Aluspanu puuris ja pissinurgas

Puhastamine, pesemine, küüntelõikus, jalutamine jms.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas hermeliin » 24. aprill 2013, 11:59

Ma ostsin selle kolmnurga ikka ja juba on näha, et ega jänes ei mahu sinna sisse keerama . Eks ma siis ostan kassidele mõeldud selle kasti , aga panen selle puurist välja . Ehk hakkab seal sees siis käima.
Kasutaja avatar
hermeliin
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 52
Teemad: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas 3rika » 24. aprill 2013, 13:34

Kui see puuri mahub, siis las see pigem olla puuris. Õpib ühte kohta tegema. Aga kui sa tahad veel ühe kasti panna tuppa, siis olgugi nii ,et üks puuris ja teine toas.
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas hermeliin » 26. aprill 2013, 15:37

Selles nurgas jänes ültse ei taha olla . Lihtsalt ei lähegi sinna peale ja kõik . Kuna hetkel on meil tal merisea puur ka siis niisama seismiseks ma seda sinna ei jätnud , kuna ööseks läheb jänes ikkagi puuri . Täna pani talle puuri kõrvale vana rotipuuri aluse. Tõstsin ta sinna peale korra ja eks nüüd näha ole kas ta hakkab seal käima ise või mitte. Vähemalt ta mahub sinna ilusti ja oleks tõesti tore kui ta teekski oma hädasid sinna .
Kasutaja avatar
hermeliin
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 52
Teemad: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas OpheliaDreamers » 26. aprill 2013, 20:50

Minu oma ei mahu ka kolmnurgas end keerama, aga samas ei näe vajadust kah selleks. Võib-olla osta suurem kolmnurk, sest tavalised ilma kaaneta liivakastid on kõrgema äärega ja võib-olla ei õpi ta sinna hüppama. Minu kassiliivakast on pealt kaanega ja luuk eest võetud ja "ukseauk" on väga madal-madalam, kui tavalised liivakastid. Kui tõesti soovid kassiliivaksti, siis Jyskis on hästi väikesed koos kühvliga ja maksavad paar eurot. Loomapoest nii väikest ei leia.
"There's nothing else I would rather do, unless there was a profession that involved cuddling bunny rabbits and kittens all day for money."
Kasutaja avatar
OpheliaDreamers
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 188
Teemad: 23
Pildid: 0
Asukoht: Pärnumaa, Sindi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas Kissu » 27. aprill 2013, 09:29

Hästi väikesest kassipissikastist ei ole tegelikult ka väga palju kasu, sest sellisel juhul võib see jääda samamoodi väikeseks nagu nurgakastki ning küülik ikka ei taha seal käia. Väikeste kastide probleem võib olla ka selles, et need lähevad hästi kiiresti mustaks ja küülik ei taha seal peal lihtsalt selle pärast käia. Minu poisid on tõelised pissipepud ja seega leotavad oma pissikasti tõeliselt kiiresti läbi ning siis ei taha enam sinna sisse hüpata.

Veidi kõrgemad servad ei ole tegelikult noortele küülikutele probleemiks ja seda karta küll ei tasu. Küülikud on päris head hüppajad. Päris vanakestega võib asi veidi keerulisem olla, minu 10+ aastane vanatädike ei saa vahel ka nurgakasti ronimisega hakkama aga see lihtsalt vanusest.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas Impsik » 29. oktoober 2013, 17:21

Ninja kirjutas:tahan teada kas seda võib küülikule pissinurga aluspanuks panna ma kardan ,et ta hakkab seda sööma http://www.trixie.de/en/prod/Rabbit_and ... tter,13849 need on nagu kristallid mid võib näha kasside aluspanuks.


Sain täna omale jänese. Ja poes soovitati ülaltoodud toodet pissikasti. Kui puuri valmis sättisin ja jänku sisse panin, uudistas ta ringi ja talle paistis uus kodu meeldivat. Kuid nüüd kipub mul pissikastis lihtsalt mõnulema, mitte oma äda tegema. Siis mõtlesin, et äkki ta tahab midagi omale puuri põhja, et sellepärast istub seal. Kuna ma ostsin ka saepuru graanuleid, siis panin need talle puuri põhja. Aga endiselt kükitab pissikastis. :bang:

Ei teagi kuidas oma jänkukest treenida nii, et ta teeks sinna pissikasti äda, mitte ei käiks tukkumas. :dunno:
Impsik
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas merisigutik » 22. veebruar 2017, 18:38

Sa võid seda kassiliiva kasutada aga siin on 1AGA sa pead vaatama et see poleks see mis klompi tõmbab ja vaata et see oleks looduslikust materjaalist
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Hooldus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist