Paharett-Rosin (+1)

Meie kikk- ja lontkõrvalised sõbrakesed.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Minu küülikupliks: Rosin a.k.a Pisi (1+2)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 29. november 2012, 18:10

:yawn: Nuniiii.
Mida arvate küülikust kes sööb lund ?(kui seda tohib küsida)
Pildid teen paarikümne minuti pärast ja püüan need siia ka üles riputada :happy: :wink:
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küülikupliks: Rosin a.k.a Pisi (1+2)

PostitusPostitas Juhe » 29. november 2012, 19:28

Eks ta taha ka teada saada, kuidas see mekib. Pisemas koguses ei tohiks miskit teha. Ootan juba ka pilte. :)
Tipsi! :)
27. aprill 2010.
Kasutaja avatar
Juhe
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 528
Teemad: 13
Pildid: 11
Asukoht: Harjumaa/Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küülikupliks: Rosin a.k.a Pisi (1+2)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 02. detsember 2012, 21:41

Nende piltidega on nüüd nii lood, et püüdsin teha niihäid pilte kui võimalik, aga see agar karvapall jooksis kohe eest ära ega taha et teda jäädvustatakse. Pildid tulevad loodetavasti homme, kuna nendega tuleb enne tükk tööd: laadida lauaarvutisse(pildid tegelikult tehtud tahvliga ning ma tõesti ei oska neid otse internetti üles laadida) sealt fotoalbumisse ning fotoabumis siia pisisse. Veel julgen rõõmuga tõotada, et varsti saab täis esimene aasta Rosina minulekuulumist :happy:
Njahh, veidikene elust enesest: Pisi on meil tõeliselt rahuliku iseloomuga, aga trallida talle meeldib :lol: vaatame praegu Rosinaga koos saadet "Tähed jääl" ning ootame juba kibedalt võitjat. Ja tahtsin veel öelda, et meie küülikule meeldib teiste mänguasjade seljas ratsutada, ja kui teda saba juurest sügada tõstab peput natsa ülesse. Jänkule meeldib ka mind meeletult ja lakkamatult lakkuda, ausõna lakkamatult :-D
Ningveeel: ma luban Teile, kallid Pisilased, et ma teen Pisist andvendiaja puhuks mõne jõuluteemalise pildi, luban :-)
Tänaseks kõik.
Kuid: oodake pilte :wink:
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küülikupliks: Rosin a.k.a Pisi (1+2)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 02. detsember 2012, 21:53

Ahjaa..
Tahtsin veel küsida, et kas see on iga janksu puhul samamoodi: päeval lösutab ja öösel aktiivne? Rosinale kohutavalt meeldib värske õhk, nii kui akna lahti teen on tema kohe akna all. :happy: :ups:
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küülikupliks: Rosin a.k.a Pisi (1+2)

PostitusPostitas Õntsu » 02. detsember 2012, 22:02

Hmm.. minul eelmise jänksiga oli ikka niii, et päeval trallisime ja kui õhtul riie peale läks ning tuli kustu ss sai aru, et tuli tuttu minna. :)Vahest kolistas edasi aga siis sai ikka pikapeale aru, et sellest pole kasu ning keeras tuttu. :)
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Minu küülikupliks: Rosin a.k.a Pisi (1+2)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 03. detsember 2012, 09:00

Eks need karvakerad siis sellised ole :-D marakratid sihukesed...
Aga Rosinast: ennem ei julgenud öelda, aga nüüd siis ütlen: elasime suve üle ilma müksomatoosi süstita... järgmine kevad arvan, et teeme toosi ikka ära või vähemalt püüan selle süsti ära teha :-D proovin täna pildid kah üles laadida, et Pisilasi rõõmustada, vähekenegi :happy:
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küülikupliks: Rosin a.k.a Pisi (1+2)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 03. detsember 2012, 22:07

Ohh, sa issand.....
Ehmatasin end täielikult herneks selle peale, et Rosin keeras järsku selili ja mängis vist omaarust mulle surnut. Ma ikka täiega ehmatasin ära :rofl: :-) ja Pisil on tulnud viimase aja jooksul ka uus ning paha komme: närida muu vodipesu!! Küll ma proovin temaga phandada aga selle nunnu põnni peale ju eriti kurja häält teha saa, võlub nunnumeetriga ära.ja ennem aitas kui tegin valjema häälaga "pssssssssss" Nüüd ta seda eriti kuulda ei võta, aga äkki oskate Teie targad mulle midagi soovitada!? :umm: njahh, vahel ratsutame ka minu käe seljas :dry: ahh see väike sööb tapeeti ka veel... Tips läheb hulluks vist ära :happy:
Loodan ka ise, et jõuan pildid homseks Teile nähtavaks tuua. Seniks ilusat uue nädala algust ja palju valget lund!
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küülikupliks: Rosin a.k.a Pisi (1+2)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 04. detsember 2012, 19:29

Hetkel laeme pilte ja Pisi seisab kivikujuna voodis nägu teleka poole :D Piltide laadimine võtab küll suhteliselt kaua aega, aga püüan need täna iks siia kah saada, kuna ma ju lubasin. :ups:
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küülikupliks: Rosin a.k.a Pisi (1+2)

PostitusPostitas Õntsu » 04. detsember 2012, 19:30

Väga huvitav oleks Pisist pilte näha jälle. :) Oootan suure huviga.
Pikadpikad paid su kivikujule. :D
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Minu küülikupliks: Rosin a.k.a Pisi (1+2)

PostitusPostitas Juhe » 04. detsember 2012, 20:21

Närimise vastu vist suurt miskit teha ei saa. Neid ei huvita eriti igast hääled ja keelamised, alul ehmatab, aga siis harjub ära ja ei tee väljagi. Mul aitab mõneks ajaks, kui ära ajada jänes. Anna miski õunaoks vms ette, see leevendab seda muude asjade hävitamist. ;)
Tipsi! :)
27. aprill 2010.
Kasutaja avatar
Juhe
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 528
Teemad: 13
Pildid: 11
Asukoht: Harjumaa/Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küülikupliks: Rosin a.k.a Pisi (1+2)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 04. detsember 2012, 20:23

Nagu ma juba endale selle ette võtsin, siis ma ka jonni ei jäta :-)

siit tuleb siis meie kauaoodatud pildisadu:
üks poosekas salatilehtedega:
Pilt
Jah, jalad kapi all:
Pilt
lebokas:
Pilt
väsis trallitamisest ära:
Pilt
ja siin lakkus ta mu voodipesu :D :
Pilt
siit on näha meie ilgelt suur lõualott(lakume mineraalkivi):
Pilt
see on minu lemmik sellest pildiseeriast:
Pilt
Rosin tegi vahel ka pahandust oma tramburaiaga:
Pilt

Ja nagu lubasin, tulevad ka andvendi-jõuluteemalised pildid, kus andsin Rosinale pärga tutvustada (pärja tegin ise):
Pilt
Ja viimane pilt siis meie praegusest "jõuluseeriast":
Pilt
Loodan, et pildid teile meeldivad. Ja püüame aktiivsemad olla, kui enne ;) :)
Seniks peatsete nägemisteni! :flower:
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küülikupliks: Rosin a.k.a Pisi (1+2)

PostitusPostitas Õntsu » 04. detsember 2012, 20:41

Oiioiiioii.. advendi pildid on vahvad. :) Loodan, et ka minu Pallike harjub minuga vähemalt jõulu ajaksgi ära. Saaksime ka jõulupilte teha. :lol:
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Minu küülikupliks: Rosin a.k.a Pisi (1+2)

PostitusPostitas Juhe » 04. detsember 2012, 20:50

Väga vahvad pildid on! :)
Tipsi! :)
27. aprill 2010.
Kasutaja avatar
Juhe
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 528
Teemad: 13
Pildid: 11
Asukoht: Harjumaa/Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küülikupliks: Rosin a.k.a Pisi (1+2)

PostitusPostitas Õntsu » 04. detsember 2012, 20:53

Pisi on sul väga hea modell. Vaat, et pead talle hakkama selliste ilusate piltide pärast porgandimaksu maksma. :lol:

Tahtsin ka küsida, et mis Pisi arvas siis sellest kõigest mis talle ümber kaela ja igale poolle pandi. :D?
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Minu küülikupliks: Rosin a.k.a Pisi (1+2)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 04. detsember 2012, 21:30

Ega neid pilte just kerget kätte ei saa :rofl: ajan teda igatpidi taga ja käin tal järel, et häid kaadreid kätte saada :-) ja vat selle porgandimaksu peale peaks vist mõtlema hakkama küll. Ohh, küll siis Rosin oleks õnnejunn :happy:
Fotograafile modelliks ta vist siiski sobiks!? Ja sellest advendipilditeemast : no algul talle see ei meeldinud, et ma talle neid värke ümber panin, tahtis koguaeg ära põgeneda. Siiski õnnestus mul ta maiustustega ära meelitada :ups: ja Rosin suhtus pärastpoole nendesse pärgadesse suhteliselt suvaliselt, nagu "ah, paned nüüd mulle need ümber, okei, pärast saan ka tänutäheks maiustust,"
Ühest murest tahtsin veel küsida: ka teie teate keegi, kuidas saada lahti voodisse pissimisest, voodisse kakamisest ja veel voodipesu närimisest? Sellised kombed on Pisile viimasel ajal juurde kolinud, mis on väga halb ... :sad:
Ootan tarkade vastuseid!
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küülikupliks: Rosin a.k.a Pisi (1+2)

PostitusPostitas Juhe » 04. detsember 2012, 22:41

Voodisse häda tegemine on jänesel põhjustatud sellest, et voodi on pehme. Seal looma lihased lõtvuvad ja ta ei kontrolli enam hädategemist. Ja ei saa ise arugi, kui on pissinud või kakanud.
Lahendus on siiski see, et panna mingi kate, mis võib määrduda, sinna peale või siis ei lase looma voodi peale. Ma olen viimast rakendanud.
Sama lahendus on närimisega, nagu olen ka eelnevalt siia Sulle vastuseks kirjutanud. :)
Tipsi! :)
27. aprill 2010.
Kasutaja avatar
Juhe
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 528
Teemad: 13
Pildid: 11
Asukoht: Harjumaa/Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küülikupliks: Rosin a.k.a Pisi (1+2)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 05. detsember 2012, 06:38

No suured tänud, me püüame siis midagi ette võtta :-P
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küülikupliks: Rosin a.k.a Pisi (1+2)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 05. detsember 2012, 21:21

Terve päev oleme proovinud Pisit voodisse mitte lasta, kuigi talle see suhteliselt suva, sest enamus aega veedab ta vaibal. Pisi küll kardab parkettpõrandat, aga siiski on vaja voodi alla ronida kuigi seal pole vaipa, siis ma hüppan natuke voodil ja Rosinale see ei meeldi eriti ja ta tuleb tavaliselt ära, aga nüüd on nii et see on ajalugu mis tähendab et ta enam ei kuula mind :grr: ma ei oska midagi selles suhtes ette võtta.... kuidas saada Rosin sõnakuulelikuks? Või vähemalt niipalju, et ta voodi alla ei roniks :bang: oskab seda mulle keegi öelda? :-D natuke paremad uudised : lasin Pisi lahti ja sai pool tunnikest olla kui hakkasin teda nunnutama. Noh, kükitasin maha tahvelarvuti käes mõttega, et "äkki saan mõne hea kaadri ka" hakkasin teda selja ja lõua alt sügama ja hakkasin vaikselt kõhu alla oma käega liikuma. See Pisile ei meedinud.. kohe üldse mitte. Ta hakkas kohe ümber minu tiirlema kätt üles-alla, vasakule-paremale nuusutama ja siis veel hammustama kippus ka veel, ei tea millest? :shock: ja kui tavaliselt talsaba juurest sügan talle see meeldib, aga nüüd hakkas tagumikku ka veel kergitama natukene. Selle aja jooksul, mil ma sda postitust kirjutasin, käis Rosin 3 korda voodist 2,5 sek jooksuga üle :happy:
Ja veel viimane küsimus teile: kumb nimi pliksile rohkem sobib- Rosin või Pisi? Kirjutage iks milline teile rohkem meeltmööda on :wink:
Selleks korraks siis kõik, homme hommikul käin igaksjuhuks siit korra läbi, vaatan kas keegi vastas kah ... seniks uute kohtumisteni!
Rosin/Pisi tervitab!
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küülikupliks: Rosin a.k.a Pisi (1+2)

PostitusPostitas Juhe » 05. detsember 2012, 23:56

Ma ei ole oma jänest 2.5a sõnakuulelikuks saanud ja ega ei saagi. Talle saab igast trikke jms asju õpetada, aga mitte seda, kuhu tohib ja kuhu mitte. Vahel jänes saab aru, aga enamasti siiski mitte.
Lahendus on panna voodiesine kinni, et ta ei pääse sealt läbi. Tuleb jälgida, et miskit pragu ei jääks, muidu jänes kui leiab selle, siis proovib iga nipiga end sealt läbi pressida. Ja nad on suht järjekindlad loomad. :)
Kõhu alt paitamine ei meeldi talle ehk tõesti. Minu omale ka ei meeldi. Ju siis ei tunne end turvaliselt ja edaspidi piirdu lihtsalt pai ja sügamisega selja pealt.
Tipsi! :)
27. aprill 2010.
Kasutaja avatar
Juhe
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 528
Teemad: 13
Pildid: 11
Asukoht: Harjumaa/Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küülikupliks: Rosin a.k.a Pisi (1+2)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 06. detsember 2012, 07:22

Kui ma hakkan kõhu alla mnema sügamisega, hakkab Rosin mul vasakule-paremale ümber käe hüppama. Teeb häält ka ja see heli kõlab nagu Pisi ütleks:"mhh, mhh," või midagi taolist :-)
Vaatan seda voodi parrikaadi värki, eks ma püüan mingist asja sinna ette ehitada:-D
Kas küülikud näitavad lakkumisega oma kiindumust või mida??:-) Rosin koguaeg lakub mind igalt poolt ja niipalju kui võimalik
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küülikupliks: Rosin a.k.a Pisi (1+2)

PostitusPostitas Liinuska » 06. detsember 2012, 16:33

Meil Bailey lakub mind nagu segane, elukaaslasel tõmbab korra nädalas ühe korra keelega üle ja ongi kõik. Eile just oli selline lakkumismaraton, et lõpuks pidin ise jänksi eemale lükkama.
Kasutaja avatar
Liinuska
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 61
Teemad: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küülikupliks: Rosin a.k.a Pisi (1+2)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 06. detsember 2012, 18:13

No ja täpselt nii meie nännuga, nagu teil, Liinuska :)
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küülikupliks: Rosin a.k.a Pisi (1+2)

PostitusPostitas Juhe » 07. detsember 2012, 01:40

Tipsiga sama asi, tal tihtipeale tuleb hellusehoog peale ja siis võib ikka suht pikalt lakkuda. :)
Tipsi! :)
27. aprill 2010.
Kasutaja avatar
Juhe
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 528
Teemad: 13
Pildid: 11
Asukoht: Harjumaa/Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küülikupliks: Rosin a.k.a Pisi (1+2)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 07. detsember 2012, 07:17

Aga mitte keegi pole öelnud,et kumb nimi talle rohkem istub kas Rosin või Pisi ? :)
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küülikupliks: Rosin a.k.a Pisi (1+2)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 07. detsember 2012, 09:59

Alati uuendatakse nende toitude sisu, kui Rosinale need meeldima hakkavad :) Rosin ei hakka siis üldse sööma, ei tea mis ma tegema pean.. :grr:
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küülikupliks: Rosin a.k.a Pisi (1+2)

PostitusPostitas Juhe » 07. detsember 2012, 11:30

Mis mõttes uuendatakse sisu? Mis toitu sa talle ostad?
Tipsi! :)
27. aprill 2010.
Kasutaja avatar
Juhe
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 528
Teemad: 13
Pildid: 11
Asukoht: Harjumaa/Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küülikupliks: Rosin a.k.a Pisi (1+2)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 07. detsember 2012, 16:11

Noh, nagu lisatakse mingeid muid krõbuskeid juurde ja need krõbuskid mis ennem olid võetakse ära. Ning nüüd ma ei oska midagi Pisile süüa anda... muidu ostsin versele laga cuni crispy, nüüd on selle nimi versele-laga cuni crispy muesli vms. Eelmine toit oli finko domino, mille pakki samuti uuendati ning ka paki sisu: seal oli rohkem krõbuskeid kui enne ja Rosin neid krõbedaid nagunii ei söö.
Tahaks teada mida ma peaks tegema selle toiduga, mille Rosin on õhtuks kaussi jätnud? Kuna lisame toitu igapäev juurde hommikul ning õhtul siis kas ma peaks talle lihtsalt hommikuse söögi peale panema või ära viskama või mida?? :umm:
Lihsalt ei oska midagi selle toiduga teha.. ta nii pirtsakas selles suhtes.
Veidikene rõõmsamaid uudiseid: olen siiski nii õnnelik et Rosin on vähemalt mingigi seltsiloom :happy: saan tema peale alati loota! Kuigi on ta mul nagu väike kuradike :devil: See pesa ost oli kah hea valik mis ma teinud olen Pisile:-D talle nii meeldib see pesakene ja kui millegi peale ikka väga ära ehmatab poeb pesa sisse peitu, võinoh kuidas ma nüüd ütlen, see ei ole ju maja :-)
Küll see marakratt on ikka pabulameister!! Eile õhtul leidsin voodiääre alt sihukese pärlikee, et.. oojahh päris pikk oli! :rofl:
Oleks veel 3 tk sellist leidnud, oleks saanud kaelakee juba teha :razz: oleme vahel veel paarkorda lume tuppa toonud ja Rosin on seal oma kaevandustöid teinud :-) muidugi ka vähekene söönud.
Palun vabandust, et mõned sõnad kogematta kokku on jäänud, tahvliga on veel natukene harjumatu kirjutada, mis sest et juba 21. Sajandis elame ! :-DAga praeguseks siis kõik!

Ainult ärge ära unustage kumba nime Teie eelistate !:wink:
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küülikupliks: Rosin a.k.a Pisi (1+2)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 07. detsember 2012, 16:47

http://www.examiner.com/images/blog/wys ... 281%29.jpg
Vaatasin seda pilti ning arvan, et äkki on olnud keegi Rosina vanematest hotot küülik aga on ristatud mingisuguse teisega. Või on hoopis mängus vanavanemad või vanavanemad, ei tea :-) Pisi ei saaks oma kaalu poolest olla dekoratiivküülik ju, sest ta kaalub mõni 4 või 4,5 kilo! See ei oleks ju normaalne!! :rofl: ma seda kõike väga julgelt öelda ei saa mingi kahtlus mind sööb :-) aga normaalne see kindlasti olla ei saa ju!!
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küülikupliks: Rosin a.k.a Pisi (1+2)

PostitusPostitas alicekiisu » 07. detsember 2012, 22:17

Tegelikult vist küülikule nii palju seda kuivtoitu anda ei olegi vaja... Kui palju sa annad?
Tõesti on sarnane selle pildiga :) Mõtlesin just pilte vaadates, et nii lahe värvus on tal ikka.
Minule meeldib rohkem nimi Rosin, ilmselt selle pärast, et antud lehe nimi on ka pisi. Aga eks ongi loomadel tihtipeale mitu nime, nii et ära selle pärast küll muretse. :)
Kasutaja avatar
alicekiisu
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 121
Teemad: 2
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küülikupliks: Rosin a.k.a Pisi (1+2)

PostitusPostitas Juhe » 07. detsember 2012, 22:22

Kui võimalik, anna Rosinale ikka ühesugused krõbuskid. Siis ta ei muutu nii valivaks ja sööb kõik ilusti ära.
Tipsi! :)
27. aprill 2010.
Kasutaja avatar
Juhe
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 528
Teemad: 13
Pildid: 11
Asukoht: Harjumaa/Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie küülikud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline