Tähtpäevadel/pühadel küülikute meelespidamine

Kikk- ja lontkõrvalised sosinad

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Tähtpäevadel/pühadel küülikute meelespidamine

PostitusPostitas trinnux (Teema autor) » 03. märts 2005, 21:19

Tere! Võibolla see veidi imelik küssa aga ma tahakls ka jänkut meeles pidada jõulude aegu ja ta sünnal või sõbrapäeval jne. Mida kinkida või teha vms? Ma 1 aasta ostsin talle maiustusi, aga ega see pole midagi erilist. mis te kingiksite / kinkisite???
trinnux
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 40
Teemad: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: tähtpäevad

PostitusPostitas Riin » 03. märts 2005, 23:06

Ikka maiustusi sünnipäevaks jänkule ja jõuludeks veel porgandit ja peterselli jm. söödavat, et oleks rohkem pakke kuuse all tal lahti näkitseda :) . Muidugi võib ju uue puuri või poti või sööginõu ka kinkida, aga eks loomale ikka toit üks olulisemaid :) .
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tähtpäevad

PostitusPostitas Marit » 04. märts 2005, 18:47

Meil sõid emased hamstrid kord naistepäeval laua peal torti. Istusid lihtsalt suure tordi kõrval ja näksisid äärest. Ema valvas samal ajal köögiuksel, et ta elukaaslane meie pidusöögile peale ei satuks. See oleks vist kreepsu saanud.
Marit
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas trinnux (Teema autor) » 07. märts 2005, 18:20

aga mis oleks see söödav mida jänkule anda? ma lugesin siin et torti söödi. tahakski midagi erilist või ebatavalist talle kinkida! :) juurikaid ja puuvilju annan ikka, aga jh... mis veel on sellised ebatavalised asjad mis jänkule maitseda võiksid?
trinnux
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 40
Teemad: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas PusaL » 08. märts 2005, 01:40

Minu jänkukese ülieriline maiustus, mida ta harva saab on inimestele mõeldud hommikusöögihelbed. Poisi vaieldamatud lemmikud on kakaoga ja meega. Näiteks Choco Pops ja Smackos. Siis veel kaeraküpsised. Viinamarja sööb kah kui seemned välja võtta ja ära koorida. Võid pakkuda ka jogurtit ja mahla väikeses koguses. Miks mitte näiteks seda eestimaist porgandimahla. Äkki limpsiks hea meelega?
PusaL
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 82
Teemad: 7
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline