Seoses koolimisega teistesse maale otsin küülikuke uut kodu

Kikk- ja lontkõrvalised sosinad

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Seoses koolimisega teistesse maale otsin küülikuke uut kodu

PostitusPostitas Elessara (Teema autor) » 11. märts 2017, 08:45

Tere! Mul on selline olukord. Varsti koolin ära Eestist.On vaja sõita 3000 km.Mul on kodus küülik,ta on juba 7 aastane.Kaasa võtta küülikut ei ole võimalust,kahjuks.Koolime bussiga.siis rongiga. Bussis ei tohi loomadega sõita, aga rongis kui tahad loomaga sõita on vaja osta kogu kupee. Seda ma juba sain teada.Peale seda,ei soovita veterinaar küülikuga sõita,ütles et ta ei garanteeri et küülik ei sure stressi pärast.Ta ei ole ka noor(7 aastat juba).Veel on vaja küüliku kiibida ja vaktsiine teha.Veterinaar ütles et jalle ta ei saa ööelda kuidas kõik need toimingud külikule mõjutavad. Seepärast sooviksin leida küülikule head inimest,sooja südamega,kes saab teda eest hoolitseda kuni tema elu lõppuni. Küüliku võtsime endale kui ta oli 2 aastat vana.Ta elas peres milles olid väikesed lapsed.Ja tema jaoks see oli suur stress, lapsed olid 3 ja 4 aastased, nad hirmutasid küülikut ja üldse küülik oli seal nagu mänguasi.Kui küülik saabus meile oli ta väga hirmutanud, kartis inimest,praegu ta on rohkem seltsik aga ikka ei saa teda kättesse võtta.Kui lõikame talle küüsi ,siis teeme seda kolmekesi-mees hoiab,laps(10 aastane) rahustab küülikut ja mina lõikan küüsi. Küülik jalutab väljaspoolt puuri ka,käib WCusse,mis asub tema puuris.Alguses kui me võtsime teda ta armastas näärida kaableid,praegu meil ta ei nääri mitte midagi.Kui keegil on huvi,või äkki keegi teab kes võiks küülikut võtta,siis andke märku. Aga soovin ainult head inimest leida, kes saab hoolitseda küüliku eest,armastada teda.Kirjutan veel kord et küülik on 7 aastane.(lontkõrvadega). Annan kaasa suure puuri,ja kõik mis on puuris.
Elessara
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline