Eedeni Pet Center (Tartu)

Igasugune info loomapoodide teemal

Eedeni Pet Center (Tartu)

PostitusPostitas viksu (Teema autor) » 04. jaanuar 2008, 12:07

Koertekojast sain teada, et Sõbrakeskuses on uus loomapood. Pet Centrum. Pindala on 200 m2.

Kui keegi seal lähedal elab, siis kas viitsiksite vaatama minna, kas pood on avatud ning kas seal on enamvähem vinks-vonks kaup? :-D
Kaks hobust, kaks küülikut, kaks koera.
Make it better.
Kasutaja avatar
viksu
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 200
Teemad: 6
Pildid: 8
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sõbrakeskuse loomapood

PostitusPostitas sindrinahk » 04. jaanuar 2008, 14:18

Mina elan päris lähedal. Jõulude paiku (25 dets.) käis poes veel tõsine lahti pakkimine ja riiulitele kauba sättimine. Pappümbriste järgi tundub poes müügil olevat päris palju ferplasti nänni. Ja üleüldse nii palju kui ma pilgu peale viskasin tundus täitsa asjalik pood olevat. Minu arust otsivad nad oma poodi veel müüjat. Ei tea kas nad ka juba müüja leidnud on või ei ole, aga uuemaid uudiseid ma ei tea. Eks ma pean oma hamstritele süüa ostma minema, siis ma kommenteerin lähemalt.
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sõbrakeskuse loomapood

PostitusPostitas sindrinahk » 11. jaanuar 2008, 13:46

Eile ma siis käisin selles Sõbrakeskuse loomapoes oma hamstritele toitu ostmas. Pood on ikka üüratult suur (no Hortesega ei anna muidugi võrrelda). Poes müüakse, puure (enamasti hamstripuurid), aga oli ka ikka suuremaid puure. Lindudele oli päris mitu tõsiselt suurt puuri. Koerte asju oli palju, igasuguseid mänguasju ja toite. Samuti oli kassidele palju asju müügil. Näriliste ja lindude toitude juures võttis mul silma veidi kirjuks. Väga palju oli erinevaid toite, mis mõeldud närilistele. Seal oli ka sptesiaalselt kääbushamstritele mõeldud toit müügil, mida ma mitte kusagil mujal varem müügil näinud ei ole. Ka lindude toiduvalik oli korralik. Oli ka toite, mis mõeldud suurtele lindudele nt. jakod, aarad, kakaduud ja jumal teab mis liigid veel. Kalade jaoks mõeldud osa oli ka muljet avaldav. Kuna pood on suhteliselt uus, siis mõned üksikud riiulid olid veel täitmata, mis tähendab, et seda nänni tuleb sinna veel juurde. Kassas läks veidi kauem aega, kuid see on ka andestatav, sest pood alles alustab ja kõiki tooteid ei ole veel arvutisse jõutud lisada. Teenindus oli sõbralik. Oli ainult üks müüja, kes tundus liiga pealetükkiv olevat. Mina läksin hamstritoidu järgi ja tagasi tulin sealt lisaks sellele veel koeratoidu (mida tegelt vaja ei olnud, kuid seal oli Hillsi sarjal nii suur valik, siis sai prooviks ostetud üks pakk) ja mänguasjaga koerale. Pisematele loomadele (hamstrid, hiired) mõeldud jooksurattaid oli müügil ka plastikust, mis seisid jala peal (mina varem Trts, selliseid näinud ei ole). Samuti oli üks üüratu suur plastikust jookuratas, mis seisis jala peal ja mis oli mõeldud rottidele või mõnele teisel veidi suuremale loomale (nt. vöötoravale). Hinnad olid ka täiesti mõistlikud. Mis mulle väga meeldis oli see, et selles loomapoes ei müüda elusloomi.
Minule see pood igatahes meeldib ja mina kavatsen seda ka edaspidi külastada.
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sõbrakeskuse loomapood

PostitusPostitas Kissu » 11. jaanuar 2008, 17:54

Me käisime ka seal eile ja ütleks, et nõnda postitiivset muljet, kui Sindrinahal meil küll ei jäänud. Pood on tõesti hiiglaslik ning valik ka mõneti huvitav. Puure soovitaks kindlasti kohe sinna ostma minna (kuigi suured puurid jälle peidetud poe nurka ja väikesed puurid pigem avalikkusele väljas), samuti on seal palju lindudele mõeldud nänni, akvaariumite nänni ja koertele ning kassidele tohututes kogustes mänguasju. Mis on aga kurb on see, et näriliste peale tegelikult oluliselt mõeldud ei ole. Tõesti võid sa sealt saada mõne mänguasja või puurisisustuse tükikese, mida mujal pole, kuid igapäevased vahendid puudu. Saepuru on seal ainult Chipsi oma ja minu meelest vist vaid kahes erinevas suuruses ning heina on kaks erinevat sorti, millest kunagi midagi kuulnud ei ole. Kui ma mainisin ühele müüjatest, et väga vilets saepuru ja heina valik, siis pobiseti midagi oma nina alla, et oh jah, eks me vaatame. Toite paistab olema ka valitud pigem silmailu kui kasulikkuse alusel (värvilised pakid, lakitud terad, värvilised saiatükid jne.). Ühesõnaga igapäevasemad ostud jms. teen mina ikka sealt kõrvalt pisikesest loomapoekesest, kus teenendus palju isiklikum ning toote valik mulle isiklikult meelepärasem.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Sõbrakeskuse loomapood

PostitusPostitas sindrinahk » 11. jaanuar 2008, 18:31

Heina ma ei otsinud, sest seda ei ole meil vaja, aga saepuruga on jah seal kurvad lood. Mulle jäi ka ainult kaks erinevat saepuru silma. Minule just meeldib selle poe juures see, et seal on koerte nänni palju. Ja mul on koer suur nännisõber ja koerte toitude valik oli ka korralik. See toit, mis ma hamstrile ostsin see ei olnud sellises kirevas pakis ja paki sisu oli ka suht asjalik. Tegelt see vist sõltub palju ka sellest, et kui asjaliku ja sobivaima toidu sa suudad ise välja valida. Mina loen alati pikalt paki tagumist külge kus kirjas, mis seal sees on ja kui võimalik ja pakk läbi paistab vaatan, mis seal sees on. Mulle meeldib ka see, et ma saan ise kõike katsuda ja vaadata. Minule meeldib tegelikult Lõunakeskuse Betta poes käia, sest mulle meeldib seal kalasid vaadata.
Kissu mainitud loomapoes on tõesti sõbralik ja abivalmis õhkkond, kuid seal on väiksem kaubavalik, mistõttu valikuvõimalus on väiksem. Mis mulle aga meeldib on see, et alati ollakse valmis sinu soovitud kaupa tellima, kui seda hetkel ei ole. Ja kuna omanik on koerakasvataja oskab ta ka asjalikku nõu anda :-) .
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sõbrakeskuse loomapood

PostitusPostitas Pinto » 11. jaanuar 2008, 20:39

Sai ka täna poes käidud.

Puure soovitan kindlasti sealt otsida. Esimest korda Eestis nägin liivahiirtele mõeldud suht head puuri: all terraarium ja peal võrepuur, et rohkem ruumi oleks. Muidugi oli ka hunnik minu arust täiesti mõttetuid pisikesi puurinirusid, aga leidus ka suuri ja korralikke.
Kasside toitusid oli palju selliseid mida pole kuskil mujal näinud, koostisi ei olnud aega vaadata, seega ei tea, kas nad kvaliteetsed ka või niisama kassi kõhu täitmiseks mõeldud.
Näriliste osas kuidagi vähe puuri sisustust, suur roti jooksuratas oli küll täiesti uus asi Eestis, aga muid asju leidub ka Tallinnas. Majasi nagu ei pannudki tähele eriti. Toidu valik oli küll veidi suurem kui enamustes poodides, aga vaid 1 sort toitusid oli täitsa uus, muid on Tallinnas müüa küll (erinevates poodide küll aga on). Heina oli mingis imelikus imepisikeses pakis ja hirmsa hinnaga, ei olnud aega tutvuda selle kalli hinna põhjusega. Hindasi mainides, siis enamustel asjadel hindasid veel pole, 2 asja mis ma ostsin olid mõlemad hinnata ja need tehti otse kassas minu jaoks valmis.
Enamus toitusi olid ka pisikestes pakkides vaid, kiloseid pakke oli vist vaid merisigadele ja jänestele. Aga noh ega kõigi nõudmisi saagi täita.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sõbrakeskuse loomapood

PostitusPostitas viksu (Teema autor) » 13. jaanuar 2008, 15:15

Käisin ka siis eile seal oma kutsaga ära. Põhimõtteliselt on nii, et kaupa on palju, aga kui ostma hakkad, ei ole midagi.
Kaks hobust, kaks küülikut, kaks koera.
Make it better.
Kasutaja avatar
viksu
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 200
Teemad: 6
Pildid: 8
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sõbrakeskuse loomapood

PostitusPostitas Kissu » 13. jaanuar 2008, 20:12

Väga hea kokkuvõte!
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Sõbrakeskuse loomapood

PostitusPostitas sindrinahk » 12. veebruar 2008, 20:18

Selles poes käib ikka tõsine kapitalismus. Nimelt... Kui see pood avati, siis nägin ühte mänguasja, mille ma mõtlesin koerale osta, selline pehme ja piiksuv - minu koera lemmik, aga kuna oli kuu lõpp, siis oli rahadega suht kitsas käes ja ei raatsinud seda siis ära osta. Siis maksis see mänguasi veidike üle viiekümne krooni. Kui ma natuke aega hiljem käisin seal, et see ära osta oli hind tõusnud kusagil 86 kroonile. Mõtlesin, et nii kallist asja ka päris ei raatsi osta. Natuke aega mõtlemist ja jõudsin järeldusele et see 86 krooni ei ole ka veel üüratu summa, mida välja käia, et koerale rõõmu teha. Täna siis läksin seda jälle ära ostma. Ja mis te arvate, kuis jälle asjad olid...? Just nimelt, see mänguasi maksis täna juba 103 krooni! Õudukas... Mul hakkas jälle rahast kahju ja ei raatsinud seda ära osta, selle asemel ostsin koerale nämmat. Nüüd hakkas see mänguasi jälle kripeldama, et ikka õudsalt vahva oleks kui see tal oleks ja ta saaks sellega mängida. Ei tea kui ma nüüd jälle sinna poodi satun, siis mis selle mänguasja uueks hinnaks on. Väheke alla pooleteise kuuga oli selle mänguasja hind tõusnud 100%! Jube jube :wacko: .
Igatahes olen ma suht pettunud sellises asjas. Teisi hindu ma nii täpselt ei tea, kui palju tõusnud on, aga arvata võib, et on tõusnud. Ja lemmikloomi/linde hakatakse seal ka ikka müüma. Ausalt öeldes ma olen täitsa pettunud selles poes.
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sõbrakeskuse loomapood

PostitusPostitas samton » 12. veebruar 2008, 22:16

Sindrinahk, poliitikud nimetavad seda nähtust peenelt inflatsiooniks :-D Ülejäänud inimesed nimetavad seda röövimiseks päise päeva ajal. Ime veel, et müüjad ei põhjendanud seda poealguse tutvumishindadega (oleksid võinud ju oma koera sel ajal sinna selle mänguasjaga paariks tunniks tutvuma viia :razz: ). Kui veel mõne kuu ootad, maksab see mänguasi (ei usu hästi, et neil vahepeal x korda uus ja kallima hinnaga partii on tulnud) 500 krooni ja sa ei jõua ennast ära kiruda, et kohe alguses "nii odavalt" ära ei ostnud. Ehkki toona tundus see 50 krooni ju kah päris arvestatav hind olevat. Ega muidu ei oska ju asjade odavust hinnata, kuni nende hinnale pole 200% otsa kupatatud. Pealegi, ei maksa unustada, et kõige kallinemise juures ootavad ka müüjad palgatõusu...
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sõbrakeskuse loomapood

PostitusPostitas Kissu » 12. veebruar 2008, 22:37

Pole ime, et nad oma kaubale hinnasilte üle kahe kuu välja panid, kui väljapandud silte koguaeg ümber tuli teha. Tundub kahtlaselt nõnda moodi, et see poe asutamine oli neil väga läbimõtlemata samm ja sellepärast ei olnud ka korralikku uurimistööd tehtud varem.

Tegelikult jalutasime Mercariga seal poes pärast rottide näitamist koolis ja jõudsime enamvähem selgusele, et tegelikult tasub sealt poest ainult loomapuure ja akvaariume otsima minna, kuna muu valik on suhteliselt kahtlane. Samas transpordi võimaluseta inimestel on kasulikum siiski Võru tänaval asuvast pisikesest loomapoest oma puurid tellida. Võib küll võtta tiba kauem aega, kuid on võimalik kokku leppida, et puur sulle kenasti koju kätte toimetatakse. Kahtlen, kas seal poes see läbi läheks.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Sõbrakeskuse loomapood

PostitusPostitas sindrinahk » 13. veebruar 2008, 19:31

samton kirjutas:Sindrinahk, poliitikud nimetavad seda nähtust peenelt inflatsiooniks :-D Ülejäänud inimesed nimetavad seda röövimiseks päise päeva ajal.

On jah röövimine päise päeva ajal. Uskumatu kui suure hüppe selle mänguasja hind nii lühikese ajaga tegi. Ma ausalt öeldes ei julgegi enam seda mänguasja sinna poodi vaatama minna, sest mine tea mis sellele hinnale veel otsa keerutatud on. Aga süda ikka kripeldab selle mänguasja pärast :ups: .
Muideks toitudele on ka peale kleebitud ugri-mugri keeles koostised, eesti keelset otsi tikutulega taga.
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sõbrakeskuse loomapood

PostitusPostitas deex » 15. veebruar 2008, 11:41

Käisin ise poest esmaspäeval läbi - seintele kinnitati puure loomade jaoks, pisikesed ise pidid saabuma paari nädala jooksul. Eks näis siis, mis neil selles osas pakkuda on :)

Edit: Eilse seisuga (15.02) olid kohal deegud, rotid (!!!), kääbushamstrid ja igasugused sulelised.Lubati ka liivahiiri, villakhiiri ja vöötoravaid (võibolla veel midagi, mida ma ei mäleta). Hindu eile ei osatud veel öelda, pisikesed olid neljapäeva õhtul Lätist saabunud. Igatahes pidid need selguma lähipäevadel.
deex
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 58
Teemad: 3
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sõbrakeskuse loomapood

PostitusPostitas Kissu » 31. märts 2008, 17:10

Nunii, nüüd on kohal küülikud ja merisead tikotopsisuurustes klaaskastides. Äärmiselt kole vaatepilt. :sad:
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Sõbrakeskuse loomapood

PostitusPostitas viksu (Teema autor) » 31. märts 2008, 18:56

Küülikud olid juba päris ammu, teisi loomi ei vaadanud. Puurid/kastid on küll viletsad loomadele. :D
Kaks hobust, kaks küülikut, kaks koera.
Make it better.
Kasutaja avatar
viksu
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 200
Teemad: 6
Pildid: 8
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sõbrakeskuse loomapood

PostitusPostitas siil » 31. märts 2008, 19:03

Kuna töötasin seal poes müüjana umbes kolm kuud, siis võin olukorda veidi kommenteerida. Igasugu nänni ja toitusid on koertele-kassidele kõige rohkem. Eriti suur valik on mänguasju, mis silme eest paljudel kirjuks võtab. Samuti on päris korralik valik akvaariume ja sinna ka dekoratsioone.
Kui poes parajast kohapeal olemas pole, on võimalik tellida igasuguseid loomapuure Ferplastilt ja Savicilt, kuid ka kohapealne valik on talutav. Kõige rohkem on muidugi väiksemaid linnupuure ja hamstripuure, millele järgnevad merisigade ja küülikute puurid. Rottidele ja chinchiljadele võib samuti midagi leida, kuid annab ka tellida.
Väiksem valik on tõesti näriliste allapanu hulgas. Enamus on chipsi tooted ja midagi super head ma oma rottidele ei leidnud.

Maiustusi ja närimiskivisid ja muud sellist on kõige rohkem küülikutele, merisigadele ja hamstritele. Teistele väikenärilistele eraldi neid eriti pole. Rottidele on ühed juustupallid ja keeksid küll, mis minu omadele läksid väga hästi peale.
Majakesi võib ka sealsest tootevalikust leida, kuid enamus on plastikust või siis täispuidust ja üpris kallid. Eraldi puurisisustust sealt väga ei leia. On igasugused fliisist kiigud ja suured ning väikesed jooksurattad. Kõike muud saab muidugi kataloogist tellida, kui soovi on!
Toitude osas on jällegi suurema valikuvõimalusega küülikud, merisead ja ülejäänud närilistele saab valida umbes 1-2 erineva toote vahel.
Müüdavate loomade puurid on seal poes tõesti väikesed. Vähemalt asuvad loomad klaasist ukse taga ja igasugune lärm häirib neid vähem. Hamstrid ja rotid tunnevad ennast päris hästi aga näiteks deegudel on küll ruumi vähe ja küülikutel samuti. Omalt poolt võin kinnitada, et loomade heaolu suhtes tehakse seal päris palju ära. Müüjad ei ole ülemused, et nad saaksid loomadele suuremad puurid muretseda, kuid värske joogivesi ja toit on kõigil kogu aeg ees. Samuti harjutatakse neid inimkontaktiga iga päev, mis tähendab, et võetakse sülle ja paitatakse ja lastakse küülikutel põrandal joosta. Merisigadel lõikasin ka küüsi, kui liiga pikaks kasvasid ja lisaks tavatoidule anname neile ka erinevaid maiustusi ja värsket kurki, salatilehte ja muud sellist. Ühesõnaga anname loomadele omalt poolt kogu võimaliku hoolitsuse ja heaolu. Ahjaa tšinšiljadele võitlesime ülemuste käest isegi suurema puuri välja, et nad rohkem liikuda saaksid. :wink:
Vähemalt selline oli olukord, kui seal veel töötasin!
Kasutaja avatar
siil
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 110
Teemad: 4
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sõbrakeskuse loomapood

PostitusPostitas Pinto » 31. märts 2008, 21:24

Küülikute ja merisigade olukord oli eriti nukker. Puurid nii pisikesed, et vaevalt mahub loom ümber pöörama :dry:

Täna aga sain sealt ülisoodsalt ühe puuri, kuna müüjad olid tõenäoliselt midagi puusse pannud ja sel oli kindlasti kohe vale hinnasilt peal (teised samasugused olid 100.- või enam kallimad). Sisustuse hulka kuulusid ka mingi teise puuri kinnituselemendid ja kokku panemise õpetus :-D
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sõbrakeskuse loomapood

PostitusPostitas siil » 31. märts 2008, 22:41

Jah nende hindadega on nii nagu on. Poes otseselt töötavad inimesed selle eest ei vastuta, hinnad saadetakse sinna Lätist ja alati ei oska need lätlased ka esimesel korral õiget eesti hinda arvestada (sellest ka pidevad hinnamuutused).
Ükskord juhtus koguni nii, et üks asi sa umbes 1000.- odavamalt maha müüdud. Niiet ka selliseid asju on ette tulnud. :-D Õnneks ei olnud see siiski müüjate süü.
Siin on arvatavasti probleem selles, et selle firma pood esmakordselt Eestisse sisse toodi ja ei osata eesti hinnaklassiga veel manipuleerida. Loodetavasti mingi aja möödudes elatakse olustikku rohkem sisse ja olukord paraneb. :-)

Edit: muutsin veidi teksti!
Kasutaja avatar
siil
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 110
Teemad: 4
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sõbrakeskuse loomapood

PostitusPostitas sipzy » 01. aprill 2008, 19:50

Mina ostsin sealt poest suure suure Ferret Tower puuri - tsintsudele, kusjuures eelmisel päeval öeldi mulle Eedenis, et seda puuri Eestis ei olegi. Järgmisel päeval leidsin selle sealt, nad olid just hommikul selle kokku pannud ja pidid kõik otsastpeale kokku panema, tundsin neile kaasa :p
Tuleb tunnistada, et hinnad on seal päris prisked. Nt tšintšiljad, kes maksavad Tartu Beta poodides 700 - 800 krooni, olid seal 1050.- (isane) ja 1550 (emane), ok, saan aru, emane oli beež ja isane tavaline hall, aga kui ma alguses vaatasin ja valguse käes beezi värvi täpselt ei tuvastanud, siis küsisin, et mis värvitooni ta on ja öeldi, et kui toodi öeldi, et on VALGE :shock: Ma siis tegin neile, selgeks, et valge see kohe kindlasti ei ole. Puurile järgi minnes tõin oma valge looma kaasa ja näitasin kes on valge, mille imestuseks küsiti, et kas nad värvi ei muudagi :umm: Njah, seda ei saa müüatele pahaks panna, et olegi normaalne, et inimesed igast loomast kõike teaks, aga valgel ja beežil võiks vahet teha. Toiduvalik oli normaalne, seapuru ja heina sain ka. Ostsin ka suure suure jooksuratta, pilt on selline:

Pilt - aga ma ei tea kas mina olen loll, aga see jooksuratas keerleb ikka suhteliselt raskelt. Tsintsud seal joosta ei jaksa, seega kuidas rotid jõuavad? On kellelgi kogemusi sellega äkki???

Mis mulle aga muret tegi, on see, et emased ja isased loomad on koos. Ja nad on täiskasvanud. Kuna sain müüatega kenasti jutule, siis küsisin, et kas nad ei karda, et neile tuuakse loomad tagasi, kui võetakse emane loom ja see toob pojad. Mille peale nad vastasid, et kahjuks ei ole ruumi, et neid eraldi panna. Ma isiklikult nägin oma silmaga, kuidas deegud seal oma asja ajasid :shock: Sellist asja ei saa ikka lubada minuarust, kuigi egas see ei ole vist müüate teha ka kahjuks.

Muidu mulle see pood meeldib, just oma puuri valiku pärast.
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sõbrakeskuse loomapood

PostitusPostitas sindrinahk » 01. aprill 2008, 20:19

Deegud, peaks mainima, on seal tõesti õite agarasti asja kallal, nii et kes sealt deegu ostab, peab arvestama, et varsti võivad tal olla pisideegud.
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sõbrakeskuse loomapood

PostitusPostitas nuuu » 03. aprill 2008, 12:40

Sipzy ma ka ostin kunagi sellise ratta mis hästi raskelt käis. Sa pead keerame natuke seda kruvi või asja mis seal ratta keskel on ja hoiab ratast hoidiku peal. Kasvõi natukesest keeramist hakkab ratas kergemini keerlema. :-)
Jacky ♥
Mõnus maius
Alates 10 maist soome kolmeks kuuks , nii kaua eemal pisist :) Jacky & Keidi .
Kasutaja avatar
nuuu
Jacky ♥
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1594
Teemad: 24
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sõbrakeskuse loomapood

PostitusPostitas Kissu » 03. aprill 2008, 13:04

Mis minule kõige hullema mulje jättis oli see, et need kapikesed/puurikesed on seal klaasseinaga kaheks jagatud ja reeglina vaid ühel pool olid loomad (vähemalt tol hetkel kui mina seal käisin). Võtaks selle klaasseina siis ära ja oleks näiteks küülikutel ruumi jalgugi sirutada, kuid ei, kes see siis sellise asja peale peaks tulema?

Minu jaoks on see pood kuidagi veel nukrama alatooniga kui Betta poed. Siiani jään küll truuks sellele pisikesele Võru tänava loomapoekesele. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Sõbrakeskuse loomapood

PostitusPostitas nirgike » 08. aprill 2008, 11:10

Mis kellani see pood õhtuti lahti on? Käiks ka läbi, aga ilmaasjata ei taha ka sõitu ette võtta, et pärast ukse taha jääda :)
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sõbrakeskuse loomapood

PostitusPostitas sindrinahk » 08. aprill 2008, 11:40

20 või 21-ni. Täpselt ei mäleta.
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sõbrakeskuse loomapood

PostitusPostitas sipzy » 08. aprill 2008, 11:51

See on kella 21.00-ni lahti.
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sõbrakeskuse loomapood

PostitusPostitas saara11 » 20. aprill 2008, 19:11

Äkki keegi oskab öelda, kas seal küülikutele mänguasju ka on?
loomi tuleb hoida!
Jossu! armastan!
Kasutaja avatar
saara11
Õigekiri longab
 
Postitused: 92
Teemad: 4
Pildid: 1
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sõbrakeskuse loomapood

PostitusPostitas Memory10 » 21. aprill 2008, 20:45

Kus see pood asub?

Kas seal oli mingeid lahedaid Chinchilla puure ka või?
HOPAD!!! Jänkud ruulivad!
Kasutaja avatar
Memory10
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 713
Teemad: 7
Asukoht: Keila
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sõbrakeskuse loomapood

PostitusPostitas Mercar » 21. aprill 2008, 21:12

Pood on Sõbrakeskuses (Tartus, pood Võru tänaval sissesõit ca. Võru ja Sõbra nurgal).

Puure ja muud varustust peaks suht palju olema...
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sõbrakeskuse loomapood

PostitusPostitas Misty » 21. aprill 2008, 21:42

Käisin ka seal poes ja mulle jättis see suht hea mulje. :-)
Kasutaja avatar
Misty
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 526
Teemad: 6
Pildid: 7
Asukoht: Narva
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sõbrakeskuse loomapood

PostitusPostitas kadre » 27. aprill 2008, 09:57

Loomi on seal küll, varem oli palju aga ma just käisin ja siis oli küll vähemaks jäänud. Muuseas müüakse seal veel aarat. Oma keeles räägib ka :-D Muidu on see hea pood, aga kalad on oma keha pikkuses klaasis. Neid oli seal umbes viis vist. Aga võibolla ei ole jõudnud akvaariumit osta. Hinnad on asjalikud(No kohati natuke kallid, aga noh jah), müüjad on ka väga toredad, annavad asjalikku nõu ja kõike veel .
Hea pood!
Viimati muutis kadre 05. mai 2008, 14:32, kokku muudetud 1 kord.
Tahtejõuga võib saavutada kõike!
Kasutaja avatar
kadre
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 186
Teemad: 4
Asukoht: Nõo
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Loomapoed

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline