ja lõõtsutab :)

Jännu on hommikuti nagu äratuskell. Ma pean tõusma kell 6.30 et kooli jõuda. tavaliselt panen äratuse kinni ja siis Jännu hakkab puuri närima ja ärib niikaua kuni ma voodist püsti tõusen, kui püsti olen jätab järgi ja tahab pai. Tänu sellele ma sisse ei maga. :)

Kirjutasin siis oma Jännust siia veel :)
Kasutaja avatar
Jänks12
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 12
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jänks/ Jännu

PostitusPostitas jänkuke11 » 23. veebruar 2012, 08:35

Lahe tegija sul!! Ja äratuskell ka olemas :) :D
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jänks/ Jännu

PostitusPostitas DessaMerisiga » 23. veebruar 2012, 21:07

Tõesti vahva küülikupliks on :) .
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jänks/ Jännu

PostitusPostitas Jänks12 (Teema autor) » 01. märts 2012, 18:02

Jännu nüüd ka jõudnud korralikku puberteediikka. Tujutseb palju ning ei taha enam paigi, ainult siis kui helluse hoog peale tuleb.
Loodan, et tal läheb varsti tujutsemine üle ning on edasi suur pai nuruja.

Kirjutan ka sellest, et üleeile kui ma toas kõndisin, siis Jännu jooksis mulle järele väga kiiresti, ei saanud alguses arugi et kas ta nüüd ründab või mis ta teeb, jäin seisma ja siis ta jäi mu jalgu vaatama, ma juba oli hirmul, et kohe hüppab ning igaks juhuks läksin natuke eemale aga ta tuli kohe järele. Ja siis ma sain aru mida ta vaatas need olid minu sussid mu jalas ja ta ajas hoopis neid taga. Kui viskasin sussi eemale siis läks järele ja nuuskis ning natuke tõstis ka, lõpuks oli väsinud ning läks voodi nurga juurde ja lösutas seal. :)
Kasutaja avatar
Jänks12
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 12
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jänks/ Jännu

PostitusPostitas spuuki » 01. märts 2012, 21:11

Vägva vahva tegelana. :)
♥tuhkrud♥
Kasutaja avatar
spuuki
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 551
Teemad: 7
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Meie küülikud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline