Lehekülg 1/1

Uus koerte varjupaik Tallinnas Viljandi mnt-l

PostitusPostitatud: 14. jaanuar 2005, 14:52
Postitas Endised kasutajad
Ehk olete juba kursis,et Nõmmele tuleb uus varjupaik, nii et on loota, et hüljatud koerad-kassid saavad tulevikus eluks paremad tingimused. :lol:

Re: Uus koerte varjupaik Viljandi mnt-l

PostitusPostitatud: 14. jaanuar 2005, 15:01
Postitas awely
Paremad tingimused 14 päevaks?

Re: Uus koerte varjupaik Viljandi mnt-l

PostitusPostitatud: 14. jaanuar 2005, 15:03
Postitas Endised kasutajad
Kasvõi 14 päevaks!
Mõte selles,et kui koht ise nii jube pole,siis käiks seal ka rohkem inimesi ning mida rohkem inimesi, seda rohkem võetaks ka loomi sealt.
Vot nii! :)

PostitusPostitatud: 26. veebruar 2005, 01:46
Postitas Endised kasutajad
aga kui on paremad tingimused siis ei hakka inimestel neist koertest nii kahju ....

PostitusPostitatud: 26. veebruar 2005, 09:17
Postitas Liz13
LiBaHuNDu kirjutas:aga kui on paremad tingimused siis ei hakka inimestel neist koertest nii kahju ....

No nii ju ka ikka ei saa mõelda. Ega varjupaik pole selleks, et inimestel hakkaks koertest kahju. Tegelikult ei tohi ju keegi koera võtta vaid hetke emotsioonil, et oi mul hakkas kahju. Koera võtu peab ikka kaua aega ette planeerima ja minema enne juba vaatama koera, keda soovitakse võtta.
Ega koerad ei pea sellepärast kannatama oma rääbakates kuutides, et inimestel oleks kahju ju.
Näiteks kui tuleb varjupaika kole puretud, verine koer, aga kui teda pannakse kohe õuekuuti kuskile, kus on niiske ja külm, siis vaevalt, et ta selle 14 päevaga paraneb ja keegi ei taha ju sellist vigast koera. Kui aga on paremad tingimused, siis võib ta ka sellise väikese ajaga jõudsasti kosuda.

PostitusPostitatud: 02. märts 2005, 18:45
Postitas Endised kasutajad
SEDA KÜLL.... aga lihtsalt tekkis selline mõte.
Ise plaanime just varjupaigast koera võtta sest neist on kahju. Oleme mõelnud ka tõukoera kutsika peale aga ... ikka parem on kellelegi kodutule kodu anda :D

PostitusPostitatud: 03. märts 2005, 20:53
Postitas NärilineL
Mh...pole kuulnudki sellest.Kas keegi teab kus see siis täpsemalt asuma hakkab?Ja kas see siis jääbki sinna või?

PostitusPostitatud: 04. märts 2005, 20:17
Postitas Endised kasutajad
ma vaatasin täna vana varjupaiga kodukale.. seal oli kirjutatud et veebruari lõpust neil enam linnaga lepingut pole . Loomadele kes sinna jäänud on loodetakse võimalikult kähku kodud saada...

PostitusPostitatud: 05. märts 2005, 11:08
Postitas Heiki
ega need varjupaiga koerad teistest koeradest ei erine sest ühed koerad kõik ükskõik kas hüljatud või mitte

PostitusPostitatud: 18. aprill 2005, 12:55
Postitas Roki
miks ei erine, kui võtad koera(kutsika) kohe endiselt omanikult,siis tead ta eelnevat elu.Varjupaigast võetud koeraga tekivad aga mingid salapärased probleemid mille tagamaid sa elusees teada ei saa ja siis on ta kasvatamisega probleeme ülearugi... enda koer on varjupaigast ja pool kuud meil olnud , hakkab juba koohanema, aga rumalad kombed on tal ikkagi . suurt kasvu koer on ta ja terroriseerib mu väikest õde (hehehehehhe paras talle :D )

PostitusPostitatud: 18. aprill 2005, 19:27
Postitas Endised kasutajad
Mõtlesime ka endale varjupaigast koera võtta... aga alles järgmise aasta kevadel... njah...

PostitusPostitatud: 19. aprill 2005, 17:31
Postitas Endised kasutajad
Igal loomal on oma iseloom ja nad kõik vajavad uues kodus harjumisaega. Mul kass praegu varjupaigast võetud, ja palju sõbralikum, rahulikum ja viisakam, kui mu eelmine, mis oli kodust toodud.
Aga see 14 päeva värk uues varjupaigas on kyll jama :(

PostitusPostitatud: 20. aprill 2005, 10:23
Postitas Roki
eem see 14 päeva värk on võibolla nii nagu vanas .Kohustus pidada 14 päeva , ehk siis vähemalt 14 , võib ka rohkem.....

PostitusPostitatud: 20. aprill 2005, 14:56
Postitas trinnux
kas keegi teab, et kas kui see uus valmis (või ta juba ongi valmis??) et kas siis viiakse vana varjupaiga koerad sinna üle?
IDEE: Võiks teha lontukatega ju mingi ühiskülastuse sinna varjupaika (vahet pole, kas vanasse või uude) ja aidata. Koos ikka toredam, julgem. Ma arvan et siin on varemgi sarnaseid üritusi korraldatud, kuid võiks seda korrata ju? Mis te arvate?

PostitusPostitatud: 30. aprill 2005, 18:46
Postitas Endised kasutajad
ei saa asja võtta nii et, varjupaigast ja kindlasti võib siis probleem olla.Mul endal oli imearmas dogi ja 3 aastaselt selgus et koeral kaasasündinud raske terviserike ja tänaseks teda enam pole.Riske on ka kodust saadud kutsikaga,elu on juba selline.Nüüd igatsen uut koera ,kuigi eelmine valus kogemus on veel natuke häirimas ,mis saab kui kaotan jälle oma armsa sõbra.varjupaik pakub loomale kasvõi mõneksajaks varju ja süüa.

Re: Uus koerte varjupaik Tallinnas Viljandi mnt-l

PostitusPostitatud: 10. mai 2005, 10:42
Postitas Endised kasutajad
Varjupaiga ehitus pandi seisma,sest detailplaneeringut pole. Uues hakatakse loomi hoidma 14 päeva, aga teisi koeri sinna üle ei viida. Laagri loomadel on aega 2006.a märtsini. Ja loomulikult on riske varjupaiga loomadega, eks nad vajavad palju tähelepanu ja koolitust, aga saate endale parima ja truuma sõbra.
trinnux- igasugune abi kulub varjupaigas ära. Võta sõbrannad kaasa ning minge viige loomadele väheke maiustusi, jalutada saab loomadega samuti ning paljud koerad on rahul ka lihtsalt paiga! :)
ja üks asi veel, uus varjupaik asub männiku karjääri ja Raku ( selline elamurajoon) vahel. lage plats, kus varem oli rebaste kasvatus. ja me saame loota aint sellele, et ehk uues varjupaigas vaadatakse ka lihtsalt ettekirjutustest mööda ning ilusaid ja terveid loomi ikka kauem kui 14 päeva hoitakse, kuid arvan, et see lihtsalt unistus. :(

Re: Uus koerte varjupaik Tallinnas Viljandi mnt-l

PostitusPostitatud: 10. mai 2005, 17:27
Postitas mix
Isa sõber võttis endale koos naisega varjupaigast rotika,nüüdseks on ta juba kohanenud ja paar päeva tagasi võtsid järgmise ,nüüd siis sakslase.Ja lubasid veel mõned võtta kui teised kohanevad sest neil oma maja ja mitu hektarit maad kus koera õpetada ja temaga mängida,hullata,joosta,hüpata jne...

PostitusPostitatud: 12. oktoober 2005, 19:11
Postitas Endised kasutajad
ma ei teadnudgi et kodukas on mis aadres?? :roll:

Re: Uus koerte varjupaik Tallinnas Viljandi mnt-l

PostitusPostitatud: 12. oktoober 2005, 22:57
Postitas petal
Laagri varjukas: http://www.koertevarjupaik.ee
Uus varjupaik Viljandi mnt'l ehk Loomade hoiupaik: http://www.loomadehoiupaik.ee
Ahjaa, see ka, et minulgi on varjupaigast võetud koer.. 20. aprill 2005 võtsime. Varjupaigas tundus sõbralik kõigi ja kõige vastu.. kasside vastu oli ükskõikne. Kui koju tõime hakkas kassi kiusama ning meeste ja vahetevahel üldse kõikide inimeste vastu tänaval oli agressiivne, autosi (kaubikuid jne) ja rattaid hakkas vihaselt jälitama ning rihma otsas tiris jubedalt. Rihmas kõndimise õppis peaaegu kohe ilusasti ilma raskusteta ära. Umbes kaks kuud kui ta oli meie juures olnud, leppis kassiga ära (mõnikord siiamaani kiusab kassi, aga seda sellepärast et koer tahab mängida :P ). Ja nüüd peaaegu 6 kuud hiljem on ta lõpuks ometi normaalne koer, st. temaga saab normaalselt tänavatel jalutada, ilma, et ta kedagi rünnata või taga ajada tahaks (va õuekasse.. neid hakkab ikka taga ajama :P ). Nüüd saan temaga isegi rihmast lahtiselt jalutada.. kuuletub väga hästi ja on üldse väga nutikas koer.
Ma hetkegi ei kahetse, et ta sealt võtsin. Olid probleemid mis olid, aga kokkuvõtteks sain ikkagi parima sõbra keda tahtagi ei osanud! :)

Re: Uus koerte varjupaik Tallinnas Viljandi mnt-l

PostitusPostitatud: 26. oktoober 2005, 15:32
Postitas Ankake
Seal on praegu üks dobermannitüdruk Sissi, kes on mulle väga südamesse läinud. Isiklikult kohtusime ka, aga pool mu peret ei olnud koera kojuvõtmisega nõus. Iga päev mõtlen temast, vahel näen unes ka. Väga energiline koer on, ta tahaks ainult mängida. Rihma otsas distsiplineerimatu, aga minu vastu oli ülisõbralik. Mingu vaatama - inimene kel on suur muskel ja koertekoolituse kogemus - saab omale ilusa neljajalgse sõbranna.

Re: Uus koerte varjupaik Tallinnas Viljandi mnt-l

PostitusPostitatud: 26. oktoober 2005, 17:39
Postitas Siretike
Kahju, et uuel kodulehel koerte kohta suhteliselt vähe infot on :(
Pilte, koeri enam kommenteerida ka ei saa. Vist eelmise kodulehekülje mõnikord päris teravaks kippunud vaidluste pärast? Aga vast areneb ka veel see kodukas.

PostitusPostitatud: 26. oktoober 2005, 18:56
Postitas Roki
petal... jõle sarnane tsenaarium :D meil ka sealt koer, võtsime oli 7 kuune, 23 märts võtsime ... häda aga selles et kuna 6 liiklmeline pere ja 5 pereliiget lasevad koeral teha mis too tahab siis on ta meil ikka veel metslane, ja mind ta ka enam eriti ei kuula sest enamus aja olen kodunt ära ühikas :(

Re: Uus koerte varjupaik Tallinnas Viljandi mnt-l

PostitusPostitatud: 28. oktoober 2005, 10:14
Postitas Endised kasutajad
sai siis võetud paar päeva tagasi sealt viljandi mnt uuest hoiupaigast üks pisike kutsikas koju...koht iseenesest ilus ja nn euro, kuid loomadest on ikka kahju...

PostitusPostitatud: 28. oktoober 2005, 10:26
Postitas Kert
Ise plaanime mingi paev perega minna sinna. Mitte koerte votmise ideega, vaid jalutamise ideena. Eks vaatab , mis juhtuma hakkab, oleme emaga nii ornasudamelised, et akki kohe votamegi kellegi endale :lol:Aga ei tea, kas koik on nous tulema, isa on selline ukskoikne, et ei teagi kas ta viib meid kohale, kuna ema ei ole eriline autojuht meil :D

Re: Uus koerte varjupaik Tallinnas Viljandi mnt-l

PostitusPostitatud: 07. november 2007, 19:48
Postitas kiki
ei tea kas seal ka töölisi vaja on :-D

Re: Uus koerte varjupaik Tallinnas Viljandi mnt-l

PostitusPostitatud: 07. november 2007, 20:44
Postitas Nirk
Leheküljel kirjas on küll, et vajatakse.