Pärnu Pet Central

Igasugune info loomapoodide teemal

Re: Pärnu Pet Central

PostitusPostitas MuffinxX » 26. oktoober 2010, 14:23

Ma käin seal tihti uudistamas ja mina olen siiani tuhkrutest näinud vaid kahte tumedat :) Aga jah pood on igati tip-top, müüad on lahked jne.
MuffinxX
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 83
Teemad: 5
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Pet Central

PostitusPostitas DessaMerisiga » 20. veebruar 2011, 17:18

Eile käisin seal ja minu üllatuseks oli seal 11 merisiga :shock: . Tuhkruid hetkel ei olnud ,kuigi ma nii väga oleks nende tegemisi huviga jälginud :P .
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Pet Central

PostitusPostitas tairike » 06. märts 2011, 18:45

Ma käin seal peaaegu iga päev.Seal osatakse loomade eest hoolitseda ja see on minuarust on see pärnu kõige paremaid loomapoode!Seal on hästi palju valikuid ja sinna toodi 5 imearmsat jänkupoega!Nad olid nii nunnud!Ja seal pannakse emased ja isased eraldi puuri.Olen selt ostnud peaaegu kõik roti asjad(Maja,jooksuratta,puuri,söögi ,lisatoitu,wc,roti(emase),mänguasja,maiustuspulga, saepuru,heinast mingi asja ja 1 suurema sööginõu (neid ei ole enam seal müügis),jalutusrihma ja vist ongi kõik.
Kasutaja avatar
tairike
Enne kirjutan, siis mõtlen
 
Postitused: 48
Teemad: 2
Pildid: 1
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Pet Central

PostitusPostitas tairike » 07. märts 2011, 18:29

Käisin täna ka Maxima loomapoeas ja vaatasin rotte ning üks pruun rott oli seal üksinda ja magas algul maja ees ja siis maja sees.Vaatasin ja vaatasin ja äkki nägin selle maja sees poegi üks oli igatahes heleda karvaga või siis olid heletat värvi laigud. Ülejäänud olid tumedad.Täpset arvu ma ei tea,aga poegi ma nägin! Ma arvan,et seda emast rotti ei tohi kindlasti müüa! See ei tohiks vist isegi müügil olla sest kui mingi inimene just seda rotti tahab siis peab ta pojad vist kaasa võtma.
Kasutaja avatar
tairike
Enne kirjutan, siis mõtlen
 
Postitused: 48
Teemad: 2
Pildid: 1
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Pet Central

PostitusPostitas kertu0208 » 08. märts 2011, 19:13

Minu meelest on ka see tore pood selle pärast, et loomadega seal tegeletakse. Sain villakhiirele seal pai teha (varem pole olnud võimalust sellist looma puutuda, väga pehme kasukas tal). Aga üks asi, mis minule ei meeldi oli see, et müüja ütles, et rotte tuleb sabast tõsta. Ma ei ole küll rotipidaja, aga minu meelest ei tohiks ühtegi looma sabast tõsta. Samuti oli seal amadiinipaar pesitsema pandud puuriga sinna leti juurde.
Provehito In Altum.
Kasutaja avatar
kertu0208
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1361
Teemad: 9
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Pet Central

PostitusPostitas tairike » 12. märts 2011, 18:04

Seda ei tohi kindlasti teha,sest see kahjustab rotti!Ei tea kes seda neile ütles? :mad:
Kasutaja avatar
tairike
Enne kirjutan, siis mõtlen
 
Postitused: 48
Teemad: 2
Pildid: 1
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Pet Central

PostitusPostitas DessaMerisiga » 18. märts 2011, 18:04

Täna käisin seal poes . 7 notsut oli . 2 musta ühes puuris . 3 kirjut teises puuris...kere valge ja pea pruunikas , 2 rosetti ja 1 sileda karvaline . Ja lõpuks 2 notsut koos jänese pojaga . Klassi kaaslane ei teind jänesel ja meriseal vahet ja ütles mulle : "Mulle meeldib see siin klaasi ääres olev notsu" . Ma naersin näkku talle ja ütlesin : " See on jänku poeg mitte nots" . Ta vaatas mind nagu ma ei tea kes . Suured silmad pärani ja suu ammuli :D . Siis oli seal veel 2 hamstrit . Eraldi puuris . Siuksed beešikad pikka karvaga . Siis oli veel dekoratiiv hiiri terve ports . Triibuline hiir ,ei näind milline ta oli,sest puur oli kõrgemal kui mina . 2 deegut ühes puuris ja veel teises puuris oli 1 deegu . Selline beešikas ,polnud kunagi sellist näind .Kui järsku polnud väike elanik valesse puuri sattunud . 2 või 3 albiino rotti , tundusid olevat juba eakad sest nad olid ikka päris pirakad . Veel oli 3 rotti , halli värvi . 4 viir papagoid .Linde oli veel aga ei mäleta nende nimesid enam .Tuhkruid taas ei olnud :( . Hiirekesi oli ka rohkesti . :biglove:
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Pet Central

PostitusPostitas tairike » 18. märts 2011, 20:55

Seal on alati nunnud loomad :biglove: .Seal on kindalsti tiineid liivahiiri sest neid on seal nii palju ja ma ei usu et nad kõik on ühest soost.Selles poes võib peaaegu saada kõik näriliste varustuse :roll: .
Kasutaja avatar
tairike
Enne kirjutan, siis mõtlen
 
Postitused: 48
Teemad: 2
Pildid: 1
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Pet Central

PostitusPostitas pizipizi » 12. aprill 2011, 23:26

PetCenter uuenes!!! minge kõik vaatama :)
pizipizi
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Pärnu Pet Central

PostitusPostitas MuffinxX » 23. aprill 2011, 16:24

Täna käisime. Silma jäi üks pisike tuhkur. Öeldi et 1 märtsil on sündinud. ( Passist vaatas ) Muude asjade kohta ei küsinud.
MuffinxX
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 83
Teemad: 5
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Pet Central

PostitusPostitas DessaMerisiga » 25. aprill 2011, 17:16

Käisin ka seal (eelmine esmasp.) . Jube vahva ümber kujundus . Suuremad puurid tähendavad paremat elu - Ma loen alati mitu notsut seal on ja minu suureks imestuseks oli seal 9 merisiga :shock: . Ma päästaks kõik nad sealt ära kui vaid saaks . Tuhkur oli ka seal , ma oleks tahtnud küsida tema kohta täpsemalt aga kuna klassiõe ema tuli just siis järgi , jäi plaan katki .
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Pet Central

PostitusPostitas Anete12 » 20. juuni 2011, 14:55

Viimati tudus seal üks armas tuhkruke.. :biglove:
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Pet Central

PostitusPostitas Loomahull » 20. juuni 2011, 15:21

Täna seda seal enam õnneks või kahjuks ei olnud.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Pet Central

PostitusPostitas Mirette » 21. juuni 2011, 13:05

Nüüd tehti see ilusaks ,kõik loomad on keskel klaasist puurimoodi asjades ,pealt lahti . Elan Pärnus ja käin seal tihti ! Ostsin endale sealt hamsusid.:)
Tupsu ,Nupsu ,Supsu ja Ruudi- .R.I.P
Väike Mammu (love)
Kasutaja avatar
Mirette
Õigekiri longab
 
Postitused: 141
Teemad: 6
Pildid: 6
Asukoht: Sindi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Pet Central

PostitusPostitas Jännu1 » 08. juuli 2011, 18:10

Mina ostsin sealt omale küüliku (umbes 1 kuu tagasi), küülikud ostetakse sealt väga kiiresti ära, sest kui ma oma küüliku ostsin oli peale tema veel 2 küülikut aga kui kahe päeva pärast jälle läksin polnud ühtegi küülikut.
Kui paari päeva eest seal käisin oli seal minu mäletamis järgi 9 küülikut :O
I DoGs
Kasutaja avatar
Jännu1
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 177
Teemad: 5
Pildid: 4
Asukoht: Pärnumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Pet Central

PostitusPostitas Anete12 » 26. juuli 2011, 19:41

Täna olid seal mustad (hallid vist ka) küülikud, merisead, kilpkonn, rotid, deegud, hamstrid, linnud ja tuhkur. Tuhkur oli ikka tõeliselt armas! Muidu kui olen käinud pole nad minust välja teinud, kuid täna kui ma teda seal kiikasin tuli ta kahe käpaga mitu korda klaasile ja vaatas üles oma pisikeste silmadega. :biglove:
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Pet Central

PostitusPostitas DessaMerisiga » 26. juuli 2011, 22:23

MIna kui sinna satun vaatab koguaeg oma nöbisilmadega vastu . Ma koguaeg küsin müüjatelt kas ma tohin ta oppa võtta . Tavaliselt on lubatud :) . Mul seal paar sõpra :D . Aga jah ta vaatab niikurvalt vastu , ja nagu kohe karjub näkku , et " Võta Mind Kaasa " . Ma olen koguaeg nutu äärel , kui tagasi vaatan . :(
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Pet Central

PostitusPostitas Jännu1 » 05. august 2011, 21:51

Käisin täna sealt oma jänkule süüa ostmas ja seal oli päris palju küülikuid (ei te täpselt mitu, ei lugenud üle :sleep: ) Ja minu üllatuseks oli küülikute hind 15 eurot , ilmselt selle pärast et nad olid kõik täiskasvanud. Mina ostsin umbes 3.5 kuud tagasi sealt küüliku pojukese ja tema maksis 28 eurot sentidega.
I DoGs
Kasutaja avatar
Jännu1
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 177
Teemad: 5
Pildid: 4
Asukoht: Pärnumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Pet Central

PostitusPostitas DessaMerisiga » 06. august 2011, 12:44

Kui ma käisin siis oli seal 9 jänest :/ . Ja minu üllatuseks olid hamstrid ja merisead koos ? :O Kas nad üldse sobivad ?
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Pet Central

PostitusPostitas Merily » 06. august 2011, 20:01

Ma ei usu, et need merisead olid. Äkki vaatasid lihtsalt valesti? Ehk olid nii suured hamstrid lihtsalt.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Pet Central

PostitusPostitas DessaMerisiga » 06. august 2011, 22:08

Need olid kindlasti merisead . Nii kolme nelja kuused . Krussis karvaga ja krudisevad . Hamsud olid eespool terrat ja sead olid taga pool omaette . Kui ma ei eksi siis hamsusi oli 3 ja seakesi kaks v kolm :P . Veider oli see tõesti .
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Pet Central

PostitusPostitas Mirette » 15. august 2011, 16:17

Seal on kõik eraldi ja nüüd ei ole seal enam ühtegi hamstrit.Seal on 3 rotti ja 3 merisiga,6 väga suurt jänest,Mõni liivahiir ja ülejäänud on papagoid ja linnud.Aa ja siis oli veel 1 emane kilpkonn ja 3 poega ja mingid krabid on ka :-D
Kasutaja avatar
Mirette
Õigekiri longab
 
Postitused: 141
Teemad: 6
Pildid: 6
Asukoht: Sindi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Pet Central

PostitusPostitas IloveAnimals » 28. september 2011, 18:27

Mina käisin ( eile) oli seal küll päris palju loomi rotte jne... . Minuarust on see uus sisustus palju parem kui eelmine! :D
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Pet Central

PostitusPostitas DessaMerisiga » 28. september 2011, 18:28

Jah on küll . ILoveAnimals , kui sa sisse läksid , vasakule poole tagumine klaas puur , kas seal oli kolm siga ? :)
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Pet Central

PostitusPostitas HelloKitty12 » 01. november 2011, 16:16

Täna käisin seal kaubamajaka Pet Centeris. Väga kitsas ja keeruline oli, nagu laburünt. Ees olid kalad akvades, näha polnud ühtegi. Ja otse, olid linnud ja närilised. Esimeses olid üks valge- beešhi laiguline lontu küülik, kes magas, või seisis paigal. Ja temaga samas terras oli üks või kaks merisiga, kes samuti magasid. Järgmises terras olid dekoratiivhiired, üleval pool oli väike poolkorrus, kus oli hiirehunnik, musta- valge laiguline. Ja üks kukkus sealt alla, ja läks sööma. Väga väikesed olid, maksid kõige vähem: 1.50 € Ja järgmises oli 20€ suur-suur oranzi, pruunikat värvi jänku, suur pall oli nagu. Ja nii naljakas, temaga ühes terras olid seal veel 3 kirjut pikakarvalist merisiga, ja üks puust väike aste, trepp. Ja jänku ajas neid merisigu taga, hüppas astmele ja jooksis, vut-vut meriseale järele, siis hüppas maha, ja ajas astme alt merisead ära. Hästi naljakas ja armas oli. Ja viimases terras oli rott. Ta magas, ja ma arvasin, et ta on juba ära ostetud, kuna ta oli heinapalli sees peidus, ja tuli välja uniste poolkinni silmadega. Valge paksuke oli tema. Punased silmad. Puuride valik oli keskmine. Näriliste puurid paistsid ühesugused, ainult aluskasti värv oli erinev. Kõige odavam puur maksis 18.50. Minuarust odav ta küll pole. Oleksime need hiired ostnud, aga puuri jaoks ei jätkunud raha. Ega nad karbis kaua ei elaks, ja ise ka ei tahaks nii väikses ruumis elada. Loomale on vaja hea suuruse ja tugevusega "kodu".
Kasutaja avatar
HelloKitty12
Kasutajakonto külmutatud
 
Postitused: 506
Teemad: 11
Pildid: 7
Asukoht: Pärnu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Pet Central

PostitusPostitas DessaMerisiga » 11. juuni 2012, 17:39

Nii nii, käisin siis täna üle pika aja seal. Esimene asi oli loomulikult loomad. Tegin siis seekord paremalt poolt ringi. Kõnnin ja kõnnin kuni jõuan siis hiirte terrani. Ja sealt vahib mulle vastu mingi 15 või rohkemgi sabaline hiirteseltskond. Okei, et hiired hiirteks, kõnnin edasi... Peaaegu on ring täis kui näen mingit karvast elukat kes oma saba taga ajas. Ja minu üllatuseks oli see kassipoeg! Mul oli esimene reaksioon(mõttes) et ma lähen ja küsin juhatjat ja räägin temaga natuke. Ma saan aru et närilis müüakse aga kasse? Kaks kiisu poega oli. Üks jõnglane oli ühe pisikese tüdruku süles. Aga ikkagi, no tule taevas appi, missugune inimene võiks oma kiisud poodi anda :bang: ? Mul on siiamaani selle kiisu pilk silmis, kes mind vaatas, ta oli nii armas, nii kurb :hanky: . Mina ei lähe enam sinna poodi, ma ei osta ka enam sealt midagi...
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Pet Central

PostitusPostitas Kuldhai » 11. juuni 2012, 18:01

Mis tõugu need kassid olid?
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Pet Central

PostitusPostitas DessaMerisiga » 11. juuni 2012, 18:06

Tundusid tavalised kodukiisud olevat. Oranzi-valge-musta kirjud.
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Pet Central

PostitusPostitas nirgike » 11. juuni 2012, 21:19

Kassipoeg näitab oma hirmu ja kurbust välja ilmekamalt kui rott või merisiga, kuid see ei tohiks olla õigustus, miks näriliste poodi andmine on normaalsem kui kassipoegade poodi andmine.
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Pet Central

PostitusPostitas IloveAnimals » 17. august 2012, 14:14

Eelviiati, kui ma käisin Maxxxima Pet Centralsis (ehksiis siis, kui ma pärnusse tulin ja sain teada et rott surnud), siis käisin vaatamas rotte. rotid olid üpriski nunnud ja tundusid ka noored. Aga kuna kõik magasid soovisin ma teada, kas mõni neist hammustab ka ja missuguse iseloomuga nad on. Hammustuse küsimuse peale tuli selline vastus: Me tõesti ei tea, kuna me oma kätt sinna väga ei pane ja iseloomu küsimuse peale tuli selline vastus: Meil ei ole õrna aimugi. Ja nad ütlesid seda sellise tooniga, et mis see üldse meisse puutub. Ma küsisin, et kas ma võin siis neid kätte võtta ja selle peale vastati: ei või, pärast kukub maha kah. Ise, kui aus olla nad kahekesi ei tea rottidest peaaegu üldse midagi. Poes töötasid sel ajal kaks noorema müüjat. Ja selle pärast just ma neilt ei rotti endale ei ostnudki. Kaotavad oma suhtumise ja ebateadusega palju kliente.
Ja nüüd kui ma viimane kord käisin (päec pärast deegude saamist- loomulikult mitte maxxximaPet Central-sist, vaid ühe väga toreda deeguomaniku käest) nägin ma, et seal taga, kus puuridel klaasid ees on oli neli või viis tiinet deegut (täpselt ei mäleta palju neid seal oli). Lisaks veel oli üks deegu vist uuesti tiineks jäänud, kuna pojad olid käed. Kolm väikest pisipõnni oli seal. Umbes nädalased, mitte rohkem (Võib-olla oli pisipõnne rohkemgi, sest vaid kolm tuli majast aeglaselt välja. Ja veelgi hullem seal väikses puuris oli veel jooksuratas sees. Ma hoidsin hinge kinni, et üks pisike jooksuratta vahele ei jää. Ja kui te küsite kus ma tean, et sünnitanud deegu jälle uuesti tiine on, siis üks inimene küsis selle kõige kõhnema deegu üle ja soovis seda endale. Vastuseks sai ta: Me ei müü teda, kuna ta on tiine. Minuarust võiksid nad esiteks deegud suuremasse ouuri panna, mitte sinna kus on nad koguaeg ninapidi koos ning ruumi väga ei ole.Teiseks võtku see jooksuratas sealt seest ära, kuna puuris on ka pojad. Kolmandaks ärgu koormaku emaseid deegusid nii palju. :grr: Nonii siis ma veel vaatasin neid deegukesi veel ja vaatasin puuri asju. Siis tulid poodi kaks tüdrukut (üks umbes 7 aastane, teine 9-10 aastane) koos emaga. Algul soovisid nad kahte emast hiirt. Siis poemüüja võttis ühe ilusa triibulise hiire sabaga ülesse . Ma mõtlesin, et ma ütlen neile paar halvustavat sõna selle kohta ja ütlen, missugused on sabast võtmise tagajärjed, aga kes mind ikka kuulab. :nono: Ma ju alles "laps", kes ei tea neist loomadest midagi, ja kes lihtsalt tahab tähelepanu endale tõmmata.Aga no siis naine küsis kui vanad nad on, siis vastati, et kuskiul 1 aastased. Nende jaoks olid nad liiga vanad. Ja siis vaatasid nad rotte ning otsustasid, et võtavad ühe roti ning siis jälle poemüüja võttis roti sabast. Ma sain poemüüjate peale nii vihaseks, et ma oleks hea meelega nad loomakaitsesse andnud loomale piinade valmistamisega. Ja siis ütles naine, et mina sabast ei tõmba, ega tõsta. Nad on liiga armsad minu jaoks. Selle peale oleks ma hea meelega ütlenud: Parem ongi!
Minu silmis langes Maxxxima Pet Central palju madalamale tasemele, kuna need poemüüjad on nii lollid :bang: ja ei hooli loomadst ehk hoolimatud. :grr:
Enam ei ole väga tahtmist sealt midagi osta, vähemalt enne, kui nad korralikult hoolitsema hakkavad.
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Loomapoed

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist