Lehekülg 1/1

Küülikud kokku elama

PostitusPostitatud: 24. september 2015, 13:01
Postitas LillekeRohus88
Tere olen küülikud lemmikuna pidanud juba 10 a, aga selline asi on uus. Nimelt mul on umbes 4a emane küülik. Varem oli isane ka kellega said pojad. Tänaseks on isane surnud. Elasid mul ühes puuris. nüüd aga tahaks teise jänksi juurde võtta (emase). Esialgu hoiaksin eraldi kui poeg veel väike (loovutatakse 6 nädalaselt). Kui juba suurem paneksin kokku elama. Muidugi harjutaks neid ka igapäev ikka koos olemisega (jookseks toas koos). Kas oleks võimalik, lepiks nad üksteisega?

Re: Küülikud kokku elama

PostitusPostitatud: 25. september 2015, 08:12
Postitas LillekeRohus88
Ei võtnudki seda pojakest. Minu juurde sattus elama hoopis aastane jänkupreili. Peretütrele oli võetud 2 jänksi, aga need kaklesid ja ühe olid juba varem ära andud. Lisaks oli tüdruk liiga väike,et nendega hakkama saada. Nii ma siis sain jänku koos varustusega. Hermelini tõugu. Elavad kõrvuti puurides. Eks vaatab kuidas neil läbisaamine hakkab olema. Loodan väga, et saavad ikka sõbrannadeks :)

Re: Küülikud kokku elama

PostitusPostitatud: 25. september 2015, 12:17
Postitas darkhelen
Eks see harjutamine võtab aega. Minul oli kaks preilit, neil oli kummalgi oma puur, kuid eks ikka tuli ette seda, et magasid ja sõid ühes ja potil käisid teises. Mõnikord aga oli neil ka torisemise päevi, kus kumbki eelistas olla omaette, seetõttu jätsin mõlemad puurid tuppa alles.

Re: Küülikud kokku elama

PostitusPostitatud: 25. september 2015, 12:29
Postitas LillekeRohus88
No praegu on nii, et vana jänes käib uue preili puuri taga kolistamas. Koos nad lahti ei ole.Esialgu ikka ühekaupa. Praeguse seisuga nad vist küll läbi ei saa. Vehivad käppadega. üks puuris teine väljas. Eks võtab see asi aega. Vara ka veel. uue jänksu tulekust meie perre pole veel 24 h möödaski.

Re: Küülikud kokku elama

PostitusPostitatud: 01. august 2018, 11:56
Postitas Caroliyna
Aga kuidas nad siis lõpuks hakkasid läbi saama? Kas üldse on võimalik?
Teema küll paar aastat vana aga lootused on siiski ja loodan, et uut postitust ei pea ma tegema.
Mul on hetkel 3 kuune emane Flandria ja tahaks hiljem võtta talle sõbra juurde, sest hetkel pole ressurssi teise jänese jaoks. Ongi soov teada, kas on võimalik vanemale jänesele ka harjutada sõpra kõrvale?