Puhastus vahendid

Puhastamine, pesemine, küüntelõikus, jalutamine jms.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Puhastus vahendid

PostitusPostitas triinu87 (Teema autor) » 27. jaanuar 2013, 12:15

Tere!
Vb selline teema on olnud aga ma ei leidnud. Milliseid puhastusvahendeid te soovitate, et puhastada diivanit pissi lokudest ja haisust? Bosee e-poest leidsin sellise: http://www.bosse.ee/vaikeloomad/hugieen ... mover.html. kas keegi on kasutanud? On see hea ja tasub ostmist? Või on mingit paremat või muud vahendit? Ja kas küülikutele äkki on ka sellist vahendit nagu kassidel ja koertel, mis peletab pissimist et jätab sellise lõhna, et ta ei tahaks teatud kohta pissida?

Mul peaegu 2 kuune küülik. Muuse kohta ta ei pissi lahti olles, kui ainult diivaile. Püüan teda õpetada, kui pissib, siis panen nina sinna lähedale, ütlen kurja hälega mis see on nii ei tohi, annan nina nipsu ja siis panen ta oma puuri kinni karistuseks nii umbes tunniks. Olen seda umbes nädal teinud, ei tea kas võtab õppust, praegu igatahes veel mitte aga nädal on veel ma arvan ka lühike aeg, jätkan veel oma õpetusega. Vahel kusjuures tundub, et teeb täpselt nimme seda minu kiusamiseks :mellow: .
triinu87
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Puhastus vahendid

PostitusPostitas Tupsi » 11. mai 2013, 22:07

Meie jänku tahtis kuskil aastaselt koguaeg köögivaibale pissida. Kui vahele jäi siis ka ikka kurjustasin ja jänks pandi kohe mitmeks päevaks puuri. Kui jälle jooksma lasime, siis vaatasime, et ta kööki ei saaks ja mingil hetkel lõpetas selle ära. Kui sa ikka järjekindel oled ja teda keelad ja valvad, siis ma arvan, et lõpuks ta võtab õppust ja on tubli :)
Tupsu - 12.03.2010
Kasutaja avatar
Tupsi
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 13
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Puhastus vahendid

PostitusPostitas AlbinoFurets » 11. mai 2013, 22:20

Puhastus vahenditeks sobib hästi äädikas + meresool, teeb puuri tõesti puhtaks. Muidugi tuleb mitu korda puhta veega loputada ja uus saepuru. Samas olen märganud et loomapoes üks puuri puhastusvahend (rohelist värvi pudelis) maksab üle 5 euro kuid kogus on väiksem. Selle asemel saaks tavalisest poest sellise pihustiga koerte-kasside lõhna peletaja ja pleki emaldaja 3 euroga umbes ja rohkem sees pudelis. Ei ole kasutanud aga kindlasti proovin.
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Puhastus vahendid

PostitusPostitas Moonalisa » 05. aprill 2017, 23:00

Mööbli puhastamiseks soovitan sellist vahendit nagu smell net. Peidab igasuguse pissilõhna.
Moonalisa
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 105
Teemad: 8
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Hooldus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline