Kui vanaks su küülik elas?

Kikk- ja lontkõrvalised sosinad

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Re: Kui vanaks su küülik elas?

PostitusPostitas nessuuolen » 05. jaanuar 2012, 16:15

Minu jänku on praegu 9 aastane ,.
Jack < 03.04.2005- ......
Lõvilakk < 26.06.2003- .....
Pallu< 15.10.2002- 18.08.2010
Triibu < 18.06-2008- 26.10.2009
Kasutaja avatar
nessuuolen
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 142
Teemad: 7
Pildid: 1
Asukoht: tartumaa, Nõo vald
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kui vanaks su küülik elas?

PostitusPostitas Caroliyna » 14. jaanuar 2012, 20:58

Minu kallis jänki elas 2,5 aasataseks sest suvel oli ta meil õues ja sai muru süüa ja ei tea kas ta kogemata tegi ühele mesilasele haiget ja mesilane ju muidugi sutsab teda ja ta hakkas tuppa igale poole oma hädasid tegema enne seda ta oli korralik alati kui tal häda tuli sis ta läks oma puuri oma wc nurga peale ja läks mingi paar nädalat ja mu vanaisa alati kui ta tuleb magamast ja köögi poole hakkab minema sis vahepea laseb jänki välja ja ta ei saanud nii kergelt puurist välja nagu tavaliselt ja siis ta märkas seda ja ta nägi et tal on saba juurest selja peal auk ussidega ehk vaglad nad sõid mu jänkit tal oli üli raske ennast liigutada ja kui ta tahtis teise nurka minna sis terve põrand oli pisikesi usse täis ja sis me tahtsime kiiresti joosta loomaarsti juurde aga arst avati alles kell 10.00 ja me panime ta puuri ja sõitsime kiiresti autoga arsti juurde ja kui me sinna jõudsime siis oli ukse peal silt "unustasin võtmed jõuan kell 11.00" ja need ussid oid juba nii kaugele jõudnud et tal oli nii valus et ta karjus mina mu ema ja minu vanaisa seda häält kunagi kuulnud ja natukene veel tegi seda häält ja siis jäi vait ja pea vajus ära ja lahukus tegime talle ilusta kirstu ja panime sinna heina ja kuivtoitu et tal järgmises elus hästi läheks ja panin ta närimiskivi ka temaga kaasa ja mu vanaisa kaevas talle poole meetrise sügava augu sest rohkem ei saanud mingid torud tulid ette siis tegime talle ilusad matused haua peale istutasime võõrasemad ja tegime talle aia ka haua ümber sest meil on koer ja ta kaevaks jänki sealt välja nii moodi mu kallike jänki suri. Enne üldse seda kõike ta muutus ka et ta puges teiste külje alla ja nüüd siis eelmise teema juurde tagasi.
Caroliyna
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 73
Teemad: 18
Pildid: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kui vanaks su küülik elas?

PostitusPostitas Matuke » 17. juuli 2012, 19:37

Minu esimene jänks elas kahjuks aind u.1.3 aastaseks ja sellest u. 9 kuud elas siis minu juures :(
Matuke
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 14
Teemad: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Kui vanaks su küülik elas?

PostitusPostitas dellareikop » 19. oktoober 2012, 17:22

minu Jännu elas 11 aastaseks ja kohe varsti oleks saanud 12 aastaseks... ta oli kääbus lõvilakk :) nii kurb et loomad surevad :(
dellareikop
Enne kirjutan, siis mõtlen
 
Postitused: 72
Teemad: 21
Pildid: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kui vanaks su küülik elas?

PostitusPostitas Mariiie » 15. oktoober 2014, 18:52

Esimese küüliku, Popsiku, vanust ma kahjuks öelda ei oska, kuna kasuisa ei ole poes mingit infot küsinud, kuid meite juurde saabus ta umbes 11.aprillil.2013 ja lahkus 24.juulil.2013.aastal ilmselgelt müksomatoosi. Välimuse järgi oli arusaada, et tegemist oli täiskasvanuga.
Teine küülik, Sälly, tuli meite juurde 25.juulil.2013 ja lahkus 23.novembril.2013.aastal 6-kuusena, siiani teadmata pöhjustel.
Kolmas küülik, ehk praegune, nimega Miku, tuli meite perre 23.novembril.2013.aastal 3-kuusena ning on tänini meite juures terve, löbus ja nüüdseks juba 1 aasta ja 3 kuu vanune.
I LOVE BUNNIES!!!!
...Bunnies make everything BETTER!
Kasutaja avatar
Mariiie
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 43
Teemad: 13
Pildid: 13
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Kui vanaks su küülik elas?

PostitusPostitas Kaleria » 16. oktoober 2014, 18:57

1,5 kuuseks :(
Ta sünnib meie sõbrana, ta usub meisse juba siis kui ta silmad on alles kinni, veel enne, kui ta sündis, andis ta end inimesele.
Kasutaja avatar
Kaleria
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 134
Teemad: 12
Pildid: 37
Asukoht: Tallinn, Lasnamäe
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Kui vanaks su küülik elas?

PostitusPostitas JohannaS » 29. aprill 2017, 17:01

1,5 kuuseks elas mul ka :( . Tuli välja et oli kopsupõletik mille me liiga hilja avastasime. Aru saime selle järgi et hoidis pead üleval ja hingeldas läbi suu. Viimaseid päevi hoidsime teda hapniku masina küljes ja lõpuks suri ikkagi mu käte peal ära :'( . Arst rääkis et loomapoodides ei hoita neid loomi hästi ja pisiku võis ta juba sealt saada.
JohannaS
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 7 külalist