Pärnu Pet Central

Igasugune info loomapoodide teemal

Re: Pärnu Pet Central

PostitusPostitas IloveAnimals » 02. september 2012, 14:16

Nonii käisi eile seal ja minu hinnang nende suhtes tõusis uuesti. Müüjad olid ka palju-palju paremad. Aga mina ei mõista kuidas mõni inimene saab nii jul olla, et annab ära roti koos poegadega. Seal ongi praegu tasuta ära anda:
ogahiired,hiired,rott koos poegadega, kääbushamster ja keegi oli eel seaal ühespuuris, aga ma ei näinud, kes see oli. Ja rotil on kaasas pojad, kes näevad välja alles "viineri moodi" ning poegi on kuskil 4-6
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Pet Central

PostitusPostitas samton » 02. september 2012, 14:22

Need pojad on sealsamas poes sündinud tõenäoliselt.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Pet Central

PostitusPostitas IloveAnimals » 06. september 2012, 14:32

Võibolla tõesti, aga ühes teises puuris on neil ka ema, koos poegadega. A ja seal ühes puuris nägin ma, et ära oli anda vöötorav. Arvatavasti oli ta sellepärast ära anda, kuna tal oli üks kõrv puudu (täiesti katki läinud ja ainult käran oli kõrva asemel.
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Pet Central

PostitusPostitas IloveAnimals » 19. september 2012, 14:20

Ära on anda/ tasuta:
Vöötorav pea juurest on natuke katki
hiired - absoluutselt kõik hiired, kes seal loomapoes on
kaks kääbushamstrit
viis deegut - väga noored

Rohkem vist ei olnud.
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Pet Central

PostitusPostitas AlbinoFurets » 19. september 2012, 15:55

Kurb, et poes paaritatakse loomi ja antakse ära mõne "vea" pärast. Kas see on Maxima xxx või Kaubamajaka PC's?
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Pärnu Pet Central

PostitusPostitas IloveAnimals » 20. september 2012, 13:09

See maxxxima PC's.

Ma kirjutan siia ka, mida ma poleveel jõudnud kirjutadaja kes seda veel ei saab nüüd teada. Nimelt olin ükspäev maxxximas ja minu ees järjekorras oli üks poe töötajatest ning ta rääkis kassapidajaga, et üks PC pannakse kinni. Ta ei teadnud veel, kas Maxxxima või siis Rimi.
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Pet Central

PostitusPostitas DessaMerisiga » 20. september 2012, 17:33

Ma kahtlustan Maxxxima oma. Pind suur ja rent kallis. Sp pole ka ükski eelnev pood sinna kauaks jäänud. Ükskord kui käisin siis olid küll letid tühjad - eriti koerte&kasside krõbinate kohal. Siis tekkis küll tunne et okei, see pandakse kinni.
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu Pet Central

PostitusPostitas IloveAnimals » 22. september 2012, 13:38

Mina kahtlustasin ka, kuni eilseni. Eile oli saabunud kaup, isegi joogipudelid jm. Muidu oli näriliste ruiiul põhimõtteliselt täiesti tühi, ainult maiustused,merisea rihmad ja hein. Nüüd ma nägin veel "LOLO pets"- i heina ka sealja saepurujms. Ning koertele ja kassidele oli päris palju asju toodud.Ma küll toitu ei vaadanud eriti, aga igatahes pandi seal päris mitu kandepuuri kokku ja siis üks see suurematsorti puur ka koerale/kassile, kui peaksid ta üksi koju jätma (nt: kui poodi lähed) või siis ööseks sinna panna oma loomake, et pahandust ei teeks. Ahjaa seal oli ka palju näriliste puure lisatud.
Igatahes on vaesed loomad, kes veel ära on anda seal alles. Minuarust võiksid poemüüjad nendele puuridele, kus veel ei ole ja kus on loomake ära anda ka panna sildi: "TASUTA", nagu seal hiirte juures on ja nad võiksid need deegud ka leti peale panna, seal ruumi on ja siis näevad inimesed ka et nad ära anda on. Paljud ei märkagi, et nad seal leti taga kannatavad. Eile olid need nõmedad poemüüjad, kes mulle mittemingisugust ingot roti kohta ei andnud, kui ma osta tahtsin. Ütlesid vaid igale mu küsimusele: "Ma ei tea!" , hääl oli ka ülbe ja üleolev.Samuti tõstavad nad hiiri sabast! See on lausa lubamatu! :grr: Ma ei imesta, kui nad rotte ka sabast tõestavad. Kirjelduseks nende kohta ütlen vaid niipalju, et nad on noored ja neil on tumetat värvi pea. Ja nad töötavad samas vahetuses.
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Loomapoed

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline