Jackson

Meie kikk- ja lontkõrvalised sõbrakesed.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Jackson

PostitusPostitas belle49 (Teema autor) » 14. juuli 2011, 23:47

Lugesin siin teiste jänkude päevikuid ja otsustasin, et võiks teha enda jänkupoisile päeviku.
Nii siis alustame:
Minu nimi on Jackson ja ma olen 10 kuune, isane, musta värvi jänkupoiss. Mind võeti loomapoest nimega Pet Center, kui ma olin 2 kuune. Meie peres on veel üks koer nimega Belle. Ta koguaeg pistab oma pea minu puurist sisse ja uurib mind, kuigi elame temaga juba 8 kuud koos. Mulle meelib väga juhtmeid ja riideid närida, aga siis saan ma alati pahandada ja otsustasin, et olen nüüdsest tubli poiss ja ei tee enam pahandus. Vähemalt üritan. Täna olen enamvähem terve päeva puuris istunud, kuna eile närisin laadija juhtme katki ja perenaine sai väga pahaseks. Mulle maitseb peale juhtmete süüa jänkude vitamiine ja karvapalli puhastajat. Aga nüüd on kell juba päris palju ja poes oma pessa tuttu. Homme kirjutan teile jälle oma tegemistest.
belle49
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Teemad: 1
Pildid: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jackson

PostitusPostitas darkhelen » 15. juuli 2011, 21:24

Teretulemast küülikukülla :)
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jackson

PostitusPostitas Jännu1 » 16. juuli 2011, 22:41

Tere Tulemast ja sa võiksid oma lemmikust pilte ka lisada :D
I DoGs
Kasutaja avatar
Jännu1
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 177
Teemad: 5
Pildid: 4
Asukoht: Pärnumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jackson

PostitusPostitas belle49 (Teema autor) » 17. juuli 2011, 23:15

Aitäh kõigile, kuid ma vist ei oska veel pilte lisada :D
belle49
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Teemad: 1
Pildid: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jackson

PostitusPostitas belle49 (Teema autor) » 17. juuli 2011, 23:21

Tere jälle,
täna oli mul päris lõbus päev, kuna sai TERVE päev rõdu peal joosta. Mul koristati täna puuri. Ja nüüd ma lebotan puuri 3 korrusel. Küll siit on hea vaade kogule toale! Ega ma täna miskit muud põnevat polegi teinud. Nüüd, aga hakkab uni peale kippuma. Muideks ma otsin ka tüdrukut. Aga poen nüüd pessa värvilisi unenägusid vaatama! Homseni!
belle49
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Teemad: 1
Pildid: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus


Re: Jackson

PostitusPostitas darkhelen » 18. juuli 2011, 07:53

Oi mis nunnu pikakõrvaline :biglove:
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jackson

PostitusPostitas Riin » 18. juuli 2011, 22:35

Väga armas jänkuke, nii siiiiidise karvaga:))!!!
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jackson

PostitusPostitas Degus » 18. juuli 2011, 22:52

Tereolemast kenale tegelasele!!! Jääme uusi märkmeid ootama.
Kasutaja avatar
Degus
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1139
Teemad: 17
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jackson

PostitusPostitas belle49 (Teema autor) » 19. juuli 2011, 19:43

niisiiis,
täna käisime oma pereemehega pikal jalutuskäigul. Jalutasime alla järve äärde ja mina sain oma käppadega mingit külma asja katsuda. Selle nimi oli vist vesu või mingi vesi, igatahes see oli KÜLM! Algul küll ehmatasin ära ja panin jooksu, aga pärast otsustasin, et lähen siiski asja lähemalt uurima. Kuna õues oli palav, tuli mulle mõte, et võiksin sinna sisse ronida ja siis ei oleks mul enam palav. Proovisin siis käpaga ja juba olingi kere pidi vees. Alguses oli natukene külm, aga siis polnud üldse enam. Lõpuks, kui me hakkasime ära minema ei tahtnud mina minna ja otsustasin, et põgenen omaniku eest. Lõpuks olime mõlemad läbimärjad ja mul oli nalja nabani, ainult perenaine paistin kuidagimoodi morn. Igatahes pärast, kui mind maha pandi hakkasin perenaist heinte vahelt luurama. Nii lõbus oli! Aga kui nägin, et omanik kuidagi õnnetuks läks, pugesin talle sülle ja, siis ta kaisutas mind nii kõvasti, et mul oleks peaaegu hing kinni läinud. Nüüdseks oleme mõlemad kodus, käisime soojas vannis ja lisaks sellele hakkasime veel põnevat multikat vaatama. Aga nüüd poen tagasi diivanile, sest reklaamipaus lõppes. Tsauks! (:
belle49
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Teemad: 1
Pildid: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jackson

PostitusPostitas darkhelen » 19. juuli 2011, 23:20

Kindlasti peale selliseid suplusi kuivata küülik ilusi fööniga ära, samuti ole ettevaatlik, et tupsule vesi kõrva ei läheks. Pead väga ettevaatlik olema tema vette laskmisega. Küülikud on väga külmatundlikud.
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jackson

PostitusPostitas belle49 (Teema autor) » 20. juuli 2011, 10:19

Ta oli meil ainult nii poole kerega vees. Ja kodus sai veel sooja vanni ja fööniga kuivatasime ka ära, aga talle nagu meeldib vesi, sest ta ei tahtnud sealt nagu kuidagi välja tulla :)
Aga aitäh soovituste eest :)
belle49
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Teemad: 1
Pildid: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jackson

PostitusPostitas riverdarkness » 21. juuli 2011, 18:30

Tere tulemast!
Kasutaja avatar
riverdarkness
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 217
Teemad: 5
Pildid: 20
Asukoht: Võrumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Tuju: Lahe
Prindi postitus

Re: Jackson

PostitusPostitas belle49 (Teema autor) » 21. juuli 2011, 20:32

aitäh! :)
belle49
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Teemad: 1
Pildid: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jackson

PostitusPostitas belle49 (Teema autor) » 28. juuli 2011, 13:00

Nonii,
eile elasin üle siis oma esimese tormi. Perenaine tuli alles hilja õhtul, aga välgutas juba ennem. Lõpuks, kui omanik kodus oli, võttis ta mind kaissu ja võisin tormi tõttu tema juures voodis magada. Küll oli tore! Kuigi iga välgatuse peale ehmatasin ja teki alla pugesin. Hommikul läksime maale jooksma. Seekord tahtsin muti mullaauku pugeda, et mõnda mutti näha, aga kui juba poole peal olin, urgitses perenaine mind urust välja. Kujutate ette, ma oleksin peaaegu mutti näinud! Aga järgmine kord kaevan ennast KINDLASTI mutini väljs. Nüüd aga lähen plaane homseks tegema.
belle49
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Teemad: 1
Pildid: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jackson

PostitusPostitas belle49 (Teema autor) » 01. august 2011, 13:53

Jälle mina siin!
Eile käisime koos peremehega tartus ühel vahval jänkupoisil külas. Mängisime terve päev. Nii põnev oli! Aga tagasi minna ma nagu kuidagi ei tahtnud. Ja siis otsustasime koos Tupsikuga, et me ppeme pappkasti peitu, aga kui perenaine mind sealt kastist välja tõstis, sain ma pahandada. Siis mossitasin terve tee ja närisin ja hammustasin kõike ja kõiki, keda/mida võimalik oli. Olen perenaise peale siiamaani pahane. Aga noh, eks ma pean temaga ikka ära leppima, sest muidu ma vitamiini ei saa;-)
tsau siis!
belle49
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Teemad: 1
Pildid: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jackson

PostitusPostitas belle49 (Teema autor) » 07. august 2011, 11:54

Tere,
Täna on mul küll väga paha päev, sest närisin perenaise arvuti laadija katki. Nüüd olen koduarestis tervelt nädal aega. Rõdule sellepärast enam joosta ei lasta. Seal on ju nii hea. Aga nüüd ma PÄRISELT enam juhtmeid ei näri, sest sain sellelt juhtmelt särtsu. Oioi, kui valus oli. Ja no nüüd polegi mul teile enam ma arven nädal midagi rääkida, sest olen ju koduarestis. Aga eks me veel kunagi näeme ;)
Tsauks!
belle49
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Teemad: 1
Pildid: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Meie küülikud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline