Koerte varjupaik - igaüks võib aidata

Igasugused loomadega tegelevad asutused

Koerte varjupaik - igaüks võib aidata

PostitusPostitas Liisa (Teema autor) » 11. mai 2004, 21:14

Varjupaigal on rohkem abi sellest, kui inimesed kohal käivad ja koristada aitavad. Kuna seal on palk minimaalne, siis on puudu tööjõust. :( Laupäeviti käivad vabatahtlikud koertega jalutamas ja kassidel puure puhastamas, et neil veidigi parem oleks.
Aidata saate ka sellega, kui enda ümber inimesi manitsete, et nad oma kasse ja koeri poegida ei lubaks ja pigem neid steriliseeriks. Varjupaika tuuakse pesakondade kaupa kassi- ja koerapoegi. :( Rääkimata suurtest loomadest, kes kodu ei leia.
Ja kui kellelgi on loom jooksus, siis kohe varjupaika helistada - kahe nädala pärast on hilja otsima hakata.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pildid koertevarjupagast. Igaüks võib aidata!

PostitusPostitas Endised kasutajad » 11. mai 2004, 21:33

Aga ma elan Pärnus ja sellist võimalust pole..aga midagi see raha ju ikke aitaks..Pärnu varjupaigas ple näiteks ühtegi looma.. :roll:
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa (Teema autor) » 11. mai 2004, 21:37

Kas tõesti pole? Tartus on varjupaigaga kehvasti - linn ei tee ja eraalgatuslik saab kunagi sügisel ehk valmis. Arvasin, et Pärnus ikka korralik.
Võid toetada ka Tartu tulevast varjupaika - aga selle arve nr, kuhu raha saab kanda, otsin hiljem. :) Praegu on ainult maa ja seinad olemas, kõik muu tuleb vabatahtlike teha veel ja igasugune toetus abiks. :)
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pildid koertevarjupagast. Igaüks võib aidata!

PostitusPostitas Endised kasutajad » 12. mai 2004, 15:53

Aga teie võiksite raha annetada otse Eesti Loomakaitse Seltsi eri arvele: vt. http://www.loomakaitse.ee
Selle raha eest aidatakse just kodutuid loomi.
Päikest!
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa (Teema autor) » 12. mai 2004, 16:02

Veeraga nõus! Näiteks pole üldse raha enam kasside steriliseerimise projektil. Rääkimata muudest headest algatustest.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pildid koertevarjupagast. Igaüks võib aidata!

PostitusPostitas Kissu » 12. mai 2004, 16:58

Üldiselt kui Tallinnas elaksi siis käiks kindlasti koeri jalutamas varjupaigas, see ju nende ainus rõõm. Nad kõik on seal suhteliselt sõbralikud ja igatsevad omale kodu nii, et karta neid ei tasu (olen nimelt kohanud inimesi kes kardavad minna sinna). Kunagi käisin oma koeral seal asutuses järel (minu esimene külastus varjupaika) pisarad pidid silma tulema, kui nägin oma kutsut seismas õues ketiotsas, ise kõhna ja ei julgend esialgu sabagi liputada.
Kindlasti soovitan minna sinna nädalavahtustel, te teete koera päeva palju palju päikselisemaks. Selle raha osas, et kindlasti aitab ka väike annetus, ise olen ka annetanud.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Pildid koertevarjupagast. Igaüks võib aidata!

PostitusPostitas Riin » 13. mai 2004, 22:11

Kõige kindlam on minu arvates, kui ikka ise minna ja viia sinna parasjagu seda, mida vajatakse, siis on kindel, et abi jõuab ikka õigesse kohta. Ei taha kellegi kohta midagi halvasti öelda, aga annetustega on tihti nii, et lõpuks seal, kus abi vajatakse, seda ei saagi.
Mind on vaevanud juba ammu küsimus, et kas keegi oskab öelda, arvestades, et neil asutustel ju raha alati napib, et kui kindel on, et need koerad seal terved on? Mõtlen kirpe,marutaudi jt. selliseid hädasid, mitte seesmiseid vaevusi.
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa (Teema autor) » 13. mai 2004, 23:44

Koertele tehakse seal marutaudi süsti ja antakse ka ussirohtu. Kirpude kohta ei tea. Ehk tehakse profülaktika mõttes selle vastu ka midagi.
Kassidega on seis kehvem - neile midagi ei anta (väidetavalt) ning neil möllab seal viiruslik nohu. Üldse on kasside seis seal kehvem, nii olude poolest kui lootuse poolest kodu leida.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pildid koertevarjupagast. Igaüks võib aidata!

PostitusPostitas inx012 » 24. mai 2004, 13:31

Nagu ma aru sain, saab iga laupäev käia varjupaigas aitamas puure puhastada ja loomi jalutada?
inx012
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 17
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa (Teema autor) » 24. mai 2004, 15:28

Jah! Kogunemine on igal laupäeval kella 11 ajal. Neljapäeval või reedel teeb Veera Delfi naisteka loomafoorumis ka teema, mis küsib, kes seekord appi tuleb. Siis saab ka täpsemalt küsida, kuidas ja kuhu ja mis. Varasematest teemadest saad lugeda, kes käisid ja mida tegid.
http://woman.delfi.ee/foorum/list.php?f=24
Muide, Tallinna varjupaiga lehel on nüüd ka uued pildid, vabatahtlike abiga.
http://www.hot.ee/koertevarjupaik
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pildid koertevarjupagast. Igaüks võib aidata!

PostitusPostitas Kissu » 15. juuni 2004, 10:06

Mina käin galeriis kommenteerimas vahest, et missugune on elu leitud koeraga. Inimesed just kardavatki, et leitud, koer ei tea mis teeb ei saa oma käe järgi kasvatada jne. Aga tegelikult koer kes on korra maha jäetud hoiab oma uusi omanikke 3-4 korda rohkem. Ta püüab igati olla tubli, tark ning viks ja mitte pahandust teha, sest järsku oli just see põhjuseks, miks ta ära saadeti. Selline koer on truu kaaslane ning väga hea sõber, kes sind kunagi maha ei jäta.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa (Teema autor) » 15. juuni 2004, 16:10

Laupäeval käivad vabatahtlikud, esimesel korral ehk nii lihtsam - näed ja kuuled ja juhendadatakse. Üldiselt, võib minna ka muul ajal. Aga siis kindlasti vaja kontorist läbi käia ja öelda, et oled abiks tulnud ja tahaks mõne koeraga jalutada. Aga alaealistega ma ei tea, kas neid üldse üksi lastakse, seepärast soovitan laupäeval kella 11 ajal minna.
Asukohta näed nende enda kaardilt: http://www.hot.ee/koertevajupaik
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 31. detsember 2004, 15:46

meie tulevane koer on ka praegu veel tallinna varjupaigas ,set kuidagi pole veel leidnud transporti.... ja see hiiumaalt linna minek polegi nii lihtne ,ja tagasitulek koos koeraga on veel raskem... :( kui isa tõõlt koju jõuab siis üritame veel selle vaheaja sees ühe autosõidu ette võtta ja ta (koera) sealt ära tuua.......
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Britt » 05. jaanuar 2005, 12:51

Vaesekene...Aga eks varsti saate kätte ta.
Mina tahaks ka aidata varjupaika,aga see lehekülg mis sa Liisa andsid seal ütleb,et lehekülge ei leitud!!
Britt
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 279
Teemad: 14
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa (Teema autor) » 05. jaanuar 2005, 13:35

Tallinna koerte varjupaiga leht peaks ikka endiselt toimima:
http://www.hot.ee/koertevarjupaik/
Praegusel ajal tundub küll, et kes koertest varjupaigas teada tahab, peaks pigem koertefoorumites käima.
Samuti on http://www.pets.ee hakanud aktiivselt vahendama koerte pilte väga paljudest varjupaikadest. Võib ka neid toetada.
http://woman.delfi.ee/foorum/list.php?f=24 korratakse ka kuulutusi abi vajavate loomade kohta üsna sageli.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pildid koertevarjupagast. Igaüks võib aidata!

PostitusPostitas -Kristin- » 05. jaanuar 2005, 13:38

Selle kuu ajakirjast "Lemmik" lugesin, et on olemas uus koertevarjupaiga kodulehekülg. http://www.koertevarjupaik.ee
Ise seal leheküljel käinud pole veel.
Viimati muutis Endised kasutajad 24. märts 2005, 18:45, kokku muudetud 1 kord.
-Kristin-
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 294
Teemad: 20
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Britt » 24. märts 2005, 18:39

Mina käisin täna Laagri varjupaigas.
See oli õudne, kui vähegi saate siis ruttu, võtke!
Seal on koerad oma enda sita ja pissi sees ja hallitanud heina vms. Nad söövad mingit rõvedat körti ja kuudit on lagunemis ääre peal.Inimesed on seal ka ülbed.Ei hooli.Kui ma ühele koerale kelle kört oli külmunud panin süüa siis ta isegi ei tahtnud seda.Tal oli elust väsinud ilme.
Üks koer kes ootas pojukesi haukus oma hääle peaegu kähedaks seal, et vaikust saaks. :cry: :cry:
Nutma ajas lausa!See seis seal on õudne.Riik annetab neile raha ja tehtud ei saa midagi!
Vaevalt sellest rahast midagi koertele läheb.Alles oli mingi jama, et keegi ehitab koertele mõeldud raha eest endale suvilat! :evil: Kuidas saab nii hoolimatu ja julm olla.
Seal on jube, kõik see haiseb ja tundub, et mõni koer kohe kohe sureb ja elada ei jaksa. :cry:
Siis tuli vanem inimene sisse ja ütles, et tema tahab oma koera ära anda, sest talle kingiti sünnipäevaks ja tal pole sellega midagi teha
Kas siis inimesed aru ei saa, et selliseid asju ei kingita!Kurb oli näha koeri kannatamas.
Isa lubas, et järgmine kevad võtame sealt endalegi ühe koera.
Õnneks võtavad sealt soomlased jube palju loomi.Õnneks!Ja õnneks ei võta nad ainult kutsikaid vaid ka lähevad kolme käpa ja ühe silmaga koerakesed.
Mul on vaid kahju nendest.
Omalt poolt söötsin võimalikult palju koeri ja õue koerad said kõik söödetud.Toakoerad mitte.
Jalutasime ka ja mõne koera päev sai vast helgemaks tehtud!
See seis on seal kohutav! :(
Britt
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 279
Teemad: 14
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Pildid koertevarjupagast. Igaüks võib aidata!

PostitusPostitas lola0404 » 24. märts 2005, 19:02

Leitud koerad hoiavad väga oma peremehi... minu vanaema töötab turul, mitu aastat tagasi jäeti turule maha väike ja vana koerake. Turu valvurid võtsid ta enda juurde elama, aga koerake hoidis vanaema, päeval magas tema putkas, pärast tööd oli koeral alati väga kurb kui vanaema lahkus. Ühel päeval tuli koerake vanaema turult koju saatma, aga kui vanaema mitme tunni pärast läks välja kassi kutsuma, nägi ta et koerake ikka ukse taga, istb ja külmetab. Loomulikult ei suutnud vanaema seda pealt vaadata ja lasi koera tuppa. Järgmisel hommikul läksid nad turule ja pärast tuli koer jälle kaasa... Nii ta hakkaski vanaema juures elama. Ta hoiab teda väga, ta on väga vana aga tark koer, ta saab ilusti aru kui vanaema ütleb, et ta läheb tööle ja koer ei saa kaasa, koerake läheb teise tuppa, sest ta teab et ta kaasa tulla ei saa, kui aga vanaema meie juurde tuleb, teab koerake juba kaugelt ära, et nüüd saab end tühjaks joosta, sest meil suur aed ja kaks lahtist collie koera, ruumi puudust neil küll pole :P
Kahju nendest varjupaiga koertest, kui elaks Tallinnas siis käiksin kindlasti abis, aga mul on Tallinna ligi kolme tunnine sõit ja kahjuks ei ole võimalik koerakestega jalutamas käia, ma tean kui rõõmsad on kerad kui nad saavad joosta ja lõbutseda, sest meie koerad on rõõmsad kui nendega mängitakse... Võtke kindlasti varjupaigast koeri, nende elu muutub kergemaks :) Niiiii kahju nendest :cry: :( :cry: :( :cry: :(
lola0404
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 261
Teemad: 37
Pildid: 7
Asukoht: Valga
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas hiireke44 » 24. märts 2005, 22:58

aga mina teeks jälle,sellise ettepaneku,et kui raha korjamine saab tehtud,siis mitte raha viia,vaid hoopis osta midagi,ma mõtlen toetada materiaalselt,mitte rahaga,igaksjuhuks(on olnud selliseid kordi),kus annetatud raha eest mitte ei osteta nii hädavajalikke asjumkui vaja.Ostaks näiteks süüa,aluspanu(tekid,madratsid jne) või vee lmidagi.!
hiireke44
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 11
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas awely » 25. märts 2005, 00:28

britttt92 kirjutas:Mina käisin täna Laagri varjupaigas.
See oli õudne, kui vähegi saate siis ruttu, võtke!
Seal on koerad oma enda sita ja pissi sees ja hallitanud heina vms. Nad söövad mingit rõvedat körti ja kuudit on lagunemis ääre peal.Inimesed on seal ka ülbed.Ei hooli.Kui ma ühele koerale kelle kört oli külmunud panin süüa siis ta isegi ei tahtnud seda.Tal oli elust väsinud ilme.
Üks koer kes ootas pojukesi haukus oma hääle peaegu kähedaks seal, et vaikust saaks. :cry: :cry:
Nutma ajas lausa!See seis seal on õudne.Riik annetab neile raha ja tehtud ei saa midagi!
Vaevalt sellest rahast midagi koertele läheb.Alles oli mingi jama, et keegi ehitab koertele mõeldud raha eest endale suvilat! :evil: Kuidas saab nii hoolimatu ja julm olla.
Seal on jube, kõik see haiseb ja tundub, et mõni koer kohe kohe sureb ja elada ei jaksa. :cry:
Siis tuli vanem inimene sisse ja ütles, et tema tahab oma koera ära anda, sest talle kingiti sünnipäevaks ja tal pole sellega midagi teha
Kas siis inimesed aru ei saa, et selliseid asju ei kingita!Kurb oli näha koeri kannatamas.
Isa lubas, et järgmine kevad võtame sealt endalegi ühe koera.
Õnneks võtavad sealt soomlased jube palju loomi.Õnneks!Ja õnneks ei võta nad ainult kutsikaid vaid ka lähevad kolme käpa ja ühe silmaga koerakesed.
Mul on vaid kahju nendest.
Omalt poolt söötsin võimalikult palju koeri ja õue koerad said kõik söödetud.Toakoerad mitte.
Jalutasime ka ja mõne koera päev sai vast helgemaks tehtud!
See seis on seal kohutav! :(

Mis haige jutt see on????
Palju Sa seal käinud oled, kas täna esimest korda ja 2h?
Kas olid äkki Sina see, kellele täna ütlesin 10 korda, et uks käib kinni ja me õue ei küta, et kui koer võetakse, siis tuleb ka samasse kohta tagasi panna, et koertele ei tohi valimatult sööki ette visata, et mõni koer võib ka hammustada ja et ka see koer tahab jalutada hoolimata oma inetust välimusest?
Sry, sry ja veelkord sry et nii hoolimatu olin :roll:
awely
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Britt » 25. märts 2005, 11:44

Ei, kahtlen et see mina olin.. :o
Haige jutt see nüüd küll pole, paraku on see nii!
Mulle küll keegi uksest ega kinni panemisest ei rääkinud :eek:
Ja mis välimusest Sa kellele rääkisid seda ma ei tea igatahes meile seda keegi ei rääkinud.Vb. rääkisid teistele seal oli veel mitu tüdrukut ju :o
Viimati muutis Endised kasutajad 25. märts 2005, 13:40, kokku muudetud 1 kord.
Britt
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 279
Teemad: 14
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Pildid koertevarjupagast. Igaüks võib aidata!

PostitusPostitas -Kristin- » 25. märts 2005, 11:59

Aga kuidas see haige jutt on? Britt rääkis seda, mida nägi. Kas sa awely tahad siis öelda, et ainult see üks päev oli seal nii jube? :eek:
-Kristin-
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 294
Teemad: 20
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa (Teema autor) » 25. märts 2005, 12:39

Kas seal oli mingi abis käimise kampaania?
Kuna Laagri varjupaik lõpetab tegevuse, siis aidata tasub eelkõige koertele uute kodude otsimisega. Kas ja mis abi Teho rajatav varjupaik vajab, on praegu vara öelda. Lubatud on eurotingimusi, aga piiratud arvule loomadele ning piiratud ajaks.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas awely » 25. märts 2005, 19:02

Liisa kirjutas:Kas seal oli mingi abis käimise kampaania?
.

Ei, lihtsalt koolivaheaeg.
awely
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas trinnux » 25. märts 2005, 19:10

LÕPETAB TEGEVUSE???? Millal? Ma ei tea midagi... aga kui ainult piiratud arvule loomadele, siis hakatakse süstima juu.... hullud peast! kas siis ei ole võimalik natuke suuremat ehitada uut kohta et ei tuleks "harvendust" teha???
trinnux
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 40
Teemad: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa (Teema autor) » 25. märts 2005, 22:43

Hmm, kas teie siis polegi lehest lugenud? Laagri varjupaigal lõppes linnaga leping märtsi algul. Uue varjupaiga pidi ehitama ja linnaga on leping varjupaiga teenuse jätkamiseks AS Tehol. Uude varjupaika on plaanitud kohti 50 koerale ja 80 kassile (oli vist niipidi?). Aga see varjupaik ei saanud valmis õigel ajal ja ajutisel on kõik loomad ikka Laagri varjupaigas.
Võtke http://www.postimees.ee, http://www.epl.ee või http://www.loomakaise.ee/foorum ja kasutage otsingut. Peaksite igavese posu artikleid ja kommentaare selle kohta leidma. Koerafoorumites on ka sellest juttu olnud.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Britt » 26. märts 2005, 11:17

Igatahes vahva, et koerad saavad ehk siiski parema koha, aga kes seda teab.
Loodame, et koerakesed leiavad endale ilusa ja toreda kodu siiski.
Britt
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 279
Teemad: 14
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas karvapall » 26. märts 2005, 18:30

Käisn kah Laagri varjupaigas ja tõttöelda oli vaatepilt väga nutune. Raha annetamise asemel viisin suure auto kooramatäie tekke, kausse ja muid vahendeid, kuid juba enne ärasõitu oli näha kuidas osa asju erinevate töötajate kottidesse ja autosse rändasid.....Inimesed on ikka omakasu peal väljas!
karvapall
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 25
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas -Kristin- » 26. märts 2005, 18:40

karvapall kirjutas:Käisn kah Laagri varjupaigas ja tõttöelda oli vaatepilt väga nutune. Raha annetamise asemel viisin suure auto kooramatäie tekke, kausse ja muid vahendeid, kuid juba enne ärasõitu oli näha kuidas osa asju erinevate töötajate kottidesse ja autosse rändasid.....Inimesed on ikka omakasu peal väljas!

Millised võivad ikka inimesed olla. :x Kui sina viid nendele koertele ja kassidele asju, et neil seal parem elada oleks, viivad nemad need ära. Kohutav ju. :cry: Kas kuidagi ütlema ei saanud minna, et sina tõid ja nemad viivad ära? :roll:
-Kristin-
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 294
Teemad: 20
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Britt » 26. märts 2005, 19:02

Ma ei saa aru ja siis keegi ütleb, et ma räägin haiget juttu, hetkeks arvasin, et olen ainuke..
Ühesõnaga nii on see koguaeg olnud ja hea, et see Laagri varjupaik lõpuks oma tegevuse lõpetab, vabandust kui kedagi nüüd haavasin. :roll:
Inimesed on ikka oma kasu peal väljas, oi vaesed loomad.Mul on neist ikka nii kahju :cry:
Britt
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 279
Teemad: 14
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Muud asutused

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist

cron