Paharett-Rosin (+1)

Meie kikk- ja lontkõrvalised sõbrakesed.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Minu küüliku elulugu

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 12. märts 2012, 19:56

Aitähh nõuannete eest darkhelen ;) Aga milliseid pähkleid sa annad? Äkki mõndasid pähkleid ei tohi anda!? :)
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küüliku elulugu

PostitusPostitas darkhelen » 13. märts 2012, 15:13

Mul saavad max. 2 sarapuupähklit päevas. Neid on võimalik ju nt 4ks teha. Samuti võid proovida kuivatada porgandit- lõikad õhukesed viilud, paned kuivama ja jänkul jälle tuju hea. Ning ka nt rosinad (ka umb. 4 maksimaalselt päevas).
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küüliku elulugu

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 13. märts 2012, 16:35

Olen talle vahest andnud rosinaid ja need talle täitsa meeldivad, rosinaid olen andnud talle max 3 päevas,kuna kartsin et rosinaid ei tohi üldse anda, aga nüüd leidsin ka kellegi, kes oma jänksidele rosinaid annab :) Tavalise porgandeid olen proovinud, aga neid näriks ta pigem niisama, kui teeks selle saamiseks midagi. Kuid kuivatatud porgandeid proovinud veel pole.
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küüliku elulugu

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 31. märts 2012, 10:10

Tere jälle, pole ammu kirjutanud, aga meil siin Valgas praegu paar millimeetrit lund maas, kuna öösel sadanud. Enne tänast päeva oli meil siin juba täielik kevad, aga küll see lumi ka ära sulab sest seda ainult paaris kohas:) Aga seeselleks siis, tahtsin öelda, et käisime neljapäeva õhtupoolikul Rosinaga õues. Ta oli mul ilusti süles, kuid vahel ronis õlgadele ja tahtis peaaegu koguaeg kuskilt alla murule ronida :) Uudistas ringi ja kõik mööduvad inimesed vaatasid, muidugi hea tähele panna kui kuskil murupeal valge pallike ringi uudistab. Muidugi oli Rosin rihma otsas ja võtsin talle maiuseid ka kaasa. Aga selleks korraks siis kõik ;)
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küüliku elulugu

PostitusPostitas Merili » 03. aprill 2012, 16:57

Rosin näeb nii vahva välja! Polegi näinud, et küülikud maja peal magavad ^.^ Hästi armas pisike!
To The World, my Sheltie is just a dog...
To me, my Sheltie is The World...
Kasutaja avatar
Merili
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 29
Teemad: 1
Pildid: 0
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küüliku elulugu

PostitusPostitas saaramsi » 03. aprill 2012, 17:36

Nii armas ♥
Stella ,Saara ,Maria ,Eva ja Mia ( Hamstrid )
Kasutaja avatar
saaramsi
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 129
Teemad: 9
Asukoht: Tartumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küüliku elulugu

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 03. aprill 2012, 18:48

Täname!, :biglove:
Tahtsin veel öelda, et küülik käib mul toas koguaeg sabas kui ta lahti lasen :) Õpetasin talle sitsimise täielikult selgeks ja nüüd õpetan talle tasapisi keerutamist ümber mingu käe ;) Õpetasin nii: võtsin maiuse, puudutasin õrnalt vasakut külge küülikul ja hakkas käele järgnema, nii viisin kätt edasi ümber küüliku ja tegime mingi 2-5 ringi ja sai maiuse ka kätte :) Nooreke õpib väga kiiresti ja on jätkuvalt väga uudishimulik! :biglove:
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Küülikupliks Rosin.

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 19. aprill 2012, 10:42

Kirjeldan Rosina iseloomult natuke: Väga uudishimulik, tark, õpihimuline, väga osav hüppamises ja trikitamises. Talle meeldib jalgevahel käia nagu kass, muidugi meeldib talle ka mängida! Päeval pikutab puurisolekuajal, öösel kolisab, nii mis hirmus. Kui tema pole päeva jooksul piisavalt lahti saanud olla, vaibapeal joosta, siis tema peab öösel välja saama. Tema tahab ja kõik :) Siis kui ta puuris väga kolistab viin ta ööseks puuriga elutuppa. Aga iseloomustusest siis kõik. Meil eluke siin Lõuna-Eestis vaikselt veeremas. Ostsin Rossule sisemise heinahoidiku, öösel hakkab tal ju igav ja siis oli ta kõik heina sealt hoidikust välja tõmmanud :) Panin heinahoidiku veel täiesti täis ka, aga seeselleks. Meeldivamad kohad kus Rossul olla meeldib: Puuris mõnuleb ta heinahoidiku all, kuhu ma olen natuke heina küljealla talle ka pannud. Olen vahel tähele pannud, et Rosinale meeldib lebotada nii nagu oleks surnud :) Väljasolekuaegu (toas) meeldib talle tihti diivanile hüpata ja seal pehmete mänguasjade kaisus tukastada. Üks lemmikumaid kohti on tal puuri taha tuttu minna ja vastu diivanit niisama puhata. Üldiselt on ta mul üks Duracellijänku :D
Paar pilti siis ka:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Paar pilti puurist:
Pilt
Pilt
Ja jälle küülikust:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Aga jah, selleks korraks siis kõik.
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küüliku elulugu

PostitusPostitas Loomahull » 19. aprill 2012, 11:27

Väga ilus jänku ikka! :biglove:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küüliku elulugu

PostitusPostitas spuuki » 23. aprill 2012, 17:08

Alumistel piltidel näeb ta silm nii lahe välja :D
♥tuhkrud♥
Kasutaja avatar
spuuki
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 551
Teemad: 7
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küüliku elulugu

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 11. juuni 2012, 11:53

Pole mitu kuud kirjutanud!
Täna on meil sünnipäev, Pisike saab 8 kuuseks. Juba nii suur tüdruk ju! Praegu pilte veel lisada ei saa, sest pole tehtud. Aga varsti pea riputan nad siiia ülesse. Mul plaanis selle kuu lõpus või järgmise kuu algul/keskel endale veel 1/2 küülikut muretseda. aga jahm, järgmise korrani!
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küüliku elulugu

PostitusPostitas darkhelen » 11. juuni 2012, 12:25

1/2? Nagu pool? 1 või 2 sa mõtlesid?
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küüliku elulugu

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 11. juuni 2012, 17:07

Oih, ma sellele ei mõelnudki. Mõtlesin ikka 1 või 2 küülikut, mitte 1/2 küülikust. Hea, et märkasid : )))) Muide, küülikuplikal on täna sünnipäev(postituse kuupäeval, 11 juunil) Pätu sai 8 kuuseks juba.
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küüliku elulugu

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 17. juuni 2012, 11:07

Sünnipäeva puhul andsin rossule värsket ristikheina, salatilehti, võilillelehti ning maiustusi (seda muidugi kaalukas koguses) Viisin ta sünnipäeval ka õue. Fotoka võtsin ka ikka kaasa ning tegin päris palju pilte, päris lahedad mõned:
Pilt - alguses tegime natuke pilte ka toas.
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt - muidugi uudistasime ringi, tahtsime ära põgeneda.
Pilt
Pilt
Pilt - :D
Pilt - tegime endale pesa. ( kast pisikese näritud)
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt - see on nii nunnu pilt :)
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Loodan väga, et teile meeldivad!!! ;)
Kohtumiseni!
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küüliku elulugu

PostitusPostitas TuhkruPoiss » 19. juuni 2012, 22:35

Väga ilus ja huvitava markeeringuga küülik sul! :P
Tim & Chrys.
Kasutaja avatar
TuhkruPoiss
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1484
Teemad: 19
Pildid: 11
Asukoht: Rakvere, Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küüliku elulugu

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 26. juuni 2012, 09:42

Tere jälle!
Täname ;)
vahepeal pole õues käinud ja tuult/päikest näinud :) Praegu tudume puuris. Ei tea, rosin kuidagi vaikseks jäänud, ei ole enam nii rahmeldaja tüüpi. Aga õues, õues on ta hoopis teine loom, marutab ringi teeb hüppeid/haake uudistab siit-sealt aga kodus ainult tudib, sööb, joob ja vahepeal saab välja :) Rosin on päeva ja öö ära vahetanud, öösel passib üleval ja päeval tudib :) Püüame nüüdsest iga päev või ühe päeva tagant kirjutada :D Oi, nüüd hakkas heina nosima, aga.. järgmiste postitusteni.
Tadaaa!
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küüliku elulugu

PostitusPostitas Õntsu » 26. juuni 2012, 13:58

Sul on imearmas küülik :-D Kas ta on liha küülik või kui suureks ta üleüldse kasvab :-) ? Tundub kuidagi jube suur olevat :-D
Tervitame teid Pratchega :-D
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Minu küüliku elulugu

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 26. juuni 2012, 21:08

Ei vaidle sulle sugugi vastu :) Meie numpsik küll lihaküülik pole ja väga suureks ta ei kasva, ostsime ta loomapoest dekoratiivküülikuna :D Iseendale tundub ka, et pisike jube kähku suureks kasvanud. Väga suured tervitused minu & Rosina poolt vastu :D Palju paiusid ja kallisid Pratchele meie poolt!!
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küüliku elulugu

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 30. juuni 2012, 08:49

Tervitused jälle! :hi:
Veidike meie tegemistest:
Rosin sai eile kella 12 aegu (siis kui magama läksin) puurist välja. Enne seda tegin voodi ära (meil diivanvoodi, lahtitõmbamisega) Kui voodi tehtud silusin kõik teki ilusti siledaks ja lasin Pisikese jooksu. Oi kuidas ma naerda sain, Rossu mängis mul seal Duracelli jänksi! Puurist hopp, vaibale, hopp diivanile, jookseb paar ringi diivanil siis jälle hopp puuri, seal hopp vaibale, hopp diivanile ja tardub korraks siis ütlen mina: "Duracell, duracell, duracell," ning jännu jookseb jälle oma marsruuti :) Vaatepilt oli väga lahe ;) Varsti tuleb meil elutoas mängimise tund ning puuan Duracelli pildile saada ;)
Soovime Rosinaga päikselist ja sooja ilma teile!
Uute kohtumisteni!
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küüliku elulugu

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 04. juuli 2012, 13:33

Tere jälle!
Suuri uudiseid pole, aga lisan siis mõned pildid mis me elutoas pisiga tegime :
Pilt
Pilt
Tegin talle puzzlest majakese, mille ta ühe päevaga ära lõhkus :) :
Pilt
Koer ja küülik vahetasid kohad ära :) :
Pilt
Pilt
Pilt
See nii nunnu:
Pilt
Pilt
Praeguseks korraks siis kõik, loodan, et teile pildid meeldivad;)
Järgmiste nägudeni!
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jänkukese küülik: Rosin

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 05. juuli 2012, 11:59

Njaa, nagu näha ei lähe teema mitte üldsegi pisilastele peale, seda näha juba varasemates postitustes. Kui see teema siia tekkis oli postitusi küll, aga nüüd on väga vaikseks jäänud.. keegi ei kirjuta enam..
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jänkukese küülik: Rosin

PostitusPostitas TuhkruPoiss » 06. juuli 2012, 00:34

Aga see teema ongi ju sinu jänku jaoks- tema tegemistest kirjutada! ;) Mina küll loen huviga ja pilte vaatan meeleldi. Jube armas jänes on sul! :)
Tim & Chrys.
Kasutaja avatar
TuhkruPoiss
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1484
Teemad: 19
Pildid: 11
Asukoht: Rakvere, Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jänkukese küülik: Rosin

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 09. juuli 2012, 19:08

Me täname, :biglove:
Eriti suuri uudiseid nüüd pole, aga kuna meil on olnud jube palavad ilmad siis võtsin kapist kõige väiksema käterätiku ja tegin märjaks, et küülikule veidikenegi jahutust teha. Panin talle selle rätiku kehapeale ning hõõrusin seda edasi-tagasi, siis sai Rosina kasukas märjaks. Ta hakkas kohe karva pesema :) Silitasin teda vastukarva ning siis ta nägi välja nagu valge siil :flower: Ni änksa nägi ta välja :D

Ega Te, Pisilased pahaks ei pane kui ma Rosina asemel nime " Pisi" kasutan? :) Mul on viimasel ajal kombeks talle rosina asemel pisi öelda. Pisikesest siilist tegin ma pilte ka.. lisan need homme ja kirjutan ka uusi uudiseid!!
Soovime Pisiga Teile head/sooja ilma ning mõnusat suve!
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jänkukese küülik: Rosin

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 10. juuli 2012, 15:19

Tere jälle!

teema tõesti vaikseks jäänud, või lihtsalt ei ole keegi jõudnud veel foorumisse tulla :) Aga uudiseid meil nüüd parasjagu,, kõigepealt: täna pissisime me pissikastist mööda :roll: :8 Väike loiguke oli kasti kõrval :lol: Siis pissisime mitmesse kohta voodi peal, kõigepealt minu diivani nurka ja siis päris keskele. Ühele loigule istusin veel peale ka :rofl: Pindin ennast siis herneks naerma :blol: Aga jah, meie Pisi on nüüd pätiks muutunud ja imelikul kombel lakub ta mind väga tihti ning seda väga kaua aega: käsi, nägu.. kõikvõimalikelt kohtadelt mis talle parasjasti kõige lähedamal on. Käisin täna Pisile loomapoeast toitu ostmas, lisaks ostsin veel maiuspulgad ka, need meega ikka, mis tema lemmikud on. Olen talle ka teise maitsega proovinud anda- juurviljade, köögiviljadega, aga neid ta ei söö :D Aga tegelikult on meil homme sünnipäev ka! :cake: :flo: Arvake ära, kui vanaks me saame!? ;) Enne ma ei ütle, kui õige sünnipäev kätte jõuab. Teen talle midagi maitsvat ka selle puhul :biglove: praegu tekkis mul ka üks loll küsimus- kas küülikutele tilli ka võib anda? :) Ja mingite lillede õisi? Aga okei siis, teen ka homme sünnipäevalapsest pilte ja lisan need homme, vaatan ka kas ma need "siilipildid" jõuan täna ära lisada, aga eks näis.
Ilusat päeva jätku, kallid Pisilased! :flower:
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jänkukese küülik: Rosin

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 10. juuli 2012, 18:20

Kahjuks pean teatama, et mu emps kustutas fotokast need "siilipildid" ära. Vahepeal on küülik saanud toas ringi joosta ja mulle poosetada :) Tõin talle aiast kirsioksi (ilma kirssideta) ja panin need vaibale, Pisi hakkas kohe lehti sööma ja oksi närima :lol: Praegugi veel sööb puuris neid. Oot,... lasen ta kohe lahti..hehhe, muidugi kohe diivanile tegi seal ühe pabula ja nüüd nuusub seda :razz: teeb mul jälle duracelli siin :happy: Aga okei, ma ei jäta teid kurvastama, et "siilikad" kustutatud- rõõmustan teid uute piltidega! :8
Proovisime ka küülikupeal makro võtteid teha ja päris hästi tuli välja, esimese korraga:
Pilt
See on siis see pilt, kui ta oma kõrvakest hakkas pesema :biglove:
Pilt
Mängisime veidikest aega Duracelli jänkut ja väsisime ära:)
Pilt
Poosetame natuke:
Pilt
Jälle üks poosekas:
Pilt
Vahetasime fotoka reziimi:
Pilt
Hüppame diivanilt alla :razz:
Pilt
Puhkame :wink:
Pilt
Veel üks makrovõte:
Pilt
Aga jahm, selleks korraks siis kõik, Pisi väsis ka ära.. või ei, ei väsind kah trallib ikka duracelli. Ahjaa, mul veel 23.07-27.07 laager, siis ei saa teid 5 päeva näha :sad: Aga sinna veel aega, eks näis mis Pisibuum korda jõuab saata :razz: Homme saate sünnipäevalapse pildid ;) Ärge unustage pakkuda, kui vanaks Pisi saab!
Peatsete kohtumisteni, Kallid pisilased! :-)
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jänkukese küülik: Rosin

PostitusPostitas Õntsu » 10. juuli 2012, 18:24

Eks see Rosina preilna sul äkki 1 aastaseks saab? :wink:
Imeilus jänkuke sul :biglove:
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Minu küülikupliks: Rosin a.k.a Pisi

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 11. juuli 2012, 09:35

Keegi pakub veel Pisi vanuse kohta? :flower:
(varsti annan teada, kui vanaks tegelikult Pisi saab )
NB!: Ärge unustage pilte vaatama tulla :happy:
Praegu soovime Pisiga teile ilusat ilma ja nagu ikka PÄIKEST! :8 :razz:
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küülikupliks: Rosin a.k.a Pisi

PostitusPostitas AlbinoFurets » 11. juuli 2012, 09:40

Oi, kui nunnu kiki! (ma nimetan nõnda kikk-kõrvalisi) :-)
Ta on nagu panda- mustad silmad ja valge.
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Minu küülikupliks: Rosin a.k.a Pisi

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 11. juuli 2012, 11:48

Viimane aeg oma arvamust avaldada!! :D
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu küülikupliks: Rosin a.k.a Pisi

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 11. juuli 2012, 13:13

Nii, ootan pakkumisi kuni tänase päeva kella 3-eni! 48 minutit aega. Kui vanaks Pisi saab? pakkuge!?
senikauaks päikest ja sooja ilma ;) :flower:
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie küülikud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline