Sweedy ja Messi

Meie kikk- ja lontkõrvalised sõbrakesed.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Sweedy ja Messi

PostitusPostitas HHC (Teema autor) » 01. august 2011, 14:53

Sweedy

Hei! Mina olen 2 kuune jänkupoiss Sweedy. Mulle maitseb õudsalt kapsas ja porgand. Mulle ei istu väga jänkudele mõeldud toit. Mul on õde Messi. Kui mu perenaine kuulab Pinki siis lähen ma närvi, sest mulle see Pink üldse ei meeldi. Mulle meeldib käia õues jalutamas. Suvel saan alati 1-2 nädalaks oma õega maale teiste jänkude juurde mängima. Mulle meeldib perenaise süles magada. :)

Messi

Tere! Mina olen emane jänku. Ma olen 2 kuune nagu mu vend Sweedy. Kui mu perenaine mind esimest korda nägi oli ta eelmine päev vaadanud eurotripi ja korrutas kogu aeg : Mi Scusi . See hääldus ja muu tundus huvitav ja kui ta seda ütles läksin ma elevile ja jooksin puuri juurde. Siis ta pani mulle selle nime aga aja jooksul hakkas ta mind kutsuma Messiks kuna mulle õudsalt meeldib vana jalgpalli otsas ronida ja seda närida. Mu lemmik toit on värske ristik ja kapsas. Mulle meeldib väga oma vennaga mängida. Juhtmeid ma närida ei taha.

Pilte :

Emmega. Emme surnud :( Swessu ees
Sweedy
Sweedy
Paremal: Messi , vasakul : Sweedy
Läbi ! Sõbrad ongi ametlikult läbi :(
Kasutaja avatar
HHC
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 36
Teemad: 4
Pildid: 8
Asukoht: Pärnu ( Eesti ) , Madrid ( Hispaania )
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sweedy ja Messi

PostitusPostitas riverdarkness » 04. august 2011, 11:10

Armsakesed :)
Kasutaja avatar
riverdarkness
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 217
Teemad: 5
Pildid: 20
Asukoht: Võrumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Tuju: Lahe
Prindi postitus

Re: Sweedy ja Messi

PostitusPostitas darkhelen » 04. august 2011, 21:13

Ilusakesed :)
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Meie küülikud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist