Küülikud kokku elama

Kikk- ja lontkõrvalised sosinad

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Küülikud kokku elama

PostitusPostitas LillekeRohus88 (Teema autor) » 24. september 2015, 13:01

Tere olen küülikud lemmikuna pidanud juba 10 a, aga selline asi on uus. Nimelt mul on umbes 4a emane küülik. Varem oli isane ka kellega said pojad. Tänaseks on isane surnud. Elasid mul ühes puuris. nüüd aga tahaks teise jänksi juurde võtta (emase). Esialgu hoiaksin eraldi kui poeg veel väike (loovutatakse 6 nädalaselt). Kui juba suurem paneksin kokku elama. Muidugi harjutaks neid ka igapäev ikka koos olemisega (jookseks toas koos). Kas oleks võimalik, lepiks nad üksteisega?
LillekeRohus88
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 3
Teemad: 2
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Küülikud kokku elama

PostitusPostitas LillekeRohus88 (Teema autor) » 25. september 2015, 08:12

Ei võtnudki seda pojakest. Minu juurde sattus elama hoopis aastane jänkupreili. Peretütrele oli võetud 2 jänksi, aga need kaklesid ja ühe olid juba varem ära andud. Lisaks oli tüdruk liiga väike,et nendega hakkama saada. Nii ma siis sain jänku koos varustusega. Hermelini tõugu. Elavad kõrvuti puurides. Eks vaatab kuidas neil läbisaamine hakkab olema. Loodan väga, et saavad ikka sõbrannadeks :)
LillekeRohus88
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 3
Teemad: 2
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Küülikud kokku elama

PostitusPostitas darkhelen » 25. september 2015, 12:17

Eks see harjutamine võtab aega. Minul oli kaks preilit, neil oli kummalgi oma puur, kuid eks ikka tuli ette seda, et magasid ja sõid ühes ja potil käisid teises. Mõnikord aga oli neil ka torisemise päevi, kus kumbki eelistas olla omaette, seetõttu jätsin mõlemad puurid tuppa alles.
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Küülikud kokku elama

PostitusPostitas LillekeRohus88 (Teema autor) » 25. september 2015, 12:29

No praegu on nii, et vana jänes käib uue preili puuri taga kolistamas. Koos nad lahti ei ole.Esialgu ikka ühekaupa. Praeguse seisuga nad vist küll läbi ei saa. Vehivad käppadega. üks puuris teine väljas. Eks võtab see asi aega. Vara ka veel. uue jänksu tulekust meie perre pole veel 24 h möödaski.
LillekeRohus88
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 3
Teemad: 2
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Küülikud kokku elama

PostitusPostitas Caroliyna » 01. august 2018, 11:56

Aga kuidas nad siis lõpuks hakkasid läbi saama? Kas üldse on võimalik?
Teema küll paar aastat vana aga lootused on siiski ja loodan, et uut postitust ei pea ma tegema.
Mul on hetkel 3 kuune emane Flandria ja tahaks hiljem võtta talle sõbra juurde, sest hetkel pole ressurssi teise jänese jaoks. Ongi soov teada, kas on võimalik vanemale jänesele ka harjutada sõpra kõrvale?
Caroliyna
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 73
Teemad: 18
Pildid: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist