Välismaised loomapoed

Igasugune info loomapoodide teemal

Praha loomapoed

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 07. jaanuar 2005, 11:02

Kes aga on huvitatud loomapoodidest Prahas siis täitsa kesklinnas asub Fauna Centrum, mille aadress on: Na Perstyne 17, Budejovicka, Prague 1. Kesklinnast jalutuskäigu kaugusel turistitsoonist väljas on ZooCentrum. Aadress: Lidicka 26, Prague 5. Sealt ostsingi oma hiired. Lisaks veel supermarketid äärelinnades (Tesko nt) Kus nagu meilgi on muudele poodidele lisaks ka loomapood olemas.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Vilniuse loomapoed on masendavad!

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 07. märts 2005, 11:20

Käisin siis suures kaubanduskeskuses kus oli 2 suht suurt loomapoodi. MASENDAV! vaatasin ringi ei näinud ühtegi hiirt aga mõtlesin et äkki on kuskil peidus ja läksin küsima. küsisin kas neil hiiri on. selle peale küsiti mis hiiri ma tahan. ütlesin et ükskõik näidake mis teil on.. selle peale sain vastuseks et ainsad hiired mis neil on HAMSTRID. mis ajast hamstreid küll hiirteks peatakse... nu tore :x
mis oli suht huvitav olid see smart kõnekaardi reklaami papagoi (ei tea mis liigi nimi on) mis seal ringi rahmeldas, käis viskas igasuguseid purke maha ja sai koguaeg riielda.
mis oli kõige masendavam oli vaene kährikkoer mis klaasi taha nukrutses ja kutsikad! neid müüdi nagu hiiri seal. klaasboxides mis vaatasid väljapoole.. kutsikatel oli ainult magamiskoht ja joogikauss ja kõik käisid neid vaatamas ja vastu klaasi koputamas.. vaesed loomad :(
ausalt öeldes olen täiesti pettunud leedu loomapoodides
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 07. märts 2005, 21:18

Sinu jutu järgi on asi seal jah ikka päris hull! Aga Soomes,Helsingis, näiteks oli hästi lahe loomapood(Ida keskuses). Seal sai võtta looma/linnutoitu, erinevaid pähkleid jms,nagu kaalukomme- nii palju, kui soovid. Ja seal oli ikka metsikult tarbeid ja nänni.Hästi suur pood oli ja kõik loomaklassid olid eraldi akvaariumid ühes nurgas, siis pealeriiulirägastikku roomajad ja siis närilised(kes olid küll valdavalt jänesed ja merisead) ja linnud. See oli väga lahe!
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Välismaised loomapoed

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 12. august 2005, 11:06

Nii siis käisin Poolas ja õnnestus seekord ka sealseid loomapoode külastada ! Ütleks et suhteliselt head tingimused olid ! Näiteks jänesed olid täielikus paradiisis Jänkud polnud isegi puuris neile oli ise ehitatud puur lihtsalt tehtud poepõrandale aedik ! Kõik söök ja saepuru põrandal olemas ! Puur oli ise ühekorrulisine ! Kahjuks seal rotte ei olnud müügiil ! Aga rottisöök oli olemas kuskil 12 kr oli siuke väiksemat sorti kasside kuivtoidu karp ! Aga saepuru oli 6kr ! ! Ja Imac Scoiattolist väiksem puur aga see oli väga väike vahe seal oli sees puust suur maja ja ka teine lisakorrus ! Ja see maksis 400 kr meie rahas ! Igatahes See jänkude tingimused tegid tuju küll heaks ! Ja kahel tsinssiljadel oli kah suur puur ! Teine lisakorrus ja said väga hästi liikuda !
Igatahes lihtsalt natuke poola hindadest ja looma tingimustest !
I love rats !
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Loomapoed Riias

PostitusPostitas Pinto » 31. juuli 2007, 10:00

Siin on ära toodud Riia kõik loomapoed, aga milliseid neid tegelikult külastada tasuks? Kes käinud oskab ehk kommenteerida midagi nende kohta?

Plaan Riiat külastada ja siis ka loomapoodisi revideerida, nii et info oleks igati teretulnud.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4374
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Reisikogemus: loomapoed Ungaris ja Poolas

PostitusPostitas nirgike » 13. august 2007, 15:45

Käisin hiljuti reisil ja õnnestus külastada üht loomapoodi Ungaris ja üht Poolas.
Ungari oma asus Egeri linnas ühe maja keldrikorrusel ja oli selline pisike loomalõhna täis ubrik nagu neid Eestiski võib mõnel pool kohata. Müügil olid viirpapagoid, palju akvaariumikalu, merisead ja hamstrid. Merisead ja hamstrid elasid küllaltki väikestes klaasist akvaariumides, aluspanu oli puhas. Samas üllatas mind see, et kui Eestis on loomad hirmunult nurgas, siis seal tulid merisead uudishimutsema, kui nende juurde kükitada, ning muidu olid ka aktiivsed, lõid takka üles nagu noored merisead ikka. (Keda huvitab, siis olid nad siledakarvalised, üks must, teine pruuni ja mustaga brindle).

Poola loomapood asus Lublini linnas Tesco hüpermarketis. See oli juba suurem ja seal olid müügil sellised mardikad, sisalikud ja padakonn nagu Tallinna loomaaia troopikamajas. Ja jällegi mitmesuguseid kalu. Meil tundmatuid loomi ma ei kohanud, kuigi orava kohta polnud ma 100% kindel, et kas see ikka on vöötorav. Loomad olid muidu samuti klaasist akvaariumites. Kõigepealt hakkas silma akvaarium tuhkrupoegadega. Tundsid nad end seal mõnusasti, osad magasid nagu oleks poole jooksu pealt maha kukkunud ja ära kõngenud, käpad taeva poole :D Teised siblisid niisama ringi. Siis oli valge täiskasvanud tsintsilja. Merisigu oli kaks akvaariumit, ühes 3 pisikest, teises 2 suurt. Värvilt suht harilikud (laigulised), kuid üks oli kräsukarvaline (teddy). Ühel põssal oli pikakarvaline "seelik". Lisaks olid veel hamstrid, deegud ja hiired (tundusid jaapani tantsuhiired, musta-valge laigulised). Võibolla olid ka rotid, enam ei mäleta. Igatahes üllatav oli see, et ka siin poes olid loomad rahulikud ja ei istunud hirmunult nurgas nagu Eesti loomapoodides, ja inimese lähedusest ei lasknud nad end häirida. Millest küll selline vahe?
Puure ma eriti müügil ei näinud, mingid väikesed olid, kuid huvitav oli see, et heina söövatele närilistele oli igasuguseid erinevaid heinasegusid. Nagu ravimtaimekotid. Üldse igasugu "nänni" oli loomadele rohkem kui Eestis, meil on ainult koertele ja kassidele palju erinevaid tooteid, seal aga oli teistele loomadele ka.

Ma lootsin küll kohata siinmaal mitte levinud lemmikloomi (imetajate seast) või meil tuntud lemmikloomi uutes värvitoonides, kuid noh, tore, et üldse mõni loomapood teele sattus.
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Reisikogemus: loomapoed Ungaris ja Poolas

PostitusPostitas margitikas » 03. september 2007, 11:17

Poola üks omapära on see, et ka väga suurtes keskustes ei ole loomapoodi. Samas, kui pea igas õues on hobune ja lehm. Käisin Warssavist veel edasi paarsada km loomaturul. Seal oli müüa küll kõike- reptiile, virnade viisi kõikvõimalikke närilisi ja linde. Üldmulje oli hea, haigeid ja suletuid ei paisnud. .Kuigi vaesekesed olid ilma söögi a joogita puurides. Samas olid kassi ja koerapojad, suur ruum täis kilekottides kalu ja muidugi muud stuffi. Tõin mitmele Pisilasele
lindudele kaaslased, võrreldes Eestiga oli turul eksootilisi linde rohkem ja hind soodsam.
margitikas
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 275
Teemad: 9
Pildid: 4
Asukoht: Järve
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 55
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Välismaised loomapoed

PostitusPostitas Suur Hiir » 08. juuni 2008, 09:37

Oeh. Ma ei saa kohe muidu, kui pean teile siia kirjutama šokeerivast kogemusest, mille sain Kaunases mingises Megakeskuses (110 poodi kokku pandud ühe katuse alla). Leidsime sealt ühe loomapoe. Mina kui loomahull vedasin oma reisikaaslase sinna sisse. Oleks ma teadnud, et me seal sellise vastiku tunde sisse saame, poleks sinna läinud.
Kõiksugu pisiloomad olid enam-vähem normaalsetes tingimustes - ruumikad puurid, maksimaalselt neli kuni seitse tegelast puuris (vastavalt oma suurusele)toit olemas, joogipudelid puhtad. Vöötoravad oma puuris möllamas, üks tuhkur põõnas eraldi puuris, rotikesed oma puurikeses, hamstrid oma puuris - asi oli nagu pealtnäha ilus ja kena. Papagoid kükitasid oma puurides. Kusjuures seal poes olid müügil igasugu värvilised suured papagoid. Armsad olid. :ups:
Ehmatav oli aga see, et mu kaaslane nägi peaaegu kohe pärast poodi sisenemist klaaspuure, kus kükitasid õnnetute nägudega koerad ja kassid :shock: . Kaks sfinksi (kassid) ühes klaasmajas, üks miski bolonkalaadne koer ühes majas, spanjelid omas majas. Kokku oli neid majakesi kuus - igas üks-kaks koera või kassi sees. Nad olid ääretult õnnetud ning ei mõistnud miskit asjalikku pääle hakata oma eluga. Majakesed olid küll puhtad, kuid paistab, et keegi nende loomadega jalutamas küll ei käinud päeva jooksul. Me olime päris kurvad, et sinna poodi üldse läksime ja sellist asja nägema pidime.
See oli minu kolmepäevase reisi jooksul kõige kurvem kogemus. Selle peale mõeldes võime meie õnnelikud olla, et meil veel ei müüda koeri ja kasse loomapoes (vähemasti ma ei ole kunagi sellist asja näinud), vaid püütakse enam-vähem inimlikult nendega ümber käia.
Suur Hiir
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 165
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Välismaised loomapoed

PostitusPostitas Siki » 10. juuni 2008, 08:37

On keegi Soomes ka mingeid muid loomapoode peale Ida keskuse loomapoe näinud? Aadresse teate?
Kasutaja avatar
Siki
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 145
Teemad: 8
Pildid: 7
Asukoht: Kuusalu vald
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Välismaised loomapoed

PostitusPostitas Pinto » 10. juuni 2008, 09:14

Rohkem küll Espoo poed, kuna olen seal kandis rohkem liikunud, aga võibolla on kasu kellelgi:
Otuskeskus; http://www.otuskeskus.fi/ aadress; Lähderanta 1 A,Espoo
Espoon eläinruokapiste, aadress Lähderannantie 15
Lemmikkiexpress SELLOs, aadress; Leppävaarankatu 3-9
Sello ligidal Leppävaaral üks pood; http://www.elainkeskus.net/ (Aadress Sokerilinnantie 4,).
Reporanka, adress Merenkäynti 3(http://www.reporanka.com/index.php?mid=9)
Mega-eläin grupil on 3 poodi Helsingis; http://www.megaelain.fi
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4374
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Välismaised loomapoed

PostitusPostitas kerliilrek » 15. juuni 2008, 16:35

Käisin Lätis ühes loomapoes mis asus Rimis(oli vist ikka, pole kindel) . Seal olid kõik puurid täiesti hästi korras . Liivahiirtel olid vajalikud asjad olemas ja meriseal. Loomadel ikka vedas . Seal oli ikka nii hea tunne olla . Kui võrrelda Kuressaare loomapoega, siis on Kuressaares jube olukord.
Kasutaja avatar
kerliilrek
Gotta Be Somebody , ;)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 805
Teemad: 18
Pildid: 4
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Välismaised loomapoed

PostitusPostitas krissi27 » 02. oktoober 2008, 09:40

Meie ostsime oma rotiplika Turus asuvast loomapoest -Puutorin Akvaario- ning see oli ka päris tore pood. Rotid olid ilusasti sugude järgi puuridesse pandud ning süüa oli ka loomadel piisavalt. Ainuke asi, mis mind shokeeris oli see, et müüja töstis meie pisikese sabapidi puurist välja :O... Tekkis kohe tahtmine öelda, et mis sa kurivaim teed meie rotiga... Aga noh, tundus selline noor tüdruk olevat, vöib-olla ei tea ta siis neid baasteadmisi, et rotti ei tohi sabast tösta..

Muidu jäin aga rahule..
Hertta, Pearl ja Minttu
http://www.freewebs.com/krissi27
Kasutaja avatar
krissi27
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 52
Teemad: 2
Pildid: 4
Asukoht: Pärnu/Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Reisikogemus: loomapoed Ungaris ja Poolas

PostitusPostitas tsinnu » 02. detsember 2008, 17:41

margitikas kirjutas:Poola üks omapära on see, et ka väga suurtes keskustes ei ole loomapoodi. Samas, kui pea igas õues on hobune ja lehm. Käisin Warssavist veel edasi paarsada km loomaturul. Seal oli müüa küll kõike- reptiile, virnade viisi kõikvõimalikke närilisi ja linde. Üldmulje oli hea, haigeid ja suletuid ei paisnud. .Kuigi vaesekesed olid ilma söögi a joogita puurides. Samas olid kassi ja koerapojad, suur ruum täis kilekottides kalu ja muidugi muud stuffi. Tõin mitmele Pisilasele
lindudele kaaslased, võrreldes Eestiga oli turul eksootilisi linde rohkem ja hind soodsam.


kus täpsemalt see loomaturg asub?
tsinnu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Välismaised loomapoed

PostitusPostitas Pinto » 23. juuli 2009, 13:17

Sai paar päeva tagasi käidud Lätis. Valmieras ja Cesises kiikasin loomapoodidesse. Kokku nägin viite poodi, millest ühes ei müüdud loomi, ühes oli olukord normaalne ja kolmes olukord kohutav :wacko:
Normaalses loomapoes elasid loomad nii: PILT. Ei olnud just ideaalne, aga loomadel oli olemas söök, jook ja puhas puur (sisustust kahjuks polnud raatsitud panna). Tuhkur oli eraldi puuris natuke eemal. Puur oli korralikult suur ja kiige ja korrustega.
Ülejäänud kolmes loomi müüvas poes olid loomad imepisikestes puurides (deegud kahekesi puuris, kuhu mina ei paneks hamstritki; küülik puuris, kus ta ei saa korralikult püsti olla, kuna pea ulatas vastu puuri lage; 65x40cm dunas suur küülik + 2 merisiga....), puurid olid mustad, jook ja söök paljudes puudus. Ühes poes oli tuhkur pandud akvaariumi (suurus vast max 50x40cm) ja seda puuri polnud küll pikemalt puhastatud, kuna tuhkur iseenese väljaheidete sees pidi tatsama :wacko: Joogikausi oli ümber ajanud ja nii ta seal vaatas kurva pilguga (tegemist oli juba täiskasvanud tuhkruga, seega võib oletada, et ta seal päris pikalt olnud). Ühesõnaga oli vaade väga masendav neis poodides.

Toitude ja tarvikute hinnad ja valik oli enamvähem sama, mis meil. Mõni üksik asi oli, mida meil pole. Deegud maksid 110-180 krooni, tšintšilja umbes 1000 ja tuhkur oli natuke üle 3000 krooni.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4374
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Välismaised loomapoed

PostitusPostitas maris2 » 23. juuli 2009, 20:58

Mina käisin Lätis ka loomapoes. Poe nimi oli Dinozoo ühse suures kaubanduskeskuses. Seal elasid üldse kõik loomad akvaariumis. Nägin küülikut. 2 tuhkrut, mingi opossum oli ka tal oli akvaarium ikka ilusti sisustatud olid seal oksad ronimiseks, ja peas rippus ka. Tuhkrul oli vaid kiige ja see tuhkur seal oli ka ikka juba parajalt suur ,ilmselt samuti kaua seal juba olnud. Siis oli mingi kakaduu ka. Temal oli suur elamine, selline nagu lauteri tänava poes, selline klaasist, kuid tema oli seal üksi. Ja siis oli veel krokodill ka aga tema jaoks tundus see akvaarjum küll väike olevat. Minule üldmulje oli hea. Ei otsinud vigu ka nagu. Oli neil seal parasjagu toitmine ja puhastamine pooleli.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Loomapoed välismaal.

PostitusPostitas TuhkruPoiss » 09. detsember 2010, 23:58

Oleks vaja enne jõule hiirtele saada mingi aluspanu. Saepuru ei soovi, kuna see tolmab jubedalt. Kuna ma lähen 18.detsember Lätti, siis äkki keegi teab mingeid häid loomapoode? Muidugi ma tervet lätit läbi sõita kahjuks ei saa, sõidame siiski Livusse, aga äkki on seal ligidal mingi loomapood?
Tim & Chrys.
Kasutaja avatar
TuhkruPoiss
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1484
Teemad: 19
Pildid: 11
Asukoht: Rakvere, Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Loomapoed

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline