Kas emane või isane jänes?

Kikk- ja lontkõrvalised sosinad

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Re: Kas emane või isane jänes?

PostitusPostitas Jänksuke » 09. jaanuar 2009, 10:23

Minul on isane jänes. Kui ma ta endale ostsin, siis oli ta juba 3 kuune vallatu jänesepoiss, veidi arg, kuid peagi harjus meiega ära. Sai vanemaks ja temast sai teenager (teismeline) ja kus siis hakkas lollusi ja pättusi tegema. Piss lendab pidevalt ja absoluutselt igale poole. Olin kurb, et jänes nii hullusti minu tuba märgistas. See oli ikka väga paha. Lohutasin end, et peagi läheb see aeg üle ja siis saab temast jälle pissihäda taltsutav loom. Umbes 2,5 kuud tegi oma pissi igale poole, kuid nüüd, veel vana aasta viimases lõpus läks see sirtsutamine üle ja olen ülimalt õnnelik. Ta on krapsakas, lustakas ja pissib korralikult potti. Pabulad (mõned) veel kukuvad maha, kuid nende koristamine ei ole nii hull ja tülikas kui pissi koristamine.
Õnnelik isase jänese omanik!
Kasutaja avatar
Jänksuke
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 62
Teemad: 4
Pildid: 2
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas emane või isane jänes?

PostitusPostitas Kuldhai » 09. jaanuar 2009, 10:43

Minul on samuti isane küülik. Pissi ta ei pritsi, on sõbralik ja rahulik. Kastreerimisvajadust ei ole kunagi olnud. Paaritumismõtted vahel ikka ta peas liiguvad, siis kappab ringiratast ümber mu jalgade. Mopsu vend, kes suht noorelt suri, oli umbes samasugune, ainult temale meeldis vahel tagajalgadega põntsutada, kui miski teda häiris.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas emane või isane jänes?

PostitusPostitas Riin » 09. jaanuar 2009, 17:41

Meil on ka Nupsu isane ja olen temaga VÄGA RAHUL :-D .
Ta on ülimalt krapsakas ja lustlik. Paarituda üritab ta viimasel ajal meiega väga harva, nooremas eas esines seda päris sageli. Praegu on ta juba nelja ja poole aastane. Pissi pole ta aga kunagi kuhugi pritsinud, ju on see väga individuaalne. Meie ei ole teda lõigata lasknud.
Ma ei tea, kas see vastab tõele, kuid emased pidavat rohkem puhtust hoidma, teevad häda vaid potti, meil on puur pabulaid pidevalt täis, samas tuppa ei tee. Emased olevat ka rahulikumad. Mulle aga meeldivad krutskitega jänkud ja sellepärast isase valisimegi :wink: .
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas emane või isane jänes?

PostitusPostitas Nöbsike » 11. märts 2009, 18:43

Kas enamasti peaaegu kõik isased tahavad kõige ja kõigiga paarituda?
Ja kuidas see igale poole pissimine neil käib? Kas nad sirtsutavad niimoodi natukene või teevad suure loigu kuhugi? Ja kas see kõige ja kõigi paaritamine ning pissimine läheb üle?
Nöbsike
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 680
Teemad: 19
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kas emane või isane jänes?

PostitusPostitas Loomahull » 23. märts 2009, 15:35

See oleneb ikkagi konkreetselt loomast. Minul on olnud kaks küülikut ja ei eelmine ega preagune pole kunagi üritanud kellegi ega millegagi paarituda ega märgistada. Kui küüliku käitumine ebameeldiv on, siis aitab selle vastu kastreerimine.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist